Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 8. 2023 22:42

gorecka
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2023
Příspěvky: 2

Sebeobrana - Hypotetická představa alebo reálná zkušenost

Zdravím.
V rámci příprav záverečných prác a z nich vyplývajícich analýz a statistik úspěšný ženské/ dívči sebeobrany i využití formy sebeobrany by mě zaujímalo, jakou technikou (úder na konkrétni místo), bys hypoteticky použila při napadení,,bežným" útočnikem (netrénovanýn), jako je například střetnutí s exibicionistem, který ti vošel do osobní zóny, nebo neozbrojený chlípnik, či asociál, který by se tě snažil okrást, nebo tě jinak obtěžoval.
Popřípade, když si už zažila takovou negativní zkušenost a není ti to příliš nepříjemné popisovat, můžeš napsat ako se ti podařilo uspěšne ubránit a na jakým kurzu, či z jakýho bojovyho umění si se danou techniku, čí uder nebo chvat naučila, nebo, či si jednala čistě intuitivně.
Alebo naopak, či by si do fyzické obrany vůbec nešla a využiai bys jinou strategii, poprípadě obranný prostředek.
Právě takýto případy úspešný ženské /dívči obrany proti nevycvičenýmu, neozbrojenýmu útočnikovi jsou v ramci prevence a pro poukázaní na možnosti efektívni ženské/dívči sebeobrany nejvhodnejší.
Děkuji.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů