Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 3. 2008 17:14

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: CO s vystudovaným oborem Obchodník?

Nela napsal(a):

Maxex - vidím to stejně - s  tím přihlášením. dumbom
Já jsem si myslela, že se tady něco užitečného dozvím, protože syn letos podal přihlášku na obor obchodník, ale bohužel.

Je to ekonomka obor obchodník, či SOU obor obchodník, či nějaká soukromá?
Proč si vybral zrovna toto? jaké měl známky?

Není tady

 

#27 5. 3. 2008 21:23

Samum
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2008
Příspěvky: 148

Re: CO s vystudovaným oborem Obchodník?

Každý, kdo k práci přistupuje tak - něco mi nabídněte a já se případně pak možná něco naučím, hlavně po mně nic moc nechtějte, jen mne nechejte v klidu někde přežívat a hlavně mi za to přežívání dobře zaplaě - se může těšit maximálně na trabanta.

Nelo - zaměstnání není jen o tom, jakou školu vystuduješ, resp. jaký obor. Maturita je základ, ale záleží hodně na povaze, zájmech, jakykových znalostech, schopnosti se rychle učit.
Důležité je nebrat na lehkou váhu první zaměstnání.

Všeobecně se čerstvý absolvent SŠ příliš necení, ani absolvent VŠ nemá vždy na růžích ustláno. Důležité je, jakou praxi ke vzdělání získᚠpo škole.

U absolventa obchodky bych viděla směřování do účectnictví, obchodu popř. marketingu. Jenže je to těžké, takto hodnotit, není obchodka jako obchodka... záleží, jaké konkrétní předměty studuje, kolik se jim věnuje času.

Doporučuji se hodně!! věnovat jazykům, s pokročilou Aj a komunikativnně zvládnutým druhým jazykem se bude hledat práce výrazně! lépe...

Není tady

 

#28 5. 3. 2008 23:54

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: CO s vystudovaným oborem Obchodník?

Samum napsal(a):

Každý, kdo k práci přistupuje tak - něco mi nabídněte a já se případně pak možná něco naučím, hlavně po mně nic moc nechtějte, jen mne nechejte v klidu někde přežívat a hlavně mi za to přežívání dobře zaplaě - se může těšit maximálně na trabanta.

Nelo - zaměstnání není jen o tom, jakou školu vystuduješ, resp. jaký obor. Maturita je základ, ale záleží hodně na povaze, zájmech, jakykových znalostech, schopnosti se rychle učit.
Důležité je nebrat na lehkou váhu první zaměstnání.

Všeobecně se čerstvý absolvent SŠ příliš necení, ani absolvent VŠ nemá vždy na růžích ustláno. Důležité je, jakou praxi ke vzdělání získᚠpo škole.

U absolventa obchodky bych viděla směřování do účectnictví, obchodu popř. marketingu. Jenže je to těžké, takto hodnotit, není obchodka jako obchodka... záleží, jaké konkrétní předměty studuje, kolik se jim věnuje času.

Doporučuji se hodně!! věnovat jazykům, s pokročilou Aj a komunikativnně zvládnutým druhým jazykem se bude hledat práce výrazně! lépe...

Všechno toto je tak ... potvrzuji. Bohužel, vše jsem chtěl začal řešit až teď, když mě to pálí, a stejně mám chut nic nevidět a říkat si "ne, je to dobré".
A být doma a chodit jen tak, abych chodil, do práce, kamkoliv - abych si mohl říct "chodím". Což rozhodně dobrý přístup není, ale nevím proč, ale pořád mi přijde, že ztrácím sám sebe takovýmto jednáním

  Neumím pořádně žádný jazyk. Skoro vše jsem už zapomněl
A ten marketing by se hodně hodil
Mohl bych si koupit nějakou knihu o marketingu
Jinak k obchodníkovi; mohou vám třeba, pokud znáte pc, nabídnout práci v kauflandu jako vedoucí štítků, kde máte pod sebou pár lidí a ukazujete jim, které čárové kódy a cenovky vyměnit za jaké, a děláte těm zaměstnancům směny. Nic jiného !!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů