Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 10. 2007 12:33

imomb
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 6. 2007
Příspěvky: 275

SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

(chtěla jsem tenhle dotaz napsat do dlouhodobých snažilek ale je tam už tak živo, že bych nerada aby zapadl
jak se mi občas stává, tak se omlouvám, jestli zabírám místo ale nedá mi to)

Dnes ráno byl přítel na ,,odběru" na spermio, doporučení jsem dostala v CAR a bylo na něm:
,, žádám o laskavé vyšetření spermiogramu partnera při sterilitě partnerky" (nebo tak něco).
Proč Vám to píšu pochopíte za chvilinku wink Už si myslím, že jsem četla dost, sem tam i o spermiu
ale zatím nikde sem se nedočetla, že by přítele mělo čekat tohle...

- na odběr měl přijít v 6.30 ráno - mají sice celý den, jenže pak se jim prý nechce ! sova
  což ho lituju, já bych v 6.30h měla pomyšlení leda tak na postel, ještě, že byl po noční... styrka

- nejdřív si ho pozvala doktorka (tak kolem 60tky albert ), sotva řekl co chce, řekla mu a si sundá kalhoty
ke kolenům - i s trenkama a prohmatávala mu..... no dy víte! rodna

- pak mu pokládala otázky, jako jestli mu jde přetáhnout kůžička, jak často spolu spíme, jak dlouho mu to trvá !!!! butter   ( a pomalu ještě, jestli mě se to s ním líbí, nebo jako jestli mu ta délka styku vyhovuje..)
   
- pak se ptala na moji přesnou diagnozu ?! a já nevim na jaký ještě další intimní otázky (byl po tý noční wink

po tom mu z neznámého důvodu odebrali krev ? A s tou přelepenou žílou - no víte, jak si jednou rukou mačkáte
tu jamku na druhý ruce wink ho poslali na věc... Dobrý ne ? To by potřeboval nejspíš nějakou ,,třetí" ruku
aby mu pomohla....

- k tomu teda dostal něco jako panáka na vodku 0,4 (dle jeho slov) a zavřeli ho do starý koupelny (je to bývala LDN asi z 18týho století...) kde byly ošuntělý, opadaný dlaždičky, stará vana, pračka a zrcadlo - ale žádná židle apod. (natož časopisy apod...) no chudáček !!!! stál před zrcadlem a ...snažil se. Ještě, že je mladej a ten 5ti denní půst mu pomohl aby to trvalo ,,jen" 20minut... gloria

No a mě napadá, jestli ho ještě někdy k něčemu takovýmu umluvim ! Čeká nás minimálně ještě imunologie a pak IVF

A teď mi řekněte - je tohle normální ? Nemyslim tu koupelnu ale to ,,vyšetření" + ty otázky? Co je komu do toho ? rock

Ještě, že ten můj zajíček není takovej stydlín a že vlastně nevěděl co ho čeká, a co si k němu kdo může dovolit,
snad z toho nebude mít žádný trauma wink ale mě to nadzdvihlo !!! offtopic

PS: jen nutno podotknout, že díky zdravotní vyspělosti MB se tento ,,odběr" provádí na odd. sexuologie v Kosmonosích
(proto jsem nahoru dala znění té žádanky, jako že tam nebylo, žádám o sexuologické vyšetření...)
takže mu v čekárně dělali společnost nejrůznější devianti, zřejmě z vedleší psychiatrické léčebny...
a výsledek? ten bude ,,už" za týden !

Upravil(a) imomb (13. 10. 2007 14:14)

Není tady

 

#2 9. 10. 2007 12:45

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

No fuj, svého chlapa bych tam po takové zkušenosti nedostala! Jak ponižující a nedůstojné jednání!
Musel si připadat jako chovný býk, inseminátor. Mě by to urazilo a ponížilo.

Není tady

 

#3 9. 10. 2007 12:50

Bára1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 22. 1. 2007
Příspěvky: 1441

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Přístup by měl být asi citlivější, ale zase si dokážu představit, že i "to" musela vyšetřit jestli třeba nemá nějaké abnormality o kterých třeba ani nemusel vědět a můžou bránit v otěhotnění.


http://tt.lilypie.com/bRvIp1/.png

Není tady

 

#4 9. 10. 2007 12:54

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Nevím jestli tě to uklidní, ale naše zkušenost s prvním spermiem je asi taková: Taky jsem dostala papír s žádostí o spermio. Tady v Ústí n/L pokud vím to dělají jen na andrologii na jednom místě (na 100000 město celkem málo). Objednací doba byla cca 5 týdnů. Pak manžel podstoupil podobné vyšetření, vyptávání (i třeba jak často my spolu, i jak často on sám...) prohmatávání a darování "vzorku" jako ten tvůj. Výsledky mu neřekli, že za měsíc má přijít znovu, že se z jednoho odběru nedají dělat závěry. Po měsíci mu řekli, že to bylo OK a druhý výsledek byl už do týdne, prý taky OK. A pak jsme teprve dostali doporučení do CAR, kde už za úplně jiného přístupu taky absolvoval spermio, s výsledkem zhoršené=zánět.......

Podtrženo sečteno, ztratili jsme skoro 3 měsíce čekáním na výsledek, který ještě nebyl správný.


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#5 9. 10. 2007 13:06

imomb
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 6. 2007
Příspěvky: 275

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

teda Pavko, no to je po mě... a co na to manža ?

Báro - mě to sice taky napadlo, jenže, když by bylo spermio v pořádku, tak jí může být přece
uplně jedno jestli je má sestouplý apod. (nebo se mohla zeptat, je už plnoletej wink
a jestli mu jde nebo nejde přetáhnout a nebo jak často se milujeme...
jediný, co bych pochopila, pokud by se zeptala, jestli dodržel tu 5ti denní abstinenci apod.

zní to asi hloupě ale pro nᚠúspěch jsou důležité jen ty spermie a ne to, na co se ptala
(mám neprůchodné vejcovody, takže musím na IVF) - no proto šel na spermiogram a ne sex. vyšetření nee ?

Není tady

 

#6 9. 10. 2007 13:25

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Už je to dlouho. Nepřišel zrovna dvakrát nadšen, ale víc na palici jsem byla já, to čekání na výsledek bylo nejhorší. Manžel se k tomu postavil tak, že je to potřeba, když se nedaří. Je fakt, že to asi taky musel strávit, protože informace z něj lezly postupně.

Víš co mi přijde divný? Proč vás hnali na spermio na sexuologii, když si vás pak přebere CAR, který si stejně dělají svůj spermiogram (každá laboratoř má trochu jiné výsledky). No prostě podle mě taky zbytečně.


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#7 9. 10. 2007 13:27

Romisek
Letňátka 2008
Místo: Praha
Registrovaný: 4. 9. 2006
Příspěvky: 4689
Web

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Ahoj Imomb, mě to připadá trochu divný. Ale zse to chápu. ´Uplně "mimo" to není. To vyšetření bych pochopila, pokud šlo o sexuologii, nějaké otázky bych taky dokázala pochopit. Můj maža byl nejdříve (před CAR) taky na sexuologii, dokoncene i na andrologii, ale vždy dopředu věděl, že ho budou i vyšetřovat.. tady je zvláštní, e to dělali i při vyšetření spermiogramu.... Výsledky jsou různé různě.  Bohužel. držím palečky, aby to nejen přečkal, ale i bez úhony n duši.


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/4vu7.jpghttp://lb3f.lilypie.com/4vu7p2.png. 19.6.2008-3840g,53cm; 1rok-9,6kg - 73cm; 2 roky 13,5kg - 87cm
http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/NiZj.jpghttp://lb1f.lilypie.com/NiZjp2.png. 28.8.2010 - 2960g,49cm, M- 5320g, 58cm.

Není tady

 

#8 9. 10. 2007 13:30

imomb
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 6. 2007
Příspěvky: 275

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

No počkat hoky, asi se to v tom textu ztratilo ale mě (jeho) tam poslali z CAR !!!!!!
to, že to bylo na sexuologii, je tím, že v MB (50 tis. obyvatel) jinde spermiogram nedělají !!!!!

Takže jemu měli udělat jen spermio ! Jak bylo na žádance, nic jinýho se po nich ani nechtělo wink

Není tady

 

#9 9. 10. 2007 13:39

Bětka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 4245

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Imomb divím se, že se tvůj miláček při osahávání neotočil na patě a neřekl jim sbohem. Na takové vyšetření ho nikdo nezval, zřejmě si ho vědomě změnili na sexuologické, za které pojišovna víc platí. Možná by bylo zajímavé, nechat si na zdravotní pojišovně udělat výpis.
Pokud nemá problémy a jedná se jen o spermiogram, měl by jim k vyšetření stačit plný kelímek. V Car si stejně dělají spermio svoje, takže opravdu ta návštěva byla možná zbytečná. Každopádně bych se zmínila tomu lékaři, který ho tam poslal. Třeba ani neví, jak o tam chodí.
Imomb chlapi jsou sice citlivky, ale pokud tohle kvůli vašemu miminku vydržel, je to kus chlapa. Tak a už se všechno vyvíjí tak, jak má!


http://lbdf.lilypie.com/g4Gmp1.png

Julinka

Není tady

 

#10 9. 10. 2007 13:40

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

I já tedy přidám naší zkušenost.... jiná je "pouze" v tom, že manžel šel na podobné vyšetření sám od sebe a dobrovolně... nedařilo se mimčo a on začal mít docela problémy... udělali jsme naštěstí úžasnou věc - našli soukromého androloga... manžel když se vrátil tak prohlásil, že si připadal jak v "ordinaci v růžové zahradě"... doktor sympaák, všechno vysvětlil a zdůvodnil... proběhlo i prohmatávání atd... patří to k základnímu vyšetření chlapů... dle onoho lékaře by páni měli docházet na pravidelné kontroly k andrologovi stejně jako my chodíme na gyndu... a když se člověk podívá na  to, kolik mužů má problémy s prostatou atd... souhlasím...
možná nebylo úplně v pohodě prostředí, kde se vaše vyšetření odehrálo, možná od paní doktorky zněly některé věci divně... ale jak píšu není to nenormální...
otázkou samozřejmě zůstává co skutečně chtěli z CAR...

Upravil(a) mufina1 (9. 10. 2007 13:42)

Není tady

 

#11 9. 10. 2007 13:42

Bětka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 4245

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Počkej, poslali z CAR? A to tam neumějí spermiogram? Jak potom dělají IUI a IVF, nechají si sperma proplachovat na sexuologii?
Jestli tu sexuologii spíš nepoužívají na třídění pacientů, třeba někteří po tom zážitku už nechtějí mít s lékaři nic společného.
Imomb neuvažovala jsi o CAR v Praze nebo někde jinde poblíž?


http://lbdf.lilypie.com/g4Gmp1.png

Julinka

Není tady

 

#12 9. 10. 2007 13:42

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

No jo, tak u vás to asi funguje jinak, alespoň odpadá nový odběr v CAR. Nechci se jich zastávat yikes ale oni někteří doktoři nás pacienty stále berou jak na běžícím páse dumbom

To je divný, že v CAR nedělají spermio, vždy se dělá před každou inseminací, nechápu jak to u vás praktikují va


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#13 9. 10. 2007 13:43

Bětka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 4245

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Mufi tohle vyřetření by měl zvládnout praktický lékař při pravidelné preventivní prohlídce.


http://lbdf.lilypie.com/g4Gmp1.png

Julinka

Není tady

 

#14 9. 10. 2007 13:47

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Bětuš nevím... dělal mu i nějaké  odběry krve atd... nevím, neznám předpisy zdravotnictví... nicméně vím, že naše paní doktorka je sice fakt skvělá, ale tohle vyšetření by neudělala... a proč tedy jsou speciální andrologické poradny?

Není tady

 

#15 9. 10. 2007 13:51

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Nedovedu si představit, že by šel třeba na prevenci z práce a obvoďačka dělala toto vyšetření va Manžel skoro vůbec nemarodí, takže tam jde opravdu když ho vyšlou z práce nebo když je už hodně ouvej (co jsme spolu tam nemocný nebyl).


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#16 9. 10. 2007 13:56

Bětka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 4245

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Mufi vyšetření předkožky a sestouplých varlat jim dělají ještě jako dětem. Řekla bych, že andrologická poradna stejně funguje na doporučení obvoďáka, tudíž až při konkrétních problémech.
Ke spermiogramu se dělají ještě i odběry na pohlavní nemoci, někdy i na genetiku. Ale jestli má velkýho nebo malýho nebo jestli si to dělá sám a jak často, jim může být jedno. Důležité je, že má v ejakulátu živé a pohyblivé spermie.


http://lbdf.lilypie.com/g4Gmp1.png

Julinka

Není tady

 

#17 9. 10. 2007 13:56

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Tak můj muž byl už na odběrech asi na 8 různých místech a naštěstí to zvládá na 1. Sice pak chvíli prská, že místonost byla hnusná, v Plzni dokonce s oknem do ulice kde každý kouká ( bylo to ve sklepě), většinou bez časopisů, jen ušuntělé umyvadlo a někde židle, jinak nic. V CAR u nás sice místnost čistá a s křesílkem a časopisama,ale zato vedle sálu, tak je všechno slyšet a neustále tam někdo chodí...dumbom
Jinak tento pohovor manžel prodělal asi jen na urologii, kde byl se zvýšenými leukocyty, byl vyšetřen pohnatem a nasazeny ATB. Jinak myslím, že pak už žádná podrobná vyšetření nenásledovaly.godlike
Ale myslím si, že proti tomu, co musí podstoupit ženská, je i tohle maličkost - to není z mé hlavy,ale z hlavy mého manžela. gloria

Není tady

 

#18 9. 10. 2007 14:02

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Bětuš tak o těch vyšetření u dětí samo vím... to je jasná věc.. ale myslím, že je rozdíl v tom, jestli jim jsou dva nebo třicet...
je mi jasné, že andrologie je ve valné většině na doporučení od obvoďáka... ale to je to o čem píšu a co říkal i sám ten doktor... prostě tak je to tady zavedené - jde se tam až když je problém.... ale plno problémům by se dalo předcházet, kdyby tady bylo zavedeno, že chlapi chodí na prevenci stejně jako ženský nebo třeba k zubaři... ale samozřejmě to už je na jinou debatu...
manžu tam dohnalo to, že se mu prostě lidově napsáno nepostavil... jelikož má problémy se štítnou žlázou i tlakem, tam mohl být zakopaný pes a asi prostě raději šel rovnou k odborníkovi než právě to vyprávět deseti lékařům a ti by si ho posílali jak horkej brambor...


Ivčo smekám před tvých manžou.. wink ale fakt je, že ten můj, by má těch všech odběrů už taky dost a remcá, taky uzná, že máme krapet větší záhul...

Není tady

 

#19 9. 10. 2007 14:11

imomb
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 6. 2007
Příspěvky: 275

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Souhlasím z Bětkou, mělo jít JEN o spermie ! Proto jsem popsala tu žádanku wink
joooo pokud by bylo něco nefyziologického v nálezu - tak to je jiná ale takhle ?!

Samozřejmě, že to vyšetření pohmatem už někdy zažil - jen asi nečekal (ale zdá se, že mě to vadí víc než jemu wink
jenže podle mě to TADY nebylo na místě, jednalo se o spermio pro CAR.

Takže abych to objasnila: jelikož nejbližší skutečné CAR se nachází nejméně 60 a více km od MB, je tu
antisterilní poradna, která spolupracuje s CAR Pronatal. (do stejné chodí i FoolPick)
Funguje to stejně jako jinde, doktor poradí, vyšetří, zařídí papíry, umí i ULZ (folíky, výška endometria adt.)
ale na OPU a ET se jede do Prahy do Pronatalu. Takže do Prahy musím jen cca 2x... Už je to jasné ? wink

Kdyby byli v MB schopní udělat spermiogram např. na urologii, poslali by ho tam - to by zase asi měli jiné otázky..

Každopádně hodlám to mému MUDr říci, tohle ty chlapi msuí zákonitě odradit !!! Naštěstí ten můj to pojal
jako hrdinský čin, jako, že aspoň něco mohl pro to ,,naše" těhotenství udělat, když já sem si užila a užiju víc   dumbom

Ty otázky na nᚠsexuální život beru jako zásah do soukromí, jak mám vědět kam to psala ?! Kdo to bude číst? žádanka byla na mé jméno
a dnes když jdu v MB i jen na ombulanci vidí v PC co mi kdy kde kdo dělal ! Je tedy toto nutné ? Podle mě NE !

Není tady

 

#20 9. 10. 2007 14:15

imomb
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 6. 2007
Příspěvky: 275

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Jo už sem si vzpoměla, ještě se ho ptali na rodinnou anamnézu,
Mufí chápu jak to myslíš, ale MArtinovi je čerstvě 25, zdravej jak řípa,
dobře stavěnej, do 20 hoooodně aktivně sportoval - včetně všemožných
pravidelných prohlídek (skoro profi hokej)...

Ještě jak psala IvaM - tak sem si vzpoměla, jak Martin řikal, že ho taky ,,moc
povzbuzovalo", že ta koupelna byla cca 2m od těch židlí v čekárně, kde seděli
ti pacienti z psychiatrie a rúzně pokřikovali (kdo někdy nebyl na psych. asi nepochopí...)

Upravil(a) imomb (9. 10. 2007 14:21)

Není tady

 

#21 9. 10. 2007 14:20

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Imomb tak dotaz na rodinnou anamnézu mi nepřijde vůbec divný...
Imomb taky vím jak to myslíš... můj názor je takový, že i takhle mladý člověk může mít nějaký problém... nicméně je jedině dobře pokud tomu tak u vás není... tummenupp o tom žádná....

Není tady

 

#22 9. 10. 2007 14:26

imomb
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 6. 2007
Příspěvky: 275

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

a mě to zase přijde celý divný, měl tam prostě jít dát jen sperma, to ostatní
možná není nenormální ale pokud by se jednalo o jiné vyšetření za jiným účelem
a za jiných podmínek (např. by to spermio bylo špatné, jak už jsem psala).
Pokuď by měl Martin jakýkoliv jiný problém, určitě bysme ho dobrolvolně řešili wink
ale například nevím, jakou souvislost má lupenka mojí mámy, nebo vysoký tlak jeho táty
nabo nakonec Martinova operace žaludku s pohyblivostí (a popř. kvalitou) jeho spermií ?

Není tady

 

#23 9. 10. 2007 14:37

Pavka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 5. 2006
Příspěvky: 8129

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Im promiň ale fyzická kondice nesouvisí s kvalitou sperma, a nesouvisí s tím ani moc jak je mladý-starší, ani jak mu to jde v posteli. To je jen vsuvka, protože i vrcholoví sportovci ve 20 mohou mít problémy..........................

A rodinná anamnéza je snad jasná, vliv dědičnosti snad nemusím rozebírat. Mě to přijde normální. Mě se Dr taky vyptávala na rodiče i na moje operace a nemoci. Manžel to měl taky tak. Standartní vyšetření.....


http://www.ticker.7910.org/an1cEUF0g410000NDY1N298MjcwNDQ3amF8U3RlcGFu.gif

http://www.ticker.7910.org/an1cHxx0g410000NDU2ODlkfDI4OTc3N2phfE1hdHlhcw.gif

Není tady

 

#24 9. 10. 2007 14:43

IvaM
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4777

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

Imomb no mě to nepřipadá jak běžný spermiogram, manžel byl na 1. spermiu u nás v CAR a to bylo jen pouhé odevzdání vzorku - bez pohovoru bez kontroly, teprve když se ve spermatu našly ty leukocyty,tak ho poslali na urologii, kde prošel tím ostatním.

Není tady

 

#25 9. 10. 2007 15:04

imomb
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 6. 2007
Příspěvky: 275

Re: SPERMIOGRAM - trošku zvláštní vyšetření ?!

IvoM děkuju - apoň někdo pochopil, jak jsem to myslela wink

a tamto o tom kolik mu je atd. jsem napsala jen proto, aby bylo jako jasný, že
nebyl žádný důvod k tomu vyptávání, samozřejmě sem to nemyslela nějak konkrétně nebo osobně..
Prostě si myslím, že na to mělo dojít až při nějakým (případným) problému..

asi si Pavko nerozumíme kapitulation rodna já tu nezpochybňuju důležitost RA ani to ostatní ! (mám dokonce SZŠ takže o tom taky něco vím) ale jaksi ne při odběru spermia
myslím, že pokud to v CAR budou chtít vědět zeptají se, mě vůbec vlastně nejde o tu RA
to sem tam jentak prskla, když sem si vzpoměla, ale jde mi o ty ostatní intimnosti...

Joo ještě sem uplně zapoměla, že jak mu tam brali krev (což nevím proč) tak mu udělali luxusní modřinu 10x10! s boulí..)

Upravil(a) imomb (13. 10. 2007 14:10)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů