|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Sáří - no to je bombice
Hlavně se bobíškové držte, u mamky je nejlíp 
Tipuju to na dva kluky a holčičku 
Kolik máte mrazáčků?
Veru přepošleš mi SZ s adresou Sáří, zaběhnu koupit taky pořádný 25ky, poplivu je, dětem je dám podržet a Vítkovi oslintat pro štěstí 
Símo - na zítra kopu štěstí!! (to dáš, nebojim se).
No sláva, hlavně že to není s Badýskem nic horšího 


Není tady
Snaží mrazí se až zítra a tak se to dozvím až pošlou fakturu za mrazáčky, kolik jich bylo ok, teda už v tom mám jasno, ocumlanej test od Vítečka 

Holky neozvala se vám někomu sunsine? Moc jí držím palce
Není tady
Sáříííííí, to je super bomba zpráva
. Ježíš já se tak těším, až tu budeš hlásit ty tlustice, šííííleně ti držím palečky a fakt tomu věřím. I u sebe tentokrát, a Veru už mi dokonce předpověděla kluka, koukám
.
Simi, to šílení kolem pejska mi něco připomíná, ehm...
Já taky jezdím na veterinu kvůli každý blbině, si ze mě všichni dělaj srandu
. Já holt tou čubou žiju, je to můj miláček. Radši pojedu 100x zbytečně než jednou něco zanedbat...
Silvi, držím na hysterku, ať je vše co nejvíc v pohodě... 
Není tady

jéééjda, sáří
tak dokonce 4 v 1
do prkenné ohrady, tak to MUSÍ být minimálně jeden ženich pro loupežnické dcery 
nejméně dalších 8 měsíců si umačkám palce 

Není tady

Silvuško, na HSK jdeš na narozky mojí ségry, takže doufám, že proběhne hladce a výsledek Tě potěší 

Není tady

jsem strávila celý pátek na pracovně zábavné akci.... večer jsme mohli vyzkoušet segway.... fotka se mi nepodařila vložit, takže jedině na FB, kdo chcete mrknout 
edit: tak aspoň malá se mi podařila vložit


Není tady
Ahojky tak ja se oblikam a valim ,je mi zle a to mam jeste odpoledne jizdy ,coz je taky katastrofa
jezisi holky drzte vse co jde ,ja tam nechci jit podruhe 
Není tady

Simi, držím všechny palce, i když teď už to máš možná i za sebou 

Není tady
Símo tak jak? Neškytáš při povídání u ZK?
Popí - koukla jsem s dovolením na velkou fotku naFB a obdivuju jak se tam udržíš
Sáří - už cítíš jak se kluci (a holka) zavrtávaji? 

S tím testem to myslim naprosto vážně a jelikož mi Veru SZ s Tvou adresou zatím nenapsala, čekám jí od Tebe
A až to klapne, přijedeme si za odměnu s dětma pošmudlat štěňátka, až je budete mít 


Není tady

Snaží, byla to sranda, ze začátku si člověk připadá, že si prostě MUSÍ natlouct pusu.... taky to týpek půjčoval s tím prý "nedívejte se na zem, sem se mi dívejte (do očí)"
ale po chvilce se do toho člověk dostane a pak už je to legrace... jezdili jsme mezi kloboučkama slalom a za každý přejetý prý 5 korun pokuta 
............ by za ten den byl milionář 

Není tady
Dobré odpo holky,
tak kdepak je ta naše Šíma? 
Popi kde najdu tu fotku?
Snaží máš to v sz..
teda řeknu vám to hnusný počasí mi nepřidává, doufám že zítra bude líp, chci jet ráno na trh trochu se pokochat abych se doma nezbláznila 
Není tady

sáří posílám sz

Není tady
Popi žádnou nemám 
Není tady

Holky tak jak Sima?Drzim ji vse,co mam,aby uz mela zkousky za sebou.jsem zvedava.No je to holka sikovna,tak si myslim, ze jim to tam natrela. 
Není tady
mala.popelka napsal(a):
Silvuško, na HSK jdeš na narozky mojí ségry, takže doufám, že proběhne hladce a výsledek Tě potěší

potěšil
vše je ok

dík holky 
Není tady
Silvi 

konečně hezké zprávy 
Není tady

Sářííííí holka kráááása
prostě paráda
držím a mačkám Vám všem čtyřem palce
+
tipuju šmudlinku a šmudláka
,tak se hezky zavrtejte u mamči 
Simi to určo dala,je to šikula

Není tady
Silvi - gratuluju k dobrým zprávám 

Snaži - Vítečkův testík přinese Sáři štěstí určitě, u mě by to nebylo jistý
a asi má Sáři strach, že bych jí zavalila poštovní schránku, tak adresu nemám
. Budu dál "jen" držet palce, co to půjde





Není tady
Cauky ženy
tak mam jednou za jedna a trikrat za tri ,hlavne ,ze uz to je a pekne me nastvaly ,chtela jsem jednicky
sem tam prisla se švestičkama ze zahradky a nepomohlo
dikes za palce jste zlaticka
tu jednicku jsem ani nevedela ,ze mam 
Silvi ja vubec nejsem u tebe v obraze jen ,ze jedes za segrou ,co ti delali? HSK uz vubec nevim co je ?? 
Není tady

simi, ty jsi snad filatelista, jednicky, ty jsou naprd, hlvne ze je zkouska.Gratulaceeeeeeeeeeeeee!!!Tesim se na kocarkovani. 
Není tady
Veruska72 napsal(a):
Simčo, dobrýýýýý
- máš to za sebou!!!
a jedničky nebo trojky, na to se tě nikdo ptát nebude
Jak říká Veruška 

a moc gratuluju
Very krásná fotk v profilu, už je to velká holka 
Není tady
Símo si šikulka 



letím za ségrou do Newmarketu 1. 6. (na týden) a HSK- hysteroskopie-kontrolovali mi kamerkou dělohu-jako vnitřek
, zda je ok 
Není tady
Sáří jak se cítíš, kočko?
doufám, že si broučky hýčkáš a jsi v maximální pohodě. Myslím na vás neustále 

Upravil(a) Silvi.100 (4. 5. 2011 8:58)
Není tady
sářice napsal(a):
Very krásná fotk v profilu, už je to velká holka
Díky, Sáři -už sama řídí ještěrku 
Připojuju se k Silvince s myšlenkou upnutou na tvoje mrňouse v bříšku 




Není tady