Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 22. 3. 2007 13:18

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

myslím že ta přitažlivost po letech je i mimo jiné i v tom že toho člověka známe a přitahuje nás jako osobnost  smile


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#27 22. 3. 2007 13:47

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Majla napsal(a):

Sandra:Já myslím, že to vážně záleží na lidech, jak si to udělají a do velké míry záleží i na tom jak se člověk snaží, aby pro toho druhýho byl přitažlivý a nevyprchalo to. Na tom se taky musí pracovat, i když to zní blbě. A kolikrát se to prostě nepovede. No a můžu se zeptat jak to snášíš?Teda jestli uvažuješ  o rozchodu, nebo tak. Jak to řešíte?Já znám dost párů co to tak mají, jsou spolu taky kolm dvou let a za boha to nemůžou vyřešit.Je to takový ten pocit mám tě ráda, jsi fajn, ale spíš už jako dobrý kamarád. A nemají sílu to nějak vyřešit, tak spolu zůstávají, spíš ze zvyku. No a pokud jsou rozpory ve vztahu, tak se to taky projeví.

Majlo, my to už neřešíme nijak,jelikož se příští víkend od přítele stěhuju. On to ještě neví. Snažila jsem se to dát nějak do kupy, ale záležitosti posledních dní mě utvrdily v tom, že to opravdu nemá dál cenu. Ze začátku mezi námi taky bylo takový to kouzlo a vášeň, ale to vyprchalo. Možná i tím, že já mám ráda v sexu občas změny a partner na moje návrhy a podněty nijak nereagoval, nic nevymyslel. Tak jsme to zezačátku vždycky "zpunktovala" sama,ale to mě po nějaký době taky pak už přestalo bavit.... Takže ze sexu 3x týdně se to ustálilo na nedělní sex a pak už jen na sex jednou za 14 dní. Do toho se přidaly gynekologické problémy, kdy jsem musela dodržet šestinedělí...Během té doby se mě přítel "dotknul" pouze 2x. Protože mazlení pro něj nemá význam, pokud to není završený souloží. Nějak se to všechno semlelo dohromady a výsledkem je tohle. kapitulation

Není tady

 

#28 22. 3. 2007 14:10

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

adra: a v tom je zrovna asi u nás problém...

Není tady

 

#29 22. 3. 2007 14:22

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

adra napsal(a):

myslím že ta přitažlivost po letech je i mimo jiné i v tom že toho člověka známe a přitahuje nás jako osobnost  smile

Ahojky Adři,

souhlasím...
Jééé a mám radost, konečně se mi povedlo nahrát si avatar odpovídající velikosti. líbí se ti? no ta chvíle před polibkem je podle mě  úžasná...


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#30 22. 3. 2007 14:36

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

káčo...neznám Vás ale když mě někdo sere....tak prostě NE...

Naty... tummenupp avatar je úúúžasný...a když jsem četla co píšeš - ten okamžik před polibkem...všechno se mi sevřelo tonguetonguetonguelol

já jsem tu dlouho na babinetu a muj artavar mi nahárl Kalíček(kalik) já to neumím, nebyla jsem schopna se to naučit....:-((( 
ten tvuj je fakt náádhernej:-))) smilesmile Naty


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#31 22. 3. 2007 15:33

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

adra: nějak jsem nepochopila, jak jsi to myslela...

Není tady

 

#32 22. 3. 2007 19:15

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Sandra:Tak to chápu. Já si jenom vždycky říkám zapla pánbůh, že můj přítel je tak hravej a v podstatě má předehru a mozlení skoro radši než já. Já jsem přesně ten typ člověka, který než aby byl s někým jen ze zvyku, bez sexu atřeba i lásky, tak to radši ukočím. A vždycky jsem se bála, že ta přitažlivost zmizí, ale zatím se to naštěstí nestal.Každopádně tě obdivuju, že seš tak rozhodná. Ale nedokážu si představit jak je to těžký.

Není tady

 

#33 5. 4. 2007 13:47

Samanta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 2. 2007
Příspěvky: 29

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Jsme spolu necelý rok a určitě pochopíte, když napíšu, že mě přitahuje. Přitahuje mě moc!!! Vzl᚝ představa na krásné milování. Co ruce začnou, pusa dokončí a ......   Mám úžasného partnera!
hjarta

Není tady

 

#34 5. 4. 2007 14:46

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Jsme spolu přes 4 roky a bohužel moc ne. Ale já mám priority někde jinde.

Není tady

 

#35 5. 4. 2007 23:27

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

U mě to není pravidlo, ale jeden z mých bývalých partnerů mě skutečně přitahuje, i já jeho. Až tak, že se spolu nemůžeme ani potkat, protože bychom se neovládli a museli se spolu vyspat. Ta chemie nám prostě pořád funguje. Stalo se to 2x za několik let. Vždycky jsme se potkali náhodou a zašli na kafe, pokecet - a potom..... normálně jsme se půl hodiny bez přestání líbali na zastávce, jak puberáci a vůbec jsme si neuvědomovali, že je nám průměrně 45 a mohli bychm mít rozum rodna. Navíc nás mohl někdo vidět.... - všechno jedno - zvířata !
jenže každý máme nového partnera, takže to nehceme

Upravil(a) mashanka (5. 4. 2007 23:36)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#36 10. 4. 2007 8:31

corel
♥♥♥♥---
Místo: blaaaava, neee
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 279

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

ako sa žudovo hovorí v petržalke: úúúúúplne že najviac!!!
ako je to z jej pohžadu sa musíte opýta jej... ale verím, že v tomto problém nemáme. ono to je proste vidno.


Milujem a som milovaný. Kto je viac?

Není tady

 

#37 16. 4. 2007 11:31

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

mashanka napsal(a):

U mě to není pravidlo, ale jeden z mých bývalých partnerů mě skutečně přitahuje, i já jeho. Až tak, že se spolu nemůžeme ani potkat, protože bychom se neovládli a museli se spolu vyspat. Ta chemie nám prostě pořád funguje. Stalo se to 2x za několik let. Vždycky jsme se potkali náhodou a zašli na kafe, pokecet - a potom..... normálně jsme se půl hodiny bez přestání líbali na zastávce, jak puberáci a vůbec jsme si neuvědomovali, že je nám průměrně 45 a mohli bychm mít rozum rodna. Navíc nás mohl někdo vidět.... - všechno jedno - zvířata !
jenže každý máme nového partnera, takže to nehceme

Mashanko,
bezva tummenupp
Můj bývalý partner (byla jsem s ním 10 let a pořád mě přitahoval), ráda jsem se na něj dívala, mazlení i sex byl moc příjemný, kéž by bylo všechno v tom vztahu tak fajn jako sexuální přitažlivost par  Nějak nebylo,...... jsem s jiným, charakterově asi kvalitnějším, pro život patrně vhodnějším, ale ...něco chybí. Je tam jen příjemno....ale takové nesexuální, stejné příjemno cítím, když pohladím třeba kotě roll ...a to jsme spolu necelé dva roky.

Není tady

 

#38 16. 4. 2007 12:09

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Judinka napsal(a):

mashanka napsal(a):

U mě to není pravidlo, ale jeden z mých bývalých partnerů mě skutečně přitahuje, i já jeho. Až tak, že se spolu nemůžeme ani potkat, protože bychom se neovládli a museli se spolu vyspat. Ta chemie nám prostě pořád funguje. Stalo se to 2x za několik let. Vždycky jsme se potkali náhodou a zašli na kafe, pokecet - a potom..... normálně jsme se půl hodiny bez přestání líbali na zastávce, jak puberáci a vůbec jsme si neuvědomovali, že je nám průměrně 45 a mohli bychm mít rozum rodna. Navíc nás mohl někdo vidět.... - všechno jedno - zvířata !
jenže každý máme nového partnera, takže to nehceme

Mashanko,
bezva tummenupp
Můj bývalý partner (byla jsem s ním 10 let a pořád mě přitahoval), ráda jsem se na něj dívala, mazlení i sex byl moc příjemný, kéž by bylo všechno v tom vztahu tak fajn jako sexuální přitažlivost par  Nějak nebylo,...... jsem s jiným, charakterově asi kvalitnějším, pro život patrně vhodnějším, ale ...něco chybí. Je tam jen příjemno....ale takové nesexuální, stejné příjemno cítím, když pohladím třeba kotě roll ...a to jsme spolu necelé dva roky.

Judinko, vim o cem mluvis. Mam supr chlapa, ale po intimni strance to stoji za prd. O pritazlivosti vubec nemluvim. Jsme spolu 8let, nechci menit, ale vim, ze uz to lepsi nebude. A predstava zivota straveneho s partnerem,  po sexualni strance naprosto nevyhovujicim, me hodne desi.

Není tady

 

#39 16. 4. 2007 15:32

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Jak na toho svýho furt nadávám, chemie funguje pořád....Taky po 20 letech. Prostě se mi líbí, možná i tím, že to není žádný plašmuška, a když na mě koukne (pokud to není jeho cholerická předehra před nadáváním nebo vztekáním), tak jsem hned jak Algida na sluníčku....


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#40 16. 4. 2007 15:48

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Fyzicky? Ano. Kazda ktora mojou partnerkou bola smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#41 16. 4. 2007 16:00

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

Přitahuje! A strašně!!!

Není tady

 

#42 17. 4. 2007 3:41

Lydie
♥♥-----
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 77

Re: Přitahuje Vás pořád Vᚠpartner?

mashanka napsal(a):

U mě to není pravidlo, ale jeden z mých bývalých partnerů mě skutečně přitahuje, i já jeho. Až tak, že se spolu nemůžeme ani potkat, protože bychom se neovládli a museli se spolu vyspat. Ta chemie nám prostě pořád funguje. Stalo se to 2x za několik let. Vždycky jsme se potkali náhodou a zašli na kafe, pokecet - a potom..... normálně jsme se půl hodiny bez přestání líbali na zastávce, jak puberáci a vůbec jsme si neuvědomovali, že je nám průměrně 45 a mohli bychm mít rozum rodna. Navíc nás mohl někdo vidět.... - všechno jedno - zvířata !
jenže každý máme nového partnera, takže to nehceme

A to bylo bez klasické předehry?Ale nic ve zlém já to tak nemyslím.Já budu s manželem 25 let a rok jsme spolu chodili a pořád mě přitahuje a pořád ho miluji a nevyměnila bych ho ani za nic!A sex s ním je naprosto úúžasný žádný se mu nevyrovnal.rodna

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů