Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 12. 5. 2024 18:15

Monickinka
♥------
Místo: Brno
Registrovaný: 12. 5. 2024
Příspěvky: 2

Co rict diteti když se nedarí umixovat papání?

Ahoj,dnes sem pro mou pulroční dcerku mixovala papání s mým.stolnim mixérem Eta 0010.mixer vydával prdíci zvuky,zasekával se a i bzučel,nechtel mixovat.pomáhala mi i sousedka z vedlejšiho bytu-slečna Martina.obedve jsme bušili po nádobe,trasli s mixérem i ho vypinali a zapinali a domlouvaly mu a to papání rozmixuje.premlouvaní trvalo 5 minut a pak mixoval 10 minut.co mám rict mé dcerce když se mi nedarí umixovat jí papaní?anebo co ji rict když musím dlouho mixovat?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů