Oznámení

1. prosince : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

1. prosince : Maraton pečení cukroví začíná. Finty, jak jednoduše upéct to nejlahodnější cukroví!

1. prosince : Začínají adventní svátky. Připomeňme si je všechny a také tradice s nimi spojené.

#1 27. 9. 2023 14:31

Teri17
♥------
Registrovaný: 11. 7. 2022
Příspěvky: 8

Šli byste do toho, nebo radsi ne?

Ahoj, kamarádka chodí na gympl a nerozumí si se spolužáky. Spolužáci jsou hodně divocí, chodí někde po barech, klubech a kouří. Jedna spolužačka si jí pořád dobírá, jestli už má kluka, na to se jí ptá už od šestnácti. Ona sama chodí s Vietnamce od čtrnácti. Další spolužačka taky kouří a volá na spolužáky: Dej mi cígo. Uděláme brko. Další do kamarádky ryje, že nesmí být tak slušná a kde se někde na dovolené ožrala se svojí partou. Když se vybírá kdo s kým půjde hrát volejbal, tak často skončí sama, kdo ji bere do družstva. Stejné je to i na těch školních výletech, často je tam sama, nebo se holky třeba před ní chytnou za ruku a někam jí odejdou. Jednou musela jít spát i ke spolužákům o patro níže. Jeden spolužák na FB publikuje bizarní příspěvky- na drogy, sexuální témata a smrt. Má tam i příspěvek, že je feák, co se pobodá nebo příspěvek o předávkování holky na maturitním plese, kde umřela. Pod to napsal: Bad luck baby. Nedávno šel i se spolužáky někam do baru Bažina, vyfotil spoluzaky jak se valí a jednoho spoluzaka, jak je namol opily a připsal tam; Odpočívej v pokoji, Majo.

Kamarádku nikdy na žádné akce neberou, jen jednou s nimi šla, kam přibrali spoluzaky/ jejich kamarady z vyššíh ročníků a skončila s nimi v poli, kde hulili marihuanu, pak se začalo stmivat a zavolala radši tátovi, který jí pak šel naproti cestou domů.

Problém je ten, že se kamarádce líbí jeden kluk z ročníku o rok výše. Je prý hodný, nikdy by si srandu nedělal, ale lajkuje fotky spolužáků, jak jsou třeba ožralí v tom baru, valí se tam po sobě a pak jim k tomu píše koment, že je to prostě Bažina. Nebo byl školní výlet někam do ciziny a on s nimi a ještě dalšími spolužáky sedí v jednom rakouském baru. Jednou prý i přišel ten spolužák a vykřikl příjmení tohohle kluka. Asi s těmi jejími spolužáky i tento kluk někdy chodí ven- na FB byla jednou fotka, jak s jejími spolužáky hraje někde v Praze únikovou hru. Kamarádka má právě dilema zda se s tímto klukem snažit o kontakt, nebo radsi ne...Šli byste do toho, nebo radsi ne?

Není tady

 

#2 29. 9. 2023 14:57

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40304

Re: Šli byste do toho, nebo radsi ne?

Dala by som na inštinkt - ak to teda dokáže rozozna. Inak by som sa celkove skôr snažila nájs si spriaznené duše inde - ja som na tom bola na strednej podobne (a babami som si teda rozumela, ale chalani z triedy šli úplne mimo mňa) a chodila som na dve hobby skupiny, kde sme boli podobne "strelení", rozumeli sme si a cítili sme sa spolu fajn a bezpečne. Ono, možno si takto mimo školy nájde aj "toho svojho"...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů