Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1276 18. 1. 2023 17:29

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

No nazdar Soleil.............hodně síly a drž se.................ale jsou horší věci, taky vidíš světlo v tunelu

Není tady

 

#1277 18. 1. 2023 17:43

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Soleil, díky moc za hezké novoroční přání.
Ty jsi rok 2023 tedy zahájila pěkně divoce..........  usch To mužské plémě zlobí už odmala. stolt
Tak a se ti to dobře a rychle hojí a hezky si doma odpočiň, věnuj se svým koníčkům. big_smile  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1278 18. 1. 2023 18:46

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Soleil storstark a je všechno zase brzy v pořádku smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1279 19. 1. 2023 14:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Soleil napsal(a):

Ahoj všem! Moc vás všechny zdravím v novém roce a přeju šastný, zdravý, prostě vydařený nový rok!
Dlouho jsem se neozvala, a to proto, že jsem měla úraz. Při bruslení (na ledovém kluzišti) si to namířil malej kluk v protisměru přímo proti mě, já jsem prudce zabrzdila a spadla na zadek, ruce dlaněmi dolů, v pravém úhlu. Zatímco zadek to díky tukovým polštářkům přežil, ruce ne. Obě zápěstí zlomená (přesněji obě vřetenní kosti), následovalo natahování a lámání, 3-hodinová operace, hospitalizace. Nicméně teď už jsem zase doma a pomalu si zvykám, na obou rukách mám dlahy (napůl sádra),prsty mám ale volné, i lokty, takže jsem skoro úplně soběstačná, s umytím hlavy mě pomohl manžel. Dnes jsem si i nalakovala nehty, kreslila jsem a jak vidíte, i píšu. No tak snad už to půjde k lepšímu.

grater kapitulation wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1280 20. 1. 2023 22:38

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Kvetou stromy smile (u nás tradičně je velký keř u protějšího domu obsypaný trsy světle růžových drobných kvítků, běžně od února, teď už od ledna), ale zas přicházejí mrazy... Popletená příroda.......... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1281 21. 1. 2023 20:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Soleil napsal(a):

Ahoj všem! Moc vás všechny zdravím v novém roce a přeju šastný, zdravý, prostě vydařený nový rok!
Dlouho jsem se neozvala, a to proto, že jsem měla úraz. Při bruslení (na ledovém kluzišti) si to namířil malej kluk v protisměru přímo proti mě, já jsem prudce zabrzdila a spadla na zadek, ruce dlaněmi dolů, v pravém úhlu. Zatímco zadek to díky tukovým polštářkům přežil, ruce ne. Obě zápěstí zlomená (přesněji obě vřetenní kosti), následovalo natahování a lámání, 3-hodinová operace, hospitalizace. Nicméně teď už jsem zase doma a pomalu si zvykám, na obou rukách mám dlahy (napůl sádra),prsty mám ale volné, i lokty, takže jsem skoro úplně soběstačná, s umytím hlavy mě pomohl manžel. Dnes jsem si i nalakovala nehty, kreslila jsem a jak vidíte, i píšu. No tak snad už to půjde k lepšímu.

Jejda. Trochu vím, o čem mluvíš, i když já to měla o 50% lehčí. Vloni v březnu jsem si zlomila vřetenní kost hned nad zápěstím (dopadla jsem v podstatě stejně jako ty, jen to byl pád při vystupování z vlaku, kdy se mi zamotala hlava na schudcích). Měla jsem ale zlomeninu pěknou, čistou, nekomplikovanou, která přežila i to, že jsem šla k lékaři až další den a doma jsem se to snažila i přes značnou bolest rozcvičit smile. Neschopenku jsem měla týden, ale podcenila jsem to. Nedošlo mi, že se musím nějak obléct, vůbec prostrčit ruku rukávem (měla jsem to zasádrované do takové fajfky) obout a vše další a jsem na to sama. Ale zvládlo se to.
Moc Ti přeji, aby Ti to dobře srůstalo a hlavně to pak dobře rozcvičila.

Upravil(a) Judyna (21. 1. 2023 20:52)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1282 28. 1. 2023 22:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Teď jsem se dívala na 5. a 6. díl nové Sissi. Bylo to místy hodně smutné a drsné, ale už jsem nově natočenému filmu přišla na chu. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1283 6. 2. 2023 7:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

V piatok prišlo na Slovensko dopustenie Božie... Musela som zmeni mnohé plány, ale zasa sme mali školu v sobotu len online big_smile rock storstark Takže všetko zlé je na niečo dobré stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1284 8. 2. 2023 19:07

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Včera jsme byly s dcerou v branickém divadle Bravo na představení Nebesa. Zajímavé dívadlo, nádherná, nápaditá a hodně náročná akrobacie godlike, jen nám vadila příliš hlasitá hudba... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1285 8. 2. 2023 19:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Včera jsme byly s dcerou v branickém divadle Bravo na představení Nebesa. Zajímavé dívadlo, nádherná, nápaditá a hodně náročná akrobacie godlike, jen nám vadila příliš hlasitá hudba... sad

A ztlumit to člověk nemůže lol Takhle vždycky hledám v kině týpka, který má "ovladač" stolt Představení vypadá opravdu zajímavě, jak jste na něj přišly?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1286 9. 2. 2023 0:09

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

Soleil napsal(a):

Ahoj všem! Moc vás všechny zdravím v novém roce a přeju šastný, zdravý, prostě vydařený nový rok!
Dlouho jsem se neozvala, a to proto, že jsem měla úraz. Při bruslení (na ledovém kluzišti) si to namířil malej kluk v protisměru přímo proti mě, já jsem prudce zabrzdila a spadla na zadek, ruce dlaněmi dolů, v pravém úhlu. Zatímco zadek to díky tukovým polštářkům přežil, ruce ne. Obě zápěstí zlomená (přesněji obě vřetenní kosti), následovalo natahování a lámání, 3-hodinová operace, hospitalizace. Nicméně teď už jsem zase doma a pomalu si zvykám, na obou rukách mám dlahy (napůl sádra),prsty mám ale volné, i lokty, takže jsem skoro úplně soběstačná, s umytím hlavy mě pomohl manžel. Dnes jsem si i nalakovala nehty, kreslila jsem a jak vidíte, i píšu. No tak snad už to půjde k lepšímu.

Jejda. Trochu vím, o čem mluvíš, i když já to měla o 50% lehčí. Vloni v březnu jsem si zlomila vřetenní kost hned nad zápěstím (dopadla jsem v podstatě stejně jako ty, jen to byl pád při vystupování z vlaku, kdy se mi zamotala hlava na schudcích). Měla jsem ale zlomeninu pěknou, čistou, nekomplikovanou, která přežila i to, že jsem šla k lékaři až další den a doma jsem se to snažila i přes značnou bolest rozcvičit smile. Neschopenku jsem měla týden, ale podcenila jsem to. Nedošlo mi, že se musím nějak obléct, vůbec prostrčit ruku rukávem (měla jsem to zasádrované do takové fajfky) obout a vše další a jsem na to sama. Ale zvládlo se to.
Moc Ti přeji, aby Ti to dobře srůstalo a hlavně to pak dobře rozcvičila.

Judy díky že ses podělila o své zážitky. Já už jsem týden bez sádry a začínám docela hýbat prsty....Blbý je, že mě to večer děsně bolí a svědí tak, že  bez prášku proti bolesti neusnu sad Dnes jsem dostala zprávu z Policie, že nikoho nenašli (toho kluka kvůli kterýmu jsem spadla). Myslím, že ho ani moc nehledali...Já jsem pořád na nemocenské, pže vím, že bych ani nevlezla do vlaku (nepřitáhnu se), neotevřela bych si od vlaku dveře, neodemču klíčem, nezmáčknu kliku, nezapnu si kozačky ani knoflíky atd. Prostě nastoupím, až to trochu rozcvičím, zatím sice do počítače jedním prstem ukám, ale nemám žádnej stisk.

Není tady

 

#1287 9. 2. 2023 7:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Soleil, přeju hlavně pevné nervy storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1288 9. 2. 2023 7:13

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

Soleil, přeju hlavně pevné nervy storstark

Děkujuu, asi je budu potřebovat. stolt

Není tady

 

#1289 9. 2. 2023 11:25

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Včera jsme byly s dcerou v branickém divadle Bravo na představení Nebesa. Zajímavé dívadlo, nádherná, nápaditá a hodně náročná akrobacie godlike, jen nám vadila příliš hlasitá hudba... sad

A ztlumit to člověk nemůže lol Takhle vždycky hledám v kině týpka, který má "ovladač" stolt Představení vypadá opravdu zajímavě, jak jste na něj přišly?

Palomito, lístky jsme dostaly jako vánoční dáreček. Dárci ho doporučil známý. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1290 9. 2. 2023 11:30

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Soleil, taky ti přeju hooooooodně trpělivosti a nervy z Fe! A se to pořád zlepšuje a zlepšuje!!!!!!! storstark pussa


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1291 9. 2. 2023 14:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Soleil, aj ja sa pripájam...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1292 9. 2. 2023 14:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Asi prvýkrát v živote malo včerajšie baletné predstavenie skoro hodinu meškanie (len raz na festivale som zažila niečo podobné, ale to je iná situácia); vraj sa úplne zosypal centrálny server SND. Ale tá podívaná potom - autorský Nurejev Košického štátneho divadla so sólistom požičaným z viedenského operného baletu - stála za to. Aj so zjednodušenou scénou a efektmi, aj s ručným prerábaním kulís uchvátili publikum - vrátane ministerky kultúry a nejakých diplomatov, plus rakúskych dôchodcov - a mali opakované standing ovations. rock tummenupp godlike storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1293 10. 2. 2023 7:43

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

lístky jsme dostaly jako vánoční dáreček. Dárci ho doporučil známý. smile

tummenupp taky mě za pár dní čeká výlet za kulturou, zavzpomínám na studentská léta, kdy jsem trávila většinu času v ND na "bidýlku". Od té doby jsem na baletu nebyla. Jsem v takovém napjatém očekávání rodna


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1294 10. 2. 2023 7:44

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Seli, musel být zážitek! stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1295 11. 2. 2023 7:45

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Vrabčíku, koukni do SZ

Není tady

 

#1296 11. 2. 2023 11:24

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Věro, díky! smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1297 6. 3. 2023 19:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ráno jsem chtěla přejít na přechodu silnici. Řidič zprava zastavil a dával mi přednost, ale ze zatáčky vlevo se blížil a pořád zesiloval hrůzostrašný zvuk jakéhosi motocyklu. Řidič z auta už na mě netrpělivě troubil, ale pokrčila jsem rameny a ukázala jsem rukou na levou stranu. A v tom se vynořil! Skutečný prskolet a na něm šílený řidič ve staré kožené kukle (helmě) a v dlouhém černém kabátě s vlajícími šosy... wink  stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1298 6. 3. 2023 19:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Věro, mrkni se do SZ.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1299 8. 3. 2023 12:36

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Skutečný prskolet a na něm šílený řidič ve staré kožené kukle (helmě) a v dlouhém černém kabátě s vlajícími šosy... wink  stolt

Třeba to byla jízda jeho života big_smile a buďme rádi, že to nebyla jízda "tvého" života wink storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1300 8. 3. 2023 12:37

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Viděli jste grafický návrh prezidentského slibu? Jak se vám líbí? smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů