Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1226 9. 8. 2022 15:07

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Rozesmálo mě, jak to Palomita podala. godlike

Jo, včera a dneska - teploty příjemné, to by se mi taky líbilo. big_smile

ano...............tak se mi to taky líbí, svítí příjemně

Není tady

 

#1227 13. 8. 2022 19:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Dneska se nad námi opakovaně honí černá mračna. smile Doufala jsem, že konečně pořádně zaprší, ale vždycky zas vykoukne modrá obloha a voda je zas v nedohlednu....... sad


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1228 16. 8. 2022 19:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Dneska se nad námi opakovaně honí černá mračna. smile Doufala jsem, že konečně pořádně zaprší, ale vždycky zas vykoukne modrá obloha a voda je zas v nedohlednu....... sad

U nás též sad  Tak horké a hlavně suché léto nepamatujeme už roky. Letos ani houby nebudou sad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1229 16. 8. 2022 21:34

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Prostě opravdu změna klimatu... Nebo světadílu? Nestává se z nás Afrika? wink
Musíme doufat, že přece jen přijde doba dešů a že nožky s kloboučky porostou. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1230 16. 8. 2022 21:43

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

U nás včera konečně pořádně zapršelo, ještě že tak, už to začínalo být všechno suché.

Není tady

 

#1231 17. 8. 2022 21:25

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

tummenupp

Snad si paní Příroda zařídí rovnováhu všude. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1232 19. 8. 2022 18:26

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Niky123 napsal(a):

U nás včera konečně pořádně zapršelo, ještě že tak, už to začínalo být všechno suché.

Niky, z jakého jsi kraje, že teprve začínalo být sucho? U nás letos vyprahlo totál, jak už dlouhé roky ne. Jinak jsme kraj, kde myslím celkem často prší, ale letos vůbec, úplně vyprahlo. Skoro jistě nebudou letos ani žádné houby, to nepamatuji. Byly špatné roky, ale vždy alespoň pár hub. Letos ani prašivky, nebude vůbec nic. Dnes po dlouhé době zapršelo godliketummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1233 20. 8. 2022 11:55

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

kamarádka mi poslala fotku.............košík hub, suchohřiby, hřiby..........Hukvaldy

Není tady

 

#1234 20. 8. 2022 15:00

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

byla jsem v lese............nic, rozpukaná země, centimetrové dlouhé pukliny, sucho...........potkala jsem jednoho kouřícího dědka
nacházím prázdné krabičky od cigaret, u laviček v lese spoustu vajglů

Není tady

 

#1235 20. 8. 2022 17:23

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

kamarádka mi poslala fotku.............košík hub, suchohřiby, hřiby..........Hukvaldy

Věro, tak je to nadějné! smile
U nás od včerejška vytrvale leje. tummenupp To je úleva po těch hrozných a dlouhotrvajících vedrech. big_smile Snad se příroda zase vzpamatuje!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1236 20. 8. 2022 17:27

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

byla jsem v lese............nic, rozpukaná země, centimetrové dlouhé pukliny, sucho...........potkala jsem jednoho kouřícího dědka
nacházím prázdné krabičky od cigaret, u laviček v lese spoustu vajglů

Kuřáci jsou nenapravitelní............. usch (Netvrdím, že všichni.) Pořád budou riskovat. A proč by měli po sobě uklízet??? kapitulation

Upravil(a) vrabčák (20. 8. 2022 17:28)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1237 20. 8. 2022 18:28

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

u nás jen lehce mrholí.............pod stromy sucho

Není tady

 

#1238 22. 8. 2022 7:40

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

u nás jen lehce mrholí.............pod stromy sucho

U nás pršelo celkem dost myslím, ale mᚠpravdu, pod stromy se to nedostalo. Ani na zahradě, natož asi v lese.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1239 22. 8. 2022 19:33

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

napršelo..............ale takový zahradnický deštík..........je to málo

Není tady

 

#1240 24. 8. 2022 13:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

No, to ja som v sobotu zažila krupobitie unikátne možno za celý život... V rumunských horách, krúpy skoro preborili autá, na cestu padli dva stromy, bol zosuv pôdy... grater kapitulation A potom pršalo ako v dažďovom pralese v období monzúnov (si predstavujem).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1241 24. 8. 2022 13:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Rados mi urobila skvelá - a kombinovaná - dovolenka rock tummenupp godlike , ale tá aklitmatizácia teraz! grater kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1242 24. 8. 2022 13:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita, prežili vaše zvery aj ich opatrovníci?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1243 25. 8. 2022 6:46

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selima napsal(a):

No, to ja som v sobotu zažila krupobitie unikátne možno za celý život... V rumunských horách, krúpy skoro preborili autá, na cestu padli dva stromy, bol zosuv pôdy... grater kapitulation A potom pršalo ako v dažďovom pralese v období monzúnov (si predstavujem).

Aspoň, že jste vše zvládli a v pořádku se vrátili tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1244 25. 8. 2022 7:08

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Palomita, prežili vaše zvery aj ich opatrovníci?

Seli, díky za optání par Dozor byl tak nadšenej, že se nabídl jezdit i 2x ročně, protože zimní dovolenka by pro něj taky nemusela být špatná wink Jen nevím, jestli toho využijeme, čubiny po tom týdnu rozmazlené až na půdu lol Sice starší čubina trošku zmatkovala, když jsme měli postupně odjíždět (značkovala u dveří), ale bylo jasné, že už při předání si všichni padli do oka a tak i naše dovolená byla v pohodovém duchu bez stresu, co se děje doma. Když jsme se vrátili, tak se dozor přiznal, že je vzal i ven na procházku (den před naším příjezdem) a prý tak vychované psy ještě neviděl. Mě polilo horko a obdiv k jejich odvaze stolt Naštěstí vše dobře dopadlo.. godlike Paradoxně nejhůř naši nepřítomnost, nebo možná spíš přítomnost někoho cizího, vnímaly zebřičky. Prý se jim poprvé ukázaly až po pár dnech. smile Myslím, že maximální spokojenost byla na všech stranách a lépe to pro nás dopadnout nemohlo storstark Byla to čistá radost, se kterou nikdo nepočítal a tak skvěle to vyšlo hjarta


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1245 25. 8. 2022 7:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

No, to ja som v sobotu zažila krupobitie unikátne možno za celý život... V rumunských horách, krúpy skoro preborili autá, na cestu padli dva stromy, bol zosuv pôdy... grater kapitulation A potom pršalo ako v dažďovom pralese v období monzúnov (si predstavujem).

Aspoň, že jste vše zvládli a v pořádku se vrátili tummenupp

Vracali sme sa až v nedežu, ale tiež pršalo až lialo - a museli sme v Maďarsku zís z diažnice kvôli viacerým nehodám a plazi sa cez dediny a u nás cez Komárno... butter No ale nakoniec sme to zvládli...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1246 25. 8. 2022 7:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Palomita, prežili vaše zvery aj ich opatrovníci?

Seli, díky za optání par Dozor byl tak nadšenej, že se nabídl jezdit i 2x ročně, protože zimní dovolenka by pro něj taky nemusela být špatná wink Jen nevím, jestli toho využijeme, čubiny po tom týdnu rozmazlené až na půdu lol Sice starší čubina trošku zmatkovala, když jsme měli postupně odjíždět (značkovala u dveří), ale bylo jasné, že už při předání si všichni padli do oka a tak i naše dovolená byla v pohodovém duchu bez stresu, co se děje doma. Když jsme se vrátili, tak se dozor přiznal, že je vzal i ven na procházku (den před naším příjezdem) a prý tak vychované psy ještě neviděl. Mě polilo horko a obdiv k jejich odvaze stolt Naštěstí vše dobře dopadlo.. godlike Paradoxně nejhůř naši nepřítomnost, nebo možná spíš přítomnost někoho cizího, vnímaly zebřičky. Prý se jim poprvé ukázaly až po pár dnech. smile Myslím, že maximální spokojenost byla na všech stranách a lépe to pro nás dopadnout nemohlo storstark Byla to čistá radost, se kterou nikdo nepočítal a tak skvěle to vyšlo hjarta

godliketummenupp BI...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1247 25. 8. 2022 10:12

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

zjistila jsem, že je v lese mokro.................a měsíc bude dorůstat.............ideální podmínky pro houby

ale v lese žádná houbička...........ani na dřevě, na pařezu...........to mě leká

Není tady

 

#1248 25. 8. 2022 12:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

zjistila jsem, že je v lese mokro.................a měsíc bude dorůstat.............ideální podmínky pro houby

ale v lese žádná houbička...........ani na dřevě, na pařezu...........to mě leká

Dej jim ještě chvilku, určitě dorostou, jako ten měsíc wink Nám tu teď krásně několik dní v kuse pršelo. Pršelo opravdu parádně, tak akorát, že nevznikaly žádné velké louže nebo potoky na cestě, hladiny řek se moc nezvyšovaly.. všechno se pěkně vsáklo do půdy, která už to potřebovala jako sůl. Jediná nevýhoda jsou vysoké teploty, které nyní evokují pobyt v prádelně.. mlha, vlhko a dusno. Hub máme, bohužel, plno, těch plísňových. dumbom


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1249 25. 8. 2022 12:51

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Vracali sme sa až v nedežu, ale tiež pršalo až lialo - a museli sme v Maďarsku zís z diažnice kvôli viacerým nehodám a plazi sa cez dediny a u nás cez Komárno... butter No ale nakoniec sme to zvládli...

tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1250 25. 8. 2022 18:25

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

zjistila jsem, že je v lese mokro.................a měsíc bude dorůstat.............ideální podmínky pro houby

ale v lese žádná houbička...........ani na dřevě, na pařezu...........to mě leká

Držím pěsti, a se zadaří a houby rostou! U nás to vypadá bledě, před pár dny vyšel článek, kde píše předseda mykologů kraje a prý takovou situaci ještě za celý život nezažil. A že jsme na tom nejhůř z celé republiky a houby nejspíše nebudou. Je fakt, že takové vyprahlé léto, horké a bez deště nepamatujeme nikdo, s kým se bavím. A to jiné roky myslím, že patříme k deštivým krajům. Letos nic. Nevím co se stalo. Ale tak není všem dnům konec, snad budou zase i lepší roky tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů