Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 8. 2022 21:27

demonikan
♥♥-----
Registrovaný: 17. 6. 2022
Příspěvky: 50

Co je to za holku?

Nedávno mě jedna holka, se kterou se znám prakticky od dětství, pozvala na jednu akci. Byli jsme domluvení, kdy a kde se sejdem. Dorazil jsem přesně na čas, ona tam nebyla. Tak jsem na ni čekal. Asi po desti minutách jsem jí volal, kde je. Řekla, že se zdržela s kámoškama a hned dojde. Po čtvrt hodině, kdy nedorazila, jsem jí zas volal. Prý se zas zdržela. Nakonec jsem na ni čekal skoro hodinu. Když jsem jí už po několikáté vola, tak řekla, že už na ni nemám čekat. Tak jsem se na ni vykašlal a jel jsem domů dost vytočený. Na druhý den jsem se u ní stavil. Mluvili jsme spolu přes zvonek. Jediné, co mi řekla, že nemá čas a musí jet pryč. Neomluvila se, nic nevysvětlila. S ní už jsem nadobro skončil.
Zajímá mě, co si o takové holce myslíte a jestli jste se někdy s podobným člověkem setkali.

Není tady

 

#2 12. 8. 2022 22:07

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co je to za holku?

Podle mě nespolehlivá, povrchní, rozlítaná, o úctě k druhému nemá tušení, chová se neslušně.........  usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3 13. 8. 2022 6:28

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co je to za holku?

Takových lidí po světě běhá nespočet, teď je na tobě, jestli budeš přešlapovat na místě a nebo se posuneš dál. vrabčák má pravdu a krom toho je to holka naprosto zásadní pro tvůj budoucí život. To abys věděl co ne/chceš a taky později uměl ocenit tu, která se tak nechová i když zrovna nemá barvu vlasů, jakou by sis přál wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4 12. 12. 2023 4:02

bekean
♥------
Registrovaný: 5. 10. 2023
Příspěvky: 6

Re: Co je to za holku?

Každý má své vlastní priority a zájmy, ale komunikace a respekt k času druhé osoby jsou klíčové pro zdravé vztahy.

Upravil(a) AndreaP. (12. 12. 2023 19:05)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů