Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1201 28. 7. 2022 8:49

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Rybička vypadá na betu bojovnici wink Králíci jsou nejúžasnější, když žijí na volno a kočky u baráku patří ven! Zvířata beru jako zvířata, ale to neznamená, že je mi lhostejné, když vidím, že se trápí a nemůžu jim pomoc. I veterinářka říká, když tam chodíme se psy, jo, vy to máte jinak, neřešíte.. Teď nás čeká dovolená (achjo), taky počítám, že budu každý den volat dozoru.. ale ne abych zjistila, jak se daří "zvířátkům".. ale abych měla klid a věděla, že dozor stále žije big_smile Dozor má striktně zakázáno minimálně 3 dny opustit pozemek, protože čuby ho pustí ven, ale už v žádném případě dovnitř. Budu jen tiše doufat, že si za ty tři dny čubiny zvyknou aspoň trošku. smile Už abych byla zase doma big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1202 28. 7. 2022 11:12

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomito, to mě mrzí s těmi andulkami......... grater Máte ke zvířatům rozumný přístup. godlike
Krásnou a klidnou dovolenou a a to dozorce bez problémů zvládne! big_smile

Upravil(a) vrabčák (28. 7. 2022 11:14)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1203 28. 7. 2022 11:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Věro, a veškerá zvířena přežije a přeju ti taky hodně klidu a zaslouženého odpočinku! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1204 28. 7. 2022 13:03

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Palomito, to mě mrzí s těmi andulkami......... grater Máte ke zvířatům rozumný přístup. godlike
Krásnou a klidnou dovolenou a a to dozorce bez problémů zvládne! big_smile

Diky vrabčáku storstark Sama jsem zvědavá, jak to dopadne.. čubina je mazel, už ji máme skoro dva roky a z toho byla většinu času s námi, protože covid a všechno.. Teď když přijdu po čtyřech hodinách na oběd, chytne mi tlapkama nohu a spí se svou hlavou (čumákem) na mé druhé noze, aby mi byla co nejblíž. Ale běda, jak se jí někdo cizí courá kolem plotu.. Takhle si představuju čirý běs big_smile Pošačka nám ani nedávala poštu do schránky a nechávala ji různě položenou. Později se přiznala, že nějakou poštu i vracela, jako nedoručitelnou. Prý se k našemu plotu nepřiblíží ani za nic (její vlastní slova, po kterých jsme samozřejmě schránku přemontovali, do té doby jsme neměli tušení). Proto doufám, že dozoru nebude čubina moc zatápět a vše dopadne na výbornou. Mají mou plnou důvěru, všichni. stolt
Andulky jsme původně rozmnožovat nechtěli. Loni se rozhodly, že s námi nesouhlasí a letos to vypadalo pomalu na dvojnásobek přírůstků. Byly ve stínu, měly odvětrávání, takovou práci jim to dalo a všechno marné. U toho posledního už jsme opravdu věřili, že to dá.. No, teď sedí samička ještě na jedné snůšce, tak uvidíme, jestli to tentokrát příroda schválí..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1205 28. 7. 2022 18:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

Já chodím krmit zvířata synovi .................odjel s rodinou k moři a každý den volají ohledně kočky, králíka a jedné rybičky
To je dnes svět............kočička se asi zamilovala, toulá se, je vyhublá..........2 noci nepřišla-myslela jsem, že celá rodina narychlo přijede, vyšiloval hlavně syn...............a my jsme měli kočky vždycky venku, lovily myši, spaly ve dřevníku
mají 1 rybičku, modrou a placatou.........zjistila jsem, že mají nové akvárium a já ji tam nenašla, ležela na dně jako hadr a já ji neviděla, měla jsem zkažený celý den............naštěstí večer se pohnula
dnes se vracejí, hurrrá............ano, západní svět je zpovykaný, rozmazlený, dekadentní........sakra, to se pak Putinovi daří..........

vero, tak já se přiznám, že jsem mnohem horší než tvůj syn - co se týká zvířat! Já bych v životě od svých holek psích neodjela (dobrovolně), nejdu bez nich nikam, kam nesmí ony, tak nepůjdu ani já! Výjimečně jdu do restaurace na večeři, to si pak beru přes den dovolenou, abych s nimi byla, když jim večer na pár hodin odejdu. A nesvěřila bych je ani na hlídání! rodna


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1206 28. 7. 2022 18:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomito, též přeji krásnou dovolenou!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1207 28. 7. 2022 20:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

vero, tak já se přiznám, že jsem mnohem horší než tvůj syn - co se týká zvířat! Já bych v životě od svých holek psích neodjela (dobrovolně), nejdu bez nich nikam, kam nesmí ony, tak nepůjdu ani já! Výjimečně jdu do restaurace na večeři, to si pak beru přes den dovolenou, abych s nimi byla, když jim večer na pár hodin odejdu. A nesvěřila bych je ani na hlídání! rodna

Ty jsi dobrá lol tummenupp ale chápu, mně budou holky taky chybět, ale jejich primární funkce u nás je hlídání pozemku. A podle toho jsou taky vedené, takže žádná velká socializace a pusinkování s cizími. Vyhovuje mi, že budí respekt za bránou. Bereme je na výlety, ale ne vyloženě do společnosti. Stačí, když k nám dojde návštěva a přesto, že ví, co máme doma za telata, a že ta hysterka zrovna hárá, tak si dovedou svého psa. My tu naši kozu pak musíme zavřít, bo to se nedá a ona vydrží celou dobu skákat plnou vahou na vrata od dílny a chce ven a ten jejich pes nám zase všechno označkuje.. od jahod až po fasádu dumbom


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1208 28. 7. 2022 20:02

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Palomito, též přeji krásnou dovolenou!

Díky storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1209 28. 7. 2022 22:14

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

vera napsal(a):

Já chodím krmit zvířata synovi .................odjel s rodinou k moři a každý den volají ohledně kočky, králíka a jedné rybičky
To je dnes svět............kočička se asi zamilovala, toulá se, je vyhublá..........2 noci nepřišla-myslela jsem, že celá rodina narychlo přijede, vyšiloval hlavně syn...............a my jsme měli kočky vždycky venku, lovily myši, spaly ve dřevníku
mají 1 rybičku, modrou a placatou.........zjistila jsem, že mají nové akvárium a já ji tam nenašla, ležela na dně jako hadr a já ji neviděla, měla jsem zkažený celý den............naštěstí večer se pohnula
dnes se vracejí, hurrrá............ano, západní svět je zpovykaný, rozmazlený, dekadentní........sakra, to se pak Putinovi daří..........

vero, tak já se přiznám, že jsem mnohem horší než tvůj syn - co se týká zvířat! Já bych v životě od svých holek psích neodjela (dobrovolně), nejdu bez nich nikam, kam nesmí ony, tak nepůjdu ani já! Výjimečně jdu do restaurace na večeři, to si pak beru přes den dovolenou, abych s nimi byla, když jim večer na pár hodin odejdu. A nesvěřila bych je ani na hlídání! rodna

hm............tomu já moc nerozumím

Není tady

 

#1210 28. 7. 2022 23:08

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

vero, tak já se přiznám, že jsem mnohem horší než tvůj syn - co se týká zvířat! Já bych v životě od svých holek psích neodjela (dobrovolně), nejdu bez nich nikam, kam nesmí ony, tak nepůjdu ani já! Výjimečně jdu do restaurace na večeři, to si pak beru přes den dovolenou, abych s nimi byla, když jim večer na pár hodin odejdu. A nesvěřila bych je ani na hlídání! rodna

Ty jsi dobrá lol tummenupp ale chápu, mně budou holky taky chybět, ale jejich primární funkce u nás je hlídání pozemku. A podle toho jsou taky vedené, takže žádná velká socializace a pusinkování s cizími. Vyhovuje mi, že budí respekt za bránou. Bereme je na výlety, ale ne vyloženě do společnosti. Stačí, když k nám dojde návštěva a přesto, že ví, co máme doma za telata, a že ta hysterka zrovna hárá, tak si dovedou svého psa. My tu naši kozu pak musíme zavřít, bo to se nedá a ona vydrží celou dobu skákat plnou vahou na vrata od dílny a chce ven a ten jejich pes nám zase všechno označkuje.. od jahod až po fasádu dumbom

lol


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1211 29. 7. 2022 13:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

LENNNA napsal(a):

vera napsal(a):

Já chodím krmit zvířata synovi .................odjel s rodinou k moři a každý den volají ohledně kočky, králíka a jedné rybičky
To je dnes svět............kočička se asi zamilovala, toulá se, je vyhublá..........2 noci nepřišla-myslela jsem, že celá rodina narychlo přijede, vyšiloval hlavně syn...............a my jsme měli kočky vždycky venku, lovily myši, spaly ve dřevníku
mají 1 rybičku, modrou a placatou.........zjistila jsem, že mají nové akvárium a já ji tam nenašla, ležela na dně jako hadr a já ji neviděla, měla jsem zkažený celý den............naštěstí večer se pohnula
dnes se vracejí, hurrrá............ano, západní svět je zpovykaný, rozmazlený, dekadentní........sakra, to se pak Putinovi daří..........

vero, tak já se přiznám, že jsem mnohem horší než tvůj syn - co se týká zvířat! Já bych v životě od svých holek psích neodjela (dobrovolně), nejdu bez nich nikam, kam nesmí ony, tak nepůjdu ani já! Výjimečně jdu do restaurace na večeři, to si pak beru přes den dovolenou, abych s nimi byla, když jim večer na pár hodin odejdu. A nesvěřila bych je ani na hlídání! rodna

hm............tomu já moc nerozumím

Jj, vidím. Proto ten vztah nemůžeš pochopit ♥


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1212 30. 7. 2022 16:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ja mám zvieratá vežmi rada, tobôž vlastné, ale že by som si ich nedala opatrova iným, to nie... hmm A sama rada strážim zvieratá druhým - hoci niekedy je to výzva. Ale socializujem sa s inými zvermi...  rada. Momentálne mám teda len hmyz(a to ešte proti mojej vôli), ale chystám sa to zmeni a opatrovanie určite ma budem. už len preto, že mám rada teplo a more, čo zverom nemusí robi dobre. Plus mačky vôbec nerady menia domov, povedala by som...
Ja som po fajn dovolenke na Orave (túry, vychádzky, výlety, poznávanie, wellness v požskom termáli... víno, ženy/muži, spev) a výbornom kultúrnom víkende v Brne, ale nejako som zlenivela a ďalšie plány na prázdniny sa mi nedarí plni. Plus teda: horúčavy vôbec nepomáhajú. hmm Ale snáď sa mi aspoň trochu podarí nabehnú na plánovaný rytmus.
A čisté skuhry: počas dovolenky mi pomrelo pár byliniek a kvetov. Brachova dovolenka sa čiastočne prekrývala, myslela som, že to dajú pár dní aj bez polievania... no, nedali kapitulation grater.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1213 3. 8. 2022 21:08

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Všimli jste si, jaké podivné va přezdívky, často v kombinaci s čísly, si dávají nově registrovaní uživatelé Babinetu?
Pokrok nezastavíš.............  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1214 5. 8. 2022 17:34

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

u nás vedro, nevystrčila jsem ani nos po celý den..........až teď jsem vylezla na terasu a koukám na zahradu..........okurky listy jsou zkroucené, vůbec nekvetou, sklízela jsem hlavně v červenci, teď málo...........ani se jim nedivím, v takovém počasí
včera za mnou přijela kamarádka............celý den jsme byly na koupališti...........po x letech a moc jsme si to užily
a už nesvítí

Není tady

 

#1215 5. 8. 2022 20:03

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

u nás vedro, nevystrčila jsem ani nos po celý den..........až teď jsem vylezla na terasu a koukám na zahradu..........okurky listy jsou zkroucené, vůbec nekvetou, sklízela jsem hlavně v červenci, teď málo...........ani se jim nedivím, v takovém počasí
včera za mnou přijela kamarádka............celý den jsme byly na koupališti...........po x letech a moc jsme si to užily
a už nesvítí

A svítí, ale a je minimálně o 10 stupňů méně! Raději o víc! Tohle je moc, málokdo z toho má radost. Venku bylo 37, v práci 32, v tom se nedá vůbec myslet. Nemám to ráda sad  Těším se na zítra, mělo by se snad ochladit, tak snad si to užijeme!
Letos je velmi horké a velmi suché léto, alespoň u nás. Nejvíce za posledních x let. Ani houby asi nebudou sad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1216 5. 8. 2022 21:29

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Taky se těším na nižší teploty smile a hlavně a už konečně pravidelně prší!!!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1217 6. 8. 2022 5:53

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

No, tak zrovna mi prší venku na prádlo. A vydatně 🙄


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#1218 6. 8. 2022 8:12

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

tady prší a dost...............hurrrááááááááááá

v lese ani žabina, prohlížím svoje místa skoro každý den...........a nic, ani ň

příští týden má být úplněk a úplněk v srpnu značí velkou houbařskou úrodu.................za hodinu jsem nasbírala kdysi 145praváků

myslím si, že podhoubí vyschlo

Není tady

 

#1219 6. 8. 2022 11:57

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Zapršelo, ale vůbec nevím jak hodně, sova jsem to. A teď je den jako malovaný, s nádechem podzimu, a krásně fouká vítr a není vedróóóó! tummenupp
Věro, co je to, prosím tě, žabina? Znám jenom žabinec. wink Snad se podhoubí zachovalo. Všem houbařům držím palce, aby rostly! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1220 6. 8. 2022 13:46

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

žabina je u nás .........nejedlá houba

je chladno, si lebedím, konečně jdu na zahradu........připravit si záhon na hlávkový salát......vypěstovala jsem si malé salátky-přísadu, kupodivu se mi moc povedly v tom hicu, tak jdu na ně
a konečně mi krásně vzešel kozlíček-polníček............snad se mi konečně podaří......snažím se o to několik let
v listopadu ve Francii jsme vzali košík a na trhu jsme koupili 6 polníčků - růžice velká jako dlaň, plná křehoučkých lístků, ta se oprala a pokapala citrónem, sůl, pepř.......a taková lahoda, získala jsem návod - musí se zasadit malé rostlinky v půlce srpna, tak mi to časově vychází, ale to už jsem taky měla, musím vydržet ..........a vydrží až do vánoc

Není tady

 

#1221 7. 8. 2022 10:58

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

u nás vedro, nevystrčila jsem ani nos po celý den..........

Na dovolenou jsme vyfasovali to nejteplejší počasí. Výhodou ubytování bylo, že tam bylo jak v peci a venku jsme se ochlazovali.. vše je relativní big_smile Ten pocit, když je venku 38, ty otevřeš okna a do bytu zavane chladný vzduch.. lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#1222 7. 8. 2022 13:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vera napsal(a):

žabina je u nás .........nejedlá houba

je chladno, si lebedím, konečně jdu na zahradu........připravit si záhon na hlávkový salát......vypěstovala jsem si malé salátky-přísadu, kupodivu se mi moc povedly v tom hicu, tak jdu na ně
a konečně mi krásně vzešel kozlíček-polníček............snad se mi konečně podaří......snažím se o to několik let
v listopadu ve Francii jsme vzali košík a na trhu jsme koupili 6 polníčků - růžice velká jako dlaň, plná křehoučkých lístků, ta se oprala a pokapala citrónem, sůl, pepř.......a taková lahoda, získala jsem návod - musí se zasadit malé rostlinky v půlce srpna, tak mi to časově vychází, ale to už jsem taky měla, musím vydržet ..........a vydrží až do vánoc

Věro, díky, hned jsem moudřejší. smile
Jsi pracovitá, s přírodou krásně propojená a umíš přijímat její dary. godlike A se rostlinkám na tvé zahradě daří! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1223 7. 8. 2022 13:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

vera napsal(a):

u nás vedro, nevystrčila jsem ani nos po celý den..........

Na dovolenou jsme vyfasovali to nejteplejší počasí. Výhodou ubytování bylo, že tam bylo jak v peci a venku jsme se ochlazovali.. vše je relativní big_smile Ten pocit, když je venku 38, ty otevřeš okna a do bytu zavane chladný vzduch.. lol

lol  lol  lol


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#1224 8. 8. 2022 19:21

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

černý až šibeniční humor...............to zažíváme situace, dnes je tak příjemně, sice v poledne jsem šla do opalovaček, ale taková teplota by se mi líbila

Není tady

 

#1225 9. 8. 2022 12:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Rozesmálo mě, jak to Palomita podala. godlike

Jo, včera a dneska - teploty příjemné, to by se mi taky líbilo. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů