Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 2. 8. 2022 7:42

Teri17
♥------

Moc bych si přála lásku

Dobrý den, vystudovala jsem nedávno VŠ. Mám ráda procházky do přírody , před covidem a hlavně v dětství jsem hodně cestovala (Egypt, Turecko, Řecko, Španělsko...) a mimo jiné mám ráda kulturu v podobě návštěv galerií či muzeí. Neustále potkávám kluky, kteří se nechtějí vázat a radši u PC doma hrajou hry, kluky, kteří mají nějaký osobnostní problém či jednoduše zlé kluky. Moc mě to trápí, jelikož bych ráda potkala fajn prima kluka. Pro mě je ten člověk vždy priorita, snažím se druhého neomezovat, podporovat a chovám se k druhému s maximální úctou. Věřím, že jsou důležité pilíře jako láska, úcta, respekt a tolerance.
Je mi 25 let, jsem drobná tmavovláska z Prahy. Nevíte, prosím, kde na nějakou prima kluka narazit, či nevíte o nějakém fajn klukovi z Prahy zhruba v mém věku?
P.S. Seznamky zkoušet nechci, byla jsem jen zklamaná.

Není tady

#2 3. 8. 2022 15:10

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Moc bych si přála lásku

Někam...  se to všechno divně posunulo a věřím, že najít v této době dobrého kluka není vůbec jednoduché... sad
Teri, jsi naštěstí ještě hodně mladá, a tak nic není ztraceno. smile Chodit po galeriích a muzeích, případně na koncerty, do divadla, do kina, na vlastivědné procházky po Praze ......... můžeš i sama. Vím, že ve Světozoru je (pokud to ještě trvá) snad jedna řada pro ty, kteří by se rádi s někým seznámili.
V pražských parcích a lesoparcích potkávám spoustu mladých lidí - sólistů s batůžkem na zádech. I aktivně sportovat můžeš chodit sama - plavat, běhat... Nebo se přihlásit na nějaký kolektivní sport - míčové hry, jóga (bývá snad pro ženy i muže společně). Mladí lidé se seznámí i při oslavě narozenin v nějaké partě. Seznámit se člověk může i ve vlaku atd. Pokud ovšem nezírá neustále jen do mobilu.
Seznamky jsou asi dost riskantní, ale i tam se náhodou může vyskytnout někdo kvalitní. Úplně bych je nezatracovala. A vždy se sejít na neutrální půdě v bezpečném prostředí.
Až narazím na fajn kluka kolem 25 let, dám ti vědět! Držím ti palce! big_smile

P. S. Na vlastivědnou procházku dorazíš sama a pak už se jde ve skupině. A co KČT (Klub českých turistů)? Pořádají výlety po Praze i okolí, ale i do vzdálenějších míst. stolt

Upravil(a) vrabčák (3. 8. 2022 21:02)

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí