Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#101 3. 8. 2022 14:40

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: To nikdo nemá papouška?

Svas, lol!

Jo, nivu, i samotnou, taky miluju. A bez chleba nejde žít - u mě platí na 100 %. Ale k nivě mi chutná pivo, a proto ji nemívám hned k snídani. wink Moje snídaně probíhá trochu stereotypně ve slané a sladké fázi - chleba s dírkami zamáznutými máslem (nebo v těchto dnech zrovna Ramou) s rajčetem, jako druhý chod chleba s medem nebo marmeládou a k oběma chodům hořké Caro (nebo něco podobného) ve velkém hrnku. Opouštím nepapouščí téma.

Vaše mniška mníška je geniální a umí nádherně pobavit. big_smile  tummenupp

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#102 7. 8. 2022 10:53

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Re: To nikdo nemá papouška?

Svas, ale to jsi nenapsala, že na tebe doráží, protože jí dávᚠněco jiného než máte vy! big_smile Tohle u nás neznám. Ptáci vždy sedí na bidýlku a slušně čekají. Max přiletí na desku, kam dáváme krmení, když nám to moc dlouho trvá, že nám pomůžou.. Ale nemáme je jako domácí mazlíčky. Jen mám vypozorováno, že k mé ruce se přiblíží bez ostychu (jsou divocí), ale k muži ani náhodou, protože ten je občas loví, když se nějaký zraní a před zazimováním. Ale nikdy nás žádný neklovl při krmení a běžném pohybu ve voliéře, taky jsou vzrůstem mnohem menší.. co si budem wink Pozdrav pupíkům a a se dílo daří tummenupp

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí