Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#76 6. 8. 2021 21:10

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: To nikdo nemá papouška?

Užij si příjemně klídku a pohody. big_smile Samoty nemůžu napsat. tongue

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#77 6. 8. 2021 21:36

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

Užij si příjemně klídku a pohody. big_smile Samoty nemůžu napsat. tongue

pussa storstark

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#78 7. 8. 2021 11:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Děkuju! big_smile storstark

Seneca

Není tady

#79 6. 12. 2021 17:04

Svas
♥♥♥♥♥--

Tak jsem dneska s naší modrou potvorou pekla vánoční cukroví, neuvěřitelný zážitek. Za jednu nohu mi hlavou dolů visela z výstřihu a kulila oči na vál, až šilhala. Pak se na ten vál spustila a sem tam chodila po vyváleném těstě, které samozřejmě ochutnávala. Mleté oříšky mám po celé kuchyni, cukr a mouku taky. Musela se mnou péct, protože když jsem zkoušela, že ji z klece nepustím, řvala tak, že jsem se bála, aby nás nevystěhovali. Hodně času tráví venku z klece, stále miluje manžela a mě pouze trpí. Účastní se všeho, co doma děláme a bohužel vůbec nikdy přes den neodpočívá. Zlatý korelák.
Už je naprosto ochočená a hodně mluví. Opakuje i věty a slova, která slyšela jen jednou. Jak já si hlídám slovník! Pamatuje si ihned to, co nechceme, aby se naučila. Teď aktuálně z klece řve na plný pecky, že chce papat a spinkat. Kdyby nekecala...

Není tady

#80 6. 12. 2021 19:52

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

lol  godlike

Ahoj Svas! Říkám si, kdo tohle zažije? Kolik je na světě papoušků, co pomáhají péct vánoční cukroví a co u toho navíc mají spoustu řečí? big_smile

Seneca

Není tady

#81 7. 12. 2021 7:18

rina
♥♥♥♥♥♥-

👍🦜

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#82 20. 12. 2021 13:07

Svas
♥♥♥♥♥--

Byli jsme s modrou příšerou u veterináře, protože potřebovala ostříhat drápky. Korelákovi jsem to dělala sama, naše papoušková by mě buď sežrala, nebo by si nechala ustřihnout celou nohu, tak jsme vyrazili. U doktora dělala hodnou a držela, jenže pak se doktorka podívala do její převozky a nezdála se jí hustota bobečků. Prý moc řídké. Měla jsem noc a den všechno sbírat a přinést na rozbor s tím, že papouškové budou taky odebírat krev. S dětmi jsem to tak neprožívala, nemohla jsem spát a pořád jsem si říkala, odkud jí to probůh té mojí mrňavé chudince budou brát. Rozbor hovínek dopadl dobře, nikde nic, žádní cizopasníci. Pak doktorku napadlo ještě udělat bakteriální rozbor a našla něco, co prý jsme si zřejmě už přinesli od chovatele. Krev jí nebrala, jen se ptala, jestli není skleslá. Když jsem jí vyprávěla, že největší zábava je švihnout mi formičku na pečení a mlátit s ní v koupelně do zrcadla, moc se smála. Dostali jsme nějaký sirup, který v přesně určeném množství do ní 2x denně injekční stříkačkou musím dostat. Chtělo by to natočit. Buď ji drží manžel a nadává a já se snažím jí nějak otevřít zobák, nebo to probíhá obráceně, on drží a já nadávám. Co je jisté, že naší papouškové Ježíšek nic nepřinese, dárky přece dostávají jen hodní smile

Není tady

#83 20. 12. 2021 20:32

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Další moc hezký, zábavný mikropříběh! tummenupp  lol
Svas, přimlouvám se, aby divoška od Ježíška přece jen něco malého dostala. big_smile

Seneca

Není tady

#84 20. 12. 2021 21:22

rina
♥♥♥♥♥♥-

Taky. !🤭😋
Dnes mi dcera deset minut vyprávěla, jak svým zlobivým pejskům kupovala dárky, a jak vymejšlí, proč vlastně až tak zlobiví nebyli... 😋

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#85 21. 12. 2021 13:48

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Svas loltummenupp
Gratuluju k tak šikovnému papuškovi.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#86 3. 1. 2022 9:42

Svas
♥♥♥♥♥--

Judy, díky za gratulaci.
Divoška měla samozřejmě pod stromečkem balíčků nejvíc ze všech. Loni se ale aktivně účastnila rozbalování, letos na to dokonale dlabala. Sice dostala hračky převážně se zrcátky, aby se  mohla obdivovat, jak je krásná - její oblíbená činnost, ale nějak ji to nebavilo. Teď ale na mě huláká z klece: spi, ty, ty, ty, musíš spinkat, šup šup. A protože to šup vyslovuje měkce jako šjup, musím se smát. Papoušková s ukrajinským přízvukem smile

Není tady

#87 3. 1. 2022 19:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile  smile  big_smile  tummenupp

Seneca

Není tady

Zápatí