Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1001 18. 11. 2021 10:38

Serigala
♥♥♥----

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

Doporučuji shlédnout. Je to krátké a je to tak.

https://nastub.cz/w/uEMp9NG2EL29ydkTw9jzJP

Nezapomínejme také na posilování imunity a na to že existují medikamenty které pomáhají při léčbě corona/viru.
Záměrně se propaguje pouze vakcína jako jediné řešení v boji s virem.

Není tady

#1002 19. 11. 2021 13:06

rina
♥♥♥♥♥♥-

Nenechám se očkovat kvůli svému zdraví,  ale kvůli čím většímu omezení mých základních lidských práv!!!

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1003 19. 11. 2021 13:09

rina
♥♥♥♥♥♥-

Velmi smutné a nejhnusnější, k čemu mě doba donutila! dumbom

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1004 19. 11. 2021 15:02

Serigala
♥♥♥----

rina napsal(a):

Nenechám se očkovat kvůli svému zdraví,  ale kvůli čím většímu omezení mých základních lidských práv!!!

Rino nemám právo radit. Pokud můžeš do práce, ještě bych vydržela.

Není tady

#1005 19. 11. 2021 18:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

rino a to u nás je to ještě velmi mírné oproti okolním zemím! Někde je zákaz do veřejné dopravy, někde do obchodu, někde do práce.... Rakousko dnes ohlásilo, že od 1.2. mají očkování povinné. U nás je fakt ještě d opatřeními velký klid, myslím, že to teprve přijde.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#1006 19. 11. 2021 19:03

rina
♥♥♥♥♥♥-

No právě! To není totalita, ale násilí, znásilňování a zneuctění lidské důstojnosti!

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1007 19. 11. 2021 20:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Tak určitá opatření mi nevadí, covid vůbec nezlehčuji a opatření (nějaká) jsou podle mého potřeba. Naopak mi přijdou u nás vlastně málo přísná - vzhledem k situaci. Vadilo by mi povinné očkování, omezení základních potřeb - jako nákup v potravinách, lékarně, nesmět do práce... jiná opatření jsou nepříjemná, člověk si občas možná zanadává, ale v podstatě je chápu.
Dnes u nás zrušili zahájení Adventu a trhy... je to škoda, ale úplně to chápu.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#1008 23. 11. 2021 9:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

rina napsal(a):

No právě! To není totalita, ale násilí, znásilňování a zneuctění lidské důstojnosti!

Njn, ale ono smr zadusením (u nás tisícky a u vás ešte viac) tiež nie je prechádzka ružovou záhradou. Plus, s kolabujúcim zdravotníctvom je to ešte horšie... A niečo robi treba, nie? Sedie na Babi a skuhra nepomôže vôbec nikomu...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#1009 23. 11. 2021 12:01

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Vzhldem k těm číslům a predikcím mi přijdou ta opatření VELMI VELMI NEDOSTATEČNÁ a vláda OPĚT zaspala dobu. V ničem se nepoučili.

- Gary Smith

Není tady

#1010 23. 11. 2021 22:34

Serigala
♥♥♥----

Tak především , pokud by se nemocným hned v počátku jak propuknou první potíže dodalo léčiva,která jsou záhadně zakázaná a nedostupná ,tak by se nemuselo stát že se lidé budou dusit a že budou muset být hospitalizovaní .
Zrada je v tom že nám tvrdí že se to léčit nedá, že se s tím nedá nic dělat.
To je LEŽ!  Dále Zinek,vitamín C, vitamín D. to je základ.  Nejlépe skutečné přirodní produkty.  A tak dále.
Psychika v rovnováze je alfa omega.

Není tady

#1011 24. 11. 2021 8:58

Niky123
♥♥♥♥♥--

Při dnešních číslech nakažených, informacích z přetížených nemocnic a nečinnosti lády si myslím, že otázka Nechat se očkovat nebo ne jednoznačně zodpovězena.
Mrzí mě, že to mnozí popírají a tím vystavují nebezpečí sebe (což je ještě jejich věc), ale i ostatní - kolabující nemocnice - a to už jen jejich věc není. sad

Není tady

#1012 24. 11. 2021 9:26

Niky123
♥♥♥♥♥--

V nemocnici v Kyjově ode dneška platí stav hromadného postižení osob. Kapacita ARO se téměř vyčerpala, na pacienty nebude stačit vyškolený personál.

Není tady

#1013 24. 11. 2021 11:33

Serigala
♥♥♥----

Niky123 napsal(a):

Při dnešních číslech nakažených, informacích z přetížených nemocnic a nečinnosti lády si myslím, že otázka Nechat se očkovat nebo ne jednoznačně zodpovězena.
Mrzí mě, že to mnozí popírají a tím vystavují nebezpečí sebe (což je ještě jejich věc), ale i ostatní - kolabující nemocnice - a to už jen jejich věc není. sad

Mrzet nás může a také bude do budoucna naše ignorance a neschopnost prohlédnout masivní manipulaci.
Znovu zopakuji i pro tebe ,protože jsi mne nečetla. Covid se dá léčit. Kdyby nám jak v Čechách nebo i tady ve Francii nezakázali léčiva a poskytli je včas nakaženým a netvrdili nám že na to nic není, tak bychom nekončili v nemocnicích.
Kdybychom se i formovali a nebyli ignoranti hledící jen jedním směrem, znali bychom protokol léčby.
Že vakcína je jediný způsob jak se nedostat do potíží je zaručené vymývání mozků.
Že jsou přetížené nemocnice ( a věřit jen tomu co nám prezentují hlavní média je ignorance ) není bohužel teda jen zdánlivě proto, že se mnozí ještě nechtějí dát očkovat ,ale proto že nemocným není poskytnuta léčba a není poskytnuta včas. Především starším a ohroženým.
Jsem každým dnes svědkem toho jak dvakrát očkovaní dnes vesele roznáší virus. Nemusí na testy, mohou do restaurací a všude jinam. 
Mnozí očkovaní dokonce vědí že mají symptomy ale testovat se pod dohledem nejdou a pokud uŸ se testují doma a jsou pozitivní, tak to nikomu neřeknou,nezůstávají v karanténě oni ani jejich blízcí. A tak se to šíří “ vesele “ kosmickou rychlosti.
Nezodpovědní.

Takže z tohoto pohledu otázka nechat se očkovat nebo ne ,NENÍ zodpovězena.

Upravil(a) Serigala (24. 11. 2021 18:26)

Není tady

#1014 24. 11. 2021 11:45

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Niky123 napsal(a):

Pro mne je velmi udivující, že pro někoho je otázka JEDNOZNAČNĚ zodpovězena.
Ale co vlastně říkám, proč by nebyla, každý je jiný.

- Gary Smith

Není tady

#1015 24. 11. 2021 12:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

stolt Súhlas, Lenni.

Brita

Není tady

#1016 24. 11. 2021 14:59

rina
♥♥♥♥♥♥-

Já včera v čekárně na druhou vakcínu. Pán po třetí vakcíně, v mém věku. Jeho syn, 41 let, předtím zdravý, sportovec, po třetí vakcíně přijat na ARO v těžkém stavu, dusil se. Tři týdny na přístrojích, poté propuštěn s trvalými následky, bez další léčby, jen 3xdenně dychatko. Otec řekl 'Jeste jsem ho přemlouval, aby se nechal očkovat'..., a v očích měl slzy. Taky jednoznačně rozhodnuto, že si to bude do smrti vyčítat.

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1017 24. 11. 2021 15:24

Serigala
♥♥♥----

LENNNA napsal(a):

Niky123 napsal(a):

Pro mne je velmi udivující, že pro někoho je otázka JEDNOZNAČNĚ zodpovězena.
Ale co vlastně říkám, proč by nebyla, každý je jiný.

Tak já si dovolím do toho vstoupit.

Výroky o jednoznačné odpovědi jestli se nechat očkovat nebo ne, patři podle mého názoru jen do kategorie názoru každého jednotlivého jedince především za sebe.
Nicméně tenhle výrok zdá se mi (?) míněn témeř už tak nějak všeobecně je takový a opět zase jen podlé mého názoru který je už svým způsobem neakceptovatelný pro celou společnost.

Není tady

#1018 24. 11. 2021 16:09

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Ignorant zůstane ignorantem, a je či není očkován. Je to o lidech. Dnes zrušeny dvě schůzky, přestože byli účastníci očkovaní a s negativním antigenním testem. Ale příznaky jako u covidu - mj. ztráta chuti a čichu a tudíž nechtěli ohrozit ostatní, očkované i neočkované. Jdou tedy ještě na PCR testy. A o tom to je. Pak jde člověk do obchodu a tam pantáta s rouškou pod bradou, chrchlá na všechny strany a vykračuje si bohorovně středem. Inu, nejspíš má skvělou imunitu, možná je očkovaný, ale nemusí potkat jen ty zdravé a silné. Asi kvůli něčemu ta stovka denně umírá. Trocha ohleduplnosti by neuškodila, zejména když bezohlednost může i zabít. Nejhorší na tom je, že úplně zbytečně.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

#1019 24. 11. 2021 18:25

Serigala
♥♥♥----

Tak jo, tak ještě jednou a správně. Chybička se vloudila. 😀
“ Mrzet nás může a také bude do budoucna naše IGNORANCE a neschopnost prohlédnout masivní manipulaci.“

Není tady

#1020 24. 11. 2021 18:36

Serigala
♥♥♥----

A co se týká ignorantů , ó ano ti jsou jak mezi očkovanými tam mezi neočkovanými.. Líbí se mi zodpovědné firmy a zodpovědní jedinci.No jo ,líbit se mi můžou ,ale kvůli tomu nezodpovědní nevymizí.
Ale blbost kvete proto že z vyších míst je povoleno kino, restaurace apd. pravě mnoha očkovaným ignorantům.
No.

Není tady

#1021 24. 11. 2021 18:39

mia
♥♥♥♥♥♥-

Jsme holt "lidé různé" a každý máme jiné vidění světa.
Já v tom třeba nevidím manipulaci, ale spíš bezradnost, neschopnost, srabáctví a politický populismus. A zoufalou situaci zdravotníků v první linii.

Není tady

#1022 24. 11. 2021 18:46

rina
♥♥♥♥♥♥-

Ten výraz "odpírač, nezodpovedný, bezohledný", a pod., má poněkud hanlivý nádech.
Zamýšleli jste se, vy, co ho používáte, někdy nad tím, že ten člověk odmítá opatření, očkování, nařízení, omezování osobní svobody... z hlubokého vnitřního přesvědčení o jejich neúčinnosti, ne-li škodlivosti?

Jste schopni a ochotni pochopit, co jste v jeho očích vy?

Upravil(a) rina (25. 11. 2021 12:19)

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#1023 25. 11. 2021 13:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Serigala napsal(a):

Tak jo, tak ještě jednou a správně. Chybička se vloudila. 😀
“ Mrzet nás může a také bude do budoucna naše IGNORANCE a neschopnost prohlédnout masivní manipulaci.“

Mňa prosím z tejto množiny "nás" vyjmite, áno? Inak kžudne a pokojne sa mrzte a nechajte mrzie, čo a kožko len chcete..

Brita

Není tady

#1024 25. 11. 2021 13:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

rina napsal(a):

Ten výraz "odpírač, nezodpovedný, bezohledný", a pod., má poněkud hanlivý nádech.
Zamýšleli jste se, vy, co ho používáte, někdy nad tím, že ten člověk odmítá opatření, očkování, nařízení, omezování osobní svobody... z hlubokého vnitřního přesvědčení o jejich neúčinnosti, ne-li škodlivosti?

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých. Pokiaž sa správajú rozumne a zodpovedne, je mi u (_._), či sú očkovaní alebo nie - a pokiaž sú nezodpovední, tak tým dupžom. A ešte viac je mi u (_._), čo si oni myslia o mne... stolt To je ICH vec, nie moja. wink

Brita

Není tady

#1025 25. 11. 2021 14:35

Serigala
♥♥♥----

Selima napsal(a):

rina napsal(a):

Ja tie slová nepoužívam, ale priznám sa, že mám dos svojich starostí a nemám čas. chu ani energiu rieši očkovanie či neočkovanie druhých. Pokiaž sa správajú rozumne a zodpovedne, je mi u (_._), či sú očkovaní alebo nie - a pokiaž sú nezodpovední, tak tým dupžom. A ešte viac je mi u (_._), čo si oni myslia o mne... stolt To je ICH vec, nie moja. wink

Odpus mi mou otevřenost milá Selimo, taková odpověd kterou poskytuješ je k zamyšlení.
V tom se dá číst jako v dětské říkance co to vypovídá o Tvém charakteru.
Vždycky mě budou udivovat lidé kteří “ silácky ” prohlašují jak je jim názor druhých u zadnice jakoby si dosud nebyli vědomi že názory  společností ovlivňují i tyhle “siláky “ s jž si to uvědomují nebo ne. No právě na nevědomé úrovni.
Jak si nevědomě myslí že se mohou tímto “siláckým” vyjádřením oddělit od názorů ostatních a dokonce i tvrdit že nezodpovědnost druhých je jim také u zadnice jakoby nechápali souvislosti jak se jich ta nezodpovědnost druhých vlastně týká.
No panečku.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí