Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#676 27. 9. 2021 8:02

vera
♥♥♥♥♥♥-

Re: Nechat se ockovat nebo ne ?

vrabčák napsal(a):

Rozhoduju se, jestli půjdu na třetí. neutral

já půjdu

Není tady

#677 27. 9. 2021 19:48

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Děkuju. smile

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#678 28. 9. 2021 14:12

Serigala
♥♥-----

vrabčák napsal(a):

Ahoj vrabčáku. Já bych to nedělala.
Víš co je podezřelé? U lidí kteří jsou už dvakrát nebo dokonce třikrát očkovaný ( Izrael ) se výzkum nezajímá o to jím dělat a zkoumat krev na protilátky a přitom tato příliš narychlo vyvinutá vakcína je v podstatě experiment na lidech.
Ti co jsou očkováni létají letadlem bez toho že by se jim alespoň udělal PCR test jako neočkovaným ( teda snad jen kromě Anglie) a přitom mnoho z nich už prokazují i symptomy - bolesti v krku, kašel, únava,bolesti hlavy i horečka. A takže se selským rozumem se můžeme zamyslet nad tím že oni mohou být přenašeči ,nosiči viru aniž by to někdo u nich zkoumal.
Vím co říkam. 
Jaký má smysl vakcína která nechrání a tak nebo snad přesto by měla byt aplikována znovu?
Osobně mi to rozum nebere.

Není tady

#679 28. 9. 2021 14:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja by som na tú istú, akú som už dostala šla, na inú skôr nie... hmm Uvidím.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#680 28. 9. 2021 14:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Serigala napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Víš co je podezřelé? U lidí kteří jsou už dvakrát nebo dokonce třikrát očkovaný ( Izrael ) se výzkum nezajímá o to jím dělat a zkoumat krev na protilátky a přitom tato příliš narychlo vyvinutá vakcína je v podstatě experiment na lidech.
Ti co jsou očkováni létají letadlem bez toho že by se jim alespoň udělal PCR test jako neočkovaným ( teda snad jen kromě Anglie) a přitom mnoho z nich už prokazují i symptomy - bolesti v krku, kašel, únava,bolesti hlavy i horečka. A takže se selským rozumem se můžeme zamyslet nad tím že oni mohou být přenašeči ,nosiči viru aniž by to někdo u nich zkoumal.
Vím co říkam. 
Jaký má smysl vakcína která nechrání a tak nebo snad přesto by měla byt aplikována znovu?
Osobně mi to rozum nebere.

V Anglicku ich testujú určite a pokiaľ viem (neletela som ale), tak aj u nás...

Brita

Není tady

#681 28. 9. 2021 14:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Serigala napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Vím co říkam. 
Osobně mi to rozum nebere
.

Vakcína ZNIŽUJE pravdepodobnosť nakazenia a chráni pred horším a ťažím priebehom  - nič menej a nič viac. Mmch, tak je to aj s väčšinou ostatných vakcín.  Druhá zvýraznená veta to pekne zhrňuje - jeden rozum, čo neberie, neznamená, že to neexistuje alebo nemá význam. Môj rozum neberie kvázi-kryštály, ale tým je to fuck - existujú a fungujú aj bez toho.   stolt

Brita

Není tady

#682 28. 9. 2021 16:07

Serigala
♥♥-----

Selima napsal(a):

A Anglii právě že určitě testují OČKOVANÉ cestující ( aspoň něco) ,tak jsem to myslela. V tuto chvíli nemám informaci jestli i jinde. Nicméně v CR určitě netestují PCR testem očkované cestující.
O tom mluvím. smile

Není tady

#683 28. 9. 2021 16:15

Serigala
♥♥-----

Selima napsal(a):

Serigala napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Vím co říkam. 
.

Vakcína ZNIŽUJE pravdepodobnosť nakazenia a chráni pred horším a ťažím priebehom  - nič menej a nič viac. Mmch, tak je to aj s väčšinou ostatných vakcín.  Druhá zvýraznená veta to pekne zhrňuje - jeden rozum, čo neberie, neznamená, že to neexistuje alebo nemá význam. Môj rozum neberie kvázi-kryštály, ale tým je to fuck - existujú a fungujú aj bez toho.   stolt

Tvuj názor milá Selimo Ti brát nehodlám. Díky i za něj. Jsi jak čertík co vyskakuje z krabičky jen když ho něco zalechtá big_smile
Mám jiné informace. Nesouzním s Tvými. smile
Doporučila bych Ti také se právě hlavně v dnešní době ,ale celoživotně dál vzdělávat a nebýt pozadu.
Je to nutnost, protože temto druh vakcíny se zkouší porvé.

Není tady

#684 28. 9. 2021 16:59

mia
♥♥♥♥♥♥-

Zatím zvažuju třetí dávku....čekám, co přijde, ale asi se nechám....

Není tady

#685 28. 9. 2021 20:43

rina
♥♥♥♥♥♥-

Nenechej!

Klid v duši přeji všem.

Není tady

#686 28. 9. 2021 21:05

mia
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Nenechej!

Proč?

Není tady

#687 28. 9. 2021 21:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Já myslím, že pokud už bych v sobě měla dvě dávky, tak bych na třetí asi šla. Jako ve stylu "už to v sobě stejně mám, tak co můžu zkazit". Předpokládám, že kdo se nechal očkovat, tak věřil, že ho to ochrání. Po x měsících od očkování už vakcíny hodně "ztratily" schopnost nyní ochránit před Deltou. Takže pokud jste vakcínám věřili tenkrát, tak mi přijde logické se chtít ochránit i nyní před tím co přijde.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#688 28. 9. 2021 22:25

Serigala
♥♥-----

Tisková konference patologů v Německu kteří zkoumali krev očkovaných lidí.

https://blog.hlavnespravy.sk/27963/ake- … ciny-jedy/

Není tady

#689 29. 9. 2021 13:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Serigala napsal(a):

Selima napsal(a):

A Anglii právě že určitě testují OČKOVANÉ cestující ( aspoň něco) ,tak jsem to myslela. V tuto chvíli nemám informaci jestli i jinde. Nicméně v CR určitě netestují PCR testem očkované cestující.
O tom mluvím. smile

Ja som to myslela takisto - sesternica, očkovaná, tu bola na návšteve z Londýna a testovali ju aj tam (resp. musela byť testovaná), aj tuná pri odlete, myslím - aspoň tak to tvrdila pred odletom. Či potom od nej reálne test pýtali, to nepísala.

Brita

Není tady

#690 29. 9. 2021 13:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Serigala napsal(a):

Selima napsal(a):

Serigala napsal(a):

Vím co říkam. 
.

Tvuj názor milá Selimo Ti brát nehodlám. Díky i za něj. Jsi jak čertík co vyskakuje z krabičky jen když ho něco zalechtá big_smile
Mám jiné informace. Nesouzním s Tvými. smile
Doporučila bych Ti také se právě hlavně v dnešní době ,ale celoživotně dál vzdělávat a nebýt pozadu.
Je to nutnost, protože temto druh vakcíny se zkouší porvé.

Každá vakcína sa raz musí vyskúšať - a napr. "moja" Astra-Zeneca je klasický druh vakcíny na staršom princípe. Nevidím dôvod, aby fungovala odlišne ako iné podobné.
Vzdelávam sa len potiaľ, pokiaľ je to buď nutné, alebo ma baví. Inak mám celoživotne dosť iných, profesionálnych aj koníčkových vecí na vzdelávanie...

Brita

Není tady

#691 29. 9. 2021 13:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

LENNNA napsal(a):

Já myslím, že pokud už bych v sobě měla dvě dávky, tak bych na třetí asi šla. Jako ve stylu "už to v sobě stejně mám, tak co můžu zkazit". Předpokládám, že kdo se nechal očkovat, tak věřil, že ho to ochrání. Po x měsících od očkování už vakcíny hodně "ztratily" schopnost nyní ochránit před Deltou. Takže pokud jste vakcínám věřili tenkrát, tak mi přijde logické se chtít ochránit i nyní před tím co přijde.

Ja váham, lebo "moju" Astra-Zenecu, ktorú mám už odskúšanú, teraz neočkujú grater kapitulation . Takže mám dilemu sjuk

Brita

Není tady

#692 29. 9. 2021 13:42

Serigala
♥♥-----

Ano Selimo, mam v Londýně bratra. V obou směrech musel mít testy jako očkovaný před odletem. Testy vidět chtěli.

Není tady

#693 29. 9. 2021 13:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Hej, hej, asi aj tá moja segranka... takže to nebude všeobecná pravda - to s tým testovaním len neočkovaných...

Brita

Není tady

#694 29. 9. 2021 14:01

Serigala
♥♥-----

Selima napsal(a):

Každá vakcína sa raz musí vyskúšať - a napr. "moja" Astra-Zeneca je klasický druh vakcíny na staršom princípe. Nevidím dôvod, aby fungovala odlišne ako iné podobné.
Vzdelávam sa len potiaľ, pokiaľ je to buď nutné, alebo ma baví. Inak mám celoživotne dosť iných, profesionálnych aj koníčkových vecí na vzdelávanie...

Tady už jde ale o zdraví. Nikdo Tě nenutí Selimo se vzdělávat o novém druhu očkování ale máš v tom mezery. Jsem teď doslova vyvalena z toho co mi tady píšeš. Uf!
Ale ješte na okraj jednu věc musím upřesnit. Máš a všichni kdo zvolili vakcíny, máte na to právo si vybrat.

Nicméně pokud Ti můj včerejší odkaz z tiskové konference jde otevřít tak doporučuji všem si to přečíst, protože tady se začíná dít tuším něco mimořádného. 
A opět každý má svobodnou volbu zvážit čemu nakonec bude věřit ,ale pokud je tohle skutečně tak jak na konferenci sdělili, pak to už nebude možné dál zamlčovat.
Uvidíme,

Není tady

#695 29. 9. 2021 14:16

Serigala
♥♥-----

Selima napsal(a):

Hej, hej, asi aj tá moja segranka... takže to nebude všeobecná pravda - to s tým testovaním len neočkovaných...

Nečetla jsi pozorně , Psala jsem : “ Ti co jsou očkováni létají letadlem bez toho že by se jim alespoň udělal PCR test jako neočkovaným ( teda snad jen kromě Anglie) a přitom mnoho z nich už prokazují i symptomy - bolesti v krku, kašel, únava,bolesti hlavy i horečka. “

Neřekla jsem zde nic o všeobecné pravdě. Mluvím jen o svých zkušenostech z jiných Evropských zemí a o tom že zatím nemám další informace z první ruky jestli jsou očkovaní testováni i jinde před cestou do zahraničí.
Snad ještě Izrael dělá testy očkovaným. Ti ostatní očkovaní ,včetně mého muže si létají bez ověřeni PCR testem a nikdo tak neví- nezjišťuje jestli nejsou nosiči.
Jednodušeji už to napsat nejde.  big_smile

Není tady

#696 29. 9. 2021 14:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

No a ja píšem, že v SR (a zrejme ani v ČR), či je členská krajina EÚ, to proste pravda nie je. Spýtam sa aj česko-španielskej rodinnej kamošky(lekárky), ktorá len nedávno letela aj s rodinou z Olomouca do Gijonu, ako to mali... Inde neviem a netuším, to je fakt.

Brita

Není tady

#697 29. 9. 2021 14:39

Serigala
♥♥-----

Selima napsal(a):

No a ja píšem, že v SR (a zrejme ani v ČR), či je členská krajina EÚ, to proste pravda nie je. Spýtam sa aj česko-španielskej rodinnej kamošky(lekárky), ktorá len nedávno letela aj s rodinou z Olomouca do Gijonu, ako to mali... Inde neviem a netuším, to je fakt.

Selimo nerozumím. Co není pravda v SR a v ČR?   V ČR před cestou například Do nebo Z Francie od očkovaných nepožadují PCR testy. Očkovaný kolega z Německa nelétaá do Belgie nebo Francie s PCR testem ale jen s certifikátem očkování.
Kde si nerozumíme?wink

Není tady

#698 29. 9. 2021 14:53

Serigala
♥♥-----

A tak mám další informaci ,že Izrael ze své země a do své země nepustí ani své očkované bez PCR testu a po příletu do země musí byt i v karanténě. Tak jo tam to mají taky.
Nevím jak Itálie nebo Španělsko. Jednoduše mnoho EU zemí poušti očkované bez testování.
Nicméně psala jsem i jinou věc , nevím jestli výzkumníci očkovaným zkoumají krev na protilátky.. Víte to někdo prosím?
Já jen vím že v Německu se začali šťourat v krvi očkovaných pod mikroskopy. O testech na protilátky nevím.

Není tady

#699 29. 9. 2021 16:36

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Výzkumníci nejspíš ano ( vím o takových), jinak rutinně ne. Vyšetření mohou indikovat z  (a zaplatí to pojišťovna) imunologické/alergologové, plicaři, infekcionisti, epidemiologové ...
Zaplatit si vyšetření protilátek může každý.

Není tady

#700 29. 9. 2021 16:58

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

No jasně, že každá vakcína se musí vyzkoušet. Ale žádná se nezkouší na veřejnosti a v takovém ohromném měřítku. A k úplnému otestování (myslím že to byla ta 3. fáze?) nedošlo. Nestihlo se to. Může to být úplně v pohodě, ale také nemusí. To nikdo nyní prostě neví. Navíc mám pocit, že je to jiný typ vakcíny než na které jsme byli zvyklí třeba z povinného očkování z dětsví. Ale to už se jen opakujeme a každý si o tom myslí své tummenupp

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

Zápatí