Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#8176 31. 8. 2020 14:23

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

V čem bych se měla zlepšit, proč bych se měla zlepšit a jakou formou.
Už to mám.

Jo takhle! Hodnocení sebe sama.... to je pro mě osobně strašný! Tohle a další podobné "zhovadilosti" (grafy na produktivitu a x dalších věcí) se dělaly u mého ex v práci, já na to vždy koukala jak blázen.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#8177 31. 8. 2020 16:25

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

No...je to něco. Mě zaměstnává stát.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#8178 31. 8. 2020 16:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Vrabčáku, trefilas to par

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#8179 31. 8. 2020 18:40

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Jsem sklerotik, psala jsi to tu už dříve, ale nepamatovala jsem si to rodna

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#8180 31. 8. 2020 19:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Judyna napsal(a):

Aj mňa zamestnáva štát, ale takéto čosik našťastie nemusím písať... Zasa som ale musela napísať svj "plán osobného rozvoja", čo je zhruba podobne obľúbené. Tentoraz sa mi však nejako ponúklo (skoro) samo, takže som sa aspoň nijako veľmi netrápila. Akurát dve tretiny závisia nielen odo mňa, ale hlavne od korony a spvisiacej situácie vissla , takže uvidíme, na koľko % plán splním.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#8181 3. 9. 2020 22:27

rina
♥♥♥♥♥♥-

Skuhrám, ptz. jsem se rozhodla spát naposledy na sedačce, která byla mé zesnulé fenky, a já ji hodlám vyměnit za novou, koukat se z ní, jako za starých časů na film, a NB se nechce rozpohybovat.
Že by znamení?

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#8182 15. 9. 2020 18:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Skuhrám, jelikož jsem marod. Chytla jsem klasickou virozu - tedy předpokládám a jsem na neschopence. Tu jsem s doktorkou řešila přes telefon. Překvapilo mě, že i když jsem jí říkala, že pracuju s lidmi, tak o nějakém testování vůbec neuvažovala. Ani se mě nezeptala, jestli je nás třeba víc nemocných nebo tak. Ne, že bych o testy stála, ale překvapilo mě to vzhledem k tomu, že se říká, jak moc se testuje. Bratr mé kamarádky měl vysoké horečky, manželku zdravotní sestru a dceru pracující v hospicu a také ho netestovali. Kamarádka říkala, že v jedné z našich nemocnic na Vysočině se testuje minimálně, že nejsou peníze.
Tak nevím teda.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#8183 15. 9. 2020 19:29

Irma
♥♥-----

Judy, mám podobnou zkušenost (z doby duben/květen). Taky pracuji s lidmi. Média na nás hrnou informace, ale reál bývá jiný. Na závěr nemoci jsem šla sama na testy. Vyšly negativní, ovšem čich a chuť se mi vrátila až po 3 měsících.

Není tady

#8184 15. 9. 2020 21:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Čítala som niečo ako že nevedia rozlíšiť normálnu chrípku od Covid-u - tak možno preto. Ale zmysel to veľmi nedáva, uznávam. (Možno nechcú zhoršovať štatistiky...)

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#8185 15. 9. 2020 21:23

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Judyno, tak brzké uzdravení! storstark  Aspoň že ráno nemusíš vstávat. sova

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#8186 15. 9. 2020 22:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Děkuju. A štve mě to. Já v září vlastně nikdy nachlazená nebyla. Kéž bych si to tedy vybrala nejlépe na rok dopředu.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#8187 15. 9. 2020 22:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Čítala som niečo ako že nevedia rozlíšiť normálnu chrípku od Covid-u - tak možno preto. Ale zmysel to veľmi nedáva, uznávam. (Možno nechcú zhoršovať štatistiky...)

Statistiky a možná i ty prachy... A taky asi nejsou lidi - vše jakoby s létem skončilo a nikdo se nechystal na to, co by mohlo přijít.
Nevím, jak u vás, ale u nás se to rozvolnilo prakticky úplně. Babiš se teď vymlouvá na to, že to tak lidi chtěli. A všichni poslouchlií Babiše , ne odborníky. Nakonec i ti odborníci vlastně.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí