Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 30. 6. 2020 15:45

Adolfina
♥------

Libi se mi svalovci - nemuzu se kontrolovat

Vzdycky se mi libili svalnati kluci, takovi, co vetsina zen rekne, ze tohle uz je moc. Krom toho jsem v sexu trochu submisivni a mozna i trochu masochisticka. Jinak se chovam docela normalne, jsem obycejna holka.
Libi se mi takova predstava, ze jsem vydana napospas obrovskemu svalovci, ktery si se mnou v posteli dela, co chce. Ja jsem totiz dost mala a nemam moc velkou silu. Nekdy nedovedu otevrit ani plechovku. smile)). Vzrusuje me pomysleni, ze behem sexu lezim pod svalovcem, ktery mi muze ublizit, ale me i ochranit, a ta hora svalu, ktera se namaha v posilce, se ted namaha pri mem sexualnim uspokojovani. Mam rada drsny sex a nevadilo by mi i simulovane znasilneni. Treba fantazie, ze me v pousti unese svalnaty sejk do sveho obydli a tam mi da na vyber: muzu se s nim vyspat dobrovolne nebo byt znasilnena. Nic bych pro nej neznamenala, byla bych jenom jedna z mnoha zen v jeho haremu, jenom bych zlouzila na ukajeni jeho choutek. Ten pocit bezmocnosti (ovsem jenom ve fingovane situaci) me hrozne vzrusuje. Je to jako afrodisiakum. Nebo bych treba byla pritomna na kulturisticke soutezi, ze bych nasla kulturistu, ktery by byl sexualne neuspokojen manzelkou (ta by odmitala sex). A ten kulturista by byl desne nadrzeny a vsechna ta sila, energie a chtic by se v nem hromadily az by potkal mne a ja bych byla tim ventilem. Uzili bychom si bez nejakych zavazku a kazdy by jsme se vratili k tomu svemu. Nebo bych byla sluzka v dome nejakeho venezuelskeho macha dona nekde na ranci, nebo jak se to tam ty usedlosti menuji. Don by mel zenu a kupu deti, ale manzelka by mu nestacila a svadel by sluzky. A chtel by me. Vyvijel by natlak. Ja bych nemohla odmitnout, protoze bych prisla o misto a taky bych soucasne mela sama pred sebou ospravedlneni, proc to delam.
Tohle jsou moje fantazie. Ja vim, ze to jsou pohadky a ze svet takhle nefunguje. Ve skutecnosti jsem ale docela jina, muj partner musi byt hodny a pozorny, v zadnem pripade ne agresivni jedinec. Urcite bych nechtela byt nejaky hadr a nicka a uz vubec ne sluzka, co musi drit nekde na druhem konci sveta. Neschvaluji partnerskou neveru (i kdyz je soucasti mych fantazii). U nas v ulici je jedna zena, kterou znasilnil maniak. Bylo to i v televizi. Ta zena ma dodnes straslive trauma. Je mi ji hrozne lito. Soucasne se zlobim sama na sebe, ze po necem takovem touzim. VIte, co se rika: davej si pozor, co si prejes, aby se ti to jednou nevyplnilo.
A ted k tomu, co se stalo.
Delam fitnes, chodim do posilovny a plavat.
V posilce jsem se seznamila s jednim chlapkem, ktery mi dela tak trochu trenera a je amatersky bodybuilder. Je hrozne mily a vim o nem, ze ma holku.
Jednou jsem naprosto ztratila hlavu. Mela jsem pocit, ze ma o mne zajem (ale to jsem jenom naprosto spatne vyhodnotila situaci). Kdyz cvicil vedle mne, ja videla jeho svaly, jak zveda tezkou cinku, poti se pri tom, neudrzela jsem se a zacala ho libat a hladit jeho tvrde bicepsy.
Byli jsme sami, netvrdim, ze jsem s nim chtela rovnou spat, ale chtela jsem ho osahavat, libat se a mazlit. Jeho pritelkyne by se to nikdy nedovedela. On to ale odmitl.
Pak jsem ho svadela a provokovala, jsem docela hezka a hrudnik mam docela vyvinuty, myslim ze byl i nalomeny, ale nakonec odolal.
Pak mi to bylo lito, stydela jsem se. Vim, ze jsem se chovala jako mrcha, co rozvraci vztahy, ale nejsem takova. Ale vubec jsem v dany moment nemyslela hlavou.
Neco podobneho se stalo pred rokem, kdyz jsem byla na dovolene. Na plazi jsem potkala jednoho Itala, opet to byl pohledny svalovec. Opet jsem se neovladala. Otevrene se mnou flirtoval, nemel nic proti tomu, kdyz jsem se ho dotykala, spolecne jsme si i zacvicili, ale o to dalsi nemel zajem. Treba byl gay, treba mel zenu a deti, treba jenom proste nemel chut. Pravdou ale je, ze kdyby me na te plazi, kde jsem byli sami, znasilnil a ja bych mela jistotu, ze neotehotnim, nebo ze nechytnu nejakou nemoc, byl by to pro mne hruzny, no i nesmirne vzrusujici zazitek. Asi bych nesla na policii. Velice tezko se takova rozpolcenost vysvetluje. To nemuzete chapat, to musite citit.
Mela jsem jednoho pritele, co byl fyzicky presne podle meho gusta. V posteli byl drsny, mel ohromnou vydrz, zadna romantika, proste rovnou na vec, kdyz se udelal, bylo to jako vybuch sopky, ale brzy jsem pochopila, ze byl pitomec. Hlava byla prazdna, neumel se chovat, asi me ani nemiloval, spis to byla fyzicka zalezitost, nebyly v tom city. Pochopila jsem, ze drive nebo pozdejc bude agresivni i v skutecnem zivote, nejen v loznici, a tak jsem to ukoncila. Aktualne pritele nemam. Chtela byl nekoho, kdo by mi kupoval kvetiny, vazil si me, libal me, venoval mi svoje srdce, ale soucasne by me v posteli bral jenom jako matrac, do ktereho si muze poradne zabusit.
Jak rikam, hrozne tezko se to vysvetluje.
Muzete me, samozrejme, odsoudit, jak jsem uz napsala, moje chovani nebylo zrovna cestne. Ale proste mam takove chute, mozna je to naprosto uchylne. problemem je, ze se mi to vymyka kontrole a jednou se mi to muze poradne vymstit.

Není tady

#2 30. 6. 2020 15:58

normální chlap
♥♥♥♥♥--

Re: Libi se mi svalovci - nemuzu se kontrolovat

Tipuju tě na čtrnáctiletého puberťáka.

Není tady

#3 30. 6. 2020 15:59

Adolfina
♥------

normální chlap napsal(a):

Je mi 22.

Není tady

#4 30. 6. 2020 16:09

Palomita
♥♥♥♥♥--

Méně filmů a více reality wink Chlap, co se chová jako den a noc bude asi jen na stránkách těch nejsladších scénářů.. 50 odstínů čehokoli smile

Není tady

#5 30. 6. 2020 16:10

Adolfina
♥------

Palomita napsal(a):

Méně filmů a více reality wink Chlap, co se chová jako den a noc bude asi jen na stránkách těch nejsladších scénářů.. 50 odstínů čehokoli smile

Jo ja vim... Nanestesti... grater

Není tady

#6 30. 6. 2020 16:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

No já se teda moc nevyznám, ale chlapi, co mají rádi sado-maso nemusí být nutně nějací agresoř (v případě sado)i i v běžném životě, ne?

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7 30. 6. 2020 16:24

Adolfina
♥------

Judyna: no jo, jenom takoveho najit, nebo si takoveho vychovat. lol

Není tady

#8 30. 6. 2020 16:25

Palomita
♥♥♥♥♥--

Adolfina napsal(a):

Jo ja vim... Nanestesti... grater

No, ale tvoje, bohužel.. zkus žít víc v realitě než ve svých představách.. Ono to co se děje ve dne je často důležitější, než to co se děje "v noci".. a jestli na tebe nezabral ani beachboy, tak už musí být něco hodně špatně..neutral

Není tady

#9 30. 6. 2020 16:29

Palomita
♥♥♥♥♥--

Judyna napsal(a):

No já se teda moc nevyznám, ale chlapi, co mají rádi sado-maso nemusí být nutně nějací agresoř (v případě sado)i i v běžném životě, ne?

K tomu, aby byl člověk "sado-maso" ho většinou něco přivede.. a nebývá to nic moc pěkného.. to se pak projeví i do normálního života ať chce, nebo ne. Není to vždycky tak románové, jak se nám snaží tvrdit wink

Není tady

#10 30. 6. 2020 17:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Tak to si opravdu nemyslím. Myslím, že jde čistě o to, co se komu líbí a nelíbí při sexu. Prostě každý to má rád jinak. Dokonce jsem myslím někde kdysi četla, že podle nějakých výzkumů jsou tito lidé vyrovnanější a a v lepším psychickém stavu než lidé ostatní.
Pozor, nemám na mysli násilníky. Ale kdo provozuje praktiky sado-maso, ta je to určitě o domluvě.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11 30. 6. 2020 17:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Adolfina napsal(a):

Určitě by se tahle komunita dala na netu najít, ne? A to by bylo, aby sis mezi nimi třeba nevybrala. Možná lepší, než to zkoušet takhle naslepo. To možná hodně kluků vyděsíš smile

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#12 30. 6. 2020 18:01

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Adolfina napsal(a):

Já myslím, že jste si spletl/a diskusi vissla

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#13 30. 6. 2020 18:15

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Máš můj obdiv, přiznám se, že já to nedala a do konce ten román ani nedočetla. Řekla bych, že po 15-ti letech na Babi jsem už zvyklá na ledasco, ale sakra...vždy se najde někdo, kdo mě překvapí roll

Není tady

#14 30. 6. 2020 18:17

Adolfina
♥------

AndreaP. napsal(a):

Máš můj obdiv, přiznám se, že já to nedala a do konce ten román ani nedočetla. Řekla bych, že po 15-ti letech na Babi jsem už zvyklá na ledasco, ale sakra...vždy se najde někdo, kdo mě překvapí roll

nechci byt nezdvorila, ale pokud s touhle diskusi mate problem, tak ji smazte.

Není tady

#15 30. 6. 2020 18:21

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Adolfina napsal(a):

Diskuzi mažu v okamžiku, kdy dojde k porušení pravidel, což se zatím nestalo.

Není tady

#16 30. 6. 2020 18:24

Adolfina
♥------

AndreaP. napsal(a):

Adolfina napsal(a):

Diskuzi mažu v okamžiku, kdy dojde k porušení pravidel, což se zatím nestalo.

Oooo, vrele diky. hjarta

Není tady

#17 30. 6. 2020 18:26

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Adolfino a divíš se? Nic proti sexuálním představám, ty může mít každý a klidně jakékoliv. Ale přijde ti normální jít sexuální fantazie psát na veřejnou diskusi? Doplním na veřejnou diskusi nezaměřenou na sex? Mně rozhodně ne. Chlap tě tipuje na 14letého puberťáka, já naopak na staršího úchyláka, kterého vzrušuje psát tyto věci dopodrobna veřejně. Není to tu poprvé, jsou to vždy různé příběhy a vždy velmi dopodrobna rozepsané, takže jde jasně vidět o co autorovi jde. Pokud se pletu, omlouvám se.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#18 30. 6. 2020 18:31

Adolfina
♥------

LENNA: Ale sa se nicemu nedivim. Ja jsem pouze vdecna administratorovi, ze me nemaze. Poslat nekomu srdicko neni poruseni pravidel. Aspon doufam.

Není tady

#19 30. 6. 2020 18:48

Palomita
♥♥♥♥♥--

Judyna napsal(a):

Tak to si opravdu nemyslím. Myslím, že jde čistě o to, co se komu líbí a nelíbí při sexu. Prostě každý to má rád jinak. Dokonce jsem myslím někde kdysi četla, že podle nějakých výzkumů jsou tito lidé vyrovnanější a a v lepším psychickém stavu než lidé ostatní.
Pozor, nemám na mysli násilníky. Ale kdo provozuje praktiky sado-maso, ta je to určitě o domluvě.

Asi jsem v životě potkala špatný "vzorek respondentů" a nebo byli vyrovnanější než já a jednoduše jsem je nepochopila. stolt

Není tady

#20 30. 6. 2020 19:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jsem čistě teoretik a vlastně ani nikoho takového neznám, takže opravdu si to jen myslím, nemám zkušenost gloria .
Ale opravdu si myslím, že lidé tohoto ražení se na všem pečlivě domlouvají, že obě strany vědí "o co go" a jsou s tím srozumněni.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#21 30. 6. 2020 19:10

rina
♥♥♥♥♥♥-

AndreaP. napsal(a):

... já to nedala a do konce ten román ani nedočetla.

Já asi tak 5 vět, a ani závěr, tak jak u některých dlouhých, které nedočtu, mě nezajímal. Trapné na entou.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#22 30. 6. 2020 19:17

Palomita
♥♥♥♥♥--

Judyna napsal(a):

Jsem čistě teoretik a vlastně ani nikoho takového neznám, takže opravdu si to jen myslím, nemám zkušenost gloria .
Ale opravdu si myslím, že lidé tohoto ražení se na všem pečlivě domlouvají, že obě strany vědí "o co go" a jsou s tím srozumněni.

To určitě! Nemyslela jsem to v sex. praktikách, ale spíš v tom běžném životě. wink

Není tady

#23 Dnes 12:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Adolfina napsal(a):

Je mi 22.

Tak hľadaj takého, ktorý ti bude vyhovovať, aj v tajných fantáziách. Máš na to vek aj príležitosť...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí