Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 9. 11. 2010 15:12

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Takže holky, závěr z této diskuze: Sraz bude v sobotu 27. 11. v kavárně v Řečkovicích.

Moc děkuju každému, kdo přispěl radou, a omlouvám se všem, kterým místo/čas nevyhovují. Bohužel to nejde udělat tak, aby byli spokojení všichni, tak se prosím na mě nezlobte.

Účast:

Mufinka
Verynka
Marti
Sluníčko
Malinkej - možná, podle zdravotní situace
Heri
Janabas
Evajs
Sillwan
Zuzanka - nevím?
Gabka
Kikineček
Vikinka
Misha
Evajs
Berka
Ronja

Co se týče času, navrhuju třeba 10:30 (velmi rámcově), s tím, že bychom se s dojíždějícími setkali napřed na hlaváku a pak tam jeli společně - místní můžou přijít rovnou tam, třeba na tu jedenáctou?

Druhá varianta je nechat do na odpoledne, cca od 14.00....záleží jen na vás. Až se dohodneme, zarezervuju místo.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#77 9. 11. 2010 15:18

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Tý jo, luxusní sestava. Furt zvažuju, že bych přijela sama aspoň na otočku, a ta sestava teda láká big_smile

Není tady

 

#78 9. 11. 2010 15:20

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

my můžem klidně od 10 na místě, jedeme autem dorazíme tam wink


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#79 9. 11. 2010 15:40

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:18)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#80 9. 11. 2010 15:46

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Veranna napsal(a):

Tý jo, luxusní sestava. Furt zvažuju, že bych přijela sama aspoň na otočku, a ta sestava teda láká big_smile

Veruuu přijéééď, prosím prosím....kdyby ti pak pomohlo přespat u nás a jet zpátky až druhý den (nevím jak to budeš mít s hlídáním), tak není problém, budeme to mít veselo s Mufaty a ráda si tě užiju ještě i po srazu smile

Míši dík, ještě že tě mám, abys to po mě zkontrolovala big_smile Na mě už leze demence stařeckého věku dumbom


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#81 9. 11. 2010 15:49

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:18)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#82 9. 11. 2010 19:15

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Ronji a jak je to od toho hlaváku daleko?

Není tady

 

#83 9. 11. 2010 19:25

Marti84
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 2926
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

verynka napsal(a):

Ronji a jak je to od toho hlaváku daleko?

Very asi 15-20 minut myslim smile

Není tady

 

#84 9. 11. 2010 19:33

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

OK, půjde se hromadně pěcho, tramvajkou, nebo nějak tak?  autem po Brnisku se mi moc jezdit nechce.....

Není tady

 

#85 9. 11. 2010 19:56

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Very jestli pojedeš od Svitav, tak to ani nemusíš do města zajíždět, Řečkovice jsou hned na kraji směrem od svitavské silnice (od Globusu). Určitě dáme nějaký sraz na zastávce a pak to půjdeme spolu hledat smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#86 9. 11. 2010 20:23

verynka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Svitavsko
Registrovaný: 16. 1. 2008
Příspěvky: 12559
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Ok, takže když nepojedu přes Olmik, tak dobloudím přímo tam, bez zastávek na nádru.

Není tady

 

#87 9. 11. 2010 22:43

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:18)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#88 10. 11. 2010 7:52

Berka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomoucko
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 4425
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Super, taky se moc těším! smile
Verannko - i já bych Tě moooc ráda viděla!!! hjarta

Musím správně opsat název a adresu, ať to najdem smile

jo - a ten čas kolem půl 11 -11 mi vyhovuje víc.. odpo je hned tma a to už mi přijde pak takové jako smutné a na spaní smile


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/BKkFeVB.jpghttp://lb3f.lilypie.com/BKkFp1.png
Tomášek nar. út 3.3.2009, 51cm, 3630g; 22.9.(18m) 79cm, 11,5kg, 24m, 86cm, 12,5kg 19 zoubků! wink
http://lb1f.lilypie.com/WlEGp2.png

Není tady

 

#89 10. 11. 2010 8:09

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

holky, uvidím, jestli se bude dát zdrhnout z přednášky (moc tomu nevěřím, ale naděje umírá poslední dumbom ) budu v kontaktu s Ronjou, tak bych za vámi kdyžtak na chvilku dorazila, pokud tam ještě budete smile přislíbená účast je totiž fakt luxusní tummenupp big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#90 10. 11. 2010 8:41

Blanik
Letňátka 2008
Místo: Kobylí
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 2757
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Super, taky si píšu.


http://lbyf.lilypie.com/qmMxp2.png
http://lb3f.lilypie.com/KsKVp2.png

Není tady

 

#91 10. 11. 2010 8:58

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Holky! super, počítám s tím a už se moc těšíme pussa

Mishi, my se dlomluvíme spolu? že bysme k tobě přisedli na vlak a ty nás dovedeš...seš pro? smile


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#92 10. 11. 2010 9:17

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

.

Upravil(a) misha88 (30. 3. 2011 7:18)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#93 10. 11. 2010 10:39

slunicko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Skalice nad Svitavou
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 7993
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Mishi, jela bych smile


http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/GhgRn82.jpghttp://lbym.lilypie.com/GhgRp2.png
http://lb3m.lilypie.com/TikiPic.php/IbqNz85.jpghttp://lb3m.lilypie.com/IbqNp2.png
http://lmtm.lilypie.com/1oRgp2.png

Není tady

 

#94 10. 11. 2010 11:33

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Ronja napsal(a):

Veranna napsal(a):

Tý jo, luxusní sestava. Furt zvažuju, že bych přijela sama aspoň na otočku, a ta sestava teda láká big_smile

Veruuu přijéééď, prosím prosím....kdyby ti pak pomohlo přespat u nás a jet zpátky až druhý den (nevím jak to budeš mít s hlídáním), tak není problém, budeme to mít veselo s Mufaty a ráda si tě užiju ještě i po srazu smile

Míši dík, ještě že tě mám, abys to po mě zkontrolovala big_smile Na mě už leze demence stařeckého věku dumbom

Ronji - moc děkuju za super nabídku! hjarta Musím přiznat, že mi to fakt docela pomůže a s díky přijímám smile Od nás do Brna mi to trvá 3 hodiny, do Řečkovic ještě dýl - znám to, léta jsem jezdila do Brna na fakultu.
Na otočku by to pro mně bylo fakt dost náročný, s Tobim pak zcela nemyslitelný. Takhle s přespáním to budu mít v pohodě. Samozřejmě jsem přemýšlela o hotelu s Tobim, ale ty víc jak 3 hodiny v autě jen já s ním mně trošku děsí lol Asi by si to neužil ani on ani já.
V. má bohužel navíc na ten víkend nějakou práci, takže Tobiho dáme k mamině a já budu moct dorazit.
Jen tedy jestli to bude od 10, tak budu muset v 7 ráno vyjet lol To jsem na sebe zvědavá smile

Jinak zvládnete to určitě kapacitně? Já tím že budu bez dítěte a nebudu ani těhotná, tak můžu spát v podstatě kdekoliv, vezmu si klidně i spacák. Jen dej vědět, co mám přivézt smile

Není tady

 

#95 10. 11. 2010 11:57

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Veran no to je bombááá... tummenupp godlike jen si teda jako nemyslete, že to bude klidný večííír big_smile vissla vissla

Není tady

 

#96 10. 11. 2010 12:03

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Holky co mi to delate hmm toliko bab ,co bych rada videla ,ale asi neuvidim sad Jeste to nejak zkusim ,ale nevidim to ruzove...


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#97 10. 11. 2010 12:09

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

mufina1 napsal(a):

Veran no to je bombááá... tummenupp godlike jen si teda jako nemyslete, že to bude klidný večííír big_smile vissla vissla

Neboj, já se na ty tvoje cácory upovídaný děsně těším! Společně je přeci musíme trochu unavit, ne? smile

Není tady

 

#98 10. 11. 2010 12:42

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Veran no nevím... abychom ve finále nespaly dřív my než ony... lol jsem zvědavá, poprvé budou spát takhle někde kde to neznají.. gloria

Není tady

 

#99 10. 11. 2010 14:56

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

Ronji prosím  kam to teda jdeme, mohla bys ještě jednou hodit odkaz ? ať už si to zadám do navigace ? díky


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#100 10. 11. 2010 14:57

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: Předvánoční sraz v Brně pro všechny

jo a proč celou dobu žiju v domění, že sraz je v pátek ? va


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů