Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 8. 2006 14:47

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Pavouciska:)

zdravim fandy tehcto roztomilych tvoru...
chovam Brachypelmu vagans a jsem z ni tak nadsena:Dbig_smilebig_smile je to teprve chvilinka co ji mam..mate nejake zkusenosti apod?i s jinym druhem tarantuly?smile
co si o techto tvorech myslite apod?smile

Není tady

 

#2 8. 8. 2006 14:49

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Pavouciska:)

Tak jsme si našla na googlu jak přesně vypadá a upřímně..tohle bych tedy domů nechtěla :-)))

Není tady

 

#3 8. 8. 2006 14:52

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

hehe ja si to prala cely zivot:) nejakeho takoveho tvora...no a kazdy se boji pavouku:)..pak jsem se prestehovala do Brna..spolubydlici se take bala..az jsem se jednou nas...a smile hehe a odstehovala se sama a poridila toho krasavce...no co jsem se seznamila s manzelem tak jsem Jacka mela...no a ten si holt musi zvykat:))))

Není tady

 

#4 8. 8. 2006 14:54

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Pavouciska:)

A to vypadá jak chce - jakmile to má osm nohou, tak omdlívám. Cokoli jiného mi nevadí, ale pavouci fakt jo.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#5 8. 8. 2006 14:57

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Pavouciska:)

Ferda napsal(a):

zdravim fandy tehcto roztomilych tvoru...
chovam Brachypelmu vagans a jsem z ni tak nadsena:Dbig_smilebig_smile je to teprve chvilinka co ji mam..mate nejake zkusenosti apod?i s jinym druhem tarantuly?smile
co si o techto tvorech myslite apod?smile

já sem měla doma 4 druhy těchto sklípkanů....Brachypelma vagans, Brachypelma smithi, B. auratum a B. boehmei a taky sem z nich byla zpočátku nadšená...ale... jako na okrasu je to možná pěkný, ani to není nikterak náročný, ale nic víc....nadšení potom opadlo a já se je věnovala všechny jednomu kámošovi, kterej se chovem těchto potvůrek zabývá víc.....ale jinak je to docela pěkná dekorace do bytu... lol ani ne tak vagans ale ti ostatní oranžoví tummenupp

http://www.gify.nou.cz/h_pavouk_soubory/p24.gif

Upravil(a) ESKYMKA (9. 8. 2006 13:35)


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#6 8. 8. 2006 14:58

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

hehe...jo jo nekdo to miluje nekdo v zadnem pripady..me treba silene vadi zaby..nevim nahani to trochu strach:)
ale Pavouciska mam rada....ma to ..hmm jak to nazvat ..osobnost:) ..je to mile kdyz treba menim vodu a Jack na me skoci a sedi:)..zatim teda jeste nekousl to ne,pry to boli jak pes a chloupky co vystreluje svedi jak blazen...no az to poznam na vlastni kuzi popisu hehe,...
pavouky miluju...smile

Není tady

 

#7 8. 8. 2006 15:00

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

no planuju si jich poridit vic..az si s manzelem poridime vlastni bydleni tak to bude vsude:) hehe...ja ty tvory zboznuju:)...jsou takovy samotari,vecne to sedi,buh vi jestli aspon premysly,fascinuje me to...nikdy nevis co od nich cekat...no me velke plany jsou myt barak ci byt plny techto kreatur:)
jsem to blazen co?big_smile

Není tady

 

#8 8. 8. 2006 15:01

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Pavouciska:)

Vlaďka napsal(a):

A to vypadá jak chce - jakmile to má osm nohou, tak omdlívám. Cokoli jiného mi nevadí, ale pavouci fakt jo.

tak pavouci jsou asi jediná havě co mi nevadí.... hmm jinak úplně nesnáším komáry, kl횝ata, šváby a červy- těma sem krmila ty sklípkany usch usch usch hnus, a ted se potýkám s problémem zvaným tasemnice psíííí  usch usch usch usch usch usch usch mám na to jaxi slabej žaludek a když to vidím, jak to leze z toho mýho roztomilýho štěňátka usch grater


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#9 8. 8. 2006 15:09

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

hehe..ozdoba do bytu..to me rozesmalo..mas vlastne pravdu..LOL

Není tady

 

#10 8. 8. 2006 15:11

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

co se tyce cervu,svabu,kobylek,komaru,mur apod...take nesnasim!...nastesti jsem problemy s tasemnici u svyho hafanka nemela..ale blee musi to byt hnus:(...snad se toho rychle zbavite
jedine co mi nevadi jsou klistata..teda vadi-nevadi..nesnasim je ale bavi me je vytahovat..jak ze zvirat tak z lidi..hehe takovy muj fetis:) vytahovat klistata...ja sama v zivote zadne nemela..alespon o tom nevim:)

Není tady

 

#11 8. 8. 2006 15:14

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Pavouciska:)

Ferda napsal(a):

hehe..ozdoba do bytu..to me rozesmalo..mas vlastne pravdu..LOL

tak  co jinýho big_smile pořád to jenom zevluje na jednom místě, občas se to pohne, občas svlékne z kůže....ani se s tím nemůžeš pořádně poňufat (pomazlit) dumbom ...no né že bys nemohla,ale je to takové - no jiné než např. s pesékem lol
když sem si je brala do ruky, tak sem se vždycky bála,že mi spadnou a polámou si hnáty...no ještě že jich mají tolik...ztráta jedné není taková hrůza...pořád jim jich  zbyde víc než dost tummenupp
a jak to mᚠstarý????

http://www.gify.nou.cz/h_pavouk_soubory/p2.gif

Upravil(a) ESKYMKA (9. 8. 2006 13:36)


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#12 8. 8. 2006 15:17

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Pavouciska:)

Ferda napsal(a):

co se tyce cervu,svabu,kobylek,komaru,mur apod...take nesnasim!...nastesti jsem problemy s tasemnici u svyho hafanka nemela..ale blee musi to byt hnus:(...snad se toho rychle zbavite
jedine co mi nevadi jsou klistata..teda vadi-nevadi..nesnasim je ale bavi me je vytahovat..jak ze zvirat tak z lidi..hehe takovy muj fetis:) vytahovat klistata...ja sama v zivote zadne nemela..alespon o tom nevim:)

KL͊ATA  usch usch usch usch usch usch usch usch usch ... FUJ...JÁ KDYŽ TO NA SOBĚ NAJDU TAK CHYTÁM BEZVA HYSTERICKÝ ZACHVATY sjuk ...BRRRRR JAK JÁ TO NESNÁŠÍM.... grater grater grater


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#13 8. 8. 2006 15:18

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

tak az najdes dej vedet,..vytahnu,zapalim..pohoda;)
no popravde receno..ja si to na sobe ani predstavit nedokazu..asi by me taky chytl nejaky ten hysterak

Není tady

 

#14 8. 8. 2006 15:20

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

Jack ma teprve 3 roky..mlada fesanda:)..je to samicka a jmenuje se Jack..no me takove kraviny nekdy chytaji hehe..minuly tyden se svlekla a je naprosto nadherna:) cervena pr......zbytek krasne cerny..no krasa;)

Není tady

 

#15 8. 8. 2006 15:42

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Pavouciska:)

Ferda napsal(a):

Jack ma teprve 3 roky..mlada fesanda:)..je to samicka a jmenuje se Jack..no me takove kraviny nekdy chytaji hehe..minuly tyden se svlekla a je naprosto nadherna:) cervena pr......zbytek krasne cerny..no krasa;)

to je dobrý  tummenupp lol
to my sme to pojmenovali všechno ŠTÍSTKO jelikož sme v době nákupu nevěděli zdali je to on nebo ona....tak to bylo prostě TO PAVOUČISKO ŠTÍSTKO big_smile (štístko 1 , 2 , 3 ,4 tongue )

jinak vagans je takovej "nemastnej neslanej" sklípkan....nic moc barvy... pak si pořiď  třeba B. boehmei...nádhera...nebo smithi... godlike

smithi: http://nd.blog.cz/s/sklipkani.blog.cz/nahledy/1014544.jpg

boehmei: http://nd.blog.cz/s/sklipkani.blog.cz/nahledy/935015.jpg

godlike godlike godlike


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#16 8. 8. 2006 15:45

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

jo jo oba jsou nadhernyyyyyyyyy smile ... casem si je poridim urcite...
no ja vagans muzu..:)vzdy jsem si prala sklipkana celeho cerneho!...taky to tak ve zveraku vypadalo,jake bylo me prekvapeni kdyz jsem na dennim svetle zhledla cervenou pr.....ale stejne ju miluju..ty brdo ty fotky..mam sto chuti si ted hned zajet do zveraku a obhlednout to..vyplata bude az dnes vecer..hehhe(sek v praci na odpoledni)..nooo jeeee...za chvilku zajedu do zverimexu:)

Není tady

 

#17 8. 8. 2006 15:48

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

tak jsem dala na srozumnenou manzelovi..at se pripravi:) pavouci mu nevadi..ale dvakrat je nemusi hehehe..jejdaaaaaa tento tyden to bude dalsi sklipkan a co ho tak pojmenovat George?hehe

Není tady

 

#18 8. 8. 2006 15:49

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

jen aby se to nedozvedela tchyne..ta je z nich cela vystrasena...hehe

Není tady

 

#19 8. 8. 2006 16:07

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Pavouciska:)

Ferda napsal(a):

tak jsem dala na srozumnenou manzelovi..at se pripravi:) pavouci mu nevadi..ale dvakrat je nemusi hehehe..jejdaaaaaa tento tyden to bude dalsi sklipkan a co ho tak pojmenovat George?hehe

a co třeba nějaký jiný jméno...co já vím...nějaká slavná osobnost...James Bond apod.... lol lol lol ( když už mᚠJacka "Rozparovače") big_smile


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#20 8. 8. 2006 16:08

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

hehehe to je napad...nebo kdyz jsme u toho George..George Bush? noo v zadnem pripade;)...nevim jeste neco vymyslim
a Jack rozparovac..jeeeeeeeeeeeeee na to jsem vubec nepomyslela..to se me libi!!!
a mam to..Sherlock Holmes?wink

Není tady

 

#21 8. 8. 2006 16:12

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: Pavouciska:)

Teda holky, já přjít k někomu na návštěvu, kde to chovají, tak mně vynesou nohama napřed. Mně stačí můra nebo vážka v bytě a ječím a mám hysterické záchvaty. A ty mrchy jako by to věděly a opravdu "po mně jdou", tzn. lítají, lezou a já nevím co ještě směrem ke mně usch
Onehda jsem doma objevila velkého zeleného lučního koníka a málem jsem měla infakrt. Skočit na mně, mám ho doopravdy. A pavouci, to je snad nejhorší. Mám pocit, že si mně prohlíží a chtějí na mně skočit... přímo do obličeje. Asi jsem magor dumbom

Není tady

 

#22 8. 8. 2006 16:12

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: Pavouciska:)

Ferda napsal(a):

hehehe to je napad...nebo kdyz jsme u toho George..George Bush? noo v zadnem pripade;)...nevim jeste neco vymyslim
a Jack rozparovac..jeeeeeeeeeeeeee na to jsem vubec nepomyslela..to se me libi!!!
a mam to..Sherlock Holmes?wink

lol lol lol
a co takhle Freddy Krueger lol
a pak k němu ještě Jasona....
a bude to Freddy vs. Jason  hjarta lol lol  lol


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#23 8. 8. 2006 16:19

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

to je napad..Freddy krueger to jisti:)...hehehee to je super...sem se poradne zasmala

Není tady

 

#24 8. 8. 2006 16:24

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pavouciska:)

hehe Fatimko..ja mam ten samy problem ale s murama...svine jedny...venku vecer se svetlama...ony ne na svetlo..ony na me...si clovek nemuze ani za teplych letnich noci v klidu zakourit:( hehe

Není tady

 

#25 8. 8. 2006 18:07

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Pavouciska:)

Fatima napsal(a):

Teda holky, já přjít k někomu na návštěvu, kde to chovají, tak mně vynesou nohama napřed. Mně stačí můra nebo vážka v bytě a ječím a mám hysterické záchvaty. A ty mrchy jako by to věděly a opravdu "po mně jdou", tzn. lítají, lezou a já nevím co ještě směrem ke mně usch
Onehda jsem doma objevila velkého zeleného lučního koníka a málem jsem měla infakrt. Skočit na mně, mám ho doopravdy. A pavouci, to je snad nejhorší. Mám pocit, že si mně prohlíží a chtějí na mně skočit... přímo do obličeje. Asi jsem magor dumbom

Luční kobylky mi naštěstí nevadí, dokonce toleruju i pavouky o velikosti do 1,5mm, ale větší a nedej bože chlupaté, brrr, to jenom vidím a beru nohy na ramena !!
Sestřenka takovou jednu potvoru má a hrozně se diví, že jsem naposledy u ní byla na návštěvě před 2 lety (nojo, jenže 14 dní poté si pořádila sklípkana a má ho v obýváku, občas ho dokonce vypouští, ježiš, to se proti mě rozběhnout, tak řvu na lesy).
Kdysi coby dítk školou povinné se mi stalo, že jsem se doma v obýváku dívala na telku, hezky rozložená na koberci, nad hlavou svítil vánoční stromek a najednou zpod TV stolku leze něco velkého - snad 7cm v průměru, 8 nohou .. ejhle, pavouk jak poleno. Já chvíli třeštila oči, než mi v hlavě seplo, cože to odpudivé monstrum vlastně je, jenže ta chlupatá mrcha se najednou rozeběhla přímo ke mně. Snad během nanosekundy jsem se ocitla na druhém konci místnosti na gauči, pavouk doběhl k místu, kde jsem předtím ležela, rozhlédl se a pak změnil směr - směrem ke gauči.  Věřte nebo ne, dodnes nechápu, jak jsem to dokázala, seskočila jsem z gauče, metelila na jiný konec místnosti a vyhoupla se na skříň (jen tak, ze země, žádná židle, dodnes tvrdím, že tím byl jednoznačně překonán olympijský rekord ve skoku do výšky z místa). Jenže ten zmetek pavouk zase za mnou. Chvíli nerozhodně stál před skříní a pak se na ní začal šplhat - takže nový olympijský rekord, tentokrát ve skoku dalekém, práskla dveřmi od ložnice, otočila klíčem a nevylezla, dokud se naši nevrátili z plesu (ve 2h ráno). Druhý den jsme vyklidili (doslova) celý obývák a hledala se ta tarantule. Nikde nic. Byl to starý dům a těch děr, kam se mohl zchovat, se pár našlo. Tak se tam preventivně nastříkla nějaká chemie na hubení hmyzu (hm, jenže tenhle "hmyz" zřejmě potřeboval něco na hubení volů) .. 4 dny poté obdobná scéna, tentokrát už za přítomnosti rodičů. Ti se však narozdíl ode mě pavouků nebojí, takže když se to "roztomilé" stvoření k nim rozběhlo, mamka si počkala, až přijde blíž, pak si s klidnou hlavou sundala pantofli a prásk - z pavouka zbyl "jen" flek velikosti minimálně 10cm v průměru.  yikes

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů