Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 8. 2006 14:11

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Pes vs. kocka

Ahojky Babinetky
mam takovy mensi problem:),nevim jestli problem,ale potrebovala bych poradit,vcetne Vasich zkusenosti apod.
Mam pejska,super fenecku kterou miluju bezmezne!!Je to takove moje miminko..hehe(to jsem ale blazen co? )..no proste laska jak tram!smile
A ted,nasla jsem si americkeho pritele,zamilovala se,odjela do ameriky,vdala se...a tady ziji s rodicy manzela..to je vse v pohode,jsou super...ALE maji kocku..a ja si planuju privezt moji milovanou Pollynku sem do USA...dalsi ALE....odjakziva co se hybalo  a nebylo pes honila...zajic,kocky,veverku.....myslite si ze by si na sebe zvykly?Pes a kocka?Ta cicina je na psy zvykla...kdyby neco po Pollynce by se ohnala:),,,ta by to potrebovala...no co si o tom myslite?Mam to risknout?Z financnich duvodu se bohuzel zatim odstehovat nemuzem..i kdyby si nerozumela Pollca s kockou..ja se Pollcy nevzdam v zadnem pripade...i za cenu toho ze bych si docista znepratelila tchyni a tchana:(
dekuji za Vase nazory papa krasny den:)

Není tady

 

#2 8. 8. 2006 14:35

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Pes vs. kocka

Já myslím, že by si zvykli. Navíc psi rozlišují mezi "naší kočkou" a "cizí kočkou" naše kočka je kámoš, cizí kočka nepřítel, navíc kočka psovi většinou s přehledem uteče, ale určitě to záleží kus od kusu.

My třeba doma máme psa a čtyři kočky a docela se snášejí. Tedy takhle Míša by se kamarádil, kočky očuchává a olizuje, ale ony jsou z něj poměrně nervozní, takže občas prskaj, taky už dostal pár facek, ale dá se to.

Není tady

 

#3 8. 8. 2006 15:13

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pes vs. kocka

diky tiino..no uvidim:)....preci jenom Pollynce je uz 8 let,starsi psi dama,ale snad se to zvladne:)
asi to chvilicku potrva..je se jen bojim toho...ze tchyne se v zadnem pripade nevzda kocky( a ani to po ni nezadam) ..a ja v zadnem pripade psa:) ..no bude to "sranda" smile

Není tady

 

#4 8. 8. 2006 16:02

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Pes vs. kocka

Ferdo, zvyknou si. Nevyvine se snad mezi nimi přátelství, ale lehčí či t잚í ignorance ano. Já vpustila toulavou kočku domů, tam mi porodila. Doma jsem jí mít nemohla (dítě má astma), tak jsem jí dala mámě k její jorkšírce (hodnej pes, ale na vetřelce dost nepříjemnej, dřív se používali na lov krys a jí ta bojovnost a neohroženost předků zůstala) ...ke kočce se hnala, ale ta se postavila na zadní, nafackovala jí, jorkšírka koukala....no a podobně kouká nᚠleonberger na sousedovy kočky, ke kterým se žene (nechce ublížit, spíš si pohrát, oňuchat se...) a ony jsou najednou na zadních a už jedou tlapama proti němu. Psi se stáhnou a s kočkami se obcházejí....na nepřátelství s tchyní a tchánem nemysli, slova jako "Já se nevzdám" před nimi nevypouštěj, buď vstřícná a nějak se dohodnete, i kdyby se ti dva rvali jako...pes a kočka přeci! (Tím neříkám, abys Polly dala pryč, to je ale snad jasný. Jen bych maminku nedráždila, ono - kdo bydlí u koho, že? A představ si sebe v její roli...pomůže ti to jí pochopit.)

Není tady

 

#5 8. 8. 2006 16:07

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pes vs. kocka

ja s nimi zadne nepratelstvi a tak nemam...ani to neminim z huby vypoustet..jen jsem chtela naznacit ze i kdyby buh vi co to se radeji zpakuju a jedu do CR ..to je jedno..s tchyni mam vyborny vztah..ale bojim se hodne...ze ona je na micine zavisla...a i kdyby videla Pollynu kte kocce bezet tak se zblazni..coz nechci..smile hehe...ona je takova citliva na takove veci a ja ji nechci drazdit..smile mam ji moc rada!
Jinak diky za prispevek..snad si zvyknout..Pollyna by par facek potrebovala...tak snad:))) diky

Není tady

 

#6 8. 8. 2006 16:29

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pes vs. kocka

no budu to muset vymyslet tak..abych dosla i se psem kdyz tchyne nebude doma:)..mela by strach....no az dostane pollynka nafackovano tak to bude hned lepsi:))))

Není tady

 

#7 8. 8. 2006 17:25

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Pes vs. kocka

Ferdo držím palce, podle mě převládne zvědavost, co to je za nové zvíře. Jo BTW podívej se Neviditelného psa, www.neviditelnypes.cz, do sekce zvířetník, je tam několik článků na téma sžívání psa s kočkou.

Není tady

 

#8 8. 8. 2006 23:01

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Pes vs. kocka

Ferdo, tak to je dobře. Ten nápad přijet, když tchyně nebude zrovna doma, je dobrej. Hlavně pokud by se složila rovnou přitom, když by tvoje Polly letěla ke kočce...tak tomu bych maminku tedy radši nevystavovala smile Však oni si ty zvířata udělaj mezi sebou pořádek. neboj a ozvi se, jak to dopadlo. Cau wink

Není tady

 

#9 11. 8. 2006 17:11

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pes vs. kocka

jo jo..tchyne je holt takova citliva zenska a cicinu bere jako svy dite,a ja ji chapu ,kdyby nejake zvire co nemusi psy letelo na Pollynku tak bych se take zblaznila..tak asi budem muset vycihnout ten spravny okamzik kde nebude doma:)
co se tyce Pollynky,si myslim ze az tech par facek od kocky dostane tak kocka bude hned panem domu,a uz se na to i tesim,jelikoz do kontaktu s zadnou kockou jeste neprisla takze netusi,a ja chci aby mela respekt.Nez s Pollynkou odjedu tak ji necham "vyfackovat" u kamosky,ta ma cicinu:)...no urcite dam vedet..snad uz to vyjde ted v zari kdy budu v CR,jestli ne tak az v prosinci.Urcite dam vedet jak vse probehlo:) a dik za prispevky a rady:)..na www neviditelnypes.cz jsem nic nenasla..ale pohledam vic:) diky

Není tady

 

#10 14. 8. 2006 13:34

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Pes vs. kocka

Ferda: nějaké zvíře, co nemusí psy big_smile to by musel bejt levhart nebo něco takovýho big_smile .... já myslím, že tvoje zvířata to zmáknou. těším se na pokračování. Ahoj.

Není tady

 

#11 17. 8. 2006 15:53

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pes vs. kocka

hehe no snad jo,jeste nevim jestli si ji dovezu ted v zari nebo az v prosinci,no uvidime:) ale urcite dam vedet ...jejda jak se na Pollynku tesim!smile

Není tady

 

#12 21. 8. 2006 16:42

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Pes vs. kocka

takze,jak to s thcyni vypadalo v pohode a byla pro psa atd atd,nejak ze dne na den zmenila nazor ze v baraku psa nechce,kvuli chlupum,ale ze kocka lina a je tu vsude plno chlupu to je v poradku ,no..no budiz...nechce tak ji nebudu drazdit a s manzelem jsme se dohodli ze do dvou mesicu si najdem barak na pronajmuti a odstehujem se,coz uz stejne planujeme delsi domu,i kdyz tchyne a tchan jsou vyborni a nemam s nimi problemy a nemenila bych je,jsou fakt uzasni!!!..stejne to nikdy nedela dobrotu bydlet s rodici...ze...
takze toto je nas dalsi popud konecne do toho prasknout a najit si baracek na pronajmuti a pak Pollynku privezu bez problemu a nebudu se muset na nic ptat..coz tady tak nefunguje..no rodice no,manzel ma 37 ,ja 22 ale berou nas oba jako decka ,coz je mysleno dobre ale nas to "sere" hehe smile
ale Pollynku stejne necham 'vyfackovat ' od nejake ciciny at vi kdo je sefem smile
tak tak no..a Pollynku si prevezem v prosinci..pravdepodobne..jelikoz chceme byt v CR na Vanoce a do vanoc mit baracek smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů