Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 26. 2. 2007 18:14

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: kolečkové brusle

Já už se nemůžu dočkat až vyrazim na kolečka, u nás je nová in line dráha a je fakt super. Ložiska už mam 2x měněný a vždycky za stejné abec 7.  Myslim, že když má někdo třeba 3 abecky, tak jdou dokoupit lepší ložiška a vyměnit 7 abecků za 3. Je to jen o ceně. Vždycky po výměně ložisek jsem pokřtila dráhu, jak to frčelo. O abec 1 jsem také ještě neslyšela, tak snad to trochu pojede, ale asi se víc nadřeš.

Není tady

 

#52 27. 2. 2007 10:40

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: kolečkové brusle

Takže to lze vyměnit u každého typu bruslí???? Jsem začátečnice, takže tyhle brusle ač jsou nové, ne značkové a  ne zrovna asi kvalitní, tak je mám tak akorát na naučení a na vorvání. (nebo taky na rozbití hu**).  Trochu jezdit umím, takže až se vyjezdím, tak bych chtěla nějaké lepší, tak doufám, že se mezi tím nerozsekám.....

Upravil(a) Lucy (17. 5. 2007 17:30)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#53 27. 2. 2007 15:21

Lexie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 11. 2006
Příspěvky: 264

Re: kolečkové brusle

Ja si kupovala brusle na podzim v Drapa sportu v Ostrave. Nike mi nebyly rozhodne doporuceny, pry nedrzi spravnou klenbu nohy. Nakonec jsem vybrala Fila. Ty mi doporucili a jsem spokojena. Maji vetsi kolecka, takze se na nich jezdi paradne. Jen by to v Ostrave chtelo vic dobrych tras pro bruslare...

Není tady

 

#54 27. 2. 2007 15:54

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kolečkové brusle

Manžel by si taky rád pořídil brusle a padly mu do oka jedny momentálně v akci
Fila HELIX WAVE - hliník, ložiska ABEC 5, kolečka Fila 80 mm/82A.

Jak to vidíte s vhodností? Zkušenosti s in-linem =0, na zimních bruslích průměrný bruslař.
Za sezónu může najezdit max. 100 km. Výška 186 cm, váha ca. 90 kg.

Není tady

 

#55 5. 3. 2007 8:51

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kolečkové brusle

Nikdo nic neví, neporadí? sad

Není tady

 

#56 5. 3. 2007 9:50

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: kolečkové brusle

Myslim, že ty parametry co píšeš jsou dobré. hliník je lepší než tvrz. plast, ted jen už vyzkoušet jak budou sedět na noze a šup na tratĄ.

Není tady

 

#57 5. 3. 2007 10:15

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kolečkové brusle

Díky za info.... pošlu manžela do kšeftu, doufám, že je tam ještě mají....

Není tady

 

#58 17. 5. 2007 12:06

sladka.hranolka
♥------
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 2

Re: kolečkové brusle

Ahojky.. je tu nekdo zkusenejsi, kdo by mi poradil, jak jezdit z kopce.. po rovince uz jezdim docela v poho, i nekdy zabrzdim..brzdna draha 2 metry.. :-D ale z kopce to nezvladam.. mate nekdo nejakou radu, nebo taktiku?? dik verca

Není tady

 

#59 17. 5. 2007 18:44

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: kolečkové brusle

sladka.hranolka napsal(a):

Ahojky.. je tu nekdo zkusenejsi, kdo by mi poradil, jak jezdit z kopce.. po rovince uz jezdim docela v poho, i nekdy zabrzdim..brzdna draha 2 metry.. :-D ale z kopce to nezvladam.. mate nekdo nejakou radu, nebo taktiku?? dik verca

Nevim o jak velkem kopci mluvis, sladka.hranolka, ale z kopce si davam dobry pozor i ja, a to se povazuji za skutecne dobreho bruslare... Z kopce proste nebrzdim, neumim to... Pochybuji, ze se to da uspesne zvladnout nejka v rychlosti... Jezdim jakoby slalom ze strany na stranu, cim snizuji rychlost [pripadne az do protisvahu-protismeru, tedy zpatky do kopce to otocim, a tak jedine zastanu, maximalne...], a zejmena pak si predem overim, jak to vypada pod kopcem, jeslit se tam da dobre zabrzdit, resp. tam neni nejaka "krizovaTkA"  kde bych to pak mohl do nekoloh nechtic napalit...

Jo, a kdyz je ten chodnik ci stezka ci silnice moc ouzka, tak se nestydim to radeji slezt vedle po trave... ;-)
Mnoho stesti... :-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#60 17. 5. 2007 21:50

Aneleh
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 72

Re: kolečkové brusle

sladka.hranolka napsal(a):

Ahojky.. je tu nekdo zkusenejsi, kdo by mi poradil, jak jezdit z kopce.. po rovince uz jezdim docela v poho, i nekdy zabrzdim..brzdna draha 2 metry.. :-D ale z kopce to nezvladam.. mate nekdo nejakou radu, nebo taktiku?? dik verca

Tak to mě taky velmi zajímá a to nemusím jet ani z kopce,já bych velmi ráda někdy zastavila i na rovině - ale ne držíc se lavičky nebo objímající strom!!!!!

Není tady

 

#61 18. 5. 2007 10:52

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: kolečkové brusle

Aneleh, na rovince tedy bud tou brzdici gumou, kterou mas na jedne brusli [myslim ze prave], nebo tzv "otockou"... Naucit je to je ovsem lehci, nez o tom psat... ;-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#62 18. 5. 2007 12:57

sladka.hranolka
♥------
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 2

Re: kolečkové brusle

4 Juraj .. Diky za radu.. tak aspon vim ze nejsem sama, kdo mam problemy z kopce.. tatik mi radil si pridrepnout a pak brzdit normalne gumou, ale nejak na to nemam odvahu..

Není tady

 

#63 18. 5. 2007 13:34

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kolečkové brusle

Máte někdo nějaký fígl, jak si sám sobě dobře podržet utažené křížky a zavázat tkaničky? Já mám už ruce
rozřezané skoro do krve, ale stejně to nemám dokonale utažené.... A přece nemůžu zastavovat kolemjdoucí a prosit, zda mi mi nepodrželi prstíček... lol
nechápu proč ty tkaničky dělají tak kluzké.... ony jsou snad povoskované, stačí malinko polevit v tahu a je rozjetá celá bota.... A to na relativně drahejch K2 .... měnili jste někdo třeba za jiné tkaničky nebo jsem hrejto jen já?

Není tady

 

#64 18. 5. 2007 13:57

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: kolečkové brusle

Macex napsal(a):

Díky za info.... pošlu manžela do kšeftu, doufám, že je tam ještě mají....

Macexu, a za kolik jsou?

Není tady

 

#65 18. 5. 2007 13:59

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: kolečkové brusle

choysia napsal(a):

Nech si poradit ve sportu. Já mám Nike brusle , stály kolem 2000,- a jsem s nima spokojená. Necejtim ani ty větší kamínky a v Praze se dá jezdit i přes kostky tummenupp

Choysi,
můžeš mi prozradit, kde v Praze jsi je koupila? Děkuju smile

Není tady

 

#66 18. 5. 2007 14:18

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kolečkové brusle

Sandro, ale to, co si tam zkopírovala, byl nějaký příspěvěk z února nebo ze kdy a to ta akce už je dávno pryč... manžel si nakonec nekoupil nic....

Není tady

 

#67 18. 5. 2007 15:41

Aneleh
♥♥-----
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 72

Re: kolečkové brusle

Juraj napsal(a):

Aneleh, na rovince tedy bud tou brzdici gumou, kterou mas na jedne brusli [myslim ze prave], nebo tzv "otockou"... Naucit je to je ovsem lehci, nez o tom psat... ;-)

Juraji,já vím,že mám brzdu -ale -když zvednu špičku pr.nohy a chci zatlačit na tu brzdu,tak nějakým záhdným způsobem mi levá noha jede do prava a stejně to zkouším v minimální rychlosti abych se nepřizabila.A otočka??????Tak to neumím a viděla bych to na zlomeninu kotníku a otřes mozku.Ale mám jeden fígl,jak zpomalit - prostě roztáhnout nohy a plužit jako na lyžích a váhu přenést na špičky,jestli to jde tkhle vůbec popsat.

Není tady

 

#68 18. 5. 2007 16:01

host5522
Host

Re: kolečkové brusle

Já jsem se za dva roky taky brzdit nenaučila. Když jedu z kopce, nedělám raději nic a modlím se. Na rovině při brždění tak divně "š*****ám" nohama (to se ani nedá nijak popsat), že mě to zpomalí a brzdnou dráhu mám asi 10 metrů... Jinak všechny pokusy a zabrždění pomocí "brzdy" nebo otočky skončily držkopádem. Jsem motyka, no. smile sad

 

#69 18. 5. 2007 21:39

host5522
Host

Re: kolečkové brusle

vavava

Co je na tom slovíčku špatného????????? Vždy je uplně nevinné.... smile

 

#70 18. 5. 2007 21:43

host5522
Host

Re: kolečkové brusle

Lexie napsal(a):

Nike mi nebyly rozhodne doporuceny, pry nedrzi spravnou klenbu nohy.

S tím bych souhlasila. Mám Nike N-Dorfin, asi dva roky, na to moje bruslení mi stačí, ale asi bych je nikomu nedoporučila. Vadí mi trochu, že nemají přesku přes nárt-kotník.

 

#71 21. 5. 2007 10:12

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: kolečkové brusle

yellow108 napsal(a):

Já jsem se za dva roky taky brzdit nenaučila. Když jedu z kopce, nedělám raději nic a modlím se. Na rovině při brždění tak divně "š*****ám" nohama (to se ani nedá nijak popsat), že mě to zpomalí a brzdnou dráhu mám asi 10 metrů... Jinak všechny pokusy a zabrždění pomocí "brzdy" nebo otočky skončily držkopádem. Jsem motyka, no. smile sad

to slovicko Ti asi "procistil" system automaticky, asi je na zakazanem seznamu, Yellow108... mozna v jinem vyznamu neni az tak nevinne? i automat je "jen clovek" ;-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#72 21. 5. 2007 10:18

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: kolečkové brusle

Aneleh napsal(a):

Juraj napsal(a):

Aneleh, na rovince tedy bud tou brzdici gumou, kterou mas na jedne brusli [myslim ze prave], nebo tzv "otockou"... Naucit je to je ovsem lehci, nez o tom psat... ;-)

Juraji,já vím,že mám brzdu -ale -když zvednu špičku pr.nohy a chci zatlačit na tu brzdu,tak nějakým záhdným způsobem mi levá noha jede do prava a stejně to zkouším v minimální rychlosti abych se nepřizabila.A otočka??????Tak to neumím a viděla bych to na zlomeninu kotníku a otřes mozku.Ale mám jeden fígl,jak zpomalit - prostě roztáhnout nohy a plužit jako na lyžích a váhu přenést na špičky,jestli to jde tkhle vůbec popsat.

cim mas nizsi rychlost, tim driv se zase ocitnes na zemi, nemas stabilitu v male rychlsoti Aneleh... hlavne bacha, ne do zaklonu... ani to plouzeni jak na lyzich nemyslim, ze je idealni, protoze guma se nesmyce na asfaltu...

kdbys byla v praze,t ak te to naucim to brzdeni otockou... ;-)

jeste je jeden zpusob, a tou je smykat jednou nadlehcenou brusli otocenou o 90 stupnu proti smeru jizdy... ale to taky vyzaduje druhou nohu silnou, abys sla stale smerem kupredu... dole kopcem ovsem nedoporucuji... tam skutecne pomaha modleni, jak pise yellow108 ;-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#73 21. 5. 2007 10:31

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kolečkové brusle

Co to utahování smyček, nikdo žádný fígl?  To na to máte každý svého slouhu nebo tak silné prsty, že to udržíte, než to zašmodrcháte? lol

Upravil(a) Macex (21. 5. 2007 10:31)

Není tady

 

#74 21. 5. 2007 11:45

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: kolečkové brusle

mne to zustava zatazeny, Macex, jak to natahnu, je tam na to takovy ten hogofogo system uz na bote... jinkak jsem s tim delal to co ty...
nebo vymenit tkanicky?


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#75 21. 5. 2007 13:08

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: kolečkové brusle

Oj, jak já bych chtěla hogofogo systém.... moje malíčky mají krvavé šrámy a stejně je to pořád málo... jsou hladké kulaté povoskované a pouze v takových poutkách, takže utáhneš jeden křížek a trošku povolíš a rozjede se jich 6.  To mne na tom nejvíc vytáčí, to obouvání.... Jinak K2 pohodlíčko jako v obýváku, ale tohle je nějaké nedomyšlené....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů