|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

daniela: uf, jen to ctu a jsem hotova:( zkusim jen co dokojim zajit na kozni, mozna drive, a pokud reknou - strhnout, tak zdrhnu:) ... uvidime no.
Není tady
Kam - pošlu ti SZ !
Není tady
Ahojky vsechny postizene!No abych nebyla jina,tak mam taky na palcich na nohou tu plisen,nikdy jsem nechodila bosky,jen v zabkach(bazen,sauna) stejne me to potkalo ,byla jjsem v lekarne,prasky nedoporucuji(mnoho vedlejsich ucinku)koupila jsem si LOCERYL,je to lak na nehty s ucinnou latkou amorolfinhydrochlorid,aplikuje se 1krat za tyden,ale celkova lecba trva i7-8mesicu,nez se obnovi komplet cely nehet,tedy vzhuru do boje a VYDRZAT!!!!
Není tady
Nechty se už nestrhávají. Díkybohu. To není řešení. Protože se musí z těla odstranit to, co způsobuje plíseň.
Trpěla jsem tím hodně let - nechty na nohou. Pomohl mi Lamysil, ne mast ale prášky. Tři dávky za sebou, asi 3 měsíce, pak nechty odrostliy a od té doby - 10 let, mám pokoj. Skvělé řešení. Díky, paní doktorko. Bez bolesti a násilí. Žádné problémy s antikoncepcí, vše normálně fungovalo.
Bety napsal(a):
Káča napsal(a):
Jo a hlavně větrat a větrat-ony ty mršky plísně nemají rádi vlhko
ale mají!
Jéžiši...až dnes to po sobě čtu-samozřejmě, že mělo být mají rády vlhko (vzhledem k tomu, že píšu větrat) 

Není tady
Plísně jsou čím dál častější-bohužel. Lidé si myslí, že to mohou pouze chytit někde jinde-na bázéně, v sauně.....ale je to i z vietnamských bot. Vzhledem k tomu, že se dělají z vypálených pneumatik (to je vážně pravda), nemůže noha vůbec dýchat a průšvih je na světě.
Není tady
Také jsou dobré tablety Nizoral.
Není tady

Měl jsem naražený nehet a myslel jsem že nový roste trochu deformovaný vlivem toho naražení, ale když se to zhoršovalo zašel jsem na ortopedii. Nevěděl jsem že by za to mohla nějaká plíseň, onychomykóza, ani bych nepoznal že něco takovýho mám. Předepsali mi Nizoral, poslali mě na chirurgii, umrtvili, nehet sundali (stejně nebyl moc vzhledný), očistili nehtové lůžko a snad to bude v pohodě když teď vím o co jde a že to musím chránit před plísněmi. Určitě uděláte nejlíp, když si nejdřív zjistíte názor lékaře na ortopedii nebo možná i na kožním nebo chirurgii, deformace nehtu prý mohou být trvalé. Pak už je ale na vás abyste to nechytli znovu. Na internetu je plno rad proti plísním jako: vyhýbat se uzavřené obuvi, koupit nové nenakažené boty a ponožky a pravidelně je desinfikovat, nosit ponožky nejlépe nanosilver nebo bavlněné, omývat nohy ve vodě s octem nebo hypermanganem nebo nehet potírat česnekem, zvlášť po sprše nebo koupání v bazénu...
Není tady
Ve které nemocnici ještě používají tak barbarské metody, jako je stržení nehtu? 


Při užívání antiplísňových tablet to není zapotřebí. Nehet sám odroste a je to bezbolestné.
Hrůza. Takoví řezníci. 

David M. napsal(a):
Měl jsem naražený nehet a myslel jsem že nový roste trochu deformovaný vlivem toho naražení, ale když se to zhoršovalo zašel jsem na ortopedii. Nevěděl jsem že by za to mohla nějaká plíseň, onychomykóza, ani bych nepoznal že něco takovýho mám. Předepsali mi Nizoral, poslali mě na chirurgii, umrtvili, nehet sundali (stejně nebyl moc vzhledný), očistili nehtové lůžko a snad to bude v pohodě když teď vím o co jde a že to musím chránit před plísněmi. Určitě uděláte nejlíp, když si nejdřív zjistíte názor lékaře na ortopedii nebo možná i na kožním nebo chirurgii, deformace nehtu prý mohou být trvalé. Pak už je ale na vás abyste to nechytli znovu. Na internetu je plno rad proti plísním jako: vyhýbat se uzavřené obuvi, koupit nové nenakažené boty a ponožky a pravidelně je desinfikovat, nosit ponožky nejlépe nanosilver nebo bavlněné, omývat nohy ve vodě s octem nebo hypermanganem nebo nehet potírat česnekem, zvlášť po sprše nebo koupání v bazénu...
Dobrý den, Davide,
zní to spolehlivě. K dezinfekci obuvi doporučuji ověřenou dezinfekci s jistou účinností proti plísním (budete se všichni divit, ale jsou na trhu i prostředky, které všechny viry, bakterie či plísně neničí, je proto třeba si to ověřit. Dezinfekce se vyrábí ve formě sprejů a jsou lihové (natříkáte, téměř okamžitě je místo suché). Doporučila bych Vám i střídání dezinfekčních sprejů (jiné značky) to proto, aby se plísně nestly rezistentními (což po třec měsících mohou).
To jen pár drobných rad, které mám ozkoušené "na vlastní nohy".
Vvv.
P.S. Nové boty ano, ideálně "inteligentní" - t.j. vlhko ven a vzduch dovnitř :-)
Není tady
majkafa napsal(a):
Ve které nemocnici ještě používají tak barbarské metody, jako je stržení nehtu?
Při užívání antiplísňových tablet to není zapotřebí. Nehet sám odroste a je to bezbolestné.
Hrůza. Takoví řezníci.
Aspon u me to odstraneni BYLO bezbolestne, i nasledny rust noveho. Rozhodne horsi byl ten napul uvolneny nehet predtim. A uz se mi problemy nevratily (zatim 10 let).
Samozrejme to neni vseobecne reseni, ja jen, ze barbarskym bych to nenazvala. (A delal mi to otec lekar na mou zadost. Nerikal, ze by se to snad uz nedelalo.)
Není tady

Zdravím, no plíseň nehtů to je opravdu velice nepříjemná věc... Já osobně jsem si s ní dříve také užila svoje, ale od té doby, co chodím k mé nehtařce a ta na mé nehty používá skleněný antibakteriální pilník mi úplně zmizela. Tak jsem si ho pro jistotu koupila i domů a používají ho i moje děti. Jmenuje se Antibactif a dá se zakoupit na webu... Nedám na něj dopustit!
Není tady
majkafa napsal(a):
Ve které nemocnici ještě používají tak barbarské metody, jako je stržení nehtu?
Při užívání antiplísňových tablet to není zapotřebí. Nehet sám odroste a je to bezbolestné.
Hrůza. Takoví řezníci.
Stržení nehtu vůbec nedoporučuji, stačí opravdu zajít ke zkušené pedikérce.
Není tady
Káča napsal(a):
majkafa napsal(a):
Ve které nemocnici ještě používají tak barbarské metody, jako je stržení nehtu?
Při užívání antiplísňových tablet to není zapotřebí. Nehet sám odroste a je to bezbolestné.
Hrůza. Takoví řezníci.Stržení nehtu vůbec nedoporučuji, stačí opravdu zajít ke zkušené pedikérce.
Navíc po dorostení nehtu se může plíseń zase vrátit. Stržení nehtu problém opravdu neřeší :-/
Není tady
Vážení, varuju před užíváním tablet Lamisilu. Moc dobře s doktorem proberte, zda užívat, či ne. Měl jsem letíté problémy s plísní na palcích u nohou, chytil jsem to pravděpodobně na bowlingu, když mi zakázali vstup na dráhu ve vlastních teniskách a vnutili mi jejich, nejspíš infikované spóry plísně. Po pár letech různých pokusů jsem zašel na kožní, kde mi paní doktorka předepsala Lamisil tablety na 3 měsíce. Asi měsíc po skončení užívání tablet se mi na obličeji začala objevovat vyrážka, nejdřív na čele a pak na celém obličeji. zrudla mi kůže až na krk a neustále mě pobolívá pravý bok. S těmito problémy se potýkám už více než rok. Mažu si na obličej všechno možné a přes občasné zlepšení je to pořád stejné. Nemůžu na slunko, nemůžu na mráz, jsem jak rudoch indián. Takže pozor na Lamisil tablety. Kdybych to býval byl věděl, tak si raději nechám všechny nehty na nohách zplesnivět, nebo vytrhat.
Není tady

Tablety Lamisil jsou jedním z nejlepších léků, s jakými jsem se ve svém životě setkala. Za 3 měsíce užívání mi vyléčili letitou mykózu nehtů. Bylo to před 14 lety a od té doby se mi nikdy znovu neobjevila.
Že to někomu dělá problém, neznamená, že to jinému nemůže pomoct, vážený Tataboy. A nerouhej se.
Btw jsi si naprosto jistý, že máš svůj problém v důsledku užívání Lamisilu? 
A odkud a proč ses sem takhle přihrnul hnedka po registraci s jediným příspěvkem?
Se svým problémem se,jak píšeš, potýkáš již rok. Copak tě zrovna dnes tak rozezlilo, když je to dlouhodobá záležitost? 
Upravil(a) Eva. (27. 11. 2012 22:13)
Není tady
Zdravim,mne pomohly octove zabaly.
Kazdy vecer jsem si na noc namocila vatu do octa,prilozila na nehet,obvazala a prez to cele jsem dala ponozku.Rano jsem to sundala a tak kazdy den,ci ob den a kdyz ne zabal,tak aspon po koupeli,nebo kdyz si doma zujete boty tak to tim octem aspon vycistit.Hojeni trvalo mesic.Mela jsem nastesti lehci formu plisne.Mela jsem to ze spocenych ponozek a malych bot,ktere tlacily na nehet .
Není tady

Tataboy napsal(a):
Vážení, varuju před užíváním tablet Lamisilu. Moc dobře s doktorem proberte, zda užívat, či ne. Měl jsem letíté problémy s plísní na palcích u nohou, chytil jsem to pravděpodobně na bowlingu, když mi zakázali vstup na dráhu ve vlastních teniskách a vnutili mi jejich, nejspíš infikované spóry plísně. Po pár letech různých pokusů jsem zašel na kožní, kde mi paní doktorka předepsala Lamisil tablety na 3 měsíce. Asi měsíc po skončení užívání tablet se mi na obličeji začala objevovat vyrážka, nejdřív na čele a pak na celém obličeji. zrudla mi kůže až na krk a neustále mě pobolívá pravý bok. S těmito problémy se potýkám už více než rok. Mažu si na obličej všechno možné a přes občasné zlepšení je to pořád stejné. Nemůžu na slunko, nemůžu na mráz, jsem jak rudoch indián. Takže pozor na Lamisil tablety. Kdybych to býval byl věděl, tak si raději nechám všechny nehty na nohách zplesnivět, nebo vytrhat.
mesiac po skonceni liecby? Hladaj dalej, to nebude Lamasil.
Není tady
Můžu jen doporučit Mycosin sérum, mám to na nehtech a tohle sérum má fakt dobré účinky, musím říct že bez něj bych nedělal celý den nic jiného než jednou nohou drbal tu druhou..
Není tady
Ahoj, zkoušel jste někdo odstranění plísně laserem? Nevíte jestli to pomáhá? A kdyžtak kde jste na tom byli? Děkuju
Není tady
V prvé řadě je nutno odkyselení, upravit stravu. Jinak se po jakékoliv léčbě plísňové onemocnění vrátí.....
Není tady
Ahoj, teď právě chodím na odstraňování laserem. Musí se chodit pravidelně, podle rychlosti růstu nehtu. Takže mně to vychází tak jednou za měsíc. Neodstraní ti to hned najednou. Nevím v jakém okolí hledáš, ale já dojíždím do Chebu do Amaryllis.
Není tady