Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 6. 8. 2006 23:05

Ivetata
♥♥♥♥♥--

Studium mimo domov

Ahojky, moje dcera odchází od září studovat do Brna a já se s tím už tedˇ nemůžu srovnat , a to mě čeká příští rok to samé,že mi odejde i druhá dcera. Vím, že se musí jednou osamostatnit,ale mám pořád potřebu je ochraňovat i když vím že jim to není zrovna příjemné. Poradťe mi jak z toho ven!!!

Není tady

#2 7. 8. 2006 7:31

Dana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy

Re: Studium mimo domov

Vůbec nijak. Já měla stejný pocit, i když jen dojíždí, ale najednou to byla velká holka, která si věci dělala po svém a mě už moc nepotřebovala. Prostě se s tím smířit a ubezpečit ji, že tu jsi vždy pro ni a ráda ji pomůžeš s každou maličkostí. A hlavně jí věřit, protože nedůvěra naruší každý vztah. Najendou bude doma ticho, tak si prostě najít nějakou zábavu, koníček, aby jsi neměla pocit, že nemáš co dělat.

http://www.gify.nou.cz/divky_mini1_soubory/49.gif
Problémy přicházejí v řadě za sebou a při zvláště příznivých okolnostech i v dvojstupech.
Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám nikdy nezmizí ze srdce, i kdyby na čas zmizeli ze života....

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí