Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 8. 2006 20:57

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

Moje babička vařila skvělou podmáslovku

A co vy?Neznáte osvědčený recept?Babička bohužel zemřela ještě v době kdy jsem místo plotny měla zájem o hezký kluky.


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#2 5. 8. 2006 10:49

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Moje babička vařila skvělou podmáslovku

A to je polévka z podmáslí?

Není tady

 

#3 5. 8. 2006 11:30

lada-kuchtík
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 53

Re: Moje babička vařila skvělou podmáslovku

ano tato polévka se dá dělat z mikišky a nebo z jogurtu(ten velký kupuji hu v lídlu. do osolené vody se dají vařit brambory na kostičky,když jsou měkké,tak se zahustí záklechtkou,kterou připravíme z mikyšky(jogurt),trochu vody a mouky.než to vlejete udělejte tzv. vyrovnání teplot aby se to nezdrclo.to se dělá tak,že připravené záklechtky pomalu přidáváme horkou vodu z brambor a pak se to teprve vleje do brambor,krátce povaříme,docutíme solí a já přdávám troch kopru a mám od ženy a dcery chvíli pokoj než jí sní.

Není tady

 

#4 5. 8. 2006 20:12

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

Re: Moje babička vařila skvělou podmáslovku

Díky,zkusím to ,jestli bude mít tu správnou babičkovskou chu.Ale zkusím z podmáslí,protože v té době kyšky atd. ještě nebyly.


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#5 6. 8. 2006 12:06

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Moje babička vařila skvělou podmáslovku

Já to dělám bez kopru a dávám jednu zakysanou smetanu a jednu šlehačku, to nám chutná líp než ty kyšky.


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů