Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 4. 8. 2006 14:48

lvice
Host

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo,

ale dokážeš. Ten dopis dokazuje, že Tě skutečně miluje. Rozdýchej to a přijmi ho zpět. Nedovol, aby Tvé uražené ego, ješitnost a zhrzené city zničily Vᚠhezký vztah. Život jde dál a po boku partnera to jde přece jen lépe.....

 

#27 4. 8. 2006 14:49

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

nepanikař. jestli ho úlet o nečem přesvědčí, tak s tim stejně nic nezmůžeš, ale není to pravděpodobný. a koukej - já jsem taky manželova první, mě je 34, jemu 36 a stalo se to. už to je podle mě pro chlapa těžký pokušení, takovejch let s jednou ženou, oni jsou jiný - pak stačí malej důvod, úplně malinkej, víš taky mě napadá, že on se asi musí těžko vyrovnávat s neplodností a třeba se snažil si malinko pošimrat sebevědomí. ale jestli ti znova můžu radit - neptej se na žádný podrobnosti - ublížíš do budnoucna jenom a jenom sobě. jestli něco, tak řešte vᚠvztah a budoucnost, ale bože netahej z něj podrobnosti. oni v tom zmatku naplácaj fůru věcí a ty na ně dlouho nebudeš moct zapomenout. mluvim z vlastní zkušenosti - můžeš si to přečíst, ale musim ti říct, že se to opravdu den ode dne lepší. a že si nadávám za každou informaci, kterou jsem z něj vytáhla, protože to je to co nejvíc bolí. ty bolavý věci ohledně toho jejich vztahu. ale čas to ohladí.
snaž se fakt uklidnit a zbytečně si neubliž víc než je nutný. ono to i takhle stačí. hjartahjartahjarta




Áda1 napsal(a):

Je nám oběma čerstvých 30 let, on je můj první a já taky jeho první. Chodili jsme spolu od patnácti let ale ze začátku to bylo takový oukávání spát jsme spolu začali ale až ve dvaceti, takže 5 let nebylo nic oba jsme to tak chtěli, no ani jsme neměli kde, celkem 10 let jsme spolu chodili protože jsme oba studovali vysokou hned po ní jsme se vzali a v teď v létě oslavili 5 výročí svatby. Je hodnej je veselej, až moc kamarádskej s každým

moc nevěřím slovům že je to jen o sexu, on není člověk kterej by šel s někým do postele hned, on toho dotyčnýho musí poznat a pak teprve na něco přistoupí, jak došlo k sexu tak už je to vážný, kdyby zašli jenom na pivo nebo do kina chápu, a bolí to míň ale to že s ní spal to bolí moc a já fakt nevím jak se to dá přežít

co když ho tenhle úlet přesvědčí o tom, že někde je jiná, s kterou si více rozumí, s kterou je lepší sex, sakra vždy já ho miluji

Není tady

 

#28 4. 8. 2006 14:50

tora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 290

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Sex je vždy jen sex, sex s láskou je něco jako když by jsi chystala romantickou večeri při svíčkách s tvým milovaným, bez lásky je to jako najíst se narychlo v bufetu jen pro pocit hladu. A věř mi, muži to opravdu rozlišují. To jen žena je nádoba plná citu, takže ve tvých očích jde láska a sex ruku v ruce. A nechci tvého muže omlouvat, ale on s ní může klidně hrát své sexuální radovánky několik let a neznamená to, že ji miluje. Pro něj to může být jako když by rád hrál tenis s Pepou, protože Pepa je Pepa. A pokud jste opravdu od 15 jen spolu, je promiň mi to, ale opravdu dost pravděpodobné, že to jinde prubne. Ta dotyčná ho svým sexuálním apetitem mohla i oslovit, ale láska to být nemusí. Znovu opakuji, muži jsou samečci, pokud je na blízku samička, kterou mohou
obšastnit, tak do toho zkrátka jdou a v srdci mohou mít celou dobu tebe a nemají problém.
Udělej si jasno v tom co k němu cítíš a podle toho se zachovej. Je to jen tvoje rozhodnutí a pokud ti tvá dušička říká, že mᚠbýt s ním, tak i kdyby ti ostatní říkali něco jiného, řiď se výhradně svým já. Věř mi. Pokud mᚠlásku, tak se může na chvíli schovat za mrak jako sluníčko, ale stejně tak jako ten žhavý kotouč zase vyleze. Takže buď silná, drž se a dej vědět, jak to řídíš.
Pá a krásnej den.

Není tady

 

#29 4. 8. 2006 14:51

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

ale dokážeš, jen to ještě nevíš.

Áda1 napsal(a):

MarieN

ten můj brečel, v životě jsem ho viděla brečet 2x  jednou na pohřbu jeho tatínka a včera brečel a říkal jak mě miluje, dneska mi napsal dopis na net

Lasko moje....moc me mrzi co jse Ti provedl a vim ze mi to neodpustis...ale moc bych chtěl, aby sis me nechala. To co probehlo nemelo cenu zapirat protože ty mě znáš. Asi se ti povede si mě aspoň nechat.......děkuji ti za to........cit co mam k tobe nikdy nikdy neuhasl......to co bylo bylo bez citu.....to mi musis verit......akceptuji vsechna tva rozhodnuti.....ale prosim te neunáhluj se....děkuji

já ale takovou věc asi nedokážu odpustit

Není tady

 

#30 4. 8. 2006 14:54

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Lvice :

to je ale pěkně hnusný, to je jako v pořádku, mít doma kvalitní sex, dělat si to ještě rukou a ještě mít milenku na sex??? to není žádná omluva pro něj existuje taky jakýsi slib manželský který mi dal v kostele kam se ostatně každnou neděli chodí modlit a jakýsi přikázání myslím číslo 7 říká nepožádᚠženu bližního svého nebo jak to je

To jako kdybych já měla sex doma, ještě si to sama dělala a ještě měla milence, tak prakticky nedělám nic jinýho než sexuji a chodím do práce........no jenže já jsem ta která mu kupuje trenýrky, aby on si je pak mohl vzít na sebe za milenkou..........já jsem ta která mu žehlí košile, aby měl v čem chodit,......já která zařizuji vše kolem složenek........a to má být omluva pro něj, že chlapi nejsou monogamní

ach jo já jsem asi hnusná ale já jsem nešastná jak mám jít teď domů a tvářit se jako že se nic nestalo, máme dneska jet k jeho rodině jak se mám tvářit tam, všichni poznají že jsem celej den bulela, co jim mám říct : víte maminko no vᚠsynáček zase není takovej svatej jak si myslíte, on mě podvádí


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#31 4. 8. 2006 14:54

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

A víš jestli tvý předci přesně tohle neřešili také ! Ale jdi !!! Tohle tu bylo , je a bude ....

(jen kdyby nebylo mobilů)
Buď ráda, že se snažil něco z toho přenést domů (tedy myslím tím - vylepšovat vᚠvztah), závání to stereotypem !
Jinej chlap by ti domů dotáh tak leda pohlavní chorobu nebo by s tebou přestal spát úplně !!!
Jde vidět, že mᚠkrásný a jednoduchý život, protože řešíš ve svých 30 v podstatě "banální" záležitost.
Nemyslím to zle a za srdce Ti to přeju ....

Bude to dobré uvidíš, jen si musíš rozmyslet co od života chceš ! Držím palce :-)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#32 4. 8. 2006 15:00

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

mám z tvýho psaní pocit, že se to hodně dotklo tvýho ega
jsi hrozně moc nekompromisní a neodpouštějící a vůbec se nesnažíš pochopit...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#33 4. 8. 2006 15:01

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

No s těma svatouškama mám také zkušenosti !
Já na to vůbec nevěřím... nechci se nikoho dotknout, ale myslím, že sexuální zdrženlivost (celibát) není normální a ani snad fyzicky možná !

Ády - vyječ se, zanadávej si - trochu mu vypumpuj žalůdek, ale prosím - popřemýšlej !
Škoda hezkého vztahu !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#34 4. 8. 2006 15:02

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Jája napsal(a):

mám z tvýho psaní pocit, že se to hodně dotklo tvýho ega
jsi hrozně moc nekompromisní a neodpouštějící a vůbec se nesnažíš pochopit...

šak to říkám pořád "zasr**" ego ! kapitulation


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#35 4. 8. 2006 15:02

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Jájo

no já jsem na něm nic nepoznala, akorát že si nabíjel víc peněz do mobilu a občas tak 1 týdně musel být déle v práci a posledni dobou každý víkend v pátek nebo v sobotu chodil pařit s kámošema do 3-4 do rána, což ještě loni nic. Ale vždy z něj táhlo pivo, tak jsem tomu věřila, jenže ono se můžeš muchlovat celý noc pak zajít na hodinu do nonstopu nalít do sebe 3 piva a je to. Nikdy si domů nic nedonesl. peněz neubývalo, telefon nechával volně přístupný nikdo mu nevolal s nikým podezřele netlachal, nikam ho neschovával až poslední dobou možná zjistil že mu tam lezu tak vypínal zvonění a bral si ho skoro všude sebou když očekával sms od ní, jenže když člověk vleze jednou vleze i podruhé tomu se neubrání taky chtěl jiný polohy v sexu, jenže když byl na služební cestě mě volal v 9 hodin večer jí ve 12 večer, když jsem odjela s kámoškou taky jí volal určitě aby jí řekl, že je volnej celou noc..............ježiš to je hajzl.............

jinak vše bylo pořád stejný


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#36 4. 8. 2006 15:06

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

ty jsi prostě strašně naštvaná. my to chápem. ale tim nic nevyřešíš. ve spoustě těch věcí mᚠpravdu - ale BOHUŽEL - tak to chodí.
přečti si to všechno ještě jednou a neudělej nějakou blbost, budeš toho litovat. a neřikej NIC rodině. koukej, nás víceméně většina tu řešila podobnou a většinou spíš horší situaci, do toho máme děti, manžel se rozmejšlel jako jelito, a zvládli jsme to a zvládáme to. byli jsme statečný, děti jsme do toho netahaly, nikoho, prořvali jsme fůru nocí, nejedli, nespali. a leckerá se v tom furt plácáme. nikdo se ti nesnaží namluvit, že to je jednoduchý a že budeš za měsíc vysmátá, ale asi na tom, co ti tu všechny píšeme, něco bude.

Není tady

 

#37 4. 8. 2006 15:09

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

mám z tvýho psaní pocit, že se to hodně dotklo tvýho ega
jsi hrozně moc nekompromisní a neodpouštějící a vůbec se nesnažíš pochopit...


--------------------------------------------------------------------------------

jasně že se to dotklo mýho ega a to docela dost, nikdy bych mu tohle neudělala, nikdy a by byl nᚠvztah jakýkoliv nᚠvztah byl vždy v pohodě ale teď už v poho nebude


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#38 4. 8. 2006 15:12

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Áda1 napsal(a):

mám z tvýho psaní pocit, že se to hodně dotklo tvýho ega
jsi hrozně moc nekompromisní a neodpouštějící a vůbec se nesnažíš pochopit...


--------------------------------------------------------------------------------

jasně že se to dotklo mýho ega a to docela dost, nikdy bych mu tohle neudělala, nikdy a by byl nᚠvztah jakýkoliv nᚠvztah byl vždy v pohodě ale teď už v poho nebude

Ty si také často a ráda zpívᚠpíseň - JÁ, JÁ, JÁ jenom JÁ, že ?


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#39 4. 8. 2006 15:12

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Feuria :

(Buď ráda, že se snažil něco z toho přenést domů (tedy myslím tím - vylepšovat vᚠvztah), závání to stereotypem !
Jinej chlap by ti domů dotáh tak leda pohlavní chorobu nebo by s tebou přestal spát úplně !!!
Jde vidět, že mᚠkrásný a jednoduchý život, protože řešíš ve svých 30 v podstatě "banální" záležitost.
Nemyslím to zle a za srdce Ti to přeju ....


nevěra je podle tebe banální záležitost...........myslíš že mám jednoduchý život, vždy mě neznáš........co je teda podle Tebe v životě horší než nevěra
Jak vím, že tu pohlavní chorobu nedonese...........ježiš, když si představím, že s ní dělal to co se mnou tak je mi z toho fakt šoufl a to jsme spolu ve středu kupovali vibrátor jen tak pro radost,,,,,,,,,,,,,,,asi ho používají taky


--------------------------------------------------------------------------------


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#40 4. 8. 2006 15:14

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

o o kom mám zpívat o něm??? Když on je ten co všechno pokazil

no jo vy všichni už jste to překonali, jenže já mám teď před sebou dlouhou cestu se s tím smířit


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#41 4. 8. 2006 15:15

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

nikdy neřikej nikdy - pokaždý jsem se pak dostala do té situace a udělala jsem přesně to co bych "nikdy" neudělala wink

jsi hodně ublížená a hlavně rozzlobená - fakt si nech teď čas než budeš cokoliv dělat


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#42 4. 8. 2006 15:16

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Je hodně horších věcí než nevěra !

"úlet" je banální záležitost ! A ty řešíš úlet - vlastně řešíš jenom sebe samotnou ( své pošramocené ego) !!!!
Ten můj příspěvek byl pojatý trochu odlehčeně - nepochopila jsi to, což chápu - jsi naštvaná :-(

Ale jedno zůstává - jsou daleko, daleko horší věci než je (tahle konkrétní) "nevěra" !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#43 4. 8. 2006 15:16

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Áda1 napsal(a):

o o kom mám zpívat o něm??? Když on je ten co všechno pokazil

no jo vy všichni už jste to překonali, jenže já mám teď před sebou dlouhou cestu se s tím smířit

tak to bych určitě neřekla překonali - jen jsme o kousíček dál a víme, že to ještě bude hodně dlouhá cesta


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#44 4. 8. 2006 15:18

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Áda1 napsal(a):

o o kom mám zpívat o něm??? Když on je ten co všechno pokazil

no jo vy všichni už jste to překonali, jenže já mám teď před sebou dlouhou cestu se s tím smířit

třeba roll


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#45 4. 8. 2006 15:18

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

tak jo holky díky za rady, trochu jsem si poplakala, ale musím zvednout nohy a jít domu jedeme s manžou pryc


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#46 4. 8. 2006 15:20

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo, myslim, že by sis měla dát poradit a přestat bejt takhle paličatá a do svýho naštvání zahleděná. copak nechápeš, co ti tu řikáme?

Není tady

 

#47 4. 8. 2006 15:25

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ado,
budeš si muset rozmyslet, jestli ho miluješ, tak odpustíš a dᚠmu najevo, že nechceš aby se to opakovalo. Pokud k němu nic necítíš, odejdi. Napsal Ti to krásně a lituje toho. Víš, kolik chlapů tohle udělá a kolik je ještě na svojí ženu zlých..... přemýšlej o tom a čti to tu.....


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#48 4. 8. 2006 15:28

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

jasně chápu, že on je vlastně ten nejlepší chlap a já jsem blbá, a mám si ho nechat

jenže já asi nechci


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#49 4. 8. 2006 15:28

Angie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 916

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ach jo. Další paní na holení...

Mno. Z které strany to vzít? Zdá se, že jsi podvědomě smířená s tím, že jde o sex. Protože ti v první řadě vadí, že na ní šahal, strkal jí jazyk a nejen jazyk do pusy, líbal jí a lízal. Je docela dobré, že ti ze všeho nejvíc vadí zrovna tohle.
Hodně holek tohle řeší jaksi až na druhém místě, protože jsou konfrontovány s tím, že jejich manžílek dotyčnou dorotu miluje k zbláznění a momentálně dýchá jen pro ni, je slepý, hluchý a i když ho průšvih mrzí, ve skutečnosti ho to zase tolik nebolí, protože on žije láskou. Nechá svojí ženu vyžrat si to do dna, začne kašlat na domácnost a na děti a užívá si. TO NENÍ TVŮJ PŘÍPAD!
To není tvůj případ a měla bys to brát jako lepší stránku celého smutného příběhu. Zdá se mi, že tvůj muž prožívá nějaký sexuální vrchol, pokud dokáže několikrát týdně souložit doma, do toho masturbovat a ještě obsluhovat milenku.
Věřím že tě skutečně má rád a až se mu hormony dají zase zpátky do latě, až se trochu vybije, bude to happy end. Uvědom si, že mužská sexualita je fakt jiná a pokud jsi byla doposud jeho jediná sexuální partnerka, asi to s ním teď ve třiceti docela mlátí. Vím že můj náhled ti přijde syrový a nepřijatelný, ale já bych z toho katastrofu nedělala.
Dělala bych ji v případě, že se ukáže, že milenka pro něj je víc než levnější děvka, že jí kupuje dárky, věnuje jí čas i mimo postel a plánuje s ní budoucnost.

Není tady

 

#50 4. 8. 2006 15:30

Angie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 916

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

A to přikázání zní: Nesesmilníš...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů