Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 8. 2006 12:21

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Jak se vypořádat s nevěrou

Ahojky všichni tady,

               No tak jsem se taky zařadila mezi podváděné... …Vždy bylo všechno fajne, zažili jsme spolu dobré i zlé. Brali jsme se v kostele já jsem nevěřící on věřící, myslela jsem si, že mě to nemůže nikdy potkat, mě se to nemůže stát………….je to tak půl roku zpátky co jsem začala mít divné tušen텅v podstatě bylo všechno v pohodě byl doma, spal doma, peníze nemizeli, výplatní pásku mi dával, nějaký častý telefonáty a smsky jsem nezaregistrovala, víc dbát o sebe taky nezačal, miloval se se mnou několikrát týdně, podnikali jsme spolu výlety, jezdili na kole, nenudili jsme se………jediný čeho jsem si ze začátku všimla, že častěji musel zůstat přesčas v práci a pořád ho zvali kamarádi na pivo a to si nemohl nechat ujít. Pak postupem času chtěl abych se měnila jako, že mám jít na kosmetiku, že si mám najít nějaký cvičení a chodit pravidelně, né nárazově, ale hlavně se změnil v sexu, chtěl jiný polohy, že prý je viděl na DVD a už mu tolik nestál, sice jsme vždy milování dotáhli do konce………..ale během akce jsme ho museli často oživovat aby stál………to už mi bylo fakt divný………..ač jsem to nikdy neudělala, nikdy jsem se manžovi nepodívala do mobilu, teď jsem to udělala……….bylo to silnější než já a tam jsem tu smsku našla ptal se kdy k ní může dojet……..jelikož jsem si řekla, že z jedné sms nejde nic vyvodit, nic jsem mu neřekla………ale mobil jsem sledovala většinou všechno hned mazal, ale párkrát taky zapomněl……..včera jsem si už byla jistá, sice nevím jak slečna vypadá, ani kde pracuje, jen ten zatracenej mobil………. a  tak jsem mu to řekla nechtěla jsem mít máslo na hlavě a zatím co já budu dělat že nic nevím a budu kolem něj skákat on bude chodit jinam………brečel, že miluje mě, že šlo jenom o sex a nic víc, že ji nemiluje, že největší cit cítí ke mně, řekl, že to okamžitě končí, prý a si ho nechám…………..ježiš a já teď nevím co dělat…..nemůžu jíst, když kouknu na jídlo chce se mi zvracet, když pomyslím na manžu chce se mi zvracet……….a to si hledáme bydlení a snažíme se o mimi, milovala jsem ho a myslela že i on miluje m셅.dneska ráno mi řekl, a nedělám unáhlené závěry, že šlo jen o sex, že chlapi mají tu sexualitu jinou…………………….ježiš ale jak mohlo jít jenom o sex, když ten vztah trvá víc jak půl roku, když si telefonují, píšou, spí spolu…….tak nějaký cit nějaká láska tam určitě je………..nevím co se v takových situacích dělá, já ho stále miluji, ale teď mi zasadil nůž do zad


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#2 4. 8. 2006 13:28

Koňařka
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 3. 2006
Příspěvky: 106

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Adi, sedni si a čti, pročítej si jednotlivé příběhy, brzy v nich najdeš odpověď, možná i trošku odvahu. Když mne můj muž opouštěl ptala jsem se ho, jestli jde jen o sex, řekl, že ne, že je to láska a blabla..... Tak jsem mu řekla: Jdi si! To, že jsem brečela a trpěla jako kůň, nejedla, nespala a kdo ví co ještě, to je nasnadě.
Ale pokud by mi tenkrát řekl, že jde jen o sex, tak bych to asi nechala plavat, snažila bych se stanovit nějaká pravidla, rozumně to s ním probrat a věřit, že život půjde dál.
Hlavně se netrap přes míru, ničíš si své vlastní zdraví a za to nestojí ani jeden jediný chlap na celém širém světě.

Není tady

 

#3 4. 8. 2006 13:35

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

ahoj Ádo - hlavně se ho neptej na vůbec nic ohledně toho vztahu. teď ti to připadá, že si nemůžeš pomoct, ale nechtěj nic vědět. až to budete mít za sebou, tak poznáš, že čim míň toho budeš vědět, tím rychlejš to překousneš. no a pokud si přečteš různý jiný přiběhy tady, tak zjistíš, že málokde ten chlap řek hned, že chce bejt s tebou, že tě miluje a byl to jen úlet. většinou se z toho delší nebo kratší dobu hrabou a nevědí co vlastně chtěj. uvidíš, jak se to bude vyvíjet, pokud ti řiká pravdu, snažila bych se to tak brát. je to těžký a je to rána, obvzl᚝ pokud jste neměli žádný velký problémy. ale ona v tom není logika - buď je důvod, nebo neni, nebo je jich víc, stejně se to stává. teď zachovej klidnou kebulku, snaž se aspoň, a uvidíš, co se bude dít. snaž se to ustát v klidu a uvidíš, uvidíš, držím ti palce. moc moc moc.

Áda1 napsal(a):

Ahojky všichni tady,

               No tak jsem se taky zařadila mezi podváděné... …Vždy bylo všechno fajne, zažili jsme spolu dobré i zlé. Brali jsme se v kostele já jsem nevěřící on věřící, myslela jsem si, že mě to nemůže nikdy potkat, mě se to nemůže stát………….je to tak půl roku zpátky co jsem začala mít divné tušen텅v podstatě bylo všechno v pohodě byl doma, spal doma, peníze nemizeli, výplatní pásku mi dával, nějaký častý telefonáty a smsky jsem nezaregistrovala, víc dbát o sebe taky nezačal, miloval se se mnou několikrát týdně, podnikali jsme spolu výlety, jezdili na kole, nenudili jsme se………jediný čeho jsem si ze začátku všimla, že častěji musel zůstat přesčas v práci a pořád ho zvali kamarádi na pivo a to si nemohl nechat ujít. Pak postupem času chtěl abych se měnila jako, že mám jít na kosmetiku, že si mám najít nějaký cvičení a chodit pravidelně, né nárazově, ale hlavně se změnil v sexu, chtěl jiný polohy, že prý je viděl na DVD a už mu tolik nestál, sice jsme vždy milování dotáhli do konce………..ale během akce jsme ho museli často oživovat aby stál………to už mi bylo fakt divný………..ač jsem to nikdy neudělala, nikdy jsem se manžovi nepodívala do mobilu, teď jsem to udělala……….bylo to silnější než já a tam jsem tu smsku našla ptal se kdy k ní může dojet……..jelikož jsem si řekla, že z jedné sms nejde nic vyvodit, nic jsem mu neřekla………ale mobil jsem sledovala většinou všechno hned mazal, ale párkrát taky zapomněl……..včera jsem si už byla jistá, sice nevím jak slečna vypadá, ani kde pracuje, jen ten zatracenej mobil………. a  tak jsem mu to řekla nechtěla jsem mít máslo na hlavě a zatím co já budu dělat že nic nevím a budu kolem něj skákat on bude chodit jinam………brečel, že miluje mě, že šlo jenom o sex a nic víc, že ji nemiluje, že největší cit cítí ke mně, řekl, že to okamžitě končí, prý a si ho nechám…………..ježiš a já teď nevím co dělat…..nemůžu jíst, když kouknu na jídlo chce se mi zvracet, když pomyslím na manžu chce se mi zvracet……….a to si hledáme bydlení a snažíme se o mimi, milovala jsem ho a myslela že i on miluje m셅.dneska ráno mi řekl, a nedělám unáhlené závěry, že šlo jen o sex, že chlapi mají tu sexualitu jinou…………………….ježiš ale jak mohlo jít jenom o sex, když ten vztah trvá víc jak půl roku, když si telefonují, píšou, spí spolu…….tak nějaký cit nějaká láska tam určitě je………..nevím co se v takových situacích dělá, já ho stále miluji, ale teď mi zasadil nůž do zad

Není tady

 

#4 4. 8. 2006 13:44

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ahojky Koňařko

na tuhle stránku jsem narazila právě před měsícem když jsem našla první smsku tak jsem sedla k internetu a hledala jak si poradit sama, příběhy jsem si pročetla ale moc moudrá jsem nebyla a tak jsem se rozhodla dnes napsat, já jsem člověk který nedokáže chodit kolem horké kaše a dělat že nic nevidí, tak jsem mu to včera řekla.......kdyby mužskej řekl, že ji miluje......poslala bych ho asi taky hned k vodě. On řekl, že jde o sex, ale sex je taky láska, ta představa, že jí to tam strkal, objímal jí, strkal jí jazyk do pusy a pak přišel domů a strkal to tam mě a přitom v sexu jsme si rozuměli, neměl důvod chodit jinam, měli jsme ho několikrát týdně, občas 2x denně, šlo nám to. ..........v čem je teda ta druhá lepší než já........jó myslím, že v kouření, poslední dobou mi říkal jak mu ho mám kouřit jinak...........jak se dá věřit a žít vedle člověka, který podvedl a pokazil veškerou důvěru která mu byla daná.......


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#5 4. 8. 2006 13:49

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

V NIČEM NENI LEPŠÍ NEŽ TY !!!!!!!!!!

Není tady

 

#6 4. 8. 2006 13:51

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo, chlap nepotřebuje k sexu lásku (né každý), ale většina....

Hold, prostě chtěl zkusít něco jiného ! Záleží na Tobě, jak se s tím popereš, ale myslím si, že tohle je jen úlet a dá se to přejít.
Holky mají pravdu ! Miluje Tebe - ty píšeš, že jeho - vše bylo o.k. - tak se toho drž a zbytečně se v tom nešourej !
Nebo se šourej, ale připrav se na to, že to bude hodně bolet :-(


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#7 4. 8. 2006 13:52

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Není lepší - je cizí !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#8 4. 8. 2006 13:54

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Pro Lucii33

no to se právě dneska chystám udělat, vyzpovídat ho úplně do konce, pokud mi to teda řekne, já to potřebuji vědět pro svoje srdíčko jak dlouho to trvá, jestli je taky vdaná, prostě mám spoustu otázek na které mi bude muset odpovědě, na sex se chodí do bordelu ale né 0,5 roku k jedné slečně, no možná jich bylo více co já vím. Jak mu mám sakra věřit, že to skončí. Já opravdu nevím důvod proč??? Problémy jsme neměli v sexu jsme si rozuměli, máme skvělé příbuzné, malinkatou neteřinku, jediný nᚠproblém byl že se snažíme o mimi a bohužel od loňského listopadu víme, že manžel je neplodnej, ale domluvili jsme se že rok počkáme a jestli nic půjdeme na umělé, nic mu nevyčítám že je neplodnej ani slůvkem, smířila jsem se s tím, že naše dítě bude za peníze, a už vůbec by mě nenapadlo se s ním rozejít a jít k někomu kdo děti může mít


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#9 4. 8. 2006 13:59

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Áda1 napsal(a):

Ahojky Koňařko

na tuhle stránku jsem narazila právě před měsícem když jsem našla první smsku tak jsem sedla k internetu a hledala jak si poradit sama, příběhy jsem si pročetla ale moc moudrá jsem nebyla a tak jsem se rozhodla dnes napsat, já jsem člověk který nedokáže chodit kolem horké kaše a dělat že nic nevidí, tak jsem mu to včera řekla.......kdyby mužskej řekl, že ji miluje......poslala bych ho asi taky hned k vodě. On řekl, že jde o sex, ale sex je taky láska, ta představa, že jí to tam strkal, objímal jí, strkal jí jazyk do pusy a pak přišel domů a strkal to tam mě a přitom v sexu jsme si rozuměli, neměl důvod chodit jinam, měli jsme ho několikrát týdně, občas 2x denně, šlo nám to. ..........v čem je teda ta druhá lepší než já........jó myslím, že v kouření, poslední dobou mi říkal jak mu ho mám kouřit jinak...........jak se dá věřit a žít vedle člověka, který podvedl a pokazil veškerou důvěru která mu byla daná.......

Ádo, můj M si kvůli sexu držel milenku 5 let. Dokonce si s ní pořídil i dítě. To co popisuješ, jsou přesně představy, které se honily hlavou mně. Přesně jsem si představovala jak to bylo poprvé, jak na ní šahal, jak se na ní smál, jak se milovali...............fuj......... z vlastní zkušenosti ti můžu s čistým svědomím říci, že to chce čas. Já se rozhodla, že ho miluji i po tom všem a snažím se s tím vyrovnat. Ještě pořád se v tom dost topím, ale jedno Ti opravdu ještě jednou můžu potvrdit....ty hnusné představy jak a co pomalu mizí a dneska si na tohle vzpomenu už jen málokdy. Postupně tě začnou trápit jiné otázky a pochybnosti ve vašem vztahu, ale tohle to jistojistě nebude. Opravdu mi můžeš věřit, mám to za sebou asi 3 měsíce a ty ošklivé věci se pomalu začaly vytrácet tak před 14 dny. Mysli hlavně na sebe, aby to tobě neubližovalo - je to hrozně těžké, ale zkus to. Budu na tebe myslet. pussa


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#10 4. 8. 2006 14:00

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Je cizí, tudíž "zakázané ovovce", a to chutná....

Není tady

 

#11 4. 8. 2006 14:02

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Feuria :

úlet ale netrvá půl roku a víc, přejít se dá něco na jednu noc, chyba v opilosti ale né vztah trvající půl roku

Jak mám sakra teď vědět, že mě miluje, co když jsou to jenom kecy, co když mi nechtěl ublížit ještě víc a bude se s ní pro sex scházet dál jenže teď si bude dávat většího majzla a já fakt nic nepoznám

to bolí

Cizí??? Já vím že je cizí pro mě, ale né pro mého muže.


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#12 4. 8. 2006 14:04

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo nezlob se, ale ......... nepříjde mi to vůbec rozumné, co jsi teď napsala.
Jaký by v tom byl rozdíl, kdyby jsi zjistila, že Tvůj muž chodí do bordelu ? Jo, leda na kontě !
Možná má sám ze sebou potíž (chlapi svoji neplodnost těžce nesou). Ty řešíš jenom své uražené ego !
Řeš vás dva ! Hledej chybu uvnitř vašeho vztahu ! Tobě se mohlo zdát, že je vše o.k., ale asi to tak docela nebyla pravda !
Jasně - měl to řešit s Tebou a né milenkou. Jenže bohužel - takhle to mnoho chlapů řeší - mají třeba jen pocit, že doma je nikdo neposlouchá :-(


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#13 4. 8. 2006 14:09

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

heleď Ádo, tychle pochybnosti co mᚠjsou normální a budeš je mít ještě dlouho, taky je jasný, že jsi pekelně naštvaná, ale teď se snaž to řešit v klidu. i sama v sobě a hlavně s nim. musíš tomu teď dát trochu času, uvidíš, jak se k tomu on postaví, za jeden den se nic nevyřeší, ani není nic jasný. to se ukáže. ale většinou, přesně jak píše Feuria, většinou něco ve vztahu není v pořádku a mohlo to tak připadat jenom jemu a tobě nic neřek, protože to chlapi nedělaj, že by přišli, něco řekli a řešili. vydrž......

Není tady

 

#14 4. 8. 2006 14:14

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Áda1 napsal(a):

Feuria :

úlet ale netrvá půl roku a víc, přejít se dá něco na jednu noc, chyba v opilosti ale né vztah trvající půl roku

Jak mám sakra teď vědět, že mě miluje, co když jsou to jenom kecy, co když mi nechtěl ublížit ještě víc a bude se s ní pro sex scházet dál jenže teď si bude dávat většího majzla a já fakt nic nepoznám

to bolí

Cizí??? Já vím že je cizí pro mě, ale né pro mého muže.

Věř nebo né - tenhle půl roční "úlet" ho mohl ještě více přesvědčit o tom, že miluje a chce žít jen s Tebou.
Nemusí to nikdy více opakovat, nemusí to nic znamenat a ty musíš vědět, jestli stojíš o to to zkusit ? (docela by mě zajímalo, kolik je tobě a příteli let, jak dlouho jste spolu atd.)
Vím, že Tě to moc bolí, chápu to a pokud se rozhodneš vᚠvztah udržet bude to dlouhá cesta, ale za ní pak může být vztah o to krásnější a pevnější.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#15 4. 8. 2006 14:20

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Holky sorry, ale já jsem dneska strašně nešastná a pro slzy nevidím............já fakt o žádným problému nevím.........o všem si povídáme, takže kdyby byl někde problém tak o něm vím. ..............alespoň si to myslím

Jaký moje uražený ego, byla jsem to já kdo ho utěšoval že to zvládneme i bez spermií, nikdy jsem mu to slůvkem nevyčetla, nikdy jsem ho před nikým nepomluvila, ani příbuzný to neví, tak co jsem měla ještě dělat, když chlapi neplodnost těžce nesou. Já to taky těžce nesu všude běhá chlapů co mají spermie a já si vezmu někoho kdo je nemá, no ale co se dá dělat, rozhodně se s ním kvůli spermiím rozvádět nebudu. Skousla jsem to i když mi někdy trhá srdce, že moje o 5 let mladší švagrová má mimčo

Sakra, ale proč proč

Já vím že za den se nic nevyřeší ale tohle se nemělo stát


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#16 4. 8. 2006 14:25

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo ty mi vůbec nerozumíš - myslím ego, kvůli té "nevěře" .....

On řekl, že jde o sex, ale sex je taky láska, ta představa, že jí to tam strkal, objímal jí, strkal jí jazyk do pusy a pak přišel domů a strkal to tam mě a přitom v sexu jsme si rozuměli, neměl důvod chodit jinam, měli jsme ho několikrát týdně, občas 2x denně, šlo nám to. ..........v čem je teda ta druhá lepší než já

To jsou úplně normální myšlenky v téhle situaci, každé jsme je měla .....Ani jedna hned z nadhledem nevěřila, že se to bude dát řešit. Musíš se uklidnit !
Promiň jestli jsem byla na Tebe tvrdá !
Jen jsem Ti chtěla říct, že se to dá zvládnout a že i přes to všechno může být vaše manželství, vztah krásný ! Oba si lecos uvědomíte ! Asi se to právě mělo stát ! Vše se děje z nějakého důvodu....

Neplodnost nech neplodností ! To je úplně jiný problém i když může být úzce související :-( nevím ?

Upravil(a) Feuria (4. 8. 2006 14:26)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#17 4. 8. 2006 14:28

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Je nám oběma čerstvých 30 let, on je můj první a já taky jeho první. Chodili jsme spolu od patnácti let ale ze začátku to bylo takový oukávání spát jsme spolu začali ale až ve dvaceti, takže 5 let nebylo nic oba jsme to tak chtěli, no ani jsme neměli kde, celkem 10 let jsme spolu chodili protože jsme oba studovali vysokou hned po ní jsme se vzali a v teď v létě oslavili 5 výročí svatby. Je hodnej je veselej, až moc kamarádskej s každým

moc nevěřím slovům že je to jen o sexu, on není člověk kterej by šel s někým do postele hned, on toho dotyčnýho musí poznat a pak teprve na něco přistoupí, jak došlo k sexu tak už je to vážný, kdyby zašli jenom na pivo nebo do kina chápu, a bolí to míň ale to že s ní spal to bolí moc a já fakt nevím jak se to dá přežít

co když ho tenhle úlet přesvědčí o tom, že někde je jiná, s kterou si více rozumí, s kterou je lepší sex, sakra vždy já ho miluji


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#18 4. 8. 2006 14:34

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo,
většina chlapů nevěru zapírá a pokud jí přizná, tak říká, že je v tom láska. Ten Tvůj řekl, že miluje Tebe. Věř tomu a po ničem dalším nepátrej... Nechtěj vědět co spolu dělali, jak to dělali, jak ona vypadá a hlavně mu už nikdy nechoď do mobilu. Všemu co se děje dej čas a uvidíš co bude dál...... Vím, bolí to, ale vyptáváním, hledáním chyb na sobě  a pátráním po příčinách jen budeš zraňovat sebe. A věř, že to bude o to víc a dýl bolet.... Mě můj manžel byl také nevěrný. Když jsem na to přišla, tak mi řekl, že jí miluje a se mnou končí. Na mojí otázku co bude s dětmi a se mnou mi řekl, že neví a že to nebude teď řešit. Pak nastalo období hrozného teroru a hádek. Už jsem vše vzdala a začala si žít po svém s velikými obavami o budoucnost mojí a dětí. Přestaly mu v hlavě myslet hormony a vrátil se k nám. Teď říká, že hledal něco co neexistuje a že v tom nebyla láska, jen touha po sexu jinde.  Trvalo to hodně dlouho než se mu vrátil mozek ze slipů do hlavy a byla to krutá doba. přesto se snažím odpustit a zapomenout..... pokus se o to také, mᚠto snadnější, že je s Tebou a miluje Tě. Dej mu šanci. Hodně štěstí M


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#19 4. 8. 2006 14:36

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Daniela 02:

Ahoj Dany

5 let a má s ní dítě, to tě obdivuji, to já bych asi nekousla. Dítě bych fakt nekousla, jak může mít chlap někoho 5 let na sex to už je víc než jen sex

Já vlastně ani nevím jak dlouho to trvalo, já vím, že se začal měnit poslední půl rok do té doby vůbec nic, jenže taky měnil zaměstnání v jednom dal výpověd do druhého nastoupil byl nervózní, tak jsem to přičítala tomu. Ale ono to možná trvá i víc možná rok možná dva, akorát třeba to co měl u ní chtěl mít i doma a tak mi říkal jak mám jinak kouřit, najednou poloha zezadu byla ta nejoblíbenější

já vím že to chce čas za měsíc to uvidím jinak ale dneska jak o tom celý den přemýšlím to strašně bolí


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#20 4. 8. 2006 14:40

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

No, tak už je mi to v celku jasné :-( myslela jsem si to !
Nevím, co na to napsat ..... myslím, že šlo jenom o ten sex ! Od 15 s jednou holkou - to k tomu svádí to zkusit někde jinde.
Promiň, že to takto píšu - nejsem fanda těchto vztahů, i když nepochybuji, že by to někomu nemohlo vyjít, ale, ale ..... (s tímto se dá vždy tak trochu počítat). Bez pochyby to byl úlet a nesrovnávej s ním vᚠvztah !

Promiň - teď momentálně nevím, co k tomu více napsat. Záleží to hlavně na Tobě. Na Tvém místě bych byla ráda, že se ten chlap chová jako ten tvůj. Mohl Ti také říct, že už Tě nemiluje, že poznal někoho lepšího atd. tohle evidentně nenastalo ! Být Tebou - trochu ho podusím, ale ukvapené a tragické závěry bych z toho nedělala ! ... Můžeš se v klidu rozhodnout - nemáte dítě - takže vlastně nejde o nic jiného než o vᚠvztah !


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#21 4. 8. 2006 14:42

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

MarieN

ten můj brečel, v životě jsem ho viděla brečet 2x  jednou na pohřbu jeho tatínka a včera brečel a říkal jak mě miluje, dneska mi napsal dopis na net

Lasko moje....moc me mrzi co jse Ti provedl a vim ze mi to neodpustis...ale moc bych chtěl, aby sis me nechala. To co probehlo nemelo cenu zapirat protože ty mě znáš. Asi se ti povede si mě aspoň nechat.......děkuji ti za to........cit co mam k tobe nikdy nikdy neuhasl......to co bylo bylo bez citu.....to mi musis verit......akceptuji vsechna tva rozhodnuti.....ale prosim te neunáhluj se....děkuji

já ale takovou věc asi nedokážu odpustit


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#22 4. 8. 2006 14:46

lvice
Host

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo,

Feurie má pravdu, ve všem s ním souhlasím. Je to přesně tak jak píše, ona je cizí a chlapi nejsou monogamní. Tebe miluje a s ní si užívá další sex a jiný, protože s novým člověkem je to nové a jiné. Ne každý chlap je stavěný na to, aby chodil do bordelu a tak si najde milenku. Jak píše Plzák (starý moudrý realista), manžel by měl manželku i milenku v přátelském vztahu (zřejmě dle týdenního rozvrhu) a aby si holky vzájemně posílali štrúdlík a kastrůlky smile.
Ádo, breč, křič, zajdi si do lesa, řvi tam na plný ceres, zajdi si s kamarádkama na kafe, vybreč se jim na rameni, dělej cokoliv, co ti pomůže vymlátit se z negativních emocí. Nakonec jít na kosmetiku je skvělá rada od tvého manžela, je to příjemné, zklidní tě to a ještě i zkrásní. Pokud ho mᚠráda a chceš s ním nadále být, musíš to překlenout a jít dál. Jiné cesty není.

 

#23 4. 8. 2006 14:47

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Já vím, že to svádí zkusit to jinde , to je mi jasný

ale u nás v rodině i u nich v rodině je to normální jeho mamka taky chodila jenom s takou, moje mamka taky chodila jenom s takou, i babičky a všem to vydrželo nikdo se nerozvedl moje sestra taky chodí už 8 let jen s jedním a tím prvním asi jsme to zdědily

jenže já to nechápu on mě vždy říkal, že ani neví jak se vztahy hledají, když chodil jen se mnou, že by se mu snad ani s žádnou nepostavil a hle on se postavil


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#24 4. 8. 2006 14:48

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ale dokážeš a radím Ti aby jsi na tom pracovala, protože láska je dar !

Přemýšlej, co tím získᚠa co ztratíš - kvůli něčemu bezvýznamnému ??


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#25 4. 8. 2006 14:48

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Jak se vypořádat s nevěrou

Ádo,
pokud ho opravdu miluješ - tak to odpustit dokážeš.
teď tomu nech čas - nerozhoduj se ukvapeně, nedělej rychlé závěry
spíš se celkově zamysli nad vašim vztahem
a věř tomu, že chlap může mít klidně dlouhodobej vztah kvůli sexu
spíš jako měřítko - má mě rád/nemá mě rád bych brala to, jak se to snažil utajit, protože pokud miluje tebe a nechce ti ublížit tak se snaží to utajit, pokud si není jist tak to většinou netají tak důsledně


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů