Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 8. 2006 11:39

petka5
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 89

Rýma v těhotenství?

AHojky holky,
chtěla bych se Vás zeptat. Přechod s teplého na chladnější počasí zapříčinil rýmu. Když jsem nebyla těhtoná, tak jsem to nějak neřešila. Ale teď nevím, měla bych se obávat, že rýma může nějak ohrozit mimi. V krku mě nebolí, jen mám rýmu a ani nijak zvl᚝ velkou. Máte s tím někdo zkušenosti, nemusím se strachovat o mimi? Beru vitamíny, hodně piju a snažím se více jíst zeleninu a ovoce. Chodím normálně do práce a o víkednu se jí budu snažit vyležet. Máte ještě nějaký tip?. Díky

Není tady

 

#2 4. 8. 2006 11:47

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: Rýma v těhotenství?

Neboj se ničeho, obyčejná rýma miminku nemůže uškodit.smile


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 

#3 4. 8. 2006 11:55

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Rýma v těhotenství?

Ahoj Petko. Já ji měla několikrát v těhu a prý to nemá na miminko vliv. Používala jsem Nasivin, ten mi také dali i v nemocnici a ten mi hodně pomohl. Ale každý snáší něco jiného. Třeba Vincentku si také chválí a Physiomer také, je to jako slaná voda, ale to já vůbec nesnesla a ještě jsem měla více ucpaný noc. Ale někdo to snáší. Tak to zkus. Také mě pomohlo a na to jsme přišla až ke konci těhu, Eukalyptový olej dát na mokrý kapesník a občas se nad ním nadýchat. To mě hezky protáhlo. měla jsem rýmu dost dlouho a tohle bylo dobré, když jsme někam jeli a tak. Nebo ho můžeš i inhalovat.
Hodně zdravíčka, a jsi brzy fit!!!!

Není tady

 

#4 4. 8. 2006 13:56

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: Rýma v těhotenství?

Petko ja ted taky prechazim nachlazeni. Dr. mi dala Mucosolvan na kasel a pak jeste pinosol do nosu, ale taky planuji lezeni o vikendu. A hlavne doufam, ze mimi bude o.k.

Není tady

 

#5 4. 8. 2006 14:04

Jannis
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 5. 2006
Příspěvky: 1239
Web

Re: Rýma v těhotenství?

Zrovna jsem se vrátila z lékárny. Nabídli mi tam čaj pro těhotné a na cumlání propolisové bombony. Mám totiž takový divný pocit v krku. Není to vyloženě bolest,spíš jakoby vysušená sliznice. Nevím čím to může být,možná se jen o sebe víc bojím a víc se pozoruju. Raději jsem si proti bolesti v krku už něco pořídila a právě cumlám....


http://lilypie.com/pic/070519/ltfr.jpghttp://b1.lilypie.com/2h2Jp2/.png

Není tady

 

#6 4. 8. 2006 15:08

petka5
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 89

Re: Rýma v těhotenství?

Holky díky za rady godlikegodlikegodlike Já se také mnohem více pozoruju. Přece jenom první nezdar do mě vliv trošku více obav. A svému tělu vůbec nerozumím. Objevilo se mi poprvé minulý pátek špinění jdnorázově a pak v pondělí zase jednorázově. V úterý jsem byla u doktora a říkal, že když je to jednorázově, tak se nemám znepokojovat a zachovat klid. A i na středečním UZ na genetice mi doktor řekl, že je vše O.K., že v děloze žádná sraženina není, takže na potrat to určitě nevypadá a vše probíhá jak má i mímísek je správně velkej jak má. A dneska se mi to špinění objevilo znova. Docela mě to dostává. A můj doktor se moc k neschopence nemá, určitě bych byla klidnější kdybych byla doma a né hodinu cestuju do práce , pak 8,5 hod seděla v práci někdy v pěkným stresu a odpoledne zase hodinu domů. Co si myslíte, holky? Stalo se to některé z Vás. Jinak mám bílý hlen. Mohla by třeba prasknout některá vždycky některá žilka u děložního čípku?

Není tady

 

#7 4. 8. 2006 16:05

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Rýma v těhotenství?

Petko, a neobjeví se ti to vždy po milování nebo po vyšetření??? To prý je běžné, že se může pak špinit.

Není tady

 

#8 5. 8. 2006 22:33

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Rýma v těhotenství?

Petko, já jsem si celé těhotenství a i teďm, co kojím při rýmě brala Pinosol ( je to z bylinek a hodně mi to pomohlo) a na kašel Hedelix. Tak se brzy uzdrav, snad Ti to pomůže.

Není tady

 

#9 12. 11. 2013 14:07

karbulka
♥------
Registrovaný: 28. 3. 2013
Příspěvky: 15

Re: Rýma v těhotenství?

Na rýmu v těhotenství se může užívat quixx. Je to sprej s mořskou vodou, bez chemie. Je vhodný i pro kojící maminy a děti ho můžou od šesti měsíců.

Není tady

 

#10 17. 11. 2013 20:44

Maloko
♥♥-----
Registrovaný: 21. 3. 2012
Příspěvky: 25

Re: Rýma v těhotenství?

karbulka napsal(a):

Na rýmu v těhotenství se může užívat quixx. Je to sprej s mořskou vodou, bez chemie. Je vhodný i pro kojící maminy a děti ho můžou od šesti měsíců.

jo tak ten je super!

Není tady

 

#11 10. 12. 2013 11:12

veroniqve
♥------
Registrovaný: 10. 12. 2013
Příspěvky: 8

Re: Rýma v těhotenství?

PROSÍM TĚHULKY O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉHO DOTAZNÍKU K MÉ ABSOLVENTSKÉ PRÁCI. MOC MI TÍM POMَETE, DĚKUJI :-)
http://www.survio.com/survey/d/D2D0K6A1F1U5K3I9P

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů