|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
.Dne 2.8.2006 v 14.52 hod. se nám narodila dcera ANDREJKA.Míry 47cm,2,9kg.Porod byl přirozený,obě holky jsou v pořádku.S pozdravem Tatínek.
Není tady

Ještě jednou veliká gratulace
..
Pořádně to zapijte tatínku ať malá roste jako z vody...

Není tady
Moc gratuluji Reny i tatínkovi k jejich dcerce Andrejce!!! Tak už to máš Reny taky za sebou
Přeji štěstíčko i zdravíčko celé rodince!
Není tady
Gratulujííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ať Andrejka roste jako z vody a dělá vám jen samou radost!!!!!!!!!!!!
Není tady
Reny, velká gratulace a hodně zdravíčka a radosti z Andrejky. Ta si v tom bříšku ale pobyla viď?
Není tady
Reny přidávám se s gratulací ,hodně štěstíčka a zdravíčka tobě, Andrejce a tatínkovi.
Není tady

Taky moc gratuluju, přeju hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodince. Pořádně to zapijte, ať je zdravá!!!

Není tady
Milá Reny, gratuluji k dcerušce a přeji pohodové šestinedělí. Tobě Andrejko přeji do života hodně sluníčka, zdravíčka, štěstíčka a lásky.Mějte se všichni moc krásně.......
Není tady

Já se přidávám i tady a ještě jednou moc gratuluju k narození Andrejky.
Není tady
Také moc gratuluju a přeju Vám hodně zdraví!!!!
Není tady
Veliké gratulace celé rodince.



Není tady
Není tady
Reny,preji vsechno nejlepsi tobe i Andrejce a moc gratuluji!!


Není tady
Reny! Také moc gratuluji!!! To je ale miminek, člověk ani nestíhá psát gratulace............ je to hezký!!!!!
Není tady
Holčiny, moc děkuji za gratulace. Před chvílí jsme přijeli z porodnice a zabydlujeme Andrejku doma. Určitě se rozepíšu o porodu, ale teď jdu číst co je nového, dokud taťka hlídá.
Není tady