Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 8. 2006 22:47

Daroly
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 144

Zrušení nabídky

Ahoj,
napište mi, prosím, Vᚠnázor k následující situaci. Díky.

Kamarádka je velmi inteligentní žena, ale má pouze základní vzdělání, nicméně je skvělá organizátorka, např. byla perfektní recepční, ale je zároveň i velmi manuálně zručná. Před časem si našla partnera, který má vlastní firmu. Ještě spolu nebydlí, ale do půl roku by se měla ona stěhovat k němu do domu. Nedávno ji nabídl, že by mohla pracovat u něho ve firmě a dodal, proč by měla tak inteligentní ženská vydělávat na někoho jiného, když můžou oba pracovat "na svém". Jenže... po pár dnech jí řekl, že si to rozmyslel a že mu všichni říkají, že není dobré pracovat ve firmě společně, že je špatný, tzn. přísný šéf, že práci ve firmě zvládne sám.
Kamarádka je z toho špatná... A já nevím co poradit. Když řekla, že se tedy přestěhuje na Slovensko a ne k němu na Moravu, tak jí řekl, že ji má do postele a na výlety a že si tedy na Slovensko rád zajede... Byl to vtip, ale jí se pořád motá v hlavě, s tím, že pro něho nejspíš není dost dobrá...

Napiště, co v tom vidíte, já jsem z toho jelen. Mějte se fajn, D.

Není tady

 

#2 3. 8. 2006 7:33

pavli
♥♥♥♥♥--
Místo: Valmez
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 713

Re: Zrušení nabídky

nemyslím, že by kamarádka měla problém s prací, ale spíš v tom vztahu? pokud by mi tohle někdo řekl, nejenže bych u něj nechtěla pracovat, ale rozhodně bych s ním nechtěla žít.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;104/st/20070315/n/Karin/dt/-6/k/8568/age.png

Není tady

 

#3 3. 8. 2006 9:22

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Zrušení nabídky

Nijak bych to nehrotila,chlapi opravdu takhle někdy žertují a je jen na nás,jak to od nich příjmeme.A k té práci,můj skoro manžel mi řekl,že bych mohla dělat administrativní pracovnici v jeho firmě,což jsem rezolutně zamítla z toho samého důvodu jako to nechce partner tvojí kamarádky.Co když se ráno pohádáme?To na něj budu muset celý den koukat a ještě být milá a myslím,že by velmi rychle nastala ponorka.A hlavně můj přítel je v práci pěkný puntičkář a upřímně lituji jeho sekretářku.Tvá kamarádka může být ráda,že si to její partner uvědomil včas.

Není tady

 

#4 3. 8. 2006 9:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zrušení nabídky

Ja skôr chápem jej priateža - mňa BM tlačil do toho, aby som robila preňho, ale jednak to bolo nezmyslené(robil samé technické veci a ažko hžadal aj mužských spolupracovníkov, ja by som mu mohla akurát dvíha telefóny, čo som robila tak či tak...), jednak som vedela, že pri jeho povahe a postojoch(všetko poznal, všetko zažil, všade bol aspoň dvakrát) a pri mojej tvrdohlavosti sa prizabijeme... Ja totiž tiež nie som žiadna vláčna a poddajná Japonečka, čo mužovi na všetko prikývne, my sme mali dos hádok aj ohžadom domácnosti, vzahu, atď., a keby k tomu pribudli spory kvôli práci, tak tu už fakt jeden z nás asi nie je dumbom Druhá vec je ten nejapný žart jej priateža, to by som na jej mieste skôr chcela vysvetli...

Upravil(a) Selima (3. 8. 2006 9:44)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 3. 8. 2006 15:28

ponožka
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 139

Re: Zrušení nabídky

Taky si myslím, že to moc neznamená. Asi je to člověk, který bezrozmyslu plácne, co mu přijde na jazyk. A pak když nad tím teprve začně přemýšlet, může názor změnit, protože až teď vidí pro a proti. Dřív jsem to dělala taky, ale teď se snažím hnedka neplácnout mou první myšlenku, ale trošku popřemýšlet a až pak říct, co mě napadlo. Kolikrát si teď říkám, ještě, že to ze mě hnedka nevypadlo...takový nesmysl. Jinak, můj přítel měl taky takovýhle humor. Já jsem vlastně stejná, takže by se mě to s tou milenkou vůbec nedotklo. smile

Není tady

 

#6 3. 8. 2006 18:32

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Zrušení nabídky

Pracovat s partnerem není žádný terno!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#7 3. 8. 2006 21:05

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Zrušení nabídky

jj,umi bejt nekdy neprijemne vtipnej tak jako ja.Nemyslim ze to myslel vazne,neboj,ale neznam vas.muj nazor.

Není tady

 

#8 4. 8. 2006 20:43

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Zrušení nabídky

Daroly napsal(a):

Ahoj,
napište mi, prosím, Vᚠnázor k následující situaci. Díky.

Kamarádka je velmi inteligentní žena, ale má pouze základní vzdělání, nicméně je skvělá organizátorka, např. byla perfektní recepční, ale je zároveň i velmi manuálně zručná. Před časem si našla partnera, který má vlastní firmu. Ještě spolu nebydlí, ale do půl roku by se měla ona stěhovat k němu do domu. Nedávno ji nabídl, že by mohla pracovat u něho ve firmě a dodal, proč by měla tak inteligentní ženská vydělávat na někoho jiného, když můžou oba pracovat "na svém". Jenže... po pár dnech jí řekl, že si to rozmyslel a že mu všichni říkají, že není dobré pracovat ve firmě společně, že je špatný, tzn. přísný šéf, že práci ve firmě zvládne sám.
Kamarádka je z toho špatná... A já nevím co poradit. Když řekla, že se tedy přestěhuje na Slovensko a ne k němu na Moravu, tak jí řekl, že ji má do postele a na výlety a že si tedy na Slovensko rád zajede... Byl to vtip, ale jí se pořád motá v hlavě, s tím, že pro něho nejspíš není dost dobrá...

Napiště, co v tom vidíte, já jsem z toho jelen. Mějte se fajn, D.

Pokud je sikovna a i zakladni vzdelani, drzim palce a rikam proc ne. tummenupp  Zeptala bych se toho pritele a kdo to rikal a kdo je mu milejsi ti ostatni nebo pritelkyne? Tak pozor, kdyz jit toto rekl, ze ji ma do postele, tak neni co resit. Je to mizera a nevi co chce, nebo to nechce vedet. Asi by bylo nejlespi, at se kamaradka odstehuje na Slovensko a pokud o ni bude mit OPRAVDOVY zajem tak bude bojovat dumbom a pokud ne, tak to uz je jeho smula. Prece nechces, aby kamaradka cely zivot byla nestastna. Urcite napis, jak to dopadlo s tvoji kamaradkou. smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů