Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 3. 8. 2006 8:48

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, gratuluji 2 hod. to bych si taky dala rict, i kdyz i tak to byl asi zahul jak to ctu.

Není tady

 

#27 3. 8. 2006 9:43

camelia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jablonec nad Nisou
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 2086
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, překrásný referátek, slzičky mi kapou, tak hodně štěstíčka a zdravíčka ať dobře rostete tummenupphjarta


http://lb3f.lilypie.com/eyvnp2.pnghttp://img839.imageshack.us/img839/1397/45175323.jpg
Michálek: 28.3.2008 - 5:53, 50cm,3300g
http://lb1f.lilypie.com/3bqIp2.pnghttp://img840.imageshack.us/img840/4357/14873649.jpg
Mareček: 4.7.2010 - 0:21,48cm,2650g
Videa: http://www.youtube.com/user/3005camelia

Není tady

 

#28 3. 8. 2006 10:41

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, slzím jak želvička! Je to moc krásně napsané!!!! Nemohla jsem ani uvěřit, že rodíš v dnešní době, neb je to teda síla, kde ty jsi musela rodit. Ale hlavně, že jste v pořádku a že máš také tak skvělého manžela který ti moc pomáhal. smile To Tantum Rosa je opravdu dobré, taky jsem si to koupila a dříve se mi to zahojilo!!

Moc vám všem přeji hodně zdravíčka, ať jste všichni moc šťastný a spokojený a Patriček , ať vám krásně roste!!!!! Pá

Není tady

 

#29 3. 8. 2006 10:55

Tinuška
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 4525
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, dočetla jsem se zavlhlýma očima (asi jako spousta ostatních)....moc hezky jsi to napsala...moc gratuluju a přeji jen a jen radost a pevné zdravíčko!! :supr


http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/S8MU.jpghttp://lb4f.lilypie.com/S8MUp2.png
3 roky a 4 mesice - 106cm, 16,5kg wink
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/UC8C.jpghttp://lb2f.lilypie.com/UC8Cp2.png
1 rok - 77cm a 9,25kg wink

Není tady

 

#30 3. 8. 2006 11:00

happy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 2153

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, taky se přidávám ke gratulacím, taky mi u tvýho referátu ukápla slzička i když jsem to zažila téměř stejně. Teď si ale vybírám porodnici a nevím, jestli nemám jet raději do Jablonce. Jak se ti líbilo v Liberci? Já jsem totiž před těmi téměř pěti lety rodila na LDNce a tady se mi ty pokoje teď líbí, ale pořád se rozmýšlím.
Tak jestli budeš mít chvilku napiš mi.


http://lilypie.com/pic/090105/YlwS.jpghttp://b3.lilypie.com/WPHsp1/.png

Není tady

 

#31 3. 8. 2006 11:11

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Holky to Tantum Rose si strikate tim aplikatorem dovnitr nebo si s tim roztokem umyvate jizvu. A jak casto? Je dobre si to vzit i do porodnice nebo az doma?

Není tady

 

#32 3. 8. 2006 11:59

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Holky, já to snad ani nebudu číst, to jsou vždycky takový nervy než to člověk dočte, hlavně, že to nakonec dobře dopadlo. Vždycky pak řvu jak kravka. No přeju hodně zdraví a ať rostete a mamince, ať se všechno urovná a může si mima už jenom užívat smile Opatrujte se!!!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#33 3. 8. 2006 12:16

Cecilka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1637

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, hrnuly se mi slzy do očí když jsem četla tvoje psaníčko o porodu, vracely se mi vzpomínky když jsem rodila já!!!!!  Je to už dávno, ale to má každá maminka v paměti jako by to bylo včera!!!!!Sice jsou to hrozné bolesti, ale byly to mé jedny z nejkrásnějších dní v mém životě a pevně věřím, že se mi to v únoru podaří zažít znovu!!!!!!!  Hodně zdravíčka!!!!


(FertilityFriend.com's boards, phpBB based boards, Invision Power Board, vBulletin...)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20070214/n/Eli%C5%A1ka/k/170e/age.png

Není tady

 

#34 3. 8. 2006 12:17

Cecilka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1637

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

No Ládi , přesně tak!!!!!!! Začala jsem to číst a slzely mi oči!!!!!! Ještě že jsem doma sama, mužíček by se určitě ptal: co se zase děje??????


(FertilityFriend.com's boards, phpBB based boards, Invision Power Board, vBulletin...)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20070214/n/Eli%C5%A1ka/k/170e/age.png

Není tady

 

#35 3. 8. 2006 13:58

ančovička
♥♥-----
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 89

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, moc moc gratuluju ke zdravému chlapečkovi!! Zvládlas to na jedničku, viď.
Ten referát jsi napsala moc hezky! Ať jste oba zdraví, ať malinkej krásně roste a nezlobí vás. Ještě jednou gratuluju.
A holky, musím se k vám taky přidat. Při čtení Blanky referátku jsem si pořád musela utírat slzy gloria


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10021;105/st/20061225/dt/-5/k/9714/preg.png

Není tady

 

#36 3. 8. 2006 16:05

Texlin
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2006
Příspěvky: 916

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Bylo to pěkný. a jelikož jsem taky z Liberce, tak nevím, jestli si jednou vyberu místní nemocnici.


http://lilypie.com/pic/2009/07/11/WoD3.jpghttp://lb3f.lilypie.com/xT4ip2.png
http://lilypie.com/pic/2009/07/09/sU0t.jpghttp://lb1f.lilypie.com/nH2ep2.png

Není tady

 

#37 3. 8. 2006 22:16

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Babu já si ten pytlíček Tantum rosa rozdělala podle návvodu do větší misky a po vysprchování jsem si to cákala na jizvu. Fakt to perfektně pomáhá

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů