Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 2. 8. 2006 16:42

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

POROD PATRIČKA V LBC :O)

Tak se dostávám do psaní svého referátku tummenupp

Asi o půlnoci jsem šla čůrat a když jsem se vracela do postele ,píchlo mě trošku v podbřišku,chvilku jsem čekala co z toho bude a pak jsem usnula.V 1:15 mě probudilo mokro v kalhotkách, protože mi začala odtékat plodová voda. Věděla jsem že to bude ještě trvat, ale že mám jet co nejdřív aby mimi nedostalo infekci.Manžel spal a tak jsem na něj houkla z postele že mi teče voda, byl tak unavenej,že kdyby mi odpověděl, tak si zavolej instalatéra,ani bych se nemohla zlobit big_smile Neměla jsem bolesti a tak jsem si v klidu došla na záchod a dávala instrukce. Jeli jsme prázdným městem,bylo čtvrt na tři ráno, tak to bylo super,jen už jsem se začala trošku bát gloria
Po příjezdu do porodnice jsem se musela převlíknout do jejich hnusně teplý košile s dlouhým rukávem,v tom vedru fakt super věc tummenupp a sundala jsem si na doporučení sestřičky hodinky a řetízky. Píšu tuhle hloupost záměrně! Odvedli mě na pokoj, kde jsem měla i rodit. Manžela poslali domů,že porod bude nejdřív tak v půl sedmé ráno.Poslední pusa a byla jsem sama sad
Pokoj byl celkem hezky barevně laděný,tak působyl příjemně. Přišla sestrička, že mi natočí monitor,to trvalo 20 minut,pak ho vypla a řekla, že mám spát lol vtipný co,a odpočívat,popřípadě chodit. Bylo mi strašně smutno, zvláštní je, že se mi strašně stýskalo po Andrejce, která byla doma chudák vyplašená a nemohla už spát, protože se prý o mě bojí grater chvilku jsem i brečela gloria Když už mi to připadalo dlouhý, tak jsem se začala procházet a došla k oknu, kde se válely vajgly od cigaret a poletoval popel,to bylo dobrý! Pak zase dorazila sestra a jestli odpočívám a zásadní věc,jestli mám bolesti a po kolika minutách,koukla jsem se na ni a povídám.Sestřičko bolesti mám, ale nevím po kolika min. protože vám tu stojej hodiny a já ty svoje dala manželovi!!! Koukala a řekla že jestli je to po dlouhé době, že se stejně nic neděje dumbom Naštěstí jsem si uvědomila, že v mobilu je taky čas a koukala jsem se teda na hodiny tam.Pak mi přišly dát klistýr,taky super,já ho nikdy totiž neměla big_smile Bolesti byly po pul hodinách. V 7:15 přišla nějaká doktorka a řekla, že musíme zavést čípek, aby začali kontrakce. No zážitek to byl ,bolelo to jako potvora! V 7:30 jsem dostala kontrakci a to pořádnou! Hned jsem volala manželovi,ať  odveze Ajulku k babičce a hned přijede, že mám kontrakce a moc ho chci už u sebe sad Kontrakce se dostavovali po 5 minutách,ale po prohlídce mi řekli,že se stejně neotevírám a že musíme zase čekat,že ten čípek ty kontrakce sic vyvolal,ale nic se neděje. Manžel už byl u mě a já mu říkala ať sleduje čas,koukl na ty slavný hodiny a naštval se, že nejdou.Když sestra přišla,řekl jí at s těma hodinama něco laskavě udělaj. Sestra se natáhla a sundala hodiny a s usměvem nám řekla,že tam není baterka tummenupp pak se vrátila i s baterii a nemohla hodiny seřídit,celou tu dobu, jsem měla kontrakce už po 3 a 2 min. Řekli mi ať si jdu do sprchy a pouštím si teplou vodu na kříž. Bylo to hrozný, v kontrakci jsem držela manžela křečovitě za ruku a po pár pokusech jsem tu sprchu odmítla, bylo mi to hrozně nepříjemný.Potřebovala jsem na záchod ale musela jsem si  sedat opatrně,protože tam bylo prasklé prkýnko,to zase manžela naštvalo a když zase přišla sestra řekl ji že to snad není ani možný.Hodiny jim nefungujou,na záchodě prasklé prkýnko,na okně vajgly a rozervaný povlečení big_smile já to moc neřešila ale bylo zajímavé sledovat jak se začali ty věci dávat do pořádku,přišel i opravář na to prkýnko lol No pak už mi do smíchu ale nebylo,Najednou chtěli ať si lehnu a když mě prohlídli,byla jsem na 5 prstů otevřená,prý ale potřebujeme 10. Vystřídala se služba mezi sestřičkama a já dostala asi tu nejlepší porodní asistentku! Sama mě prohlédla a řekla že mi trochu pomůže,a až příjde kontrakce ať se sebojím a uvolním,bylo to sice těžký ale rukou mě dole trochu roztáhla a mě se dokonce i ulevilo.Bolest v kontrakcích byla hrozná!!!!! Manžel měl bloklá záda a dva týdny byl na práškách,tak jsem měla strach abych mu nějak nehnula zádama ještě já. Asistentka mi doporučila, ať mezi kontrakcema hopsám na balónu ale já neměla sílu, začalo se mi dělat špatně na omdlení a tak mě manžel na tom balonu houpal.Fakt to pomohlo a při další prohlídce jsem byla už na 7 otevřená.Začala jsem ale usínat a tak mě dával pořád pít,abych se alespoň trochu probrala. Pak přišlo procesí,asistentka a další dvě, jedna byla k miminku,doktorka, ale ta nic nedělala. Ta moje asisatentka mě znovu a znovu pomáhala rozšířit porodní cesty a povedlo se,konečně řekli jdeme na to !!! Manžel mi podpíral hlavu k hrudníku a já na pokyny tlačila jako blázen,všechen tlak musel jít do konečníku, jako na velkou a pak jsem cítila jak mě bohužel museli nastříhnout, ale nebolelo to, jen to bylo divný roll hned mi ale řekli že je to jen malinký nástřih. Pak mi říkali že musím zatlačit, aby šel malej hned ven, že už je moc dlouho mezi kostma a tak jsem zatlačila, ze strachu že by se mu mohlo něco stát sad Cítila jsem jak vyklouzla hlavička, byla to uleva a při dalším tlačení šlo tělíčko,podvázali pupečníkovou šňuru a šmik,přesně v 9:40,když jsem ho ale viděla,byl uplně modrej a nereagoval,začali s ním klepat aby vyzvracel vodu co spolikal a hned ho odnesli,vubec nám nic neřekli,jen že se moc napil a že ho musej dát zahřát. Manžel se o něj tak bál,bylo mi ho lito,moc mi pomohl,obdivuju maminky,které to musí zvládnout bez manžela,já bych to zažít nechtěla.No tak jak si přál holčičku,když ho viděl,byl šťastnej hjarta Přinesla ho moc hodná dětská sestřička a hned ho dala k prsu aby se přisál,neváhal je to chlap a prso se mu libilo tummenupp bylo to moc krásný ho vidět a vidět že je v pořádku,připadalo nám to jako věčnost než ho ale donesli! Já byla šitá a doktorka byla pečlivá,tak to trvalo celkem dlouho,protože tam nešly hodiny tak ale nevím jak dlouho big_smile Když jsem se měla postavit,měla jsem problém se nadechnout, jak se mi udělalo místo na plíce, byl to asi šok,nemohla jsem dodechnout a to trvalo 2 dny.
Dvě hoďky jsme čekali a pak mě manžel odvedl se sestřičkou na pokoj.Odpoledne jsem zvládala návštěvy a dokonce jsem i seděla,to bylo překvapení,protože u dcery jsem nesděla ani po měsíci doma !!! Tak že jsem v pondělí ráno odrodila a v pátek ráno mě pustili domů,protože jsme oba vypadali dobře.Zeptala jsem se taky co nám to tam stříkali na to šití a koupila jsem to v lékárně.Jmenovalo se to TANTUM ROSA a dává se to do rozprašovače,fakt se jizva rychlejji hojí.
Teď malej trochu zlobi s kojením, ale je to jen o cviku,tak musím být trpělivá vissla a já mám trošku problém jít na velkou,ale to se srovná,moc spěchám.A ještě jedna věc.Když jsem odjížděla,vážila jsem 75 kg a v ten pátek doma mě šokovala váha 74 kg !!! Hrozně jsem totiž po porodu otekla a to uplně celá,tak že jsem mšla plé tělo vody,teď se bojím stoupnout na váhu,ale chodím víc čurat,tak snad se to srovná.
Doufám že to alespoň někdo dočte do konce, když už jsem si dala tu práci big_smile

  Přeji všem kdo pojedou do porodnice, aby měli porod rychlý jako já,v podstatě 2 hodky tummenupp

Na personál si stěžovat nemužu,ale ten titul,kterým se Liberecká porodnice honosí je přehnanej. Zapoměli Patrička i vykoupat,jedna sprcha spojená se záchodem pro 6 maminek a jídlo nebo co to bylo fakt dieta.Hrachová polévka a květákový něco,protě aby se miminka nenadýmala dumbom

  Děkuji všem za přáníčka a hodně štěstí v životě všem miminkum a trpělivost všem maminkám a snažilkám tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp

Upravil(a) Blanka LBC (11. 6. 2007 22:52)

Není tady

 

#2 2. 8. 2006 16:52

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani  moc gratuluju a závidím takový porod, za dvě hoďky to si dám říci taky.


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#3 2. 8. 2006 16:52

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

To bylo krásný !!! hjartahjarta
Hrozně ráda čtu příběhy o porodech !!!!
Holky nenapadlo Vás, udělat si archívek těchto referátů !! Byla by škoda aby se za pár dnů propadly o spoustu stránek dozadu.... myslím, že každá těhulka i snažilka si tohle ráda přečte !!!

Ještě jednou ti Blani gratuluju !!! Kolik, že je Andrejce ???


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#4 2. 8. 2006 16:55

sunja
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 21. 2. 2006
Příspěvky: 616

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Moc gratuluju k broučkovi a docela závidím...taky bych to už chtěla mít za sebou... dumbom
A Vám přeji hlavně hodně, hodně  zdraví.... pussa


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;104/st/20061104/dt/-9/k/3272/preg.png

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;107/st/19940729/n/Honza/k/00b0/age.png

Není tady

 

#5 2. 8. 2006 17:01

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Pinky napsal(a):

To bylo krásný !!! hjartahjarta
Hrozně ráda čtu příběhy o porodech !!!!
Holky nenapadlo Vás, udělat si archívek těchto referátů !! Byla by škoda aby se za pár dnů propadly o spoustu stránek dozadu.... myslím, že každá těhulka i snažilka si tohle ráda přečte !!!

Ještě jednou ti Blani gratuluju !!! Kolik, že je Andrejce ???

Andrejce je 10 let, bezva chůva,moc mi pomáhá a skoro mi Páťu nechce nechat big_smile je to super !!!

Není tady

 

#6 2. 8. 2006 17:03

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blanka LBC napsal(a):

Pinky napsal(a):

To bylo krásný !!! hjartahjarta
Hrozně ráda čtu příběhy o porodech !!!!
Holky nenapadlo Vás, udělat si archívek těchto referátů !! Byla by škoda aby se za pár dnů propadly o spoustu stránek dozadu.... myslím, že každá těhulka i snažilka si tohle ráda přečte !!!

Ještě jednou ti Blani gratuluju !!! Kolik, že je Andrejce ???

Andrejce je 10 let, bezva chůva,moc mi pomáhá a skoro mi Páťu nechce nechat big_smile je to super !!!

Tak to ti závidím !!!
Já mám kluky 10 a 8 let !! Pokud všechno klapne....tak mám obavy, aby je dudlik bavilo alespoň déle než týden big_smile
Holky jsou prostě chůvy...mají to v genech !!! hjarta


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#7 2. 8. 2006 17:08

Claire
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 1649
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blanko, blahopřejeme ti s Matyldou k Patričkovi, jen se holky čiňte! mám pocit, že je kolem nás málo kluků, takže ty další na světě vítáme s plnou náručí! Například my tady v Kladně máme kolem sebe samé holky, z toho asi čtyři Elišky!

Pinky, je to dobrý nápad, já začala o svém porodu psát na našich stránkách, ale zatím jsem popsala celý průběh těhotenství a k porodu se ne a ne dostat smile


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/7z/4d/tsxmhh98ws.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzU7IGXDASvwKl41.png
http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/10/03/14/dh/7p/ts0i5un5wk.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI2NTUzVbIGXDASvAKk30.png

Není tady

 

#8 2. 8. 2006 17:16

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, taky rychlovka jako u mě smile gratuluji ještě jednou...

Pinky, švagrová má kluky skoro ve stejných letech jako ty a teď mají od června Elišku a hlavně mladší Dominik pomáhá (běhá zandavat dudlíka, houpat kočárek...)

Není tady

 

#9 2. 8. 2006 17:24

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

No já doufám že ji to taky vydrží,výhoda jsou teď prázdniny!! Horší to bude,až budu muset zase zvládat s Ajou i školu,zatím má samý jedničky,tak základ má a bude muset trochu sama,bylo by mi to líto grater

Není tady

 

#10 2. 8. 2006 17:24

Gabčulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 2238

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, jsi prostě šikulka! Moc Tě obdivuju, že bereš vše s nadhledem a humorem,jsi prostě bojovnice. tummenupp Taky bych si přála tak rychlý porod - jak se tu těhulinky mění v maminky, tak na mě jde pomalu nervozita: snad tu nezůstanu jako ustrašený posledníček. grater
Jsem moc zvědavá na referátek od Reny, snad mě tak uklidní tak jako Ty! smile

Tak ať dělá Patriček celé rodince radost a zatím pá. hjarta


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/07/16/16/17/ht/ts0709tiao.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI0MzE0V7IGXDASoQKf36.png

Není tady

 

#11 2. 8. 2006 17:31

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani ještě jednou velká gratulace k mimískovi, ať jste zdraví a spokojení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#12 2. 8. 2006 17:35

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Gabčulka napsal(a):

Blani, jsi prostě šikulka! Moc Tě obdivuju, že bereš vše s nadhledem a humorem,jsi prostě bojovnice. tummenupp Taky bych si přála tak rychlý porod - jak se tu těhulinky mění v maminky, tak na mě jde pomalu nervozita: snad tu nezůstanu jako ustrašený posledníček. grater
Jsem moc zvědavá na referátek od Reny, snad mě tak uklidní tak jako Ty! smile

Tak ať dělá Patriček celé rodince radost a zatím pá. hjarta

Neboj,ty to zvládneš,já to musela odlehčit,přeci vás tu nebudu děsit big_smile porod je prostě nutnost, když chceme mít vedle sebe to zlatíčko, vyhnout se tomu nedá a tak to musíme brát jako součást celého procesu k cestě za mimískem!!! Tak těhulky,prostě to bolí,musíte s tím počítat a zvládnete to lépe, já tam taky v jednu chvíli řekla, pane bože,jak jsem mohla zapomenout jak je to hrozný lol ale dá se to vydžet, ta odměna stojí zato dudlik

Není tady

 

#13 2. 8. 2006 17:39

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blanka LBC napsal(a):

Gabčulka napsal(a):

Blani, jsi prostě šikulka! Moc Tě obdivuju, že bereš vše s nadhledem a humorem,jsi prostě bojovnice. tummenupp Taky bych si přála tak rychlý porod - jak se tu těhulinky mění v maminky, tak na mě jde pomalu nervozita: snad tu nezůstanu jako ustrašený posledníček. grater
Jsem moc zvědavá na referátek od Reny, snad mě tak uklidní tak jako Ty! smile

Tak ať dělá Patriček celé rodince radost a zatím pá. hjarta

Neboj,ty to zvládneš,já to musela odlehčit,přeci vás tu nebudu děsit big_smile porod je prostě nutnost, když chceme mít vedle sebe to zlatíčko, vyhnout se tomu nedá a tak to musíme brát jako součást celého procesu k cestě za mimískem!!! Tak těhulky,prostě to bolí,musíte s tím počítat a zvládnete to lépe, já tam taky v jednu chvíli řekla, pane bože,jak jsem mohla zapomenout jak je to hrozný lol ale dá se to vydžet, ta odměna stojí zato dudlik

Jo, jo, taky mám v paměti, jak se válím nahatá po dlaždičkách a říkám, že už NIKDY big_smilebig_smile
A sakra......vypadá to, že tam budu muset zase !!! big_smile
Jen prosím, tam toho nahoře, ať mi dopřeje miminko jakéhokoliv pohlaví a zdravé, ale prosím s váhou do 4kg smile


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#14 2. 8. 2006 17:39

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani ..také ještě jedna velká gratulace...neboj,že ti někdo nedočte slohovku do konce,zvládla jsi ji na 1+
Já jsem ostuda, budu se do ní muset pustit už také!!!! Možná večer....

Není tady

 

#15 2. 8. 2006 17:49

kikanka
♥♥♥♥♥--
Místo: Jablonné v Podještědí
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 688

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Ahoj Blani. moc hezky si to napsala. Umím si to živě představit. Byla jsem tam totiž na praxi jako žákyňka. Taky  tam hodlám  rodit,ale sestřičky tam moc hodný nebily aspoň na nás.. Ale moc Gratuliji.............

Není tady

 

#16 2. 8. 2006 18:16

Lei
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 4. 2006
Příspěvky: 603

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, moooc gratulujeme k mimiskovi a prejeme jen to NEJ!!! hjartadudlik

Není tady

 

#17 2. 8. 2006 18:50

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Ahoj Blani, gratulujeme k Patričkovi a přejeme vám hodně zdravíčka a hodně lásky. Já jsem taky z Liberce a to teda koukám v jakém stavu je ta naše " nová " porodnice. Já jsem jela rodit do Jablonce a nemůžu si stěžovat. Nic takového mě tam nepotkalo. Hlavně, že už to máte za sebou a teď už si užíváte společně doma.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#18 2. 8. 2006 20:24

venysek
♥♥♥♥---
Místo: LIBEREC
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 252

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, gratuluju ke zdravemu Patrickovi a preju jen to dobre...

Jo a holky, jsem taky z liberce a ke vsemu zdravotnik a muzu odprisahnout, ze hodlam rodit kdekoliv jen ne v nasi porodnici....vidim to na Jbc


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;3;49/st/20070206/n/Danysek/k/d939/age.png
[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10004;30/st/20111026/k/7ef5/preg.png

Není tady

 

#19 2. 8. 2006 20:29

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani jeste jednou moc gratulujeme, pekne jsi to napsala, uplne se mi vybavil muj porod. tak at hezky rostete a jste zdravi


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#20 2. 8. 2006 20:33

Jackie
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 6. 2006
Příspěvky: 201

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani rovněž veliké gratulace, zvládli jste to oba na jedničku.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;28/st/20060310/n/Kubinek/dt/6/k/5acd/age.png[/url]
http://b1.lilypie.com/jOUlp2.png
http://jackie13.rajce.idnes.cz/Jarousek/#P1010017.JPG

Není tady

 

#21 2. 8. 2006 20:47

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

To je krása,já jsem zase dojatá. rodna Všem vám do Liberce posílám ještě jedno přání a ať jste jen zdraví a spokojení.Patriček ať hezky spinká  sova a papá a jestli budeš posílat fotečky,tak mě taky prosím.Děkuji pussa Jitka.Santrucek@seznam.cz

Není tady

 

#22 2. 8. 2006 22:01

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani super slohovka, nádherně napsaná. Nejvíc mě rozveselilo "květákový něco" - to je fakt super hláška big_smile

Není tady

 

#23 2. 8. 2006 22:02

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani moc gratuluju! Napsalas to perfektně!! Taky si přeju takový porod!! Fakt moc skvělý! tummenupp


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#24 3. 8. 2006 7:04

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani, taky se přidavám k ostatním gratulantům gloria  Krásně jsi to popsala, zase jsem měla slzičky. Až se nám to narodí, určitě budu řvát jak želva a pak až to mimčo uvidí moji rodiče-taky budu určitě bulet, protože znám mamku, tak jen tak slzu neudrží. Kouknu se na ni a jsem v tom znova. big_smile

Není tady

 

#25 3. 8. 2006 7:16

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: POROD PATRIČKA V LBC :O)

Blani je to nádherně napsáno a přeju ti jenom pohodičku a aby se ti telíčko dostalo do normálu a jenom samou radost s pokladíků které máš. Hodně štěstí hjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů