Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 2. 8. 2006 16:20

Gabčulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 2238

Reny je maminkááááá! :-)))

Tak máme další babinetí miminko! Před chvilinkou dorazila SMS zprávička od Reny, tak cituji:

"Čau, mám malej kredit, tak píšu od taťky. Nemáš telefon na nějakýho hodnýho kluka v mým věku? Narodila jsem se dnes ve 14,52 hod., moje míry 2900 g, 47 cm. Ahoj, Andrea od Reny."

Takže si dovoluji postavit se do řady gratulantů jako první a doufám, že se na mě novopočený taťulda nebude zlobit, že jsem ho v ohlášení té skvělé zprávičky předběhla! vissla smile

Moc, moc gratuluji k narození dcerušky, ať dělá rodičům jen a jen samou radost! Pá!


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/07/16/16/17/ht/ts0709tiao.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI0MzE0V7IGXDASoQKf36.png

Není tady

 

#2 2. 8. 2006 16:21

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

huráááááá, gratuluju!!!!!

Není tady

 

#3 2. 8. 2006 16:23

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Gratuluji Reny big_smile

Není tady

 

#4 2. 8. 2006 16:24

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Takže to zvládla ¨přirozeně bez vyvolávání?????????????????, Tak to je paráda!! Docela drobek, na to že si hověla v bříšku ttak dlouho!! Gratulujeme, hlavně zdravíčko a štěstíčko celé rodince big_smile big_smile big_smile

http://www.gify.nou.cz/r_oslavy_soubory/os51.gif

Upravil(a) Kamčitka (2. 8. 2006 16:25)

Není tady

 

#5 2. 8. 2006 16:24

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Konečně se i chuďátko Reny dočkala !!!!! hjarta
Moc gratuluju !!! A těším se na popordní referát tummenupp


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#6 2. 8. 2006 16:24

kaťulle
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 216

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Mooooc mooooc velká gratulace, Reny!!!! dudlik big_smile Ať vám dělá samou radost!!!hjarta


http://tt.lilypie.com/-LWYp1/.pngkatkolina@centrum.cz

Není tady

 

#7 2. 8. 2006 16:30

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Taky moc gratuluji a tesim se na hlaseni z porodu (doufam, ze bude zpravicka pozitivni at se tak nebojime)

Není tady

 

#8 2. 8. 2006 16:33

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Huráááááá přeju hodně štěstí a ať nám roste do moudrosti a krásy a maminka s tatínkem mají jenom samou radost. storstark


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#9 2. 8. 2006 16:34

Leňa Hr
♥♥-----
Místo: Olomoucký kraj
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 36

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Taky si pridavám ke gratulacím storstark storstark storstark  a přeji hodně štěstíčka a zdravíčka jak mamce tak i mimísovi.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;18;29/st/20070414/k/434a/preg.png

Není tady

 

#10 2. 8. 2006 16:39

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

moc gratuluju a přeji samé radosti s Andrejkou a taky už se moc těším na referátek... rodna


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#11 2. 8. 2006 16:41

dezy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1242

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

moc gratuluji!!!! Konečně se Reny dočkala!!!


http://lb2f.lilypie.com/uFjfp1.png

http://lb4f.lilypie.com/bj1xp1.png

Není tady

 

#12 2. 8. 2006 16:45

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Velikááá gratulace storstark storstark storstark, hodně zdravíčka hjarta

Není tady

 

#13 2. 8. 2006 16:56

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Tak si se Rendo dočkala, já mám toho ženicha tummenupp doufám že jste v pořádku a přeji hooooodně brzký návrat domů, dostatek mlíčka, trpělivosti a štěstí v životě celé rodině!!! Blanka s Patričkem par
http://sirmi.ic.cz/kytka/22.gif

Není tady

 

#14 2. 8. 2006 17:34

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Reny konečně ses dočkala, moc gratuluji k miminku, přeji hodně zdravíčka a mlíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#15 2. 8. 2006 17:42

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Moc moc moc gratuluji k holčičce...přeji málo prdíků a klidné noci...já to říkala,že si to nechávají na chladnější počasí :-)

Není tady

 

#16 2. 8. 2006 17:58

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Taky moc gratulujem!!!!


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#17 2. 8. 2006 18:04

Lei
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 4. 2006
Příspěvky: 603

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Tak my se pridavame s gratulaci...big_smile Hodne stesticka, zdrave miminko a klidne noci.dudlik

Není tady

 

#18 2. 8. 2006 18:11

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

i já moc a moc gratuluji!!! Konečně i Reny má svého mimíska! Tak hodně štěstíčka a azdravíčka a ať vám holčička dělá jen a jen radost!!!

Není tady

 

#19 2. 8. 2006 18:53

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Tak to je moc krásné!!! Moc a moc gratuluju a přeji moc zdravíčka a pohody!!!! smile Andrejko, hodných kluků v tvém věku je tu celej Babinet a hodných holek také!!!!!!! big_smilebig_smilebig_smile

Moc se těšíme, až se přijdete ukázat!!! smilesmilesmile

Není tady

 

#20 2. 8. 2006 18:58

sylviik
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: nedaleko Plzně...
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 5794
Web

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Reny vidíš že jsi se dočkala, tak jenom samé radosti a pořádně si to užívej, že je z tebe maminka. A počkej na nás v letňátkách, nás už moc nezbývá - celé tři co čekáme v srpňátkách až se přidáme. dudlik


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/20936.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24711.png
http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/24712.png

Není tady

 

#21 2. 8. 2006 19:27

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Gratuluji celé rodině k dcerušce.Ať jste jen zdravé a spokojené.

Není tady

 

#22 2. 8. 2006 20:02

Světluška
♥♥♥♥♥--
Místo: Aš
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

I my moc gratulujeme k drobečkovi Andrejce a přejeme jí do života jen to nejlepší.

Není tady

 

#23 2. 8. 2006 20:20

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

Moc a moc gratulujem. Krásně si všechno užívejte.


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#24 2. 8. 2006 20:21

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

taky se pridavame ke gratulacim, tak at pekne rostete a at miminko dela samou radost


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#25 2. 8. 2006 20:26

venysek
♥♥♥♥---
Místo: LIBEREC
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 252

Re: Reny je maminkááááá! :-)))

moc moc gratuluju a jen to dobre do budoucna..........


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;3;49/st/20070206/n/Danysek/k/d939/age.png
[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10004;30/st/20111026/k/7ef5/preg.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů