Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 8. 2006 13:18

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Přípravky a žehlení vlasů

Prosím o radu, dostala jsem k narozeninám žehličku na vlasy Schwarzkopf. Mám polodlouhé vlasy, takové mírně vlnité ale ne moc poddajné. A teď mám problém.Vlasy mám husté, takže musejí být sestříhané, když si je vyžehlím, tak mi po chvíli ty kratší vlasy z toho trčí a vypadá to divně. Přitom všechny mít stejnoměrné nemůžu, protože bych byla jak lev. Také jsem si koupila přípravek Osis + flatliner a po nastříkání a vyžehlení mám ty vlasy jakoby mastné a lepkavé. Nemáte prosím rady jak dosáhnout nejlepšího výsledku? Co používat před žehlením nebo i po? Vždycky jsem nosila vlasy vlnité, natáčky atd.A s tím si teď nevím rady. Moc  prosím!! A taky když se vyspím, tak to už je úplně nanic. Abych si je žehlila 2x denně a pak si je asidost zničím, ne?

Není tady

 

#2 2. 8. 2006 14:50

Tinka
♥♥♥----
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 188

Re: Přípravky a žehlení vlasů

Ahoj Petuno,taky jsem si zacala zehlit vlasy, asi pred rokem a ctvrt a musim rict, ze je mam trochu znicene. Nemyslim si, ze mam spatnou, nekvalitni zehlicku, ale kdyz se nad tim clovek zamysli, tak to asi neni pro vlasy to nejlepsi. Po umyti jsem do vlasu vetrela pripravek od Elseve, Straight Hot(je to v kriklave ruzovem obalu), ten mel vlasy chranit pri zehleni a narovnat je. Ted si vlasy asi 3 tydny nezehlim, volim jine varianty ucesu, abych se vyhnula zehleni nebo taky pouzivam pripravek od Sunsilk (fialovy obal). Take si ho vtiram do vlasu po umyti a jenom vyfoukam, uz nezehlim a rekla bych, ze mam vlasy rovne i bez zehleni.


url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20723;126/st/20090811/dt/5/k/0e61/preg.png

Není tady

 

#3 2. 8. 2006 17:00

n.ikolk..A
♥------
Registrovaný: 6. 7. 2006
Příspěvky: 11

Re: Přípravky a žehlení vlasů

Já si žehlím vlasy tak půl roku a dřív jsem měla krásně husté, teď mám "pár štětek" na hlavě a suché, přes prázdniny jsem teda přestala s žehlením a začala jsem používat různé zábali, a už se to zlepšuje, ale i tam si myslím, že i přes všechny různé přípravky to vlasům škodí, a to mám taky kvalitní keramickou žehlu!

Není tady

 

#4 7. 8. 2006 12:31

lyonne
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2006
Příspěvky: 38

Re: Přípravky a žehlení vlasů

ja pred zehlenim pouzivam olejicek na ochranu od kerastase.stoji sice skoro 600,ale moje vlasy nejsou vubec poskozene.dokonce bych rekla,ze jsou zdravejsi...

Není tady

 

#5 7. 8. 2006 14:29

werunka
♥♥-----
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 54

Re: Přípravky a žehlení vlasů

Také jsem měla po žehlení zničené vlasy. Teď je to lepší, ale občas po žehličce sáhnu. Používám také fialový Sunsilk. Vlasy jsou rovné po vyfoukání a nejsou tolik zničené. Když bylo teplo, bylo fajn, ale teď v tom vlhkém počasí zase vlnkovatim.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů