Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 1. 8. 2006 12:47

Gabčulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 2238

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku, jsi neuvěřitelně statečná, opravdu klobouk dolů! Nebyla jsem ani v půlce referátu a přes slzy jsem neviděla...prožili jste si s prďolkou dost, ale teď už to bude jen a jen lepší!:-) Tak ať  už tebe, Danýska, ale vůbec celou rodinku, potkávají jen samé příjemné věci! Pá, a určitě se tu občas ukaž, ju?


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/07/16/16/17/ht/ts0709tiao.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI0MzE0V7IGXDASoQKf36.png

Není tady

 

#27 1. 8. 2006 12:51

venysek
♥♥♥♥---
Místo: LIBEREC
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 252

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Misinecku,napsala jsi to moc krasne...hlavne at jste oba dva v poradku a uzivej si konecne danyska live....


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;3;49/st/20070206/n/Danysek/k/d939/age.png
[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10004;30/st/20111026/k/7ef5/preg.png

Není tady

 

#28 1. 8. 2006 13:38

Famozka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 927

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišínečko tak jste to zvládli na jedničku. Uplně mi vyhrkly slzy. At  Danysek roste jak z vody. Byli jste moc statečný, klobouk dolů.

Upravil(a) Famozka (1. 8. 2006 13:39)


http://lilypie.com/pic/2009/11/09/KddR.jpghttp://lb3f.lilypie.com/nJ12p1.png

Není tady

 

#29 1. 8. 2006 15:11

kiki24
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Gratuluju Mišinečku k Danýskovi,koukám,že jsme si obě u porodu užily...No někdo musí mít ten porod holt komplikovanější,ale nejdůležitější je,když jsou na konci zdravá miminka...držíme s Natálkou palečky,at už je vše jen OK....


http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280755.png
http://newtickers.bump-and-beyond.com/28/2807/280753.png

Není tady

 

#30 1. 8. 2006 18:22

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Ahojky holky. Moc a moc vám všem děkuji za přání a za hezká slova!!!! Moc mě potěšily!!!!! smile A Danýska také smileJá brečela u všeho před porodem a teď také, takže tohle máme asi na Babinetu všichni společné, co?!?! big_smile big_smilebig_smile

Jsem ráda, že už konečně občas můžu za váma a tak se snažím dohnat to, co jsem zameškala. Když taťka chová, tak se snažím, abych sem mohla mrknout. smile Jsem tu totiž moc ráda a hlavně mě to dává hodně síly a pozitivních věcí smilesmile Koukám, jak tu máte všichni tak krásné fotečky miminek a jak krásně rostete?!!! Já snad v té porodnici byla půl roku, ne?!?! big_smilebig_smile

Ještě jednou vám všem děkuji a doufám, že se znovu zapojím!!!

Hezký večer!!

Není tady

 

#31 1. 8. 2006 18:41

Nikiska
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Východní Čechy
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 7814

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Miši ta fotečka je úžasná. A já chci taky nějakou a že mi jí pošleš na mail viď?!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;31/st/20100109/n/Tomulkovi/k/b028/age.png

Není tady

 

#32 1. 8. 2006 20:39

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku, až mě z toho mrazí. Jsi moc statečná. Přeju vám ze srdce hlavně zdraví.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#33 1. 8. 2006 22:20

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Holky, musím ještě napsat, že když bylo po všem hrozném a byla jsem už taková jako v pohodě, tak mi manžel řekl, že mu moje mamka měsíc před naším porodem řekla, že při porodu umřelo miminko. Uškrtilo se. Polilo mě horko, ale hlavně jsem zjistila jak mi manžel vlstně pořád dodává sílu, neb on to věděl, vše viděl, co se děje s Danýskem a přesto nezmatkoval a věřil, že vše bude v pořádku. Jsem ráda, že mi to neřekl, neb bych to asi nerozdýchala a bylo by to pro mě určitě horší. Až poté jsem pochopila proč moje mamka pořád volala sestřičkám, zda je vše v pořádku, že je to už dlouho a pak tam i přišla, když bylo po porodu a brečela. Měla velký strach. Takže jsme moc ráda, že to vše dopadlo dobře a Danýsek je mezi náma.

Všem vám přeji hodně moc štěstí a hodně sil a stejnou psychickou podporu od manželů, od okolí a od personálu, jakou jsem měla já!!!!

Držím vám všem palečky, ať jste všichni spokojený a šťastný!!!!! Pá,pá

Není tady

 

#34 2. 8. 2006 10:37

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku, právě si říkám, jak se máte, a tak, posílám moc pozdravů a sil Danýskovi i mamince s tatínkem. Hlídejte ten krásný pokládek, protože to je to nejkrásnější na celém světě! Neboj on se spraví! Nám se narodil Mikulášek s vyrážkou a taky nám říkali, že se jim to nelíbí, že to prý může být infekce, ale taky nějaká vrozená vada. Hrozně jsme byli vyplašení, ale já tak nějak podvědomě věděla, že to nebude nic vážného a naštěstí díky Bohu to byl jen nějaký stafilokok a zabraly antibiotika a moje mlíčko.


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#35 2. 8. 2006 11:23

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Díky moc Alex. Teda ty doktoři umějí potěšit, co?!?! Jsem moc ráda, že jste v pořádku. Mikulášek je moc krásný!!! Je to už takový chlapák!!!! Zdá se mi, že jsem nějak zaspala dobu, neb je nějak veliký. Už to není miminečko, ale pořádný , krásný chlap!!! smilesmilesmile Hodně zdravíčka vám přeji!!!! Koukám, že na Babinetu , kromě toho, že tu jsou jen krásná miminka, tak to jsou i velký bojovníci, co?!?!!!!!smilesmilesmile

Není tady

 

#36 2. 8. 2006 13:21

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku - mám slzy v očích... Ufff
Jsi šikovná holka, ať Vám dělá Danýsek jen radost hjarta


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#37 2. 8. 2006 18:19

Lei
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 4. 2006
Příspěvky: 603

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Misinecku, posilame velkou gratulaci a prejeme hodne krasnych chvil s mimiskem.tummenupptummenupptummenupp

Není tady

 

#38 2. 8. 2006 22:20

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Misinecku přeju vám moc moc moc zdraví a štěstí, skoro jsem nedýchala když jsem to četla.. Takže moc gratuluju!!! tummenupp


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#39 3. 8. 2006 15:45

Souris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2665
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku ať jste oba zdraví a šťastní a už vás nikdy nepotká takový hrozný zážitek. Ještě že to všechno dobře dopadlo!!!
Mějte se krásně smile


http://lb4f.lilypie.com/EPDEp2.png
http://lbyf.lilypie.com/Wabfp2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů