Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 31. 7. 2006 19:36

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Opožděný referát - Náš porod :o)

Ahoj holky a babineťátka,

Konečně jsem se dostala k tomu, abych vám popsala porod. Přehlídněte prosím překlepy a chyby, nemám tolik času, abych to znovu četla, protože mě náš prdíček dost zaměstnává a často má hladejček. Trošku se rozepíšu tak si musíte najít chvilku času. yikes)))

Náš porod!!!

V pátek 14.7 mě ráno manžel odvezl do porodnice na vyvolání porodu. Po přijetí a prohlídce mi natočili monitor a pak mě dali na pokoj. Napíchli mi kapačku (nějaký test nebo co, někdy prý se porod rozjede), ale museli u bodu B skončit, neb jsem měla neustále bolestivě ztvrdlou dělohu, takže by Danýsek neměl kyslík, takže mi něco dali a mačkali mi nějaké body, aby to povolilo.

V sobotu 15.7 mi udělali zase vyšetření a monitory a zavedli mě tabletku na vyvolání. Docela jsem se bála, jak nyní zareaguju po včerejšku. Zavedli mi ji 7:45 a od 8:30 mi nastoupili silný kontrakce po třech minutách. Bylo mi to divné a zároveň mě to i překvapilo, ale raději jsem se na nic nebyla zeptat, abych nevypadala blbě yikes(( Takže jsem si vzala křížovku a snažila se soustředit na ni, ale to moc nešlo, tak jsem poslouchala rádio a snažila se vnímat písničky. Připadala jsem si jako blázen. Asi za hodinu přišla sestra a já ji řekla, že mám nějaké bolesti po třech minutách, zda to přejde nebo co, že jsem si myslela, že to má přijít nejdříve třeba po 10minutách?!?! Ona teda, že mi natočí monitor a že se uvidí. Na monitoru byly pravidelné kontrakce a tak mi ho dělali každou hodinu a k tomu mě vyšetřoval Dr a já mezi tím jako blázen chodila po pokoji a poslouchala rádio.  Neotvírala jsem se, takže mě nechal na pokoji, že to buď přejde nebo ne, že se musí čekat. Asi v poledne za mnou přišla sestra, že mě znovu vyšetří a natočí monitor a že mi když tak pan Dr něco dá na ty bolesti a nebo že se to rozběhne. Tak jsme se těšila, ale bohužel, kontrakce prý byly silné a pravidelné , ale neotvírala jsem se a tak Dr odešel a řekl, že se uvidí, že se můžu zkusit i najíst. Jenže já teda fakt neměla vůbec hlad, jen jsem byla unavená a měla jsem spíše chuť na něco sladkého. Pak za mnou přišel manžel na návštěvu a seděli jsme na chodbě a já rozdýchávala a rozcházela bolesti. Mezi tím jsem usínala a bylo mi dost blbě, ale snažila soustředit na manžela yikes) Manžel mi říkal, ať jdu za sestrou, aby mi dali něco na bolest, ale mě to přišlo blbé, tak jsem říkala, že se uvidí, že prý se na mě ještě podívají před večeří, tak bych jim to pak řekla. Pak jsem měla několikrát za sebou delší bolestivou kontrakce, pořád jsem je měla po 3minutách, a asi v 16h mi něco luplo, dost hnusně a hlasitě a vytekla mi plodová voda. Nejdříve jsem se dost lekla, neb jsem si říkala, že se Danýskovi něco stalo, neb to vypadalo jako když lupne při vymknutí nebo tak. Šla jsem za sestrou, že mi tam něco asi prasklo a že mi praskla plodová voda. Ona mě vyšetřila a vytlačovala ze mě vodu. Říkala, že když jsou silné kontrakce, takže to takhle lupne, takže to byla voda a že se nemám bát. Manžel došel pro věci a já byla zatím na monitoru. Pak jsem si šla sbalit věci na pokoj a šla na porodní sál se připravit, kde na mě čekal už převlečený manžel. Kontrakce byli po 3min, pak po 2 min, a takhle se to střídalo. Docela jsem byla unavená, ale moc mi dávalo to, že tam pořád se mnou je manžel. Byla jsem taková klidnější a pořád jsem myslela na Danýska, aby byl v pořádku a dýchala a dýchala, aby byl klidnější a měl i dostatek kyslíku. Aspoň mi to takhle bylo řečeno. Po přípravě jsem chodila a pak si našla polohu na míči a když byla kontrakce, tak jsem hned manželovi řekla, ten měřil a vždy mě hned dal ruku, neb mě to moc pomáhalo. Když se totiž stalo, že jsem ho při kontrakce nedržela, tak mě to přišlo, že to nevydržím. Jsem divná, co?!?! yikes)) Chodili mě vyšetřovat a kontrolovat Danýska. Musela jsem chodit čůrat, aby se uvolnila cesta Danýskovi. Manžel fotil a točil a držel mě za ruku, no měl dost práce. yikes)))) Asi v 18h za mnou přišli, zda bych nechtěla epidurál, že už jsem unavená a že bych nemusela mít sílu na tlačení. Ptala jsem se , jak to ještě dlouho může trvat a oni, že to nejde odhadnout, ale že i ten epidurál může pomoci k otevírání, tak jsme si o něj teda řekla, že si aspoň odpočinu. Sestra mě vyšetřila a já najednou měla tři kontrakce za sebou bez nějaké přestávky, takže jsme řekla, že ho opravdu chci. Bylo to hnusné a jen jsem si přála, aby to takhle nebylo několik hodin, neb jsem je nemohla ani rozdýchat. Manžel mě držel za ruku a anesteziolog se snažil mi píchnout epidurál. Nakonec to vyšlo a zabralo mi to za půl hodiny. Byla to taková úleva, neb bolesti nebyly tak silné. Ale za chvilku se zase ty silné potvory dostavily a tak mě vyšetřili, že to vypadá dobře, že by jsme mohli dnes porodit. Takže mě píchli epidurál ještě jednou a čekalo se. V 19:45 mě sestra vyšetřila a řekla, ať si jdu lehnout na křeslo, že už to bude. Tak jsem si tam lehla a oni mi dali kapačky, aby se kontrakce zvýšily. To se stalo během chvilky a taky se čekalo. Už i primář tam byl. A najednou se Danýsek ztrácel. Takže prý musí rychle ven. Přišly sestry a ještě Dr. Primář řekl, že to udělá sám. Držela jsem manžela za ruku a přála si, aby byl Danýsek v pořádku a abych měla velkou sílu ho dostat ven co nejdříve. Přišla kontrakce a tak mi začali tlačit na břicho a já tlačila Danýska ven a to třikrát, pak druhá , to samé a pan primář se mu snažil pomoci. Pak přišla třetí, to samé a tak mě nastřihli, ale nějak tam měl špatně danou ručičku, tak, že se čekalo na další kontrakci a tak jsem do toho dala maximum, až jsem se zkroutila, ale povedlo se a Danýsek byl venku. Jenže nedýchal , nic, a tak se seběhli všichni a masírovali mu srdíčko a dávali kyslík. Bylo to hrozné!!!! Byl celý modrý a nehýbal se a ani nebyl slyšet , nic. Myslela jsem , že se zblázním, ani jsem primáře, když mě šil, nemohla vnímat a jen jsem se ptala, co se děje a jestli bude v pořádku a tak. Nebudu ani psát, co vše se mi honilo hlavou a ani co jsem poslouchala , co si při tom říkají ty doktoři a sestry.  Najednou jsem ho slyšela kuckat a tak se mi ulevilo!!! Ale né moc a pořád jsem měla velký strach. Pak ale začal brečet a to už jsem byl klidnější a brečela. Dali mi ho na břicho a já byla moc šťastná a zároveň taková sklíčená strachy!! Pak jsem viděla manžela, jak byl také moc šťastný a tak jsem věděla, že je vše v pořádku. Odnesli ho na vyšetření a na pozorování a mě šili. Ptala jsem se, zda bude v pořádku, zda jsem za to mohla já a zda jsem tlačila dobře nebo ne, zda jsem křičela a tak. Měla jsem takovu vinu na sobě, možná i tím, že ráno rodila nějaká maminka a ta tak křičela, že všechny, co jsme tam byly na vyvolání, tak hodně vystrašila a tak nám i sestra říkala, že vůbec nespolupracovala a tak museli na miminko vzít kleště. Také to mi asi i pomohlo k té síle na konci, neb jsem nechtěla, aby tohle musel mít Danýsek. Když mě konečně zašili, tak jsem si lehla a oni nám přinesli Danýska a ten plakal a plakal. Říkali, že je zatím v pořádku, že testy zatím vyšly dobře, takže ho budou ještě pozorovat. Nechali nám ho tam chvilku na mazlení. Bylo to zvláštně krásný-tenhle drobeček byl u mě v bříšku a je náš?!?! yikes)))) Pořád jsem měla velký strach a mám a asi budu mít. Pořád kontroluji , zda dýchá a tak. Další dny se ukázalo, že má kefal hematom vzadu na hlavičce, že se uhodil o kost,jak šel ven a tak ho chodili pozorovat, byl na vyšetření a prý ho budou sledovat, zda to nemá na něco vliv. Ale už ho tam skoro nemáme, tak jsem taková klidnější. Také je prý tím porodem citlivější a dráždivější, tak že ho nemáme nechávat rozbrečet a tak, jenže někdy je to opravdu těžké yikes(( On pak přestane dýchat. Doufám, že ho to brzy opustí. Moc nespíme, pořád ho kontroluju, zda dýchá a tak, no prostě je ze mě takový blázen. Ale je na něm vidět velké zlepšení den ode dne a to mě vždy udělá velkou radost.

Co se týká porodnice, personálu, tak jsme byli maximálně spokojený a moc a moc mi pomohli!!! Všichni tam byli skvělí!!! Pobyt v porodnici s Danýskem by byl na další referát, neb jsme si tam také své užili, ale tím vás nebudu zatěžovat. Jsem ráda, že jsem rodila právě v Chrudimi, neb tam, byli všichni moc skvělí a já i manžel jsme byli v pohodě. Bylo to prostě super!!!

Jsem moc ráda, že manžel od začátku řekl, že je jasné, že bude u porodu, neb mi to tak pomohlo, že si myslím, že kdyby tam nebyl, tak buď bych to nezvládla, nebo bych to prožívala asi bolestivěji a strašlivěji. Dával mi sílu a klid a byl mi strašně velkou oporou a to pociťuji i teď, když jsem doma, tak když je doma s náma, tak jsem taková klidnější a v pohodě, než když jsem sama. Ale to bude tím, jak jsem na něm asi citově závislá!!!!! yikes((( A to není moc dobře, takže mu to neříkejte, jo?!?! yikes)))

Tak to je můj velký referát, tak jsem i ráda, že jsem vám , holky, splatila dluh yikes)))))
Doufám, že sem bude teď chodit častěji, že se konečně dozvím nějaké novinky o vás všech a že vás zase budu otravovat svýma otázkami. Doufám, že mi to prominete. yikes))) Také snad brzy nějak udělám Danýskovy stránky, tak se pak bude moci podívat, když budete chtít a také bych si přála, kdyby vám to nevadilo, že bych tam i dala vaše Babiňátka, aby tam měl Danýsek kamarády?!?! yikes))))

Všem přeji hezký den a hlavně pohodu a zdraví miminka!!!!! Mějte se moc krásně a doufám že vás brzy navštívím!!!! Moc se na vás těším!!! Pá,pá

Není tady

 

#2 31. 7. 2006 19:54

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Moc hezký referát wink smile.. Hlavně že to máte oba za sebou, teď už jen hezké chvilky a hlavně zdravíčko hjarta tummenupp

Není tady

 

#3 31. 7. 2006 20:00

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Misinecku, uplne mi tecou slzy, je to sila co jsi si musela prozit, ale zvladli jste to na jednicku, tak at Danysek pekne roste a radeji at vubec neplace, a az budes mit fotecky, urcite nam posli! prejeme s Agatou jeste jednou mooc zdravicka a at vam dela kluk samou radost:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#4 31. 7. 2006 20:01

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

gratergratergratergratergrater mě to prostě rozbulelo...
Užila jsi si teda, to ti povím. Držím palce at uz je vse ok a Danysek je zdravoučký hjarta


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#5 31. 7. 2006 20:02

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Misiku, koukam, ze sis vytrpela a ten strach o miminko, no radeji nechci ani pomyslet. Ale je fajn, ze to dobre dopadlo a ted bude uz jen lip a lip. Ptej se kdykoliv na cokoliv, vzdyt vis, ze si tady radime.
Preju hodne stesti s Danyskem!


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#6 31. 7. 2006 20:12

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

No, Mišinečku, prožila sis to pěkně. Radši jsem to ani neměla číst, protože ve čtvrtek začnou zátěžovým testem i u mě a co bude dál.....
Každopádně jsi statečná mamina a při porodu na tebe budu myslet, že jsi to dokázala a tak se přece nenechám zahnabit smile
Teď už si jen užívej Danýska a nenechávej ho plakat.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#7 31. 7. 2006 20:30

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Tak to sis opravdu to miminko zasloužila wink krásné psaní....mám husí kůži a zároveň ti závidím smile
Jsi šikovná mamina !!!! hjarta

Danýskovi přeji co nejlepší start do života a ať to spolu pěkně zvládáte !!! tummenupp


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#8 31. 7. 2006 20:31

maminaanýzek1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústí nad Orlicí
Registrovaný: 23. 3. 2006
Příspěvky: 1357
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku držím pěstě ať je Danýsek už úplně v pořádku a jste oba hodně zdraví!!!!!Uf chudáku to sis to teda pěkně protrpěla tak se držte šikulky!!!!


<a href="http://lilypie.com/"><img src="http://lb3m.lilypie.com/kFUHp2.png" width="200" height="80" border="0" alt="Lilypie Third Birthday tickers" /></a>

Není tady

 

#9 31. 7. 2006 20:44

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Já jsem úplně zkoprnělá.Bála jsem se s tebou a plakala štěstím s váma.Moc krásně jsi to popsala a hlavně jsi holka statečná.Hlavně ať jste v pořádku a už se těším na fotečky.Papapa

Upravil(a) jituš (31. 7. 2006 20:44)

Není tady

 

#10 31. 7. 2006 20:46

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Bože  brečím jak želva sad . To je hrůza, vím co prožíváš, akorát u Káti to nastalo z nenadání, taky přestala dýchat,jak se později šikovně sestřičky vyjádřili manželovi, když se přišel podívat na dceru "to je ta přidušená??" . Ta chvíle bezmoci, když nemůžeš pomoci je hrozná. Ale už to máte za sebou, tak teď jen musíte hodně papat, abyste rostli a pak se těšíme na fotečky big_smile

Není tady

 

#11 31. 7. 2006 20:53

Světluška
♥♥♥♥♥--
Místo: Aš
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku musím ti říct,že mi taky vyhrkly slzy do očí ale jsem ráda,že všechno dobře dopadlo tak ještě jednou přeju Danýskovi do života jen to nejlepší a Tobě a manžílkovi hodně štěstí a pevné nervy.

Není tady

 

#12 31. 7. 2006 20:53

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Misinecku, uplne jsem s tebou prozivala ten strach o miminko. Ale doufam, ze na ten strach brzy zapomenes a budes si Danyska uz jen a jen uzivat. Preji moc moc zdravicka a take se moc tesim na fotecky!

Není tady

 

#13 31. 7. 2006 20:58

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

teda Mišinečku, tak jsem to přečetla, až jsem se zapotila, neb jsem si řikala chudák holka ta si teda dala.
Moc ti gratuluju k Danýskovi a přeju jenom samé šťastné chvilky
¨Ješě jsem se chtěla zeptat, jak je krucinál možný u porodu nespolupracovat???? Mě to docela šokovalo, jak si psala, že paní nespolupracovala, tak museli na mimíska s kleštěma


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#14 31. 7. 2006 21:07

kukusa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Humpolačka
Registrovaný: 23. 4. 2006
Příspěvky: 2507

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

teda Mišinečku, tak jsem to přečetla, až jsem se zapotila, neb jsem si řikala chudák holka ta si teda dala.
Moc ti gratuluju k Danýskovi a přeju jenom samé šťastné chvilky
¨Ješě jsem se chtěla zeptat, jak je krucinál možný u porodu nespolupracovat???? Mě to docela šokovalo, jak si psala, že paní nespolupracovala, tak museli na mimíska s kleštěma


http://lilypie.com/pic/090312/7zB3.jpghttp://b3.lilypie.com/Bbt9p1/.png

http://lilypie.com/pic/081130/UxM5.jpghttp://bd.lilypie.com/DrzCp1/.png
kontrola u gyndr 16.3.

Není tady

 

#15 31. 7. 2006 21:12

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku ještě jedná velká gratulace k Danýskovi, jste šikovní, že jste to tak dobře zvládli!!!

Není tady

 

#16 31. 7. 2006 21:30

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

přejeme, ať se hematom pořádně zahojí a nemá žádné následky - obdivuju tě, já se tu málem sesypala sad


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#17 31. 7. 2006 22:18

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Teda Miši, to jste si všichni užili, málem jsem u toho psaní nedýchala. Napsala jsi to moc nádherně!
Věřim že po tom všem (myslim mi to, že jsi byla na umělým oplodnění) už budete všechno pořád v pořádku a Danýsek bude zdravej kluk jako buk

Holky uplně se mi svírá žaludek, musim vám něco napsat - dneska jsme byli u tchánů na zahradě, máme tam kruhovej bazén a Domčovi dosahuje někam nad prsa. Nosí tam rukávky a strašně se mu to líbí. Včera blbli s manželem a dědou tak, že chlapi "leželi" na vodě, odstrkovali se rukama a "jeli" podle bazénu a Domča byl u prostřed a strašně se mu to líbilo jak to dělá vír. Já byla v práci, tak mi to dneska chtěli ukázat. A malej nebyl uprostřed, ale u kraje a najednou mu ujela nožička a i přes ty rukávky šel pod vodu hlavičkou.................nemůžu to ani psát, těch chyb, strašně se klepu při vzpomínce.....
zaječela jsem na Davida a lítla k malýmu. Byla jsem venku a skoro na druhý straně bazénu. U něj stojí jabloň, tak jsem lítla přes ní až jsem si rozthla o větev ruku. David byl u něj dřív a vytáhl ho. Malej se rozbrečel jak se lekl a asi se ani nenapil, protože nekuckal. Jen brečel asi tím leknutím.
No co vám budu povídat, myslela jsem že se zbláznim, úplně se vžívám do toho, jak muselo být Mišinečkovi když Danýsek nedýchal.......

Není tady

 

#18 31. 7. 2006 22:20

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12332

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Také se připojuju k přání hlavně zdravíčka. Máš můj obdiv, ten okamžik totální bezmoci a strachu, než se brouček rozplakal, musí být pro mámu šílený, ale zvládli jste to, a teď už bude jen a jen dobře tummenupp A hematonku se neboj, můj chlapeček ho měl taky,  a hodně velký, za nějaký čas se to úplně ztratí a bude to v pohodě, ani stopa po ničem big_smile

Není tady

 

#19 1. 8. 2006 7:12

hanina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 3. 2006
Příspěvky: 6635

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Teda Mišinečku-vy jste si vytrpěli své. Četla jsem to tady v práci, držela jsem v sobě slzy-musela jsem to číst na několikrát, abych se tady nerozbrečela. Uplně jsem se do toho vžila. Tady si člověk uvědomuje, jaký to je dar - porodit dítě a ještě k tomu zdravé. Přeju vám už jen samé krásné věci, ať vám Danýsek rostě a dělá vám radost.

Není tady

 

#20 1. 8. 2006 7:36

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku čtu a brečím jak malá holka, přeju ti už jenom hodně hodně štastných dnů a roků a aby byl Danýsek zdraví a v pořádku. hjarta


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#21 1. 8. 2006 8:49

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku, koukám, že sis opravdu užila své a klobouk dolů před tvojí sílou a přeju jen a jen dobré a hlavně z¨draví tobě, malému i celé rodině. Porod jsi měla opravdu těžký a ty psychické ztráty jsou snad ještě horší, ale důležité¨je, že je vše v pořádku a malého pohlídají neboj. Já jsem také Chrudimanda, tak jsem ráda, že jsi o Chrudimi napsala toto, pokud bude vše ok, tak tam jednou také budu rodit.
Přeji ti ať je vše dobré a psychickou pohodu a sílu smile U tebe je zářný příklad, že prostě nic není zadarmo. Ty sis to chudino musela užít prostě od začátku až do konce, viď? Opatruj se, pa


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#22 1. 8. 2006 10:19

Miroslava
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 186

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku,
jsi mě rozplakala, přeji už jen vše dobré a malému kopec zdraví rock


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;42/st/20060528/n/Georgios/dt/7/k/635b/age.png

Není tady

 

#23 1. 8. 2006 10:29

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2480

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Mišinečku, tak to byl nejsmutnější příběh, jaký jsem kdy slyšela! Snad se Daneček brzinko spraví a bude vám dělat jen samou radost, přejeme mu hodně zdravíčka a Božího požehnání! Tobě jen spousty sil, lásky a trpělivosti. Vše bude dobré! Moc držíme pěstičky.


http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

 

#24 1. 8. 2006 11:52

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

Misicku hlavne, ze jste to vzladly mela jsi to opravdu tezke jak fyzicky tam psychicky. Hlavne at Danysek roste a je zdravy.

Není tady

 

#25 1. 8. 2006 12:34

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Opožděný referát - Náš porod :o)

tak jsem si myslela, že zase šílí moje hormony, když jsem u toho popisu porodu brečela, ale koukám, že to byla řetězová reakce...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů