Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 30. 7. 2006 21:11

lojzik
♥♥-----

tipy na úklid

ahojky všem,
můžete mi někdo poradit nějaké tipy na úklid a hlavně uklízecí prostředky. marně se snažím pořád cítit koupelnu a záchod. pořád mám na kachlíkách mapy od vodního kamene a ačkoli to vyčistím, tak to vydrží jen 1-2 dny. používám savo na koupelny. máte někdo zkušenost s něčím jiným. našla jsem ted na stránkách www.nadoma.cz rady na uklízení, ale tam je domestos a cif - zatím nekupuji, takže neznám. máte někdo zkušenosti s těmahle stránkama nebo produktama.
díky moc
lojzik

Není tady

#2 30. 7. 2006 21:23

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

Re: tipy na úklid

Lojziku, na koupelny, konkrétně na rez a vodní kámen mi báječně zabírá REVO, přípravek od firmy Alfa Classic tuším že Brno, ale na jejich stránkách by ses mohla dozvědět více.... Je to sice silná chemikálie, ale kachličky se lesknou jako nové smile

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#3 31. 7. 2006 9:38

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

nojo já to taky pravidelně odstraňuju, ale jelikož stále na to přijde voda znovu a znovu, tak se to pořád bude tvořit, jiná cesta asi není jen pravidelně to odstraňovat...

Strach je malá smrt...

Není tady

#4 2. 8. 2006 10:53

lojzik
♥♥-----

díky moc za tip, kouknu na to a zkusím to objednat - je mi jasné, že to budu muset čistit pořád, ale alespoň a je to rychlésmile

Není tady

#5 2. 8. 2006 20:11

Rybička
♥♥♥♥♥--

A jesli chceš, aby to bylo i levné, tak Ti bude stačit obyčejný ocet. Mám vyzkoušeno, že zabírá i naředěný vodou. Jednoduše dám na houbičku trošku tekutého mýdla (protože je zrovna v koupelně po ruce) a octa a je to. Nemusím dávat pozor, abych se náhodou nějakou tou chemikálíí nepotřísnila a nezatěžuji tolik životní prostředí. smile

Upravil(a) Rybička (2. 8. 2006 20:13)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí