Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 7. 2006 22:10

mafy
♥♥♥----
Místo: JIŽNÍ ČECHY
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 149

Podprsenka na aerobik

Chtela bych poradit s vyberem podprsenky na aerobik. Chtela bych nejakou pevnou a pro vetsi poprsi. A take z prijemneho materialu. Jake znacky vam vyhovuji? A pripadne webovou adresu.
Predem dekuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
PS: klidne napiste i znacku obleceni a obuvi, ktera na aerobik nosite big_smile


Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra mᚠvolno! cool
Čemukoliv se učís, učíš se pro sebe.. albert

Není tady

 

#2 30. 7. 2006 22:26

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: Podprsenka na aerobik

Já sem si nedávno koupila v CaA za 500.- je bez kostice a vzadu má 3 háčky a drží pefektně maj černou a bílou a širší ramínka.Jezdím s ní na kole a občas běhám a nemůžu si stěžovat.

Není tady

 

#3 1. 3. 2010 16:47

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: Podprsenka na aerobik

Dobrý den, Mafi :-),
před několika lety jsem byl v Nike a měli nějkou akci, prodavačka mi u pokladny říkala, že pokud si koupím ještě 4 věci budu mít nějakou slevu (nebo dárek..už nevím), tak jsem do košíku přihodila 4 sportovní podprsenky :-). Musím říct, že je mám dodnes, jsou pevné a opravdu v nich můžete cvičit, lyžovat, tancovat a běhat :-). Mohu doporučit. Jejich cena bude cca kolem 800 Kč za jednu (nepamatuji si to přesně..)

DObré pořízení :-)
Vvv.


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#4 22. 9. 2010 15:23

chips
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2010
Příspěvky: 3

Re: Podprsenka na aerobik

Ahoj! Skvělé fitness oblečení mají na e-shopu Prádlo Elegant. Mají tam taky sportovní podprsenky.

Upravil(a) chips (24. 9. 2010 13:33)

Není tady

 

#5 8. 4. 2013 15:45

Minea
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2013
Příspěvky: 2

Re: Podprsenka na aerobik

ahoj,
úžasné sportovní podprsenky mají v kamenných obchodech http://www.braexpert.cz/Default.aspx , super materiály i bezvadná opora pro větší poprsí, v různých barvách.

Není tady

 

#6 9. 4. 2013 10:06

Maceška
♥------
Registrovaný: 8. 4. 2013
Příspěvky: 11

Re: Podprsenka na aerobik

Já mám velmi kvalitní od značky Chibo, kupovala jsem si ji asi před rokem v Globusu, stále okolo 300 Kč a byl to pro mě celkem risk, vsázela jsem na to, že se po měsíci vytahá, rozpadne nebo jakkoli jinak poničí, ale mám ji doteď a velká spokojenost :-)

Není tady

 

#7 12. 9. 2013 15:47

Tomanova
♥------
Registrovaný: 12. 9. 2013
Příspěvky: 6

Re: Podprsenka na aerobik

Kvalitní sportovní podprsenku dělá značka Anita, případně ještě Triumph. Mrkni třeba tady nepovolená reklama
Ale taky jsem slyšela, že v ca mají nějakou, co vystačí. Já spíše dávám přednost značkám, co se soustředí na výrobu spodního prádla případně sportovního. Ještě mě napadá že Nike dělá sportovní opdprsenku.

Upravil(a) tina (12. 9. 2013 21:26)

Není tady

 

#8 11. 3. 2014 23:18

Verunka.00
♥------
Registrovaný: 18. 2. 2014
Příspěvky: 7

Re: Podprsenka na aerobik

Čauky, já si objednávám sportovní podprsenky z iveronika. cz, teď tam mají do neděle zrovna slevu na všechno zboží wink Docela je teď výhodou, pokud by si byla z Prahy, že mají i kamenný obchod, tak si to tam můžeš vyzkoušet a pak třeba jen objednávat z pohodlí domova wink

Není tady

 

#9 24. 3. 2014 20:43

Kacen.a
♥------
Registrovaný: 23. 11. 2013
Příspěvky: 18

Re: Podprsenka na aerobik

For Verunka.00: ta iVeronika vypadá opravdu dobře, dokonce to je česká značka...a tak říkáš, že jseš spokojená? Vždycky ti to přišlo a tak? Neobjednávám zas tak moc přes internet, tak se chci raději ujistit víš? smile)

Není tady

 

#10 24. 3. 2014 22:24

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Podprsenka na aerobik

Fakt ten pokec sám se sebou někoho může bavit? Mě už to teda bavit značně přestává se přes to pořád překopávat.

Není tady

 

#11 24. 3. 2014 22:57

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Podprsenka na aerobik

AndreaP. napsal(a):

Fakt ten pokec sám se sebou někoho může bavit? Mě už to teda bavit značně přestává se přes to pořád překopávat.

A je toho pořád víc. Fakt už sem skoro nemá cenu chodit. Polovina nových příspěvků reklamy, odkazy. mad


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#12 24. 3. 2014 23:32

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Podprsenka na aerobik

Tak dámy, zrovna ty prsenky, co jste tady jmenovitě uvedly (se mi nechce je všechny opisovat),  bych si už NIKDY nekoupila! Měla jsem jich asi 8 a a vytahaly se mi až po kolena. Musím si je teď dávat až za uši, aby držely tam kde maj!

Není tady

 

#13 24. 3. 2014 23:51

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Podprsenka na aerobik

Wikina napsal(a):

Tak dámy, zrovna ty prsenky, co jste tady jmenovitě uvedly (se mi nechce je všechny opisovat),  bych si už NIKDY nekoupila! Měla jsem jich asi 8 a a vytahaly se mi až po kolena. Musím si je teď dávat až za uši, aby držely tam kde maj!

Hele Wiki, ale s tím se musí dost blbě cvičit, ne? va lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#14 25. 3. 2014 7:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Podprsenka na aerobik

Wikina napsal(a):

Tak dámy, zrovna ty prsenky, co jste tady jmenovitě uvedly (se mi nechce je všechny opisovat),  bych si už NIKDY nekoupila! Měla jsem jich asi 8 a a vytahaly se mi až po kolena. Musím si je teď dávat až za uši, aby držely tam kde maj!

big_smile díky, hned mám lepší den. Chystám se k zubaři, takže nálada nic moc, ale todle mi pomohlo tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů