Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 10. 2006 14:46

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Lepší občasný "táta" nebo žádný?

Solomonie: A "pán" se musí nějak jmenovat, ne? Třeba Karel,ne? Tak to by třeba mohlo být lepší než "pán". Držím palce, vím, jak ti asi je, když vidíš ten "zájem" ze strany tatínka. Prožívám něco podobného s tím rozdílem, že BM se o dceru naoko zajímá (je jí 12 let), vynutil si střídavou péči, takže pro okolí vypadá jako velmi milující otec...a přitom skutek utek´. Nepodpoří ji v ničem (jako koníček má psa, běhají závody), v poslední době i přestal převážet učení (nechala jsem mu auto za 250 tisíc a nic nechtěla, tak mi připadá logické, aby to učení vozil a donedávna to i dělal, teď už jeho zájem chladne), klidně ji nechá zaspat na mistrovství republiky v těch závodech, celé víkendy tráví u jeho matky....atd...prostě on ten zájem jen předstírá...pro okolí...tak to je taky docela na zabití...Drž se. Čauky.
PS: A tu střídavou péči začal vynucovat až potom, co jsem mu řekla, a si rozmyslí, jaké bude dávat výživné na dceru..další věc, která mě přesvědčuje, že o dceru mu opravdu nejde, v první řadě mu jde o peníze a o to, jak vypadá u sousedů a známých...(O to výživné jsem si řekla po třech měsících od mého odchodu od něj, za ty tři měsíce viděl holku asi 4 x na hodinu a jednou ji měl na 5 dní na chatě, kde se o ni starala jeho přítelkyně)...

Upravil(a) Eva36 (17. 10. 2006 14:49)

Není tady

 

#27 17. 10. 2006 14:52

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Lepší občasný "táta" nebo žádný?

Solomonie: něco ti napíšu: moji rodiče se rozvedli, kdy mi byl rok. Nějak se to semlelo a máma mě přestala tátovi dávat, i když on chtěl. Celý život jsem trpěla tím, že se nestýkám s vlastním tátou. Teď je mi 37 let a vlastního tátu jsem vyhledala a uvědomila jsem si, o co mě máma připravila. Připravila mě o 1/2 mého života!!! Neber svému dítěti tátu. Možná to tak nevypadá, ale ono ho opravdu potřebuje, a je jaký je. Nech na tvém dítěti, a u udělá o svém otci obrázek a v dospělosti rozhodně, jestli se s tím vídat chce nebo ne.

Není tady

 

#28 17. 10. 2006 18:32

solomonie
♥------
Registrovaný: 29. 7. 2006
Příspěvky: 11

Re: Lepší občasný "táta" nebo žádný?

Děkuju všem za rady. Já vlastně "tátovi" nebráním, aby za malým jezdil (ale on stejně nejezdí, má to 150km, tam mu to přijde asi škoda nafty a času). On si spíš myslí, že by si ho bral v pátek a v neděli mi ho vracel, ale já doufám, že by to takhle ani soud nedovolil...

Není tady

 

#29 17. 10. 2006 19:58

pacicka
♥♥-----
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 61

Re: Lepší občasný "táta" nebo žádný?

Solomonie tohle by soud dovolil.Jsem rozvedená necelý rok, mojí dcerce je 7 let a přesně takhle to funguje.jednou za 14 dní si ji otec bere a v neděli ji vrací.Sice jsem ze začátku měla strach, aby se jí nic nestalo, její otec je dost nezodpovědný,ale zvykla jsem si.


solomonie napsal(a):

Děkuju všem za rady. Já vlastně "tátovi" nebráním, aby za malým jezdil (ale on stejně nejezdí, má to 150km, tam mu to přijde asi škoda nafty a času). On si spíš myslí, že by si ho bral v pátek a v neděli mi ho vracel, ale já doufám, že by to takhle ani soud nedovolil...

Není tady

 

#30 17. 10. 2006 22:20

Anne
♥------
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 3

Re: Lepší občasný "táta" nebo žádný?

..

Upravil(a) Anne (2. 12. 2009 15:18)

Není tady

 

#31 18. 10. 2006 0:30

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Lepší občasný "táta" nebo žádný?

Tohle téma jsem četla poctivě a to proto, že mě to taky čeká. Odešel od nás, když jsem byla těhotná dva měsíce. Nebudu bránit expříteli, aby své dítě vídal. On mi ale na otázku, jestli bude chtít mimčo vidět odpověděl: to ještě nevím. Smutný, co?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#32 7. 11. 2006 13:45

pinka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 38

Re: Lepší občasný "táta" nebo žádný?

pacicka napsal(a):

Solomonie tohle by soud dovolil.Jsem rozvedená necelý rok, mojí dcerce je 7 let a přesně takhle to funguje.jednou za 14 dní si ji otec bere a v neděli ji vrací.Sice jsem ze začátku měla strach, aby se jí nic nestalo, její otec je dost nezodpovědný,ale zvykla jsem si.


solomonie napsal(a):

Děkuju všem za rady. Já vlastně "tátovi" nebráním, aby za malým jezdil (ale on stejně nejezdí, má to 150km, tam mu to přijde asi škoda nafty a času). On si spíš myslí, že by si ho bral v pátek a v neděli mi ho vracel, ale já doufám, že by to takhle ani soud nedovolil...

Soud to dovolí, u nás to tak funguje od 8 měsíců malé!!!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů