Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 29. 7. 2006 16:00

evule 2
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 20. 5. 2006
Příspěvky: 2537

evule2 je mamka

mamka mi dala ukol to sem napsat ze se nam v patek rano narodila Viktorie..Ma 48cm a 3000g.


http://lilypie.com/pic/081225/SHSW.jpghttp://b3.lilypie.com/ZfNkp1/.png

Není tady

 

#2 29. 7. 2006 16:03

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: evule2 je mamka

Tak Evi já gratuluji k holčičce tummenupp Včera mě pustili z porodnice, tak ať jsi taky brzo doma a hlavně hodně zdravíčka malé a tobě brzké zotavení tummenupp tummenupp tummenupp   Blanka s Patričkem par

Není tady

 

#3 29. 7. 2006 16:10

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: evule2 je mamka

veliké gratulace - teda ty děti se nám tento týden klubou jak houby po dešti big_smile

hodně štěstíčka a samé úsměvy s Viktorkou wink

Není tady

 

#4 29. 7. 2006 17:54

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: evule2 je mamka

Moc gratuluji k Viktorce! Preji hodne zdravicka a tesim se, az nam holcicku predstavis!

Není tady

 

#5 29. 7. 2006 18:11

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: evule2 je mamka

Jééé to je dětíííí jak smetííí:-))) No veliká gratulace mamince i všem dítkám:-) Přeju moc štěstíčka a zdaru do dalších let:-)


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#6 29. 7. 2006 19:12

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: evule2 je mamka

gratulujeme, to se nam to tu pekne rozrusta:-)
prejeme zdravicko a jen samou pohodicku


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#7 29. 7. 2006 19:15

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: evule2 je mamka

Gratulujeme!Taky jsme chtěli Viktorku,to je krásný jméno viď.Tak hodně zdravíčka,štěstíčka a pohody s miminečkem. dudlik

Není tady

 

#8 29. 7. 2006 19:20

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: evule2 je mamka

Ted je zase nejaky boom. Nestiham sledovat jak se tehulky meni v maminky.
Mooooc gratulujeme k narozeni Viktorky, to je fakt moc pekne jmeno. Rodicum hodne trpelivosti!


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#9 29. 7. 2006 19:21

Tynas
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 234

Re: evule2 je mamka

Taky se připojujem ke gratulantům :)Hoooooodně štěstí a zdraví !!!!


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;51/st/20060428/n/Luky/dt/-2/k/b9e2/age.png
http://roxyman.wz.cz/ps/luky.jpg

Není tady

 

#10 29. 7. 2006 20:16

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: evule2 je mamka

Přidávám se ke gratulantům i když jsme spolu mluvili,ale ještě ti chci popřát mnoho krásných dní s Viktorkou ...

Není tady

 

#11 29. 7. 2006 20:38

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: evule2 je mamka

Velká gratulace, hodně mlíčka a zdravíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#12 29. 7. 2006 21:01

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: evule2 je mamka

Evi já taky moc gratuluju k Viktorce a přiznám se že mi nějak uniklo že máš termín... smile

Není tady

 

#13 29. 7. 2006 22:05

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: evule2 je mamka

tak velká gratulace k Viktorce! Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.....

Není tady

 

#14 29. 7. 2006 22:45

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Re: evule2 je mamka

Evy, taky moc a moc gratuluji k dcerce, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#15 30. 7. 2006 0:42

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: evule2 je mamka

I já si předávám s gratulací.
Hodně štěstíčka a zdravíčka.
http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/8.gif


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#16 30. 7. 2006 9:07

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: evule2 je mamka

Veliká gratulace storstark storstark storstark hodně zdravíčka hjarta

Není tady

 

#17 30. 7. 2006 10:09

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: evule2 je mamka

Připojujeme se ke gratulantům. Hodně zdravíčka a štěstíčka.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#18 30. 7. 2006 20:48

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: evule2 je mamka

Gratuluji k narození holčičky smile Krásné jméno jste vybrali, Evule2 smile

Není tady

 

#19 30. 7. 2006 23:25

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: evule2 je mamka

Evulko,gratuluji k narození holčičky Viktorky,přeju zdravé a šťastné miminko a spokojenost celé rodince.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#20 31. 7. 2006 6:29

miselinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: CR
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 1678
Web

Re: evule2 je mamka

Evicko trosku opozdene ale posilam take velikanskou gratulaci.Tak vydis zvladla jsi to jsi sikulka preji moc zdravicka a stesticka do zivota vas obou

Není tady

 

#21 31. 7. 2006 7:17

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: evule2 je mamka

Veliká gratulace a hodně štěstíčka  storstark storstark


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#22 31. 7. 2006 14:55

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: evule2 je mamka

Gartulujuuu! Hodně štěstí a zdraví!!! Krásné jméno...


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#23 31. 7. 2006 18:07

Gabčulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 2238

Re: evule2 je mamka

Eví, mooooooc velká gratulace ke dcerušce! Takhodně zdravíčka a lásky celé rodince....mmch vybrali jste krásné jméno!


http://ugc-01.cafemomstatic.com/gen/full/2009/07/16/16/17/ht/ts0709tiao.jpghttp://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI0MzE0V7IGXDASoQKf36.png

Není tady

 

#24 31. 7. 2006 20:59

Světluška
♥♥♥♥♥--
Místo: Aš
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 707
Web

Re: evule2 je mamka

Evule i my moc gratulujeme a přejeme Viktorce do života jen to nejlepší.Mimochodem my jsme taky měli mít Viktorii ale osud chtěl jinak a máme Martina.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů