Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 29. 7. 2006 13:00

Mišineček
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 1386

Moc vám všem děkuji!!!

Ahojky holky. Moc vám všem děkuji za gratulace a za velkou podporu!!!!! smilesmilesmile Šli jsme o trochu déle domů, neb Danýsek měl trochu problémy. Byl oživovaný a je dost citlivý, prý vše z toho porodu. Tak snad se to upraví. Také má zezadu na hlavičce kefal hematom, ale už se to lepší. Jinak skoro vůbec nespíme, jen trochu v noci. Pořád hamáme(snad mám dostatek mléčka a snad se tím i zasytí-to asi trápí každou z nás ze začátku, co?!), většinou je to po hodině,po hodině a půl, nesmíme ho prý nechat rozdráždit, takže musíme hned , jak je slyšet běžet a mazlit se sním a věnovat se mu. Měl takové záchvaty, tak proto, ale teď je to takové lepší. Prý ho budou sledovat, aby neměl nějaké následky, ale zatím bych řekla, že je to lepší. Až bude více času, tak bych vám napsala porod, neb jsem to ještě nestihla. Tak jen aspoň píši, jak se zatím máme. Je toho tu hodně nového, nějak vám všem vyrostli miminka a já nestíhám vše sledovat. Moc mě to mrzí a moc se mi po vás stýská, tak se budu muset nějak domluvit s Danýskem, aby už začal více spinkat, aby maminka mohla zase k vám na Babinet. smilesmilesmile

Také jsem dostala zprávičku od Masy, tak ji tímto ještě jednou blahopřeji k Nině. Je to teda pořádná ženská, co?! smilesmile Hlavně ať jsou všichni zdraví a v pohodě a ať jim malá dělá samou radost a krásně roste!!smilesmile

Snad se dozvím další nějaké takovéhle krásné zprávičky.

Mějte se moc hezky, ať zvládnete ty vedra a dusna a doufám, že se brzy k vám zařadím. Snad mě vezmete zpátky!!!! smile

Danýsek vás všechny moc pozdravuje a moc se na vás a na všechny Babiňáčky těší!!!!smilesmile

Pá,pá

Není tady

 

#2 29. 7. 2006 13:03

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Moc vám všem děkuji!!!

To víš že vememe wink
Už jsem si říkala kde jsi a chtěla se zeptat jak se má Danýsek. Tak to už teď vim, tak držim palečky aby brzy hezky spinkal a maminka nám konečně vypověděla tu slohovku big_smile

Není tady

 

#3 29. 7. 2006 13:23

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Moc vám všem děkuji!!!

Ahoj Mišinečku,vítám tě.Danýskovi vyřiď ať se nebojí,že mu tě nebudeme brát na dlouho a přeju vám ať jste v pohodě,hezky rostete,přibíráte a spinkáte. sova

Není tady

 

#4 29. 7. 2006 13:30

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Moc vám všem děkuji!!!

držíme palečky, ať je už vše v pořádku a moc se na Vás s Danýskem těšíme big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#5 29. 7. 2006 16:10

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Moc vám všem děkuji!!!

Ahoj Mišínečku, já už jsem taky tady kapitulation držím palečky ať  jste brzy uplně v pohodě a hlavně zdraví dudlik moc se těším na fotečky já taky nějaký nachystám tummenupp Pá Blanka a Patriček par

Není tady

 

#6 31. 7. 2006 15:35

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Moc vám všem děkuji!!!

Mišinečku, držím pěsti. Určitě se to brzo zlepší. Takže přeju hodně sil!


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#7 31. 7. 2006 20:08

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Moc vám všem děkuji!!!

Misinecku a uz bude cas na novy metrik, ne? to by z tebe mohla byt slonice:-)))


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů