|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Holky, teď mi přišla SMS od Masy, cituji:
Ahoj, tak jsem konečně tady! Máte radost?
Mamka s taťkou a bráškou určitě.
Jmenuji se Nina a narodila jsem se dnes v 10,20 hod., měřím 52 cm a vážím 3900 g 
Ode mě velká gratulace, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky celé rodince.
Upravil(a) Reny (28. 7. 2006 20:55)
Není tady
To je krásná zpráva na dobrou noc.
Přeji mamince brzké zotavení, tatínkovi vystřízlivění a miminku jen to nejlepší a dobrý start do života


Není tady
Páni to je ale macíček !!! Gratulujeme a celé rodince přejeme jen to nejlepší v životě

Není tady

Já taky gratuluju k holčičce a přeju do života jen to nej 
Není tady
juuuu, další babineťačka s moc krásným jménem - gratulujeme rodičům a bráškovi 
Není tady
to je ale kus ženské
přeji hodně hezkých chvil a co nejmíň slziček 
Není tady
Páni, to je ale kus ženský, moc gratuluji a už se teším na referátek o porodu, hodně štěstí a zdraví Nině i mamince 




Není tady
Až se mi zamlžela očka... To je krásný... Pěknej macíček
Ať je vše v pohodě a na svět se jen směje!!!
Není tady
Jů!! Taky moc gratuluji ke krásně velké holčičce!! Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka!! 
Není tady
Tak jsem si po návratu z porodnice teď přečetla to nejdůležitější a samozřejmě obrovská gratulace Mase a holčičce
hlavně hodně síly na zdolání prvních dní doma
vím o čem mluvím a hooooodně zdravíčka oboum !!!
Blanka a Patriček 
Není tady
Gratuluji k narození holčičky Niny! Je to krásné!!! Hodně štěstíčka a zdravíčka vám oběma!!
Není tady
Taky veeelikááá gratulace pro Masu a Ninu a celou rodinu !!!! Hodně štěstí a zdraví pro vás obě

Není tady
Moc gratulujeme celé rodině.Tak se nám ty nevěsty krásně rozrůstají.
Není tady
I já moc gratuluju a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka
Není tady
Pane jo, to je kus ženský, gratuluji Maso
Když si vezmu, že Nelí byla o kilo a čtvrt lehčí.... Hmmm, klobouk dolů mamino 
Není tady
Maso gratuluji k miminku,přeji klid a štěstíčko a spokojené a zdravé mrně.



Není tady
přidávám se ke gratulacím hodně štěstíčka 
Není tady
Ahoj, taky se přidávám ke gratulantům. Mášo, hodně radosti s Ninou a Nině hodně zdravíčka 
Není tady