Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 28. 7. 2006 20:39

Reny
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1831

Masa má holčičku

Holky, teď mi přišla SMS od Masy, cituji:

Ahoj, tak jsem konečně tady! Máte radost? smile Mamka s taťkou a bráškou určitě.
Jmenuji se Nina a narodila jsem se dnes v 10,20 hod., měřím 52 cm a vážím 3900 g smile

Ode mě velká gratulace, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky celé rodince.

Upravil(a) Reny (28. 7. 2006 20:55)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2VbIGXDASrQKg19.png
http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjKyNDQ2UrIGXDASpAKd13.png

Není tady

 

#2 28. 7. 2006 21:02

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Masa má holčičku

To je krásná zpráva na dobrou noc.
Přeji mamince brzké zotavení, tatínkovi vystřízlivění a miminku jen to nejlepší a dobrý start do života hjarta hjartadudlik


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#3 28. 7. 2006 21:06

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2601

Re: Masa má holčičku

Páni to je ale macíček !!! Gratulujeme a celé rodince přejeme jen to nejlepší v životě tummenupp tummenupp

Není tady

 

#4 28. 7. 2006 21:12

Romana
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3887
Web

Re: Masa má holčičku

Taky gratulujeme a prejeme hodne stesticka!!


http://lbyf.lilypie.com/Eezvp1.png                             
                                12.12.2005 (2,8 kg/48 cm)
http://lb3f.lilypie.com/TiI7p1.png
                                13.1.2009 (4,1 kg/52 cm)

Není tady

 

#5 28. 7. 2006 21:36

Petruša
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 19810

Re: Masa má holčičku

Já taky gratuluju k holčičce a přeju do života jen to nej smile

Není tady

 

#6 28. 7. 2006 21:41

Misha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 2846

Re: Masa má holčičku

juuuu, další babineťačka s moc krásným jménem - gratulujeme rodičům a bráškovi big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/FPcAl2n.jpghttp://lbyf.lilypie.com/FPcAp1.png
         1. rok Veru              Další roky Veru

Není tady

 

#7 28. 7. 2006 22:47

lenkaB
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 26781

Re: Masa má holčičku

to je ale kus ženské big_smile přeji hodně hezkých chvil a co nejmíň slziček wink

Není tady

 

#8 28. 7. 2006 23:30

camelia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jablonec nad Nisou
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 2086
Web

Re: Masa má holčičku

Páni, to je ale kus ženský, moc gratuluji a už se teším na referátek o porodu, hodně štěstí a zdraví Nině i mamince tummenupp


http://lb3f.lilypie.com/eyvnp2.pnghttp://img839.imageshack.us/img839/1397/45175323.jpg
Michálek: 28.3.2008 - 5:53, 50cm,3300g
http://lb1f.lilypie.com/3bqIp2.pnghttp://img840.imageshack.us/img840/4357/14873649.jpg
Mareček: 4.7.2010 - 0:21,48cm,2650g
Videa: http://www.youtube.com/user/3005camelia

Není tady

 

#9 29. 7. 2006 8:14

markéta
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Beroun
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 16367
Web

Re: Masa má holčičku

TAk to moooooooc gratulujeme k narození Ninušky, ať se jim oběma holkám daří....


http://www.ticker.7910.org/as1cCAv05aB1110NzU1NThkfDk4OTQ1N2pkYnxNYXR0aGlhc2Vr.gif27.09.2008 3320g 51cm  27.09.2009 10120g 80cm
http://www.ticker.7910.org/as1cHw6ag2B1110Nzc3MTE3ZHwyNjQ5MGp8RG9taW5pY2VrIA.gif 26.11.2010 3230g 50cm

Není tady

 

#10 29. 7. 2006 8:40

Klaris
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice - Polabiny
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 3047

Re: Masa má holčičku

Veliká gratulace storstark storstark storstark

Není tady

 

#11 29. 7. 2006 8:51

Tereza82
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Pardubice
Registrovaný: 7. 7. 2006
Příspěvky: 4084

Re: Masa má holčičku

Až se mi zamlžela očka... To je krásný... Pěknej macíček wink Ať je vše v pohodě a na svět se jen směje!!!


http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Pf6869H.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Pf68p1.png 4roky: 112cm a 19kg
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/Jgk3q4H.jpghttp://lb2f.lilypie.com/Jgk3p1.png 1rok: 78cm, 10kg
http://terusatko.rajce.idnes.cz/

Není tady

 

#12 29. 7. 2006 9:09

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Masa má holčičku

Jů!! Taky moc gratuluji ke krásně velké holčičce!! Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka!! tummenupp


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 

#13 29. 7. 2006 9:17

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: Masa má holčičku

Tak jsem si po návratu z porodnice teď přečetla to nejdůležitější a samozřejmě obrovská gratulace Mase a holčičce tummenupp hlavně hodně síly na zdolání prvních dní doma tummenupp vím o čem mluvím a hooooodně zdravíčka oboum !!! dudlik Blanka a Patriček tummenupp

Není tady

 

#14 29. 7. 2006 11:11

masule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Choceň
Registrovaný: 21. 5. 2006
Příspěvky: 3984

Re: Masa má holčičku

Gratuluji k narození holčičky Niny! Je to krásné!!! Hodně štěstíčka a zdravíčka vám oběma!!

Není tady

 

#15 29. 7. 2006 14:54

Tynas
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 234

Re: Masa má holčičku

Taky veeelikááá gratulace pro Masu a Ninu a celou rodinu !!!! Hodně štěstí a zdraví pro vás obě smile smile smile dudlik


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10501;51/st/20060428/n/Luky/dt/-2/k/b9e2/age.png
http://roxyman.wz.cz/ps/luky.jpg

Není tady

 

#16 29. 7. 2006 18:58

makca
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Studénka
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 8124

Re: Masa má holčičku

moooooooc velka gratulace od nas a hlavne zdravicko a chut do zivota:-)


http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356217.png

http://www.bump-and-beyond.com/35/3562/356219.png

Není tady

 

#17 29. 7. 2006 19:19

jituš
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 1944
Web

Re: Masa má holčičku

Moc gratulujeme celé rodině.Tak se nám ty nevěsty krásně rozrůstají.

Není tady

 

#18 30. 7. 2006 0:45

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Masa má holčičku

I já moc gratuluju a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka
http://www.gify.nou.cz/kvety1_soubory/17.gif


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#19 30. 7. 2006 20:20

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Masa má holčičku

Velká gratulace k maličké, hodně zdraví a štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Není tady

 

#20 30. 7. 2006 20:54

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Masa má holčičku

Pane jo, to je kus ženský, gratuluji Maso big_smile Když si vezmu, že Nelí byla o kilo a čtvrt lehčí.... Hmmm, klobouk dolů mamino big_smile

Není tady

 

#21 30. 7. 2006 23:23

Ivule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Hradec Králové
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1893

Re: Masa má holčičku

Maso gratuluji k miminku,přeji klid a štěstíčko a spokojené a zdravé mrně.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10728;133/st/19950508/e/Lukas/k/8516/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10750;443/st/20060923/e/Matyas/k/9159/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10723;121/st/20120228/e/Krystufek/dt/6/k/4494/event.png

Není tady

 

#22 31. 7. 2006 6:28

miselinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: CR
Registrovaný: 14. 5. 2006
Příspěvky: 1678
Web

Re: Masa má holčičku

Maso-take ti strasne moc gratuluji k miminku jsem rada ze uz to mas konecne za sebou hodne stesticka a zdravicka tobe i i miminkovi smile

Není tady

 

#23 31. 7. 2006 7:10

susan
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1497

Re: Masa má holčičku

přidávám se ke gratulacím hodně štěstíčka storstark


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;53;28/st/20071023/n/Tomasek/dt/5/k/ac22/age.png
6 měsíců 9kg/74cm, 8měsíců 9,5kg/76cm 8zubů,12měsíců 11,2kg/80cm 9 zubů,18měsíců 14kg/87cm 16zubů

Není tady

 

#24 31. 7. 2006 9:33

Moňa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeňský kraj
Registrovaný: 9. 2. 2006
Příspěvky: 1042

Re: Masa má holčičku

Ahoj, taky se přidávám ke gratulantům. Mášo, hodně radosti s Ninou a Nině hodně zdravíčka smile


http://ticker.7910.org/as1cxJB0g411110MDAwMDYxMmR8MDAwMTQyN2R8S2Fyb2ztbmthIGlz.gif

http://ticker.7910.org/as1cCxj0g411110MDAwMTE0ZHwwMDA4OTk2ZHxWZW5vdXNlayBpcw.gif

Není tady

 

#25 31. 7. 2006 14:48

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Masa má holčičku

To je ale pořádná ženská!
Hodně štěstí, zdraví a spoustu sil!


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů