Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 7. 2006 10:58

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

J.M.SIMMEL

Mija napsal(a):

Ahoj všichni. Nikde nemůže sehnat knížku od J.M.Simmela - Jak jsem maloval mandlovníky. Nevíte, kde se dá sehnat? Zkoušela jsem internet, prodejny atd.,ale prostě není:-(

Tak pokud umíš německy, najdeš to na www.vltava.cz, ale česky nevím hmm DER MANN, DER DIE MANDELBÄUMCHEN MALTE za 214,- Kč

Není tady

 

#2 28. 7. 2006 11:33

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: J.M.SIMMEL

Knížku mělo vydat nakladatelství Ikar,které zastupuje firma Kosmas,tak zkusit se u nich zeptat,jestli nepřipravují nové vydání.Hezký den.
http://www.kosmas.cz/kontakt.asp


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 28. 7. 2006 13:00

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: J.M.SIMMEL


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#4 28. 7. 2006 13:36

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: J.M.SIMMEL

Ota napsal(a):

Mijo,našel jsem jí!Palác Luxor
http://www.neoluxor.cz/search/?searchin … earch.y=11

Oto, když si otevřeš detail knihy, uvidíš, že jí nemají na skladě... vždy píší počet, kolik ks ještě mají.
Skutečně asi nejlepší postup bude zavolat si do nakladatelství, zda ještě mají nějaký výtisk, obvykle jsou schopni knihu zaslat poštou...

Není tady

 

#5 28. 7. 2006 13:46

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: J.M.SIMMEL

Fatima napsal(a):

Ota napsal(a):

Mijo,našel jsem jí!Palác Luxor
http://www.neoluxor.cz/search/?searchin … earch.y=11

Oto, když si otevřeš detail knihy, uvidíš, že jí nemají na skladě... vždy píší počet, kolik ks ještě mají.
Skutečně asi nejlepší postup bude zavolat si do nakladatelství, zda ještě mají nějaký výtisk, obvykle jsou schopni knihu zaslat poštou...

Fatimo,díky za upozornění,toho jsem si vůbec nevšiml.No nikdo nejsme dokonalý.Hezký den.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#6 28. 7. 2006 14:32

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: J.M.SIMMEL

Ota napsal(a):

Fatimo,díky za upozornění,toho jsem si vůbec nevšiml.No nikdo nejsme dokonalý.Hezký den.

Já nechtěla machrovat, ale bylo by mi slečny líto, kdyby z rozzářenýma očičkama běžela do Luxoru a tam jí řekli - sorry, není na skladě dumbom I když třeba já vítám každou záminku pro návštěvu knihkupectví - sice mne to asi brzy finančně zcela zrujnuje, ale aspoň se pod tíme mostem nebudu nudit wink

Není tady

 

#7 28. 7. 2006 14:54

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: J.M.SIMMEL

Fatima napsal(a):

Ota napsal(a):

Fatimo,díky za upozornění,toho jsem si vůbec nevšiml.No nikdo nejsme dokonalý.Hezký den.

Já nechtěla machrovat, ale bylo by mi slečny líto, kdyby z rozzářenýma očičkama běžela do Luxoru a tam jí řekli - sorry, není na skladě dumbom I když třeba já vítám každou záminku pro návštěvu knihkupectví - sice mne to asi brzy finančně zcela zrujnuje, ale aspoň se pod tíme mostem nebudu nudit wink

Já pochopil,že si nemachrovala :-),prostě chybička se vloudí.S těma knížkama to mᚠpravdu,je to záhul na finance :-(Hloupé je,že tady u nás (a to jsme blízko centra) začla likvidace knihoven a tak chtějí opravdu člověka zruinovat a nebo vychovat další generace hlupáků.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#8 28. 7. 2006 15:18

Fatima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 24. 7. 2006
Příspěvky: 963

Re: J.M.SIMMEL

No jo, já vůbec nechápu lidi, kteří "nemají čas" na čtení... nebo které to nebaví... Já mám knohivnu kousek od dobu, ale knihy, které čtu já, tam stejně nemají. Ale s láskou vzpomínám na knihovnu, kam jsem začala chodit na základní škole - jako jediné "dítě" mně pouštěli vybírat si knihy do dospěláckého oddělení, paní knihovnice mne znaly od vidění... taková pohodová rodinná atmosféra smile Jo, to byly časy smile

Není tady

 

#9 28. 7. 2006 15:32

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: J.M.SIMMEL

Fatima napsal(a):

No jo, já vůbec nechápu lidi, kteří "nemají čas" na čtení... nebo které to nebaví... Já mám knohivnu kousek od dobu, ale knihy, které čtu já, tam stejně nemají. Ale s láskou vzpomínám na knihovnu, kam jsem začala chodit na základní škole - jako jediné "dítě" mně pouštěli vybírat si knihy do dospěláckého oddělení, paní knihovnice mne znaly od vidění... taková pohodová rodinná atmosféra smile Jo, to byly časy smile

Tak to též pamatuju,knihovnice kamarádky,pravidelně jsme se setkávali na knížních veletrzích."Holky" měly přehled a tak mě málo co uniklo.Na dceru dnes taky občas koukaj,jak na exota,že miluje knížky.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů