Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 7. 2006 22:00

Petuna
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 938

Oslava?!Co rychlého na ni?

Můžete mi prosím dát tip co na sobotní oslavu  u grilu?Moc toho neznám. Něco jednoduchého, např. maso, salát, pomazánku hlavně co se k sobě hodí a neudělám ostudu.
Moc děkuji

Není tady

 

#2 28. 7. 2006 6:16

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: Oslava?!Co rychlého na ni?

Já v sobotu taky dělám oslavu,bečku.Takže grilovat budeme krkovici naloženou v koření gyros,sojová omáčka,olej k tomu nakrájím moře zeleniny.No a na pozdější večerní a ranní hodiny udělám sádlo se škvarkama(to se u nás v práci při jakýchkoliv oslavách nejvíce osvědčilo) a upeču buček na studeno,prostě samé bomby:dumbom:a nějaký sýr a klobásy.A na zobání udělám z lístového těsta šneky se sýrem.storstark

Není tady

 

#3 28. 7. 2006 7:50

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Oslava?!Co rychlého na ni?

No Romi, to tedy zní dobře, věděla jsem že Petuně poradíš. Jen se obávám o svou játru! Pořád držím dietu a v sobotu se oddělám??big_smile


Romča napsal(a):

Já v sobotu taky dělám oslavu,bečku.Takže grilovat budeme krkovici naloženou v koření gyros,sojová omáčka,olej k tomu nakrájím moře zeleniny.No a na pozdější večerní a ranní hodiny udělám sádlo se škvarkama(to se u nás v práci při jakýchkoliv oslavách nejvíce osvědčilo) a upeču buček na studeno,prostě samé bomby:dumbom:a nějaký sýr a klobásy.A na zobání udělám z lístového těsta šneky se sýrem.storstark


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#4 28. 7. 2006 7:56

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Oslava?!Co rychlého na ni?

ja mám najradšej nejaké mäso, je jedno v čom je naložené a k tomu chlebík a cesnakovú omáčku ktorú milujem a jedla by som ju vkuse. šalátovú uhorku(okurku) postrúha, vytlači šavu, veža cesnaku, hustú pochúkovú smotanu a tsatsiky korenie, alebo sušený kôpor. mňam mňa. kto má rád tú omáčku ku gyrosu, toto je niečo vežmi podobné.


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#5 28. 7. 2006 15:29

Daisy
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 16. 5. 2006
Příspěvky: 102

Re: Oslava?!Co rychlého na ni?

Měkký salám nastrouhat na hrubém struhadle, přidat nadrobno nasekanou cibulku, tavený sýr, pepř, sůl, syrové vajíčko (a třeba něco co tě ještě napadne je to na každým co má rád). Zlistové těsta nakrájet čtverečky, napnit a přehnout. Trojúhelníčky pak potřít vajíčkem posipat kmínem a dát pécr. K tomu děláme dressing tak, že smícháme majonézu, kečup a přidáme moooc česneku a pak to do toho namáčíme. Je to jednoduchý a přitom vynikající, každej se po tom může utlouct.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů