Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 27. 7. 2006 11:41

zuzinda
♥------

Zoubky a homeopatika

Ahoj holky,
Miškovi se začaly prořezávat zoubky jako houby po dešti. Jedničky dole začaly krátce po půl roce, teď už jich vidím 5. Ale dost si zkusí. Horečky moc nemá, jen občas trošku zvýšenou teplotu, slintá si cestičku, pořád ruku  nebo cokoli v puse, často brečí.
Kousátka moc nechce, tak jsem mu dávala mrkev z ledničky (ta pomáhá, jen jí oslintanou zkouší cpát do pusy i mě:-), zkoušela masírovat různými gely a mastičkami (baby dent, calgel - nic moc). Když je nejhůř, zabere neurofen (ten jsem dala asi 2x).
Pak mi kamarádka doporučila homeopatika CHAMOMILLA VULGARIS (mame ředění 9). Nechtěla tomu věřit, sama jsem hoemopatika nikdy neměla, nechápu princip jakým při stopovém množství účinné látky můžou účinkovat u mimina. O placebo efekt asi nepůjde. Ale zdá se mi, že to docela zabírá.
Dávam mu do čaje nebo šťávy 2x denně 3 kuličky.

Máte s tím někdo zkušenosti???

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10400;127/st/20061121/n/Michalek/dt/6/k/e466/age.png

Není tady

#2 27. 7. 2006 19:11

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

Re: Zoubky a homeopatika

JAsně, bez homeopatik, je moje dcera hrozně uřvané dítě a okusovat ji nebaví.....čekáme na špičáky

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#3 28. 7. 2006 12:25

zuzinda
♥------

A jak je dávkuješ? Někde jsem slyšela 5 kuliček, někde 3, kolikrát denně? U homeopatky jsme nebyli.
Jak dlouho se to smí užívat, abhy si pak třeba "nezvykl" a homeopatika by ztratila efekt... Funguje to taky takhle jako normální léky???

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10400;127/st/20061121/n/Michalek/dt/6/k/e466/age.png

Není tady

#4 28. 7. 2006 15:50

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB

homeopatika nejsou návyková. Jejich nesmírná výhoda. Já užívám pro malou CH15 tři nebo čtyři kuličky jeden až třikrát denně. Prostě za tu dobu už na malé poznám , jak ji zoubky trápí a podle toho dávkuju.

Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

#5 28. 7. 2006 16:31

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: FM

Teda Zuzi, koukám, že máš drobka o jeden mladšího (21.11.?) než naše beruška ale těch zubů co má, to je paráda. My jsme stále bez sad

Upravil(a) Kamčitka (28. 7. 2006 16:31)

Není tady

#6 29. 7. 2006 15:01

zuzinda
♥------

Ahoj Kamčitko, datum počítáš správně. (A není náhodou o 1 den mladší Kačenka, jak to počítám tak to vychází na 22.11.) Čekala jsem sice hodného Střelce (termín jsem měla až 29.11.) a mám zlobivé Štíře.  Ale tebe si z předporodní diskuze myslím pamatuji, Kačka se zase o pár dní zpozdila, ne?
Se zoubky není o co stát, aspoň u nás. Člověk si říká, tolik trápení a za pár let vypadají. Ale třeba budete v pohodě. A my to zase budeme mít brzo za sebou a budeme konečně hlodat ten řízek:-)

Není tady

#7 30. 7. 2006 23:15

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-

zuzinda napsal(a):

Ahoj Kamčitko, datum počítáš správně. (A není náhodou o 1 den mladší Kačenka, jak to počítám tak to vychází na 22.11.) Čekala jsem sice hodného Střelce (termín jsem měla až 29.11.) a mám zlobivé Štíře.  Ale tebe si z předporodní diskuze myslím pamatuji, Kačka se zase o pár dní zpozdila, ne?
Se zoubky není o co stát, aspoň u nás. Člověk si říká, tolik trápení a za pár let vypadají. Ale třeba budete v pohodě. A my to zase budeme mít brzo za sebou a budeme konečně hlodat ten řízek:-)

Nu holt jsem blondýna, ani počítat neumím sad big_smile . Jojo, Kačka si dala načas přesně o týden. Prý se parádila, kóča jedna yikes)) . No to je paráda, mimísci o den od sebe. Já jsem z jejích pokroků úplně paf. Dokonce jsem doplnila první texty o Kačence na jejím webu teprve v 8 a 9. měsíci smile . Zuzi odkud jsi?? Kačka zatím zlobívá není, aspoň to tak neberu, ale už se začne projevovat, třeba vztekáním když ji něco vezmu, to je asi nejvýraznější projev. Děláme si legraci z manžela, který prý jako dítko když tahal kačera a spadl mu na zemi když zavadil o práh, tak začal hlavou mlátit o zem. No to by mi tak scházelo smile . A nejvíce mne dojímá, jak dělá v sedě tany tany když slyší nějakou výraznou taneční muziku - třeba z reklam - teď chápu jak maminky říkají, že děti mají rádi reklamy big_smile . Kačenka zdraví Mišku smile

Není tady

#8 31. 7. 2006 11:36

zuzinda
♥------

Ahoj Kamčitko,
Miška bude rád, až se vyspinká. Dneska jsem ho udolala až v 11.
Jsme z Bdeněvsi od Plzně, takže od FM dálka.
To mě mrzí, že Miška není taneční typ, v těhotenství, i pár let před tím jsem chodila na břišní tance a teď když s ním trdluju při rádiu, moc ho to nezajímá. Zkusíme ty reklamy:-)
Jinak vztekloun je to pořádnej - prý po mě.
Taky je s ním den ode dne větší zábava. Teď si kutálíme míčkem, naučil se posílat mi ho zpátky, stavíme komíny (teda zátím stavím jen já a on mi to pod rukou bourá). Hrajeme na schovku (lezu se mu někam schovat, houkám a on mě leze hledat. Prostě když má dobrou náladu, je to zlatíčko. Jak začne vřeštět, jsem s nervama pryč.
Teď jedeme na týden na dovolenou k manželovým rodičům, tak jsem zvědavá jak se tam bude předvádět.

Nemáš nějaký nápad na hry s osmiměsíčňátky? Všechno ho baví jen chvilku, pak mi uteče někam trénovat stoupání a pády:-)

Není tady

#9 31. 7. 2006 12:35

Kamčitka
♥♥♥♥♥♥-

Tak to je fakt problém. Taky stavíme z kostek - a taky se nemůže dočkat až mi komín shodí dříve než ho dostavím sad . Zkoušíme pacičky, ona se u toho hrozně řehtá, tak mám pocit, že mně nevnímá sad . Mám takový pocit že chůzi po čtyřech úplně vynechá, stále má snahu se stavět. Uvidíme. Včera večer tancovala i ve stoje. Sotva stojí, ale hlavně že tancuje a kolikrát ještě machruje a zvedá ruku.  Někdy si říkám, jestli fakt nemá nějaký hudební sluch, miluje hračky s hudbou, teĎ co má tu želvičku, tak přepíná čudlíky a zase tancuje. Už mi z toho jde někdy hlava kolem smile

Není tady

#10 12. 3. 2009 14:07

Nataly
♥♥♥♥♥♥-
Místo:
Web

Ahoj, prosím o radu ohledně dávkování a užití chamomily vulgaris. Malá strašně trpí,tak jsem ji v lékárně chamomilu koupila, ale ta lékárnice nevěděla o čem je řeč, prodala mi cham.vulg 15ch a dala brožurku,ale až doma jsem zjistila, že od jinýho výrobce a tam jsem nic nenašla
Zatím mám info, že se rozpustí v převař. vodě,ale nevím kolik a jak často můžu dávkovat.

http://img12.imageshack.us/img12/5724/pa280162.jpghttp://lb3f.lilypie.com/TC2Zp1.pngMíry v 1,5roce: 10,6 kg a 83 cm

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí