Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 7. 2006 16:27

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Hledáme práci

Ahoj všem, tak tady pročítám různé příspěvky, jak těžce se hledá práce a možná si tohle přečte nějaký hodný šéf nebo paní šéfová a uvidí, že bez nás už nemůže býttummenupp
Takže já začnu-OSTRAVA
Je mi 35, SŠ, certifikát ECDL ( PowerPoint, Excel, Word, Outlook), dorozumím se rusky a polsky:).
Po pravdě- anglicky umím na úrovni žáka 4. třídy ( syn big_smile), jsem komunikativní, asertivní, ráda jednám s lidmi.
Mám 10 let praxe v administrativě ( jednoduché účetnictví, skladová evidence, pošta).
Práce se nebojím, jsem ochotná dělat cokoliv a ráda- klidně od 5ti ráno do 15-16hod, abych stihla školku.
Tak tímhle jsem na sebe prozradila ty dvě děti, ne příliš nízký věk, ale chu do práce, takže další zájemci- hup sem na nabídku kvalitních pracovníkůsmile

Není tady

 

#2 24. 7. 2006 21:09

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Hledáme práci

moc tomu neverim, ale zkusit se to muze tummenupp

...

Upravil(a) Dita.L (12. 10. 2006 1:52)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#3 25. 7. 2006 11:33

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledáme práci

Za zkoušku to stojí, co kdyby to vyšlo!     big_smile

Není tady

 

#4 27. 7. 2006 20:30

sarka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 38

Re: Hledáme práci

Mě je 39 let,město Hranice.Mám gympl a ekomomku,znalost Wid,Exel,internet,jazyky ruština(maturita),němčina 4 roky,angličtina 2 roky,ale nedomluvím se.Hledám něco jako administrativa...Hledám práci 7 měsíců a je to bez známích beznadějné.Najde se někdo?

Není tady

 

#5 20. 8. 2006 13:20

Blanka1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 8. 2006
Příspěvky: 485

Re: Hledáme práci

Dejte vědět, zda jste dostaly nějakou nabídku.

Není tady

 

#6 4. 10. 2006 13:21

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledáme práci

Já teda žádnou.
Ale byla jsem na super výběrovém řízení!!!
Zkusím vyhledat v mejlech, popisovala jsem ho totiž kámošce, která mi nevěřila, že je to možné!
No, tak jsem to nenašla, ale na pozici telefonní operátorky, jsem absolvovala 90ti minutový test z pochopení testu a logiky ( matematika- %, poměry) a následně pohovor typu- co vidíte na obloze a prodejte mi 3 zlaté rybky.
Bylo to fajn, mě to baví a ryby máme doma, hubu mám prořízlou, takže jsem konkurz vyhrála, ale bohužel mám 2 malé děti, takže mi nevyhovuje pracovní doba , kdy bych přicházela domů v 6 večer, ale příště budu vědět , co mě čeká a nebudu se tak stresovat.

Není tady

 

#7 4. 10. 2006 19:01

Andrejka
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2006
Příspěvky: 228

Re: Hledáme práci

Holky s tou prácí je to trápení!Já dnes absolvovala taky takový jeden osobní pohovor s testy.Viděla jsem to celkem slibně,ale...skončila jse druhá z 80uchazeček,smůla že?Kdybych byla třeba desátá tak mě to tolik neštvalo.No,rozhodlo samozřejmně malé dítě,má sokyně byla svobodná a bezdětná.Je to bordel co si dnes můžou zaměstnavatelé dovolovat,někdy mi to připadne jako diskriminace,že vůbec má člověk nějaké dítě!Je to už půl roku co se marně scháním sehnat práci na jednu směnu,ale šance se mi zdá čím dál tím menší.....

Není tady

 

#8 4. 10. 2006 22:41

Yvett
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 7. 2006
Příspěvky: 106

Re: Hledáme práci

Holky já byla taky dnes na pohovoru, asi jsem zrovna neoslnila, byla jsem tam nejmladší, já sice jsem svobodná a bezdětná,jenže mi zase chybí praxe kterou jako absolvenka postrádám. Je to prostě na houby už jsem z toho nervy, fakt nevím co budu dělat. Dokonce jsem dnes dostala dotaz jestli náhodou v brzké době děti neplánuju, to se mi teda zdá trošku moc, tak budu čekat jak se rozhodli. Co mi taky jinýho zbyde že?

Není tady

 

#9 5. 10. 2006 8:21

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Hledáme práci

Mᚠděti-je to špatný, nemᚠděti-určitě je budeš brzy mít, tudíž zase špatně! Mᚠodrostlé děti-jsi už stará a neperpektivní!  Tak co vlastně chtějí?!!!

Není tady

 

#10 5. 10. 2006 10:20

Yvett
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 7. 2006
Příspěvky: 106

Re: Hledáme práci

Káča napsal(a):

Mᚠděti-je to špatný, nemᚠděti-určitě je budeš brzy mít, tudíž zase špatně! Mᚠodrostlé děti-jsi už stará a neperpektivní!  Tak co vlastně chtějí?!!!

možná že chlapa dumbom

Upravil(a) Yvett (5. 10. 2006 10:21)

Není tady

 

#11 5. 10. 2006 10:56

janynka
♥♥-----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 31

Re: Hledáme práci

Ahojky!Já  už jsem taky dos zoufalá, jsem absolventkou VŠ a hledám si práci asi už 4 měsíce a už pomalu nevěřím, že si do konce roku něco najdu! Mým velkým nedostatkem je, že nemám praxi a s jazykama jsem taky na štíru. Jinak ovládám PC a jezdím autem, ale to vše. Přitom jsem ochotna se dále vzdělávat a učit se novým věcem. Prostě potřebuji někde začít a získat praxi a otrkat se, ale nikdo mně nechce. Nevím, taky jsem prošla několik pohovorů, ale pořád bezúspěšně:-( Je mi 24 let, jsem svobodná a bezdětná.

Není tady

 

#12 6. 10. 2006 9:38

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledáme práci

Nezbývá než se přihlásit do pořadu Chcete mě?
Ale mě se náhodou u konkurzu na děti neptali!! To jsem viděla jako velký pokrok!
A pak mi bouchli dotazník a tam- počet dětí a datum narození a ještě jakým typem vozu jezdíte- tak jsem napsala Karosa MHD  smile a přece by mě vzali  lol nebýt té nevyhovující pracovní doby.

Není tady

 

#13 11. 10. 2006 22:18

Yvett
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 7. 2006
Příspěvky: 106

Re: Hledáme práci

Teď jsem se dozvěděla, že fakt vzali toho chlapa, jedinýho kterej se přihlásil. To je pech, holt musím se stím smířit.

Není tady

 

#14 14. 10. 2006 19:13

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: Hledáme práci

DARJO: Kdybys byla z Olomoucka  bereme tě.Manžel nemůže sehnat pracovnici na administrativu-faktury,objednávky,pc,telefony....Chce zralou ,,babu" a z pracáku mu posílají vyhihňané a zmalované slečny po škole,které nemají o nic zájem,ale máma je poslala.Je to o nervy.

Není tady

 

#15 17. 10. 2006 13:19

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledáme práci

d2dagmar napsal(a):

DARJO: Kdybys byla z Olomoucka  bereme tě.Manžel nemůže sehnat pracovnici na administrativu-faktury,objednávky,pc,telefony....Chce zralou ,,babu" a z pracáku mu posílají vyhihňané a zmalované slečny po škole,které nemají o nic zájem,ale máma je poslala.Je to o nervy.

Díky za nabídku, to potěšíbig_smile
PRávě taky cvičím do kurzu Psaní všemi 10 a učím se obchodní korespondenci, ale pořád nic. Snad se i  v OV najde takový zaměstnavatel!!

Není tady

 

#16 17. 10. 2006 13:20

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: Hledáme práci

Holčino37:My jsme z Prostějova,je nám jedno kolika prsty kdo tu fakturu (apod) napíše,ale jestli to vůbec umí.navíc potřebujem,aby ta osůbka uměla německy a dorozuměla se okamžitě po telefonu s našimi zákazníky.A to je taky problém.Je to jak píšeš ml.holky fakt mají u maminek veškerý servis a proto snaha pracovat je nulová.A zaučovat pořád dokola nové lidi na to není čas.Nejlepší je někdo,kdo je v našich (nejlepších big_smile ) letech.My už víme co chceme.

Není tady

 

#17 17. 10. 2006 13:21

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledáme práci

Holcina.37 napsal(a):

d2dagmar: Já jsem přímo z Olomouce a přesně takovou práci hledám. Jenže pro zaměstavatele nejsem zajímavá.  Věk 37 a čtyřleté dítě. Paradoxě jsem nam teď líp než když jsem měla první před lety, jelikož obě babičky jsou už nyní v důchodu. Můj největší problém - nemám praxi v administrativě. Celou mateřskou jsem ležela po nocích v knížkách, abych si dodělala maturitu v oboru podnikání, pak jsem si vyběhala na pracáku rekvalifikaci obsluha osobního počítače pro pokročilé,  rok sedím každý večer u počítače aspoň hodinu a učím se podle programu psaní všemi deseti. Kromě ještě nějakých znaků jako je dvojtečka, uvozovky, vykřičník, jsem to už všechno zvládla.
Jsem už z toho také nešastná, protože vidím, že je to všechno na nic a stejně nakonec skončím někde u smetáku, v hypermarketu nebo ve fabrice, protože nemůžu si dovolit čekat na pracáku na příležitost. A můj sen vidiny lepší práce se pomalu rozplývá a přitom jsem tomu obětovala čtyři roky života. Matky seděly na písku a vykecávaly a já se učila.
Vždycky mě převálcuje nějaká mladá, která ani o to místo nějak nestojí a potřebuje se třeba nachvíli někam upíchnout.  Zkušennost z minulého konkurzu. Slečna, která to vyhrála, mi říkala, že čeká jen na to až bude mít 21 a bude moct k městské policii.
Jinak zdravím Darju70! ¨
Darjo ty určitě víš, kdo to píše! Nám už z toho hledání práce pomalu hrabe. Já jsem sem zabloudila náhodou a kouknu na kariéru a koho tu nevidím Darja70 hledá práci.
Dnes odpoledne jdu na nějaký konkurz, tak  pak Ti dám vědět jak jsem dopadla. Ale už teď jsem skeptická, protože paní ze společnosti, která mě oslovila, si našla můj žipis na netu. Doufám, že se z toho nevyklubu nějaké finančí poradenství a podobně.

Ahoj Jani,
hned mě napadlo, že to jsi ty!!!!
Tak držím pěsti, a ti konkurz vyjde. Já jsem to dneska s paní na pracáku probírala- za dva měsíce odesláno 34 životopisů - 2 konkurzy, 2 odpovědi zamítavé a dneska mi volali ještě z jedné firmy, ovšem dvě směny, tak to nejde.
Měj se hezky a napiš , jak jsi dopadla.

Není tady

 

#18 17. 10. 2006 13:31

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: Hledáme práci

Darjo70: Snad se tě  nedotkla ta ,,baba" a pokud je 70-tka ročník,tak víš o čem mluvím.Jsem 69 a pocházím z OV.Žila jsem tam do 18.Teď tam jezdím tak jednou za 2 měsíce k rodičům.
Neboj myslím,že práci splašíš-je tam asi víc možností a zaměstnavatelé už to chápou,že je lepší mít zralou ,,babu" (big_smile ) než atraktivní blondýnu plnou silikonu,ale s prázdnou hlavinkou.

Není tady

 

#19 17. 10. 2006 13:38

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava
Registrovaný: 12. 8. 2006
Příspěvky: 148

Re: Hledáme práci

Darja 70:tak mezitím co jsem psala tady přišel tvůj příspěvek.
Tak tady čtu,že to ASI moc nechápou. Je to na palici. dumbom

Není tady

 

#20 17. 10. 2006 15:50

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledáme práci

d2dagmar napsal(a):

Darjo70: Snad se tě  nedotkla ta ,,baba" a pokud je 70-tka ročník,tak víš o čem mluvím.Jsem 69 a pocházím z OV.Žila jsem tam do 18.Teď tam jezdím tak jednou za 2 měsíce k rodičům.
Neboj myslím,že práci splašíš-je tam asi víc možností a zaměstnavatelé už to chápou,že je lepší mít zralou ,,babu" (big_smile ) než atraktivní blondýnu plnou silikonu,ale s prázdnou hlavinkou.

Ano, jsem ročník 70 storstark a že jsem zralá a zodpovědná a umím si vážit práce a jsem přímo nažhavená, to nikdo nevidí a co neumím, to se snad naučím.
V 19ti jsem nastoupila do práce - samostatná referentka tummenupp
Samostantě jsem tenkrát uměla akorát psát  a pomocí hodných kolegyň a šéfa jsem to všechno zvládla a moc mě to bavilo, pak jsem vystřídala ještě dvě zaměstnání a dvě děti a ejhle, už jsem nepotřebná a nic neumím.

Upravil(a) Darja70 (17. 10. 2006 15:51)

Není tady

 

#21 18. 10. 2006 10:54

sarka
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 38

Re: Hledáme práci

Tak jsem psala, že jsem 7 měsíců na pracáku. Nakonec jsem to nevydržela a s dvěma maturitama jsem vzala místo prodavačky v textilu.Aspoň nějaká práce než být doma.Ale měli jsme slezinu spolužáků po 20 letech z gymplu a kluci samí dotoři, architekti,podnikatelé ... a holky taky.Tak mě nezbylo než taktně mlčet.

Není tady

 

#22 18. 10. 2006 11:48

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Hledáme práci

Holcina.37 napsal(a):

Tak jsem se vrátila z konkurzu úplně nepříčetná. Samozřejmě šlo o finanční poradenství! Darebáci!
Podvědomě jsem tušila, že to bude něco takového, ale druhé já mi říkalo, běž tam a nepropásneš šanci!
Paní z telefonu byla taková příjemná, nabízela mi možnost získání místa administativní pracovnice na nově otevřené pobočce v cetru města, vyptávala se jestli můžu okamžitě nastoupit.
A skutečnost? Čekali na mě 4 mladí perspektivní lidé, kteří dosahují nadprůměrných příjmů a hustili do mě strategii firmy. To jsem ještě měla přijít ve společenském oblečení a nakonec jsme seděli na proutěných křeslech hotelu. Mám se přihlásit na úřad práce, aby za mě platil sociální a zdravotní pojištění.
A poučení na závěr? Stahuji životopisy z netu, protože to jsou žně pro výše zmíněné. Zaměstnavatel pokud hledá zaměstnance si stejně udělá výběrové řízení a podle nabídek si vybere.

Ahoj Jani,
to je mi líto. Já jsem už ostražitá, když mi někdo volá a rovnou se ptám, jestli je to práce na ŽL nebo nabízení pojištění a když řeknou, že ano nebo se začnou vykrucovat, že se vše dovím na  místě, tak jim hned řeknu, že děkuji, ale o takovou práci opravdu nestojím.
Stalo se mi to taky asi 5 krát, dvakrát jsem šla, teď už to vyřizuju po telefonu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů