|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Mám brášku Patrička ,narodil se nám v 9:35 hod.Vážil 3,06 kg a měřil 50 cm
Maminka vás všechny moc pozdravuje a dá o sobě vědět až bude doma 
Není tady
Blanka LBC napsal(a):
Mám brášku Patrička ,narodil se nám v 9:35 hod.Vážil 3,06 kg a měřil 50 cm
Maminka vás všechny moc pozdravuje a dá o sobě vědět až bude doma
Velka gratulace mamince,
bratrickovi prejeme hodne zdravi,pohody a stesti do zivota.
Není tady
Blani, strašně moc velká gratulace, ale že mě předeženeš, to jsem od tebe nečekala 
Není tady
Moc moc gratuluju celé rodině k narození Patrička.
Hodně zdravíčka.
Není tady
Blani, moc, moc, moc gratuluji. Tak už jsi mezi náma maminama
Ať Patík dělá jen samou radost!! Těším se na fotečky 
Není tady
Velké gratulace celé rodince,malému zdravíčko a mamince samou radost z miminka.



Není tady
Přeju hodně radosti a málo starostí.Hlavně štěstíčka a zdravička Blani moc gratulujiii 
Není tady
velikánské gratulace a jen samé sluníčkové dny!!! 
Není tady
Blani velká gratulace k narození Patrička . Teda tys to vzala hopem zase si další ,kdo předbíhá .
Není tady
Moc gratulujeme k narození chlapečka a přejeme hlavně zdraví, štěstí a lásku 
Není tady
Taky se přidávám ke gratulacím. Už se těším na slohovku - bylo docela hopem co?
Není tady
Gratuluju k narození chlapečkA.
Není tady
Gratuluji k narození Patrika 
Není tady
Blani, velká gratulace, hodně štěstíčka tobě i Patričkovi, vzalas to ale hopem 
Není tady

jééééééé gratulujuuuuuu. To je sranda jak jedenm tady nějaká těhulka píše a druhej den je už maminka... 
Není tady
taky se přidíávám a gratuluju 

Není tady