Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 24. 7. 2006 8:50

Ellenečka
♥------

žlutý povlak na jazyku

Ahoj všichni a všechny,

prosím o jakoukoliv zkušenost a radu. Asi tři dny zpátky jsem zpozorovala, že se mi na jazyku dělá ošklivý žlutý povlak.nevím z čeho a proč. je pravda, že mě pobolívá v krku a mám hustou rýmu,ale hrozně se bojím.
Děkuju moc. ellen

Ell.

Není tady

#2 24. 7. 2006 9:50

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Re: žlutý povlak na jazyku

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#3 24. 7. 2006 10:58

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary

Nejsi třeba kuřák? To kuřáci mívají.

Není tady

#4 24. 7. 2006 11:13

sandonorica
♥♥♥----

Po ranu je povlak normalni, jsou to mrtve bakterie, ktere telo vylucuje, pak je dobry si kazdy rano vyzdrhnout jazyk kartackem.Ale pokud to mas porad  a neni ti dobre, tak to bude spis znamka nejake chripajzny, anginy atd. sjuk

Není tady

#5 25. 7. 2006 14:19

Zlata
♥♥♥----

Pokud mᚠrýmu,tak je to normální,každý den si jazyk vyčisti.Pokud bude povlak přetrvávat i po vyléčení virozy,tak je dobré si udělat nějakou čisticí kůru pro tělo.Je to známka toho,že v organismu jsou pořád nějaké bakterie,kterých se tělo takto zbavuje.

Není tady

#6 25. 7. 2006 16:42

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín

Ellenečka napsal(a):

Ahoj všichni a všechny,

prosím o jakoukoliv zkušenost a radu. Asi tři dny zpátky jsem zpozorovala, že se mi na jazyku dělá ošklivý žlutý povlak.nevím z čeho a proč. je pravda, že mě pobolívá v krku a mám hustou rýmu,ale hrozně se bojím.
Děkuju moc. ellen

Někdy se určuje diagnoza dle jazyku. Zkus snist borůvkový kompot, pak ho budeš mít modrý.big_smilebig_smilebig_smile
Je zajímavé, že Ti nevadí rýma ani bolest v krku ...ale jazyk?pussa

Není tady

#7 28. 7. 2006 18:10

Taimy
♥♥-----

Zdravim,
mě pomohlo proplachovat si ústní dutinu ("prošplouchávat" si čumáček) 30 vteřin ráno a  30 vteřin večer po vyčištění zubů přípavkem Listerine -  zelený:  ničí bakterie způsobující zubní plak, zápach z úst a zánět dásní. Stačí polovina doporučené dávky, pálí to sice jako čert, ale jazyk mám růžový:-)) Cena je něco málo přes 100 Kč a je k dostání v lékárnách.
Přeji krásný víkend
Taimy

Není tady

#8 29. 7. 2006 11:18

Hela A
♥♥-----

Alan napsal(a):

Ellenečka napsal(a):

Ahoj všichni a všechny,

Děkuju moc. ellen

Někdy se určuje diagnoza dle jazyku. Zkus snist borůvkový kompot, pak ho budeš mít modrý.big_smilebig_smilebig_smile
Je zajímavé, že Ti nevadí rýma ani bolest v krku ...ale jazyk?pussa

ALANE, ty jsi pěkné kvítko!!!big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí