Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 7. 2006 8:10

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

http://www.email.cz/getAttachment?sessi … 4%EE%20%CD Yh.%16%B7u%3D%A1%7F%89%07%A1%15%E9%A8%87%C8%FF%CC%DA%9Dz%19%EF%EF%DB%D8W%0AL%EEG%BA%C2%BF%0AS%8C%2A% 5EQ%18%0Cg%A8%B7%7F%EA%97%B4%01%2C%B2y%A4%F8%D0%C6%F0%DD%C6O%3F%E2l%1F

Kliknout na zmodralý začátek nestačí, musíte to okopírovat celé, jinak se vám to nespustí. Zkoušela jsem to vložit jako odkaz, ale to se nezdařilo, takže spustit to lze jen takhle složitě.

Není tady

 

#2 24. 7. 2006 10:37

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

Mne to pise unautorized


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#3 24. 7. 2006 11:39

Teru
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 331

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

Ahoj Elo,

bylo by fajn lidi nějak připravit na to, zda pod odkazem "máte rádi kožešiny" uvidí kolekci kožichů nebo vraždění zvířat. Jdou tady citlivé povahy, které v domnění, že otvírají cokoliv jiného něž mučení zvířat si to otevřou a pak se nestačí divit.
Já patřím mezi lidi, kterým je půl dne špatně, když vidí, jak někdo psovi v tramvaji šlápne na nožičku - holt jsem přecitlivělá.
Chápu, že sem tento odkaz chceš vložit a souhlasím s tím, protože jsou lidé, kteří si neuvědomují, jakou cenou jiní platí za jejich zimní ozdobu, ale jak říkám, bylo by na místě upozornit, co zhruba očekávat.

T.


Nacházíme to, co očekáváme, a dostáváme to, o co žádáme.
...
Tragédií života není to, že končí příliš brzo, ale že my čekáme příliš dlouho, než ho vůbec začnem žít.

Není tady

 

#4 24. 7. 2006 13:14

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

Elo, taky unauthorized........


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#5 26. 7. 2006 22:38

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

mala.popelka napsal(a):

Elo, taky unauthorized........

Všem se omlouvám, odkaz již je nefunkční, ale je možné toto zaslat v e-mailu jako příloha. Nicméně s ohledem ke zrůdnosti a hrůznosti tohoto videa předem všechny potenciální zájemce o zaslání varuji - trpící zvířata, zaživa stahovaná z kůže a následně zakrvácená hrouda masa, ještě živoucí a dýchající. Je to opravdu jen pro silné povahy, ale především k vážnému zamyšlení, co vše je člověk schopen udělat a jakých hrůz a zločinů se dopustit na nevinné tváři a to vše jen pro pomíjivý pocit tzv. krásy a elegance.
Když jsem toto video viděla, tloukly se ve mně dva pocity. Pocit zoufalství a zoufalá touha ubohým zvířatům pomoci a pocit neskutečné zloby na ty vrahy, kteří tak bezcitně a bez skrupulí stahují z kůže živá zvířata. Touha zařvat na celý svět - proboha, kam jsme to dospěli ?! Kam až je lidstvo schopno ve svém odklonu od přírody a skutečných hodnot dojít a jak dlouho bude trvat, než příroda řekne - už toho bylo dost ..

Není tady

 

#6 27. 7. 2006 8:41

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

Ela.. napsal(a):

mala.popelka napsal(a):

Elo, taky unauthorized........

Všem se omlouvám, odkaz již je nefunkční, ale je možné toto zaslat v e-mailu jako příloha. Nicméně s ohledem ke zrůdnosti a hrůznosti tohoto videa předem všechny potenciální zájemce o zaslání varuji - trpící zvířata, zaživa stahovaná z kůže a následně zakrvácená hrouda masa, ještě živoucí a dýchající. Je to opravdu jen pro silné povahy, ale především k vážnému zamyšlení, co vše je člověk schopen udělat a jakých hrůz a zločinů se dopustit na nevinné tváři a to vše jen pro pomíjivý pocit tzv. krásy a elegance.
Když jsem toto video viděla, tloukly se ve mně dva pocity. Pocit zoufalství a zoufalá touha ubohým zvířatům pomoci a pocit neskutečné zloby na ty vrahy, kteří tak bezcitně a bez skrupulí stahují z kůže živá zvířata. Touha zařvat na celý svět - proboha, kam jsme to dospěli ?! Kam až je lidstvo schopno ve svém odklonu od přírody a skutečných hodnot dojít a jak dlouho bude trvat, než příroda řekne - už toho bylo dost ..

Tak to bych nesnesla.Ale nechapu kdyz uz to musi udelat protoze po luxusnich kozisich asi poptavka bude porad tak proc to museji delat za ziva?Proc je neuspi?Nedaji jim nejaky silny omamny prostredek nebo ja nevim co?To je fakt hruza,ale jinak neverim ze se neco zmeni.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#7 27. 7. 2006 9:07

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

suzy napsal(a):

Ela.. napsal(a):

mala.popelka napsal(a):

Elo, taky unauthorized........

Všem se omlouvám, odkaz již je nefunkční, ale je možné toto zaslat v e-mailu jako příloha. Nicméně s ohledem ke zrůdnosti a hrůznosti tohoto videa předem všechny potenciální zájemce o zaslání varuji - trpící zvířata, zaživa stahovaná z kůže a následně zakrvácená hrouda masa, ještě živoucí a dýchající. Je to opravdu jen pro silné povahy, ale především k vážnému zamyšlení, co vše je člověk schopen udělat a jakých hrůz a zločinů se dopustit na nevinné tváři a to vše jen pro pomíjivý pocit tzv. krásy a elegance.
Když jsem toto video viděla, tloukly se ve mně dva pocity. Pocit zoufalství a zoufalá touha ubohým zvířatům pomoci a pocit neskutečné zloby na ty vrahy, kteří tak bezcitně a bez skrupulí stahují z kůže živá zvířata. Touha zařvat na celý svět - proboha, kam jsme to dospěli ?! Kam až je lidstvo schopno ve svém odklonu od přírody a skutečných hodnot dojít a jak dlouho bude trvat, než příroda řekne - už toho bylo dost ..

Tak to bych nesnesla.Ale nechapu kdyz uz to musi udelat protoze po luxusnich kozisich asi poptavka bude porad tak proc to museji delat za ziva?Proc je neuspi?Nedaji jim nejaky silny omamny prostredek nebo ja nevim co?To je fakt hruza,ale jinak neverim ze se neco zmeni.

Suzy, to bylo tajné video z jakési kožešinové farmy. Nejdřív něčím nešastné zvíře praštili přes čenich, tím ho na chvíli omráčili. A vzápětí na to začaly stahovat kůži. Bolest zvířátko probudila a to zbytek "zákroku" (= vraždy !!) bezmocně prokroutilo. Následně bylo již bez kůže a krvácející odhozeno na zem a tam ještě dýchalo, hýbalo se a pomalu a bolestivě umíralo.. v jeho očích bylo tolik bolesti !!

Není tady

 

#8 27. 7. 2006 9:27

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

Elo, nezlob se, ale kdo myslíš, že by se na to měl chut' dívat? Vždyt' stačí jen číst, co tu píšeš!!! roll

Není tady

 

#9 27. 7. 2006 9:41

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

Ela.. napsal(a):

suzy napsal(a):

Ela.. napsal(a):


Všem se omlouvám, odkaz již je nefunkční, ale je možné toto zaslat v e-mailu jako příloha. Nicméně s ohledem ke zrůdnosti a hrůznosti tohoto videa předem všechny potenciální zájemce o zaslání varuji - trpící zvířata, zaživa stahovaná z kůže a následně zakrvácená hrouda masa, ještě živoucí a dýchající. Je to opravdu jen pro silné povahy, ale především k vážnému zamyšlení, co vše je člověk schopen udělat a jakých hrůz a zločinů se dopustit na nevinné tváři a to vše jen pro pomíjivý pocit tzv. krásy a elegance.
Když jsem toto video viděla, tloukly se ve mně dva pocity. Pocit zoufalství a zoufalá touha ubohým zvířatům pomoci a pocit neskutečné zloby na ty vrahy, kteří tak bezcitně a bez skrupulí stahují z kůže živá zvířata. Touha zařvat na celý svět - proboha, kam jsme to dospěli ?! Kam až je lidstvo schopno ve svém odklonu od přírody a skutečných hodnot dojít a jak dlouho bude trvat, než příroda řekne - už toho bylo dost ..

Tak to bych nesnesla.Ale nechapu kdyz uz to musi udelat protoze po luxusnich kozisich asi poptavka bude porad tak proc to museji delat za ziva?Proc je neuspi?Nedaji jim nejaky silny omamny prostredek nebo ja nevim co?To je fakt hruza,ale jinak neverim ze se neco zmeni.

Suzy, to bylo tajné video z jakési kožešinové farmy. Nejdřív něčím nešastné zvíře praštili přes čenich, tím ho na chvíli omráčili. A vzápětí na to začaly stahovat kůži. Bolest zvířátko probudila a to zbytek "zákroku" (= vraždy !!) bezmocně prokroutilo. Následně bylo již bez kůže a krvácející odhozeno na zem a tam ještě dýchalo, hýbalo se a pomalu a bolestivě umíralo.. v jeho očích bylo tolik bolesti !!

No je to strasny az se mi zveda zaludek ale pritom pocituju litost.Ovsem si myslim ze my s tim opravdu nic nezmuzeme.pokud oficialne maji narizeno prvne zvirata uspat a pak je ztahnout z kuze a oni to delaji takhle aby ustrily mely by tam byt velice caste patricne kontroly a nebo schvaleno ze tato procedura ma byt natacena na videozaznam pro kontrolu,Nic jineho me nenapada.taky se zamyslim nad tim co to musi byt za chlapi ,s jakou mentalitou kdyz na tohle maji zaludek.Nejaci uchylaci.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#10 27. 7. 2006 14:09

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Máte rádi kožešiny ? Tak koukněte sem !

toto video anebo hodne podobne jsem videla....(takze se ani nepokusim otevrit ten odkaz)...
je to silene...hrozne ..ale bohuzel jako jednotlivec s tim tezko nekdo neco udela..sad
bylo to poprve v zivote..co sem se doslova pozvra...a pri pohledu na "neco" ci "nekoho"
je to hrozne...sad .....

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů