Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 7. 2006 7:44

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Ahojte,

možná mně poradíte nebo se se mnou podělíte o Vaše zkušenosti. Jsem 8 let rozvedená, je mi 34 let, během posledních 6-ti let dva neuspěšné vztahy, poslední zakončený na podzim potratem ( taky jsem tady o tom psala).
Beru antidepresiva, protože mám problémy celou tu dobu, a to byl BM, pak práce, pak ti chlapi, pak zase nová práce a teď po tom potratu se potom nemůžu pořád posbírat.
Minulý týden mi doktorka musela zvednout dávku léků a chtěla vědět, co mě tíží. Když jsem jí to povykládala, tak mi řekla, že jsem jak v začarovaném kruhu, že si musím najít něco, co mě bude těšit a co mně pomůže. Ráda bych měla nový vztah, ale nevím, kde a jak se seznámit, když nejsem atraktivní kočka s holým pupíkem, což je asi trend dnešní doby. Když si koupím jakýkoliv ženský časopis, tak nejméně polovina jeho stránek se zabývá hubnutím, celulitidou apod. Jsem už z toho nešastná. Přitom jsem pracovitá, obětavá schopná ženská, ale jsem silnější. Když si dávám inzerát, napíšu tam rovnou - silnější postava a většinou mi nepřijde žádná odpověď.
Budu ráda za každý názor a zkušenost.
Max

Není tady

 

#2 24. 7. 2006 8:01

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Ahoj max72, možná bys měla dřív než začneš s hledáním vztahu začít sama se sebou. Myslím, že problém nebude v tvé postavě, ale v tvé hlavě. Chlapi určitě nehledají žádné modelky apod., jak píšeš, ale pohodové holky, ženy, které vědí, co chtějí, nebo spíše než to, mají to v hlavě srovnané. Nejprve je potřeba naučit se mít ráda sama sebe, ačkoli to pro někoho může být problém a potom už půjde všechno samo, až se budeš divit wink
Prostě si myslím, že spíše než vztah bys teď měla hledat nějaké aktivity pro sebe, které ti pomohou cítit se lépe, nebýt v presu a potom už to přijde samo. A když ne, můžeš zkusit třeba internet - chat - s tím tu má spousta babinetek pozitivní zkušenost.

Není tady

 

#3 24. 7. 2006 8:36

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

max72 napsal(a):

Ahojte,

možná mně poradíte nebo se se mnou podělíte o Vaše zkušenosti. Jsem 8 let rozvedená, je mi 34 let, během posledních 6-ti let dva neuspěšné vztahy, poslední zakončený na podzim potratem ( taky jsem tady o tom psala).
Beru antidepresiva, protože mám problémy celou tu dobu, a to byl BM, pak práce, pak ti chlapi, pak zase nová práce a teď po tom potratu se potom nemůžu pořád posbírat.
Minulý týden mi doktorka musela zvednout dávku léků a chtěla vědět, co mě tíží. Když jsem jí to povykládala, tak mi řekla, že jsem jak v začarovaném kruhu, že si musím najít něco, co mě bude těšit a co mně pomůže. Ráda bych měla nový vztah, ale nevím, kde a jak se seznámit, když nejsem atraktivní kočka s holým pupíkem, což je asi trend dnešní doby. Když si koupím jakýkoliv ženský časopis, tak nejméně polovina jeho stránek se zabývá hubnutím, celulitidou apod. Jsem už z toho nešastná. Přitom jsem pracovitá, obětavá schopná ženská, ale jsem silnější. Když si dávám inzerát, napíšu tam rovnou - silnější postava a většinou mi nepřijde žádná odpověď.
Budu ráda za každý názor a zkušenost.
Max

Jestli Tě to uklidní, já sice se svým mužem začala chodit jako 50-ti kilová víla, ale díky těhotenství, kdy mi zblbla štítná žláza mám teď 130 kilo. Sice díky práškům opadám, ale teď jsem zas těhotná, prášky skoro neberu ( jen min. množství ), takže sice nepřibírám, ale ani nehubnu.
A můžu Tě ubezpečit, že co jsem byla štíhlá a chlapi po mě jeli jako vosy po bonbonu, manžel zlobil jako ďas. Nevymýšlím si, byla v tom i nevěra.
Teď, co je ze mne metráček ( i když jen tím to asi nebude, ale co když big_smile ) mám doma chlapa co mi ho všechny závidí.
Když jsem loni byla v nemocnici, sestřičky z něj byly u vytržení, jak je ke mně pozorný, při operaci na mne čekal, aby byl u mne, když se probudím...... každý den jezdil i se synem, o kluka se bezva stará....
A sex je taky v pohodě ( jen teď mám bříško až moc velké, takže jsem skoro jako medvěd....).
Jediné, co manžel řekne na mou otázku, jestli mu nevadí, že jsem jako koule, je: Alespoň je vidět, že jsem tě vytáhl z bídy!
Ty hlavně přestaň myslet na blbiny. Chlapi nechtějí domů modelky. S těma chodí a spí, ale nakonec si vezmou pořádnou, zdravou ženskou, co doma do modelek, ne? Znali jsme pár, kde si pán bral paní, asi 180 kilo. A nejšastnější manželství na světě. Pak paní strašně zhubla a on začal tak vyvádět, že to málem skončilo rozvodem. Bál se, že mu odejde, že je na ní málo atraktivní. To jsou chlapi blázni, ne?
Přestaň se soužit kilama. I kdybys měla 30 deka ale byla pořád smutná, nikdo si o Tebe ani kolo nepře. Začni se usmívat, najdi si styl oblékání, ve kterém se budeš cíti dobře. Protože až si uvědomíš svoje ostatní kvality,
začneš být šastná, budeš se usmívat, naskočí sebevědomí............... a uvidíš, jaká to bude s chlapama změna!
Ono totiž silná NEZNAMENÁ ošklivá či nepopulární.

Upravil(a) Eri (24. 7. 2006 8:38)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#4 24. 7. 2006 9:29

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Musím se vším,co je tady napsané jenom souhlasit.Taky nejsem žádná anorektická modelka.Strašně jsem si přála mít partnera,ale pořád se to nějak nedařilo.Čím víc jsem ho chtěla,tím víc jsem byla trapná,protože kdo by chtěl zoufalou holku.Ale až potom,co jsem se začla soustředit sama na sebe( solárko,fitko,zdravá strava),přestala jsem tak usilovně někoho hledat a on se objevil sám.A nebylo to tím,že bych zhubla(což se nestalo),ale protože jsem byla veselá a v pohodě.Chlapi totiž nechtěj modelky,ale veselý holky do nepohody.
A v září se vdávám a ještě k tomu první z kamarádek,které tomu jen velmi těžko věří.

Není tady

 

#5 24. 7. 2006 9:44

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Musíš se začít mít ráda taková jaká jsi. Když budeš upravená, usměvavá, tak mᚠvyhráno.  Kila prostě musíš umět nosit. Já jsem se taky dlouho trápila, neměla žádné sebevědomí a teď je mi líto těch zbytečných let, kdy jsem se trápila takovými malichernostmi.  Neříkám, že mi taky někdy má postava nevadí, ale už to není  zas tak velký problém.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#6 24. 7. 2006 9:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Ja si tiež myslím, že problém  nebude v kilách... Ja cleý život zápasím s kilečkami, ale zamlada to bol apsoň vyrovnaný zápas. Lenže hoci som mala fajn miery - nie síce modlekovské, ale povedzme Marylin Monroe - stálo ma to tožko sebazaprenia a cvičneia, že som potom bola len otrávená, zívajúca troska. A neverila som si. Keď mi chalan rozprával, že mám dobrú postavu, buď som sa rozplakala, alebo mu vynadala, že si robí srandu. Skrátka som na seba mala prísnejší meter ako ostatní. Vyliečil ma až prvý vážnejší frajer, ktorý ma dokázal presvedči, že sa mu páčim, a prezradil mi slakdé tajomstvo: Dos veža chlapov má rado bacužky. Keď som mu "ponúkala" štíhlučké a podža mňa atraktívne vychrtliny, povedal mi doslova: "S tou by som sa v posteli bál, že jej dolámem kosti, alebo že mi koleno cez ňu prejde ako cez želé..." Zasmiala som sa a časom som mu uverila. Takže sa podža mňa zameraj na chlapov, ktorí preferujú macaté ženušky, a keď inzerátik sformuluješ pozitívne(Nenapíš silnejšia, ale povedzme plnoštíhla, so ženskými tvarmi, apod.), neverím, že sa nenádje nejaký, ktorý a ocení... Ale ono je asi fakt dôležitejšie vnútro, aspoň v istom veku. V šestnástich chcú ma všetci modelky a Bradov Pittov, ale po tridsiatke už podža mňa tak páni, ako aj dámy ocenia skôr kompatibilný sofware ako očarujúci hardware...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 24. 7. 2006 12:26

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Na Slovensku se prý říká ( nebude to pravopisně správně) : Aj velká ri vie očari.
Tak co k tomu dodat, ne?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#8 24. 7. 2006 12:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Eri napsal(a):

Na Slovensku se prý říká ( nebude to pravopisně správně) : Aj velká ri vie očari.
Tak co k tomu dodat, ne?

Taky znám jedno méně slušné - silnějšímu pozadí se říká ŠIPRZÁROŠ = široká pr... základ rodinného štěstí big_smile


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 24. 7. 2006 12:41

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

helena napsal(a):

Eri napsal(a):

Na Slovensku se prý říká ( nebude to pravopisně správně) : Aj velká ri vie očari.
Tak co k tomu dodat, ne?

Taky znám jedno méně slušné - silnějšímu pozadí se říká ŠIPRZÁROŠ = široká pr... základ rodinného štěstí big_smile

A je to tak, ne? tummenupp


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#10 24. 7. 2006 13:02

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Díka za názory. Já vím, že bych si to napřed měla srovnat v hlavě, abych nebyla pořád v depresích, ale když mi to nejde. Byla jsem už relativně psychicky v pohodě, chodila jsem cvičit, zhubla jsem i nějaké to kilo a cítila se dobře. Pak přišel ale ten potrat a i když už je to tři čtvrtě roku, tak jsem se pořád z toho nedostala. Navíc mám nějaké zdravotní problémy, takže jedno k druhému.
Ale i přesto všechno si myslím, že chlapi hledají nejvíce štíhlé ženy. Když čtu inzeráty od mužských, tak v 95% těch inzerátů je hledám štíhlou ....

Není tady

 

#11 24. 7. 2006 14:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

max72 napsal(a):

Díka za názory. Já vím, že bych si to napřed měla srovnat v hlavě, abych nebyla pořád v depresích, ale když mi to nejde. Byla jsem už relativně psychicky v pohodě, chodila jsem cvičit, zhubla jsem i nějaké to kilo a cítila se dobře. Pak přišel ale ten potrat a i když už je to tři čtvrtě roku, tak jsem se pořád z toho nedostala. Navíc mám nějaké zdravotní problémy, takže jedno k druhému.
Ale i přesto všechno si myslím, že chlapi hledají nejvíce štíhlé ženy. Když čtu inzeráty od mužských, tak v 95% těch inzerátů je hledám štíhlou ....

Vieš, ono keď si to zadávajú do inzerátu a predstavujú si nejaký ideál, tak tam pekne vymenujú všetky možné cnosti a prihodia štíhlos. Môj terajší priatež mal predo mnou štíhlu krásku, mladšiu odo mňa o 3 roky, a keď začal chodi so mnou(už nejaký čas spolu neboli), kráska neverila, že by som ja mohla by jej násutpkyňou - vraj chlap s takým dobrým vkusom(= 7 rokov s ňou), a takto by sa zahadzoval... No vidíš,  zahadzuje, je so mnou predbežne šastný. Nie som ideálne štíhla, dokonca som niečo pribrala, odkedy sme spolu(ale aj on, je nám skrátka dobre), ale vyvažujú to iné veci. Ja som sa zameriavala na inzeráty, kde buď nezáležalo až tak na výzore, alebo kde vyslovene chlap túžil po bucžatejších, prsatých, atď. Sú aj také inzerátiky, len nebuď lenivá hžada - alebo si sama daj niečo realistické, kde opíšeš svoj výzor i po*né povahové klady.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 24. 7. 2006 16:16

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Max, to chce klídek. Víš, já si myslím, že velikost XL máme skoro všechny, ta je totiž pro normální ženský, nějaké S, to fakt nevím, pro koho je. Když se na to podíváš, je to jak pro panenky. Taky mám o 10 kg víc, než jsem mívala ve 20 letech a co, přece se z toho nezblázníme. Chce to klid, úsměv a pohodu a ostatní přijde samo.

Není tady

 

#13 24. 7. 2006 16:47

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

max72,když napíšu někde,že mám partnera o 16 let mladšího,tak si každý myslí,že mám za sebou několik plastických operací a jím jednou denně plátek sýra se sucharem.Hubená jsem nebyla nikdy,jídlo zbožňuju a jen kvůli nemoci kolena musím hubnout(zatím ze 135 na 116,ale za 3/4roku).Můj přítel má rád starší baculky.Nikdy jsem neměla s chlapama problém.Dokonce se dvěma hubenými kamarádkami jsem byla vždycky nejžádanější.Jsem všude takový komik společnosti a snad mám i dobré srdce.Nikdy jsem si na nic nehrála a pokud se někdo ušklíb nad mou pr...í,tak jsem mu řekla,že mi ji může rovnou políbit a s takovým člověkem ani nemá cenu ztrácet čas.A mužů,kterým se líbí holky krev a mlíko je mraky.A nejsou to jen vypasení vašnostové z Horní,Dolní Lhoty.

Klikni na můj Web

Upravil(a) Ivča K. (24. 7. 2006 16:54)

Není tady

 

#14 24. 7. 2006 17:01

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Max, tuším, jak se cítíš a věř mi, že někdy je to více v hlavě naší než kohokoli kolem nás.... Můj vlastní příběh je takový, že jsem odjakživa oplácaná, dlouho jsem byla sama a už ani nevěřila, že někdo v mém životě může vůbec být.... Pak jsem si jednoho dne začala povídat s chlapíkem na chatu, povídali jsme si o svých starostech, radostech.... Když jsme do toho oba začali spadavat a on chtěl přijet (přes půl republiky), snažila jsem se ho odradit právě tím, jakv vypadám... Neodradila jsem ho ani věkem (jsem o 4,5 roku starší), ani vzhledem, ani vzdáleností... přijel a dneska už se mnou žije 1,5 ve vlastním bytě... smile
dokonce on za tu dobu asi 10kilo shodil, já bohužel asi 20 nabrala ... sad taky se tím trápím, taky sžírám...ale teď jsem se přihlásila sem do klubu jablíček a hodlám s tím bojovat... smile
a víš co ? on mi pořád říká "mě se líbíš jaká jsi, jestli to bylo před 20ti kily, nebo dneska, na tom nesejde, ty jako člověk se neměníš" ... a to je přece důležité....
opravdu se musíš nejprve srovnat sama... vyrovnat se se svojí minulostí a pak můžeš znovu začít naplno žít smile
jestli můžu poradit, já na svoje staré šrámy zkusila kineziologii a pomocí cvičení a praktik, které mi tam poradily, se mi s lecčíms bojuje snáze wink idyž netvrdím, že je to všelék pro všechny a na všechno smile


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#15 24. 7. 2006 17:08

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Já vím, že je to v hlavě a kineziologii už jsem zkoušela. Nepomohlo mi to, byl to jen vysavač peněz. Já nemám ani rodinné zázemí, moje matka je tak šílený sobec, že to až není možné, dnes na mě zas křičela do telefonu takové hrozné věci, že je to šílené.
Můj syn ji nemá ani jako fungující babičku.  Jediné co mě drží nad vodou je můj 12-ti letý syn.
Ten je teď na prázdninách na Slovensku u druhé babičky, tak jsem sama doma. Sice jezdím pozdě s práce, ale ty večery o samotě jsou hrozné.

Není tady

 

#16 24. 7. 2006 17:32

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

max72 napsal(a):

Já vím, že je to v hlavě a kineziologii už jsem zkoušela. Nepomohlo mi to, byl to jen vysavač peněz. Já nemám ani rodinné zázemí, moje matka je tak šílený sobec, že to až není možné, dnes na mě zas křičela do telefonu takové hrozné věci, že je to šílené.
Můj syn ji nemá ani jako fungující babičku.  Jediné co mě drží nad vodou je můj 12-ti letý syn.
Ten je teď na prázdninách na Slovensku u druhé babičky, tak jsem sama doma. Sice jezdím pozdě s práce, ale ty večery o samotě jsou hrozné.

Ak sa ti bude v niečom hodi i názor opačného pohlavia, tak si myslím, neber to osobne, že jediný dôvod, prečo sa chceš zoznámi, je preto, že čakᚠakéhosi záchrancu, princa v brnení, ktorý proste príde a hneď bude život rozprávkou. Prežila si veža, nezávidím ti, ale myslím si, že skôr než na chlapa by si sa mala zamera na seba ( aj keď toto tu fakt už dos odznelo... smile ) a ďalej, možno by a z týchto depresii mohol dosta nejaký dobrý kolektív. Osobne si myslím, že v prvom rade teraz potrebuješ nejakého priateža/priatežku, ktorý/á a podrží v časoch tej najväčšej depky. Ale pravda, ani on/ona a cez to nedostane...


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#17 24. 7. 2006 19:31

lueta
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 2937

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Mám teď čerstvý zážitek z dovolené v Chorvatsku. Na plហpřišel pár mladých lidí kolem 20ti let. Kluk byl jak z časopisu mladých modelů, krásný, vysoký černý kluk a holka vedle něj? Baculatá je slabý výraz. Holčina měla kolem 130 kilo a kluk ji neustále objímal ( pravda, šlo mu to ztuha) poplácával, když se k ní v leže přitulil, byl jako na trampolíně. Byli to nějací vysokoškoláci ( bavili se o zkouškách, ne že bych záměrně poslouchala, ale leželi přímo vedle nás), takže žádné iQ tykve. Nejví mě na tom zaujalo, že to děvče se chovalo, jako kdyby vážilo 50 kilo i s postelí. No a vo..vo..vo tom to je, ne?  Mělo to i jistý terapeutický dopad na ostatní dámy na pláži, nebo všechny najednou chodily vzpřímeněji. Takže milé dámy, jak říká Halina Pawlovská : " máš-li něčeho nadbytek, neboj se to ukázat! " Já jsem díky dotyčné dívčině nahodila dvojdílné plavky a jsem po deseti letech opálená i na břiše !! JUPÍ
rock

Upravil(a) lueta (24. 7. 2006 19:32)


Chyby jsou nutným a jediným vodítkem na cestě k dokonalosti

Není tady

 

#18 24. 7. 2006 20:03

Eri
♥♥♥♥♥♥-
Místo: sever
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 1987

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

A to je přesně ono. I kila musíš umět nosit. Když se to naučíš, sama si přijdeš jako královna.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10704;49/st/20061031/n/Mariannka/dt/6/k/7cad/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10762;421/st/20020808/n/Mikes/dt/6/k/b03e/age.png

Není tady

 

#19 24. 7. 2006 22:56

Zuzina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 3459

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Když si chlap nemůže plácnout doma po pr..., jde plácat jinam...  rock Věř, že i můj chlap nemá problém se na můj zadek strefit, ale co...
Myslím, že nějaká modelka by mu fusakle nevyprala...
Ptala jsem se už hodně svých kamarádů a zjistila jsem, že chlapům se opravdu libí pořádné ženské, a ne ty, kterým lezou žebra (omlouvám se holkám, které mají problémy s podváhou). Takže hlavu vzhůru a neni boha, abys někoho neklofla tummenupp


http://lbyf.lilypie.com/GeGpp2.png


http://lb1f.lilypie.com/NL4lp2.png

Není tady

 

#20 24. 7. 2006 23:03

Alan
♥♥-----
Místo: Vsetín
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 89

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

Vážené dámy, baculky jsou o hodně lepší, než vychrtlé hubeňourky. big_smilebig_smilebig_smile, Tomu věřte, záleží na zcela něčem jiném!!!hjarta

Není tady

 

#21 25. 7. 2006 7:23

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

to backy007: dovolila bych si tak zcela nesouhlasit. Já jsem zvyklá se celý život starat sama o sebe, matka mně v 18-ti řekla, že už mě dál živit na VŠ nebude a tak od 18-ti let pracuji. Teď je mi 34, tento měsíc to bylo 16 let, co jsem nastupovala do svého prvního zaměstnání. Když jsem se vdávala, můj manžel studoval VŠ a já byla ta, co vydělávala. Nikdy jsem nebyla na mužským závislá (snad jen na MD). Takže rozhodně nečekám na prince na bílém koni, který mě zachrání.
Můj bývalý přítel byl špinavý automechanik, peněz hodně spotřeboval pro sebe, ale když jsme si večer sedli na dvoře pod slunečník a povídali si u deci vína, bylo mně fajn. Jenže to bohužel nevydrželo, protože se do nás začala plést jeho bývalá a už to jelo. Byl slaboch a chtěl nás obě a do toho ještě moje těhotenství.
Ale i tak díky za názor opačného pohlaví.

Není tady

 

#22 25. 7. 2006 8:12

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

max72 napsal(a):

to backy007: dovolila bych si tak zcela nesouhlasit. Já jsem zvyklá se celý život starat sama o sebe, matka mně v 18-ti řekla, že už mě dál živit na VŠ nebude a tak od 18-ti let pracuji. Teď je mi 34, tento měsíc to bylo 16 let, co jsem nastupovala do svého prvního zaměstnání. Když jsem se vdávala, můj manžel studoval VŠ a já byla ta, co vydělávala. Nikdy jsem nebyla na mužským závislá (snad jen na MD). Takže rozhodně nečekám na prince na bílém koni, který mě zachrání.
Můj bývalý přítel byl špinavý automechanik, peněz hodně spotřeboval pro sebe, ale když jsme si večer sedli na dvoře pod slunečník a povídali si u deci vína, bylo mně fajn. Jenže to bohužel nevydrželo, protože se do nás začala plést jeho bývalá a už to jelo. Byl slaboch a chtěl nás obě a do toho ještě moje těhotenství.
Ale i tak díky za názor opačného pohlaví.

Toho princa som nemyslel tak, myslel som skôr, aspoň mne to tak prišlo, že očakávaš, že ten muž by vyriešil tvoju depresiu. Ak som to zle pochopil, ospravedlňujem sa...


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#23 25. 7. 2006 9:01

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

To je v pohodě, já to zas tak neberu, ale je fakt, že kdybych měla vedle sebe spolehlivého chlapa, tak bych nemusela pořád žít ve strachu o práci atd.

Není tady

 

#24 25. 7. 2006 9:11

backy007
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 804

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

max72 napsal(a):

To je v pohodě, já to zas tak neberu, ale je fakt, že kdybych měla vedle sebe spolehlivého chlapa, tak bych nemusela pořád žít ve strachu o práci atd.

Tak keby si chodila so svojím šéfom, tak by si strach o prácu vážne nemala... cool


Ustavične sa radujte v Pánovi. Opakujem: Radujte sa...
... jeho krv na nás a na naše deti ...
Ži tak, ako by každý deň mal by tvoj posledný, pretože raz budeš ma isto pravdu...

Není tady

 

#25 25. 7. 2006 9:12

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Jak najít partnera, když jsem baculka s velikostí XL

max72 napsal(a):

To je v pohodě, já to zas tak neberu, ale je fakt, že kdybych měla vedle sebe spolehlivého chlapa, tak bych nemusela pořád žít ve strachu o práci atd.

To jsem nepochopila, jak to myslíš?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů